Aktyvūs filtrai

 • Ritė Ryobi Spiritual-DX 500/800

  58,50 EUR

  Ryobi Spiritual-DX - maža, lengva, bei tvirta ritė, pagaminta iš NCRT kompozitinės medžiagos, kuri padaro ritę 20% lengvesnę ir 40% stipresnę. Ritė turi metalinį V formos būgnelį. Turi aukštos kokybės titaninį pagrindinį veleną. Ši universali, lengvai besisukanti ritė puikiai tiks žieminei žūklei ar SUL, XUL spiningui vasarą. Puikios išvaizdos, suprojektuotas Japonijoje modelis pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu. Visi varžtai bei vidinės ritės detalės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno. 

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Siweida Ice Pro 50L

  7,20 EUR

  Siweida Ice Pro 50L - lengva, nesusuka valo. Ritėje yra įmontuoti 1+1 guoliai. Puikiai tiks ant žieminio spiningėlio gaudant ešerius, lydekas, ar starkius.

  Svoris - 75g
  Diametras - 5,2cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Iron Wolf Pro 35

  24,20 EUR

  Iron Wolf Pro 35 - multiplikatorinė ritė, tinkanti stintų, seliavų žūklei. Įmontuoti 3+1 guoliai, o perdavimas - 1.3:0. Ritėje yra padidinti valo nuslydimo apsaugos tarpai. Gerai ir laisvai suvinioja/išvinioja valą. Ritė skirta kairei rankai.

  Svoris - 157g
  Skersmuo - 6,5cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė TiCA Cetus LG 500

  26,00 EUR

  TiCA Cetus LG - maža ir lengva, kokybiška ritė, skirta žieminei žūklei. Aliuminis ritės būgnelis, įmontuoti 2+1 guoliai, kurie yra atsparūs korozijai. Perdavimas 5.2:1. Kompiuteriu subalansuotas rotorius. Ritėje telpa 0,20mm/85m valo. Ritės svoris - 175g. Rankenėle galima įsidėti į bet kurią pusę. Puikiai tiks žvejybai su žieminiu spiningėliu arba feederiu. 

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė TiCA Cetus LE 500

  26,00 EUR

  TiCA Cetus LE - maža ir lengva, kokybiška ritė, skirta žieminei žūklei. Aliuminis ritės būgnelis, įmontuoti 3 guoliai. Perdavimas 5.2:1. Kompiuteriu subalansuotas rotorius. Ritėje telpa 0,20mm/85m valo. Ritės svoris - 175g. Rankenėle galima įsidėti į bet kurią pusę. Puikiai tiks žvejybai su žieminiu spiningėliu arba feederiu. 

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Mistrall Norvi 1000

  12,60 EUR

  Mistrall Norvi - įmontuotas vienas guolis, jos perdavimas yra 5.2:1, būgnelis talpina 0,18mm/165m valo, sveria 135g. Ritė turi priekinį stabdį, iš grafito pagamintą būgnelį. Atspari korozijai. Kompiuteriu subalanduotas rotorius. Rankenėle galima persidėti į dešinę pusę. 

  Peržiūrėti
 • Ritė Shimano Sedona FI 1000

  69,95 EUR

  Shimano Sedona FI - kokybiška, spiningavimui ir poledinei žūklei idealiai tinkanti ritė. Ši ritė turi Hagane Gear dantračius, kurie padaro ritę neįtikimai stiprią ir patvarią, kuri tokia liks ir po ilgų metų naudojimo net su didelėmis apkrovomis. G-Free sistemos korpusas, bei jo svoris leis nevarginant rankos žvejoti ilgas valandas. ARC būgnelis ir Varyspeed II sistema neleis valui painiotis ir gražiai jį suguldys. Prie neįtikėtinai švelnaus ritės sukimosi prisideda 3 nerūdijančio plieno guoliai.

  Daugiau savybių ir video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Ritė Shimano Vanford 500

  244,95 EUR

  Shimano Vanford - 2020 metų naujiena iš kompanijos Shimano, idealus pasirinkimas poledinei žūklei. Ritė buvo kuriama remiantis pažangiausiomis dešimtmečio technologijomis. Ritės korpusas pagamintas iš CI4+ medžiagos, kas užtikrina ritės lengvumą ir tvirtumą. Vanford ritės turi didžiąją dalį pažangiausių Shimano technologijų, kas užtikrina nepriekaištingą ritės darbą ir ilgaamžiškumą.

  Daugiau savybių ir video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Konger Nordic Pro 505 FD

  32,40 EUR

  Konger Nordic Pro 505 FD - maža ir lengva, kokybiška ritė, skirta žieminei žūklei. Korpusas pagamintas iš grafito. Aliuminis ritės būgnelis, įmontuoti 4+1 guoliai. Perdavimas 5.2:1. Ritės konstrukcija yra padaryta taip, kad būtų atspari šalčiui, o jos veikimas būtų ilgaamžis. Priekinis frikcinis stabdis, kompiuteriu išbalansuotas rotorius. Ritėje telpa 0,15mm/135m valo. Ritės svoris - 156g. Turi vieną atsarginį būgnelį. Puikiai tiks žvejybai su žieminiu spiningėliu arba feederiu. 

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Konger Nordic Pro 510 FD

  32,40 EUR

  Konger Nordic Pro 510 FD - maža ir lengva, kokybiška ritė, skirta žieminei žūklei. Korpusas pagamintas iš grafito. Aliuminis ritės būgnelis, įmontuoti 4+1 guoliai. Perdavimas 5.2:1. Ritės konstrukcija yra padaryta taip, kad būtų atspari šalčiui, o jos veikimas būtų ilgaamžis. Priekinis frikcinis stabdis, kompiuteriu išbalansuotas rotorius. Ritėje telpa 0,15mm/180m valo. Ritės svoris - 178g. Turi vieną atsarginį būgnelį. Puikiai tiks žvejybai su žieminiu spiningėliu arba feederiu. 

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Konger Nordic 110

  9,80 EUR

  Konger Nordic - maža ir lengva ritė, skirta žieminei žūklei. Aliuminis ritės būgnelis, įmontuotas 1 guolis. Perdavimas 5.2:1. Ritė talpina 0,18mm?165m valo. Ritės svoris - 130g.

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Konger Nordic 320

  14,30 EUR

  Konger Nordic - maža ir lengva, kokybiška ritė, skirta žieminei žūklei. Korpusas pagamintas iš grafito. Aliuminis ritės būgnelis, įmontuoti 3 guoliai. Perdavimas 5.2:1. Ritės konstrukcija yra padaryta taip, kad būtų atspari šalčiui, o jos veikimas būtų ilgaamžis. Priekinis frikcinis stabdis, kompiuteriu išbalansuotas rotorius. Ritėje telpa 0,18mm/245m valo. Ritės svoris - 170g. Turi vieną atsarginį būgnelį. Puikiai tiks žvejybai su žieminiu spiningėliu arba feederiu. 

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė 13Fishing Black Betty FreeFall XL

  134,00 EUR

  13 Fishing Black Betty FreeFall XL - aukštos kokybės, 3+1 nerūdijančio plieno guolių, žieminė ritė, kuri leidžia esant šaltam vandeniui masalui pasiekti tam tikrą gylį ir akimirksniu ritės būgneliui sustoti. Itin funkcionali stabdžio sistema iš karto leidžia sureaguoti į maksimalų žuvies smūgį. Lengvas vienos rankos darbas leidžia patogiai valdyti ritę žuvies traukimo metu. Ritė pagaminta iš grafito, o rankenėlė iš aliuminio, su minkštais galais.
  Daugiau specifikacijų bei video apžvalga...

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė 13Fishing Black Betty FreeFall Carbon Northwoods

  134,00 EUR

  13 Fishing Black Betty FreeFall Carbon Northwoods - aukštos kokybės, 3+1 nerūdijančio plieno guolių, žieminė ritė, kuri leidžia esant šaltam vandeniui masalui pasiekti tam tikrą gylį ir akimirksniu ritės būgneliui sustoti. Itin funkcionali stabdžio sistema iš karto leidžia sureaguoti į maksimalų žuvies smūgį. Lengvas vienos rankos darbas leidžia patogiai valdyti ritę žuvies traukimo metu. Ritė pagaminta iš grafito, o rankenėlė iš aliuminio, su minkštais galais.

  Daugiau specifikacijų ir video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė 13Fishing Black Betty FreeFall Carbon Trick Shop

  179,00 EUR

  13 Fishing Black Betty FreeFall Ghost - aukštos kokybės, 3+1 nerūdijančio plieno guolių, žieminė ritė, kuri leidžia esant šaltam vandeniui masalui pasiekti tam tikrą gylį ir akimirksniu ritės būgneliui sustoti. Itin funkcionali stabdžio sistema iš karto leidžia sureaguoti į maksimalų žuvies smūgį. Lengvas vienos rankos darbas leidžia patogiai valdyti ritę žuvies traukimo metu. Ritė pagaminta iš grafito, o rankenėlė iš aliuminio, su minkštais galais.
  Daugiau specifikacijų ir video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė 13Fishing Black Betty FreeFall Ghost

  87,00 EUR

  13 Fishing Black Betty FreeFall Ghost - aukštos kokybės, 3+1 nerūdijančio plieno guolių, žieminė ritė, kuri leidžia masalą nuleisti į tam tikrą norimą gylį, neturint visiškai jokio valo laisvumo, taip pastoviai pilnai kontroliuojant ir jaučiant masalą. Esant kibimui, galima akimirksniu pakirsti žuvį. Itin funkcionali stabdžio sistema iš karto leidžia sureaguoti į maksimalų žuvies smūgį. Lengvas vienos rankos darbas leidžia patogiai valdyti ritę žuvies traukimo metu. Ritė pagaminta iš grafito, o rankenėlė iš aliuminio, su minkštais galais. Kadangi ritė yra beinercinio tipo, nuleidinėjant arba ištraukiant masalą, valas nesusisuks.
  Daugiau specifikacijų bei video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė 13Fishing Black Betty FreeFall Ghost Radioactive Pickle

  92,95 EUR

  13 Fishing Black Betty FreeFall Ghost Radioactive - aukštos kokybės, 3+1 nerūdijančio plieno guolių, žieminė ritė, kuri leidžia masalą nuleisti į tam tikrą norimą gylį, neturint visiškai jokio valo laisvumo, taip pastoviai pilnai kontroliuojant ir jaučiant masalą. Esant kibimui, galima akimirksniu pakirsti žuvį. Itin funkcionali stabdžio sistema iš karto leidžia sureaguoti į maksimalų žuvies smūgį. Lengvas vienos rankos darbas leidžia patogiai valdyti ritę žuvies traukimo metu. Ritė pagaminta iš grafito, o rankenėlė iš aliuminio, su minkštais galais. Kadangi ritė yra beinercinio tipo, nuleidinėjant arba ištraukiant masalą, valas nesusisuks.
  Daugiau specifikacijų ir video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Iron Wolf

  9,50 EUR

  Iron Wolf - lengva, nesusuka valo. Ritėje yra du guoliai, atbulinės eigos stabdis, frikcinis STAR DRAG stabdis bei mechaninė terkšlė. Ši ritė puikiai tiks žvejojant blizgute, balansyru ar velniuku.

  Svoris - 60g
  Diametras - 7cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė inercinė ritė Iron Wolf

  10,00 EUR

  Žieminė inercinė ritė Iron Wolf - lengva, nesusuka valo ir turi ilgą kojelę, dėl to nelaužia valo per pirmą žiedą. Prailginta ritės koja leidžia patogiai žvejoti storomis pirštinėmis. Ritėje yra atbulinės eigos stabdis, frikcinis STAR DRAG stabdis bei mechaninė terkšlė. Ritėje yra du guoliai. Ši ritė puikiai tiks žvejojant blizgute, balansyru ar velniuku.

  Peržiūrėti