Jaukai

Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Aktyvūs filtrai

 • Žieminis jaukas Deepex Juodasis vilioklis 300g

  2,30 EUR

  Sudrėkintas ir pilnai paruoštas jaukas žieminei žūklei. Skirtas žvejoti ir jaukinti karpines žuvis kuojas, karšius, plakius. Tamsiai juodos spalvos mišinys. Tinkamas naudoti nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario, pritaikytas šaltam vandeniui ir žuklei su šeryklėlėmis.

  Svoris - 300g

  Peržiūrėti
 • Žieminis jaukas Deepex Universalus (raudonas) 300g

  2,30 EUR

  Sudrėkintas ir pilnai paruoštas jaukas žieminei žūklei. Skirtas žvejoti ir jaukinti karpines žuvis, kuojas, karšius, plakius. Raudonos spalvos mišinys su saldžiu aromatu. Tinkamas naudoti nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario, pritaikytas šaltam vandeniui ir žuklei su šeryklėlėmis.

  Svoris - 300g

  Peržiūrėti
 • Žieminis jaukas Deepex Universalus (su granulėmis) 300g

  2,30 EUR

  Sudrėkintas ir pilnai paruoštas jaukas žieminei žūklei. Kreminės spalvos mišinys skirtas žvejoti ir jaukinti dideles karpines žuvis, kuojas, karšius, plakius. Jauko sudėtis praturtinta 2mm granulėmis kurios efektyviai vilioja ir užlaiko jaukinimo vietoje dideles žuvis. Labai efektyvus žvejojant didelius karšius nuo ledo. Tinkamas naudoti nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario, pritaikytas šaltam vandeniui ir žūklei su šeryklėlėmis.

  Svoris - 300g

  Peržiūrėti
 • Žieminis jaukas Deepex Universalus (geltonas) 300g

  2,30 EUR

  Sudrėkintas ir pilnai paruoštas jaukas žieminei žūklei. Skirtas žvejoti ir jaukinti karpines žuvis, kuojas, karšius, plakius. Geltonos spalvos mišinys su kepintų kanapių sėklomis ir saldžiu aromatu. Tinkamas naudoti nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario, pritaikytas šaltam vandeniui ir žuklei su šeryklėlėmis.

  Svoris - 300g

  Peržiūrėti
 • Žieminis jaukas Traper Winter Groundbait 750g

  3,50 EUR

  Jaukas skirtas gaudyti žuvis žiemos sezono metu. Naudojamas žvejojant šaltuoju sezonu ežeruose, upėse bei iš po ledo. Atitinkamai parinkti priedai šiam jaukui neleidžia žuvims pasitotinti bei jas ilgai išlaiko jaukinamoje vietoje. Į jauką įdėjus lervų, dzikų ar kitų gyvų masalų padidėja mišinio efektingumas.

  Svoris - 750g

  Peržiūrėti