Sietukai

Siūlome išsirinkti iš įvairių formų bei ilgių tinkelių žuviai. Guminiai tinkleliai išlaiko jūsų laimikį gyvybingą ilgą laiką, nežaloja žuvies, greit džiūsta ir nelaiko kvapo po laimikio išėmimo. Tinklelių ilgiai nuo 2 iki 4 metrų. Tinklelius žvejybai galima rinktis ir iš skiritngų formų: apvalius bei kvadratinius. Daugelis sietelių žuviai turi įmontuotą smaigą su kuriuo patogiai tinklelį pritvirtinsite prie kranto. Įrankis reikalingas visose žvejybose!

Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Aktyvūs filtrai

 • Gumuotas tinklelis FL 2,5m

  29,50 EUR

  Tinklelis turi transportavimo krepšį ir smaigą, įsmeigti į krantą. Ilgame tinklelyje žuvis ilgai išbus gyvybinga ir nepatirs didelio streso. Guminių tinklelių privalumas - greitai džiūsta ir visai nelaiko kvapo po žuvies išėmimo. Praskalavus ir nupurčius, drąsiai galima dėti į automobilį, nesibaiminant nemalonių kvapų.

  Ilgis - 2,5m
  Skermuo - 45cm

  Peržiūrėti
 • Tinklelis skirtas gaudyti mailiui 90x90cm

  7,20 EUR

  Tinklelis skirtas gaudyti mailiui, liaudiškai vadinamas „voru". Puikiai tinka gaudyti saulažuves ar kitas mažas žuvis.

  Matmenys - 90x90cm

  Peržiūrėti
 • Gumuotas tinklelis žuviai FL 3,5m

  34,00 EUR

  Tinklelis turi transportavimo krepšį ir smaigą, įsmeigti į krantą. Tinklelyje žuvis ilgai išbus gyvybinga ir nepatirs didelio streso. Guminių tinklelių privalumas - greitai džiūsta ir visai nelaiko kvapo po žuvies išėmimo. Praskalavus ir nupurčius, drąsiai galima dėti į automobilį, nesibaiminant nemalonių kvapų.

  Ilgis - 3,5m

  Peržiūrėti
 • Vežių gaudyklė

  7,50 EUR

  Gaudyklė skirta vėžiams gaudyti. Turi 8 įlindimo angas. Skesmuo 95cm, aukštis 35cm. Patogiai susiskleidžia ir neužima daug vietos

  Peržiūrėti
 • Silikoninis tinklelis mailiui gaudyti 100x100cm

  8,20 EUR

  Kvadratinis tinklelis gaudyti mailiui, liaudiškai vadinamas „voru". Pats tinklelis pagamintas iš silikoninės medžiagos, todėl pro jį lengvai prasiskverbia vanduo. Metaliniai vamzdeliai ir konstrukcija ypatingai tvirta. Susilanksto ir kompaktiškai galima transportuoti.

  Matmenys - 100x100cm
  Akies dydis - 5mm

  Peržiūrėti
 • Gumuotas tinklelis MiracleFish 2m

  14,50 EUR

  Guminis tinklelis nelaiko žuvies kvapo, greitai ir gerai plaunasi bei džiūsta. Turi transportavimo dėklą ir smaigą įsmeigti į krantą. Tinklelyje žuvis ilgiau išlieka gyvybinga.

  Ilgis - 2m
  Skersmuo - 40cm

  Peržiūrėti
 • Tinklelis Matrix River Keepnet 4m

  87,99 EUR

  Matrix River Keepnet - 4metrų ilgio tinklelis, kuris apsaugo ir nežaloja žuvies. Stiprūs polikarbonato žiedai, kurie apsaugoti nuo nusidevėjimo bei įbrėžimų. Pagaminimo medžiaga 100% Poliesteris. Turi du tvirtinimo taškus. Kvadratinės formos tinklelio neridena srovė, todėl jis puikiai tinka žvejybai upėje.

  Ilgis - 4m
  Matmenys - 50x40cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Tinklelis Matrix Carp Keepnet 3/4m

  87,99 EUR

  Matrix Carp Keepnet - stiprūs polikarbonato žiedai, kurie apsaugoti nuo nusidevėjimo bei įbrėžimų. Tinklelis skirtas karpių žūklei. Minkštas audinys į kurį neįsivelia žūvų pelekai. Medžiaga - 100% Poliesteris. Du tvirtinimo taškai.

  Galima pasirinkti iš 3 arba 4m ilgių.
  Matmenys - 50x40cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Tinklelis guminis MiracleFish 1,5m

  13,50 EUR

  Gumuotas tinklelis FL - guminis tinklelis nelaiko žuvies kvapo, greitai ir gerai plaunasi bei džiūsta. Turi transportavimo dėklą ir smaigą įsmeigti į krantą. Tinklelyje žuvis ilgiau išlieka gyvybinga. Nebrangus tinklelis patiks visiems žvejams.

  Ilgis - 1,5m
  Skersmuo - 40cm

  Peržiūrėti
 • Gumuotas tinklelis Crystal 2,5-4m

  32,00 EUR

  Tinklelio rėmai pagaminti iš tvirto aliuminio vamzdelio. Guminių sietukų privalumas - greitai džiūsta ir visai nelaiko kvapo po žuvies išėmimo. Praskalavus ir nupurčius, drąsiai galima dėti į automobilį nesibaiminant nemalonių kvapų. Kvadratinius tinklelius patogu naudoti žvejojant upėje, nes juos mažiau varto srovė. Ilgame tinklelyje žuvis ilgiau išbus gyvybinga ir patirs mažiau sužalojimų. 

  Tinkleliai yra dviejų ilgių - 2,5 ,3m ir 4m.
  Tinklelio skersmuo - 45cm

  Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomo nuotraukoje.

  Peržiūrėti
 • Tinklelis Atora Fishing 4m

  51,00 EUR

  Atora Fishing  - Profesionalus tinklelis žuvims laikyti. Išoriniai aliuminiai lankai apsaugo nuo susidėvėjimo sietui trinantis į akmenis, žvyrą ir ypač betonines krantines. Standartinis besilankstantis sieto sriegis tinka visiems sieto laikikliams ar kuoliukiams. Gumuotas tinklelis labai lengvai plaunasi.

  Matmenys:
  Aukštis – 400cm
  Plotis – 45cm
  Ilgis – 50cm
  Lankų kiekis – 8

  Peržiūrėti
 • Tinklelis Atora Fishing 3m

  41,50 EUR

  Profesionalus tinklelis žuvims laikyti. Išoriniai aliuminiai lankai apsaugo nuo susidėvėjimo sietui trinantis į akmenis, žvyrą ir ypač betonines krantines. Standartinis besilankstantis sieto sriegis tinka visiems sieto laikikliams ar kuoliukiams. Gumuotas tinklelis labai lengvai plaunasi.

  Matmenys:
  Ilgis –300cm
  Plotis – 45x50cm
  Lankų kiekis – 7

  Peržiūrėti
 • Tinklelis Energofish 4m

  45,90 EUR

  Tinklelio medžiaga tankiai austa, dėl to tinklelis yra daug patvaresnis ir ilgiau tarnauja. Rėmas pagamintas iš tvirto aliumo, tad jį sunku deformuoti. Dėl kvadratinės formos, srovė tinklelio nevarto. Dėl tinklo ilgio, jį puikiai galima įleisti į vandenį net ant stataus kranto ar seklumoje. Universalus sriegis tinka pritvirtinti prie įvairių tinkelio laikiklių.

  Matmenys:
  Ilgis – 400cm
  Plotis – 40x53cm

  Peržiūrėti
 • Gumuotas tinklelis MiracleFish 2,5m

  26,00 EUR

  Kvadaratinis tinklelis, kurio rėmas pagamintas iš tvirto aliumo. Pats tinklas yra guminis, tad ji itin lengva išplauti ir nesugeria jokių kvapų. Kvadratinius tinklelius patogu naudoti žvejojant upėje, nes juos mažiau varto srovė. Turi tvirtinimo kuoliuką įsukti į žemę. Taip pat turi sriegį, kurio pagalba galima pritvirtinti prie kėdės arba platformos tinklelio laikiklio. Komplektuojamas kartu su dėklu.

  Ilgis - 2,5m
  Tinklelio skersmuo - 45cm

  Peržiūrėti