Sietukai

Siūlome išsirinkti iš įvairių formų bei ilgių tinkelių žuviai. Guminiai tinkleliai išlaiko jūsų laimikį gyvybingą ilgą laiką, nežaloja žuvies, greit džiūsta ir nelaiko kvapo po laimikio išėmimo. Tinklelių ilgiai nuo 2 iki 4 metrų. Tinklelius žvejybai galima rinktis ir iš skiritngų formų: apvalius bei kvadratinius. Daugelis sietelių žuviai turi įmontuotą smaigą su kuriuo patogiai tinklelį pritvirtinsite prie kranto. Įrankis reikalingas visose žvejybose!

 • Tinklelis žuviai guminis FL 2.5m

  29,50 EUR

  Guminis FL tinklelis žuviai laikyti, 2.5metrų ilgio. Tinklelis turi transportavimo krepšį ir smaigą, įsmeigti į krantą.
  Ilgame tinklelyje žuvis ilgai išbus gyvybinga ir nepatirs didelio streso. Tinklelio skersmuo 45cm.
  Guminių tinklelių privalumas - greitai džiūsta ir visai nelaiko kvapo po žuvies išėmimo. Praskalavus ir nupurčius, drąsiai galima dėti į automobilį nesibaiminant nemalonių kvapų.

  Peržiūrėti
 • Tinklelis skirtas gaudyti mailiui

  6,50 EUR

  Tinklelis skirtas gaudyti mailiui, liaudiškai vadinamas "Televizoriumi".
  Tinklelio matmenys 90x90cm, puikiai tinka gaudyti saulažuves ar kitas mažas žuvis.

  Peržiūrėti
 • Tinklelis žuviai FL guminis 3.5m

  34,00 EUR

  Guminis FL tinklelis žuviai laikyti, 3.5metrų ilgio. Tinklelis turi transportavimo krepšį ir smaigą, įsmeigti į krantą. 3.5 Metro tinklelyje žuvis ilgai išbus gyvybinga ir nepatirs didelio streso. Guminių tinklelių privalumas - greitai džiūsta ir visai nelaiko kvapo po žuvies išėmimo. Praskalavus ir nupurčius, drąsiai galima dėti į automobilį nesibaiminant nemalonių kvapų.

  Peržiūrėti
 • Metalinis tinklelis laikyti žuviai 55cm

  8,90 EUR

  Metalinis tinklelis laikyti žuviai. 55cm ilgio, turi dvi atidaromas angas, viena viršuje kitą apačioje. Patogus ir tvirtas įrankis laikyti sugautą laimikį.

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Sumažinta kaina

  Tinklelis žuviai 1,2m

  5,85 EUR -10% 6,50 EUR

  Tinklelis žuviai  - medžiaginis tinklelis skirtas saugiai laikyti sugautas žuvis vandenyje.
  120cm ilgio. Nebrangus tinklelis, pravartus daiktas žvejyboje.
  Tinklelio spalva - juoda.

  Ilgis - 1,20cm

  Peržiūrėti
 • Vežių gaudyklė

  7,50 EUR

  Gaudyklė skirta vėžiams gaudyti. Turi 8 įlindimo angas. Skesmuo 95cm, aukštis 35cm. Patogiai susiskleidžia ir neužima daug vietos

  Peržiūrėti
 • Tinklelis kvadaratinis 2,8m

  30,00 EUR

  Kvadratinis medžiaginis tiklelis 2,8 metro ilgio. Turi srėgi, galima prisukti prie įvairių laikiklių. Tvirti aliuminiai rėmai. Tinklelį patogu naudoti tiek upėje, nes srovė neridena kvadratinės formos, tiek stovinčio vandens telkiniuose. Tinkleliuose jūsų laimikis ilgai išliks gyvybingas ir galės laisvai plaukioti. Tinklelio angos matmenys: ilgis 40cm, plotis 80cm. Atspalvis gali skirtins nuo matomos nuotraukoje.

  Ilgis - 2,8m
  Matmenys - 40x80cm

  Peržiūrėti
 • Tinklelis žuviai kvadratinis 3,2m

  27,50 EUR

  Kvadratinis medžiaginis tinklelis 3,2m ilgio. Turi srėgį, galima pritvirtinti prie įvairių laikiklių. Tinklelį patogu naudoti tiek upėje, tiek stovinčio vandens telkiniuose. Jusų laimikis ilgai išliks gyvybingas ir galės laisvai plaukioti. Tinklelio angos matmenys: ilgis 40cm plotis 50cm

  Peržiūrėti
 • Tinklelis žuviai 2,5m

  10,50 EUR

  Apvalus tiklelis laikyti žuviai. Įmontuotas laikiklis, kurį įsmeigus į krantą, galima patogiai laikyti tinkleli vandenyje. Tinklelis medžiaginis, 2,5metro ilgio. Jame žuvis jausis laisvai ir ilgai išbus gyvybinga. Tinklelio skersmuo 36cm, akis 0,5cm. Galima reguliuoti smaigo pasvyrimo kampą

  Peržiūrėti
 • Tinklelis mailiui gaudyti silikoninis 100x100cm

  8,20 EUR

  Kvadratinis tinklelis gaudyti mailiui, liaudiškai vadinamas "televizoriumi" Pats tinklelis pagamintas iš silikoninės medžiagos, todėl pro jį lengvai prasiskverbia vanduo. Metaliniai vamzdeliai ir konstrukcija ypatingai tvirta.
  Tinklelio akis 5mm. Susilanksto ir kompaktiškai galima transportuoti.

  Peržiūrėti
 • Tinklelis žuviai gumuotas FL 2m

  14,50 EUR

  Gumuotas tinklelis FL 2metrų ilgio. Tinklelio skersmuo 40cm, žiedai metaliniai.
  Guminis tinklelis nelaiko žuvies kvapo, greitai ir gerai plaunasi bei džiūsta. Turi transportavimo dėklą ir smaigą įsmeigti į krantą.
  Tinklelyje žuvis ilgiau išlieka gyvybinga. Nebrangus tinklelis  patinks visiems žvejams.

  Peržiūrėti
 • Tinklelis žuviai kvadratinis gumuotas 3m

  44,00 EUR

  Guminis tinklelis 3 metrų ilgio. Turi reguliuojamą srėgi, į kurį galima įsukti stovelį ir įsmeigti jį į krantą. Tinklelio rėmai pagaminti iš tvirto aliuminio. Turi rankenas, kurios padeda tinklelį iškelti iš vandens.

  Guminių sietukų privalumas - greitai džiūsta ir visai nelaiko kvapo po žuvies išėmimo. Praskalavus ir nupurčius, drąsiai galima dėti į automobilį nesibaiminant nemalonių kvapų. Kvadratinius tinklelius, patogu naudoti žvėjojant upėje, nes juos mažiau varto srovė. Ilgame tinklelyje žuvis ilgiau iš bus gyvybinga ir patirs mažiau sužalojimų.

  Matmenys:
  Ilgis 3m
  Plotis 50cm
  Aukšis 40cm
  Akies diametras 1cm

  Peržiūrėti
 • Guminis tinklelis Feeder 4m

  64,00 EUR

  Guminis keturių metrų kvadratinis tinklelis "Feeder" su dėklu ir su smaigu įsmeigti į krantą.
  Guminių tinklelių privalumas - greitai džiūsta ir nelaiko nemalonaus kvapo po žuvies išėmimo.
  Kvadratinio tinklelio neverčia ir nesuka srovė. Ilgame guminiame tinklelyje jūsų laimikis ilgą laiką išbus gyvybingas.
  Tinklelis turi srėgį, kurį galima įsukti į įvairius laikiklius. Galima reguliuoti ir fiksuoti pasvirimo kampą. Rėmo vamzdeliai - aliumininiai
  Dėklas leis patogiai transportuoti tinkelį.

  Matmenys - 40x50cm
  Skylės skersmuo - 1cm
  Ilgis - 4m

  Peržiūrėti
 • Tinklelis Matrix River keepnet 4m 50x40cm

  82,99 EUR

  Matrix River keepnet - 4metrų ilgio tinklelis, kuris apsaugo ir nežaloja žuvies. Stiprūs polikarbonato žiedai, kurie apsaugoti nuo nusidevėjimo bei įbrėžimų. Pagaminimo medžiaga 100% Poliesteris. Turi du tvirtinimo taškus. Plotis: 50cm x 40cm. ilgis 4metrai. Kvadratinės formos tinklelio neridena srovė, todėl jis puikiai tinka žvejybai upėje.

  Video apžvalga -

  Peržiūrėti
 • Tinklelis Matrix Carp keepnet 3/4m 50x45cm

  87,71 EUR

  Matrix Carp Keepnet - Stiprūs polikarbonato žiedai, kurie apsaugoti nuo nusidevėjimo bei įbrėžimų. Tinklelis skirtas karpių žūklei. Minkštas audinys į kurį neįsivelia žūvų pelekai. Medžiaga - 100% Poliesteris. Du tvirtinimo taškai.
  Plotis: 50cm x 40cm
  Ilgis pasirinktinai: 3 arba 4metrai

  Video apžvalga -
   

  Peržiūrėti
 • Tinklelis FL 1,5m

  13,50 EUR

  Gumuotas tinklelis FL - 1,5 metro ilgio. Tinklelio skersmuo - 40cm, žiedai metaliniai. Guminis tinklelis nelaiko žuvies kvapo, greitai ir gerai plaunasi bei džiūsta. Turi transportavimo dėklą ir smaigą įsmeigti į krantą. Tinklelyje žuvis ilgiau išlieka gyvybinga. Nebrangus tinklelis patiks visiems žvejams.

  Peržiūrėti
 • Crystal Guminis Tinklelis 2,5/3m

  35,00 EUR

  Crystal Guminis Tinklelis - tinklelio rėmai pagaminti iš tvirto aliuminio vamzdelio. Guminių sietukų privalumas - greitai džiūsta ir visai nelaiko kvapo po žuvies išėmimo. Praskalavus ir nupurčius, drąsiai galima dėti į automobilį nesibaiminant nemalonių kvapų. Kvadratinius tinklelius patogu naudoti žvejojant upėje, nes juos mažiau varto srovė. Ilgame tinklelyje žuvis ilgiau išbus gyvybinga ir patirs mažiau sužalojimų. Tinklelio skersmuo - 45cm.

  Tinkleliai yra dviejų ilgių - 2,5 ir 3m.

  Peržiūrėti
 • Graibštas Akara 40x50x100

  16,50 EUR

  Tvirtas bei patikimas graibštas spiningavimui su ilga rankena. Idealiai tinka žvejybai iš valties ar komerciniuose tvenkiniuse gaudant plėšrūnus.
  Graibšto rankenos ilgis 50cm.

  Galvos matmenys - 40x50cm
  Graibšto ilgis - 100cm
  Svoris - 275g

  Peržiūrėti
 • Karpinis lopšys

  78,00 EUR

  Matas skirtas saugiai laikyti karpį iki paleidimo. Lopšio kojos patogiai susilanksto. Taip pat, kojos reguliuojamos, o tai leis pasidėti lopšį ant bet kokio nelygaus paviršiaus.

  Matmenys (sudėto) - 120x24x15cm
  Matmenys (išskleisto) - 120x69x43cm

  Peržiūrėti
 • Tinklelis Atora fishing 4m

  49,50 EUR

  Tinklelis Atora fishing 400cm - Profesionalus tinklelis žuvims laikyti. Išoriniai aliuminiai lankai apsaugo nuo susidėvėjimo sietui trinantis į akmenis, žvyrą ir ypač betonines krantines. Standartinis besilankstantis sieto sriegis tinka visiems sieto laikikliams ar kuoliukiams. Gumuotas tinklelis labai lengvai plaunasi.

  Ypatybės:

  • Gumuotas neįgeriantis kvapų tinklelis
  • Išoriniai aliuminiai lankai
  • Standartinis sriegis tinkantis visoms jungtims  Matmenys:
  Aukštis – 400cm
  Plotis – 45cm
  Ilgis – 50cm
  Lankų kiekis – 8

  Peržiūrėti