Grąžtai

Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Aktyvūs filtrai

 • Ledo grąžtas Barnaul Tonar LR-130
  • Išpardavimas!

  Ledo grąžtas Barnaul Tonar 100-150mm

  56,80 EUR

  Kokybiškas, patikimas ir žvejų pamėgtas grąžtas. Susilanksto, patogu tranportuoti. Su šiuo grąžtu galima pragręžti iki 1 metro storio ledą. Neslidžio rankenos. Grąžto komplektą sudaro aukštos kokybės dvigubos geležtės plieno peiliukai, plastmasinė peiliukų apsauga.
  Grąžto svoris 2,5kg, transportavimo ilgis 80cm, ilgis darbiniame režime 157cm. Gręžimo kryptis - prieš laikrodžio rodyklę. Galima gręžti tiek sausą, tiek šlapią ledą
  Puikus kainos ir kokybės santykis.

  Darbinis ilgis - 157cm
  Transportavimas - 80cm
  Svoris - 2,5kg
  Skersmuo pasirinktinai: 100mm, 130mm, 150mm

  Video apžvalga - ...

  Peržiūrėti
  • Išpardavimas!

  Ledo grąžtas Tonar Iceberg Euro 130mm

  132,00 EUR

  Dvirankis ledo grąžtas Tonar Icerberg Euro 130mm. Pagamintas Rusijoje, iš aukšto kokybės metalo, turi skirtingu atstumu nutolusias rankenas, kurios padeda lengviau bei greičiau išgręžti eketę dviejomis rankomis. Rankena yra teleskopinė, galima reguliuoti pagal žmogaus ūgį. Grąžto peiliai sferiniai/išlenkti. palengviną gręžima ir veiksmui nereikalauja didelės jėgos. Komplekte pridedami atsarginiai peiliai ir raktas jiems pakeisti
  Laikikliai - rankenos guminės, neslidžios.
  Gręžimo kryptis - pagal laikrodžio rodyklę, su specialiu perėjimu galima naudoti su elektriniu suktuku.
  Rankena - teleskopinė, galima reguliuoti pagal žmogaus ūgį.

  Gręžimo gylis - iki 130cm
  Svoris - 3.4kg
  Diametras - 130mm

  video apžvalga - ...

  Peržiūrėti
 • Peikena/ledo kirtiklis Tonar

  52,40 EUR

  Peikena Tonar - ledo kirtiklis, yra būtinas daiktas norit saugiai lipti ant ledo. Ši peikena yra skirta prakirsti skyles lede ir greitai bei tiksliai nustatyti ledo storį ir stiprumą, taip išsiaiškinant ar yra saugu lipti ant jo. Būtinas daiktas žvejyboje, ypač lipant ant pirmojo ledo.

  Ilgis: 138cm.
  Transportavimo ilgis: 52cm.
  Svoris: 2.3kg.

  Peržiūrėti
 • Peiliukai grąžtui Tonar Barnaul 130mm

  6,15 EUR

  Ledo peilis grąžtui LR-130 - 130mm diametro peiliai, pagaminti iš aukštos kokybės plieno. Ypatingai aštrūs. Tinka Tonar Barnaul 130mm grąžtui. Komplekte yra du peiliukai su varžtais. 

  Peržiūrėti
 • Peiliukai grąžtui Helios 130mm

  6,15 EUR

  Peiliukai grąžtui HELIOS 130mm - sferiniai peiliai skirti gręžti 130mm diametro skylę. Peiliai pasižymi optimaliu gręžimo kampu. Komplekte yra 2 peiliai ir tvirtinimo varžteliai.

  Peržiūrėti
 • Peiliukai grąžtui Tonar 100mm

  6,15 EUR

  Ledo peilis LR-100 - Komplektas Tonar/Barnaul grąžtams skirtų rezervinių peiliukų. Peiliukai pagaminti iš daug anglies turinčio plieno, labai aštrūs, kieti, galima pakartotinai pagaląsti. Peiliai pasižymi optimaliu gręžimo kampu. Pakuoteje 2vnt. Komplekte su keturiais tvirtinimo varžtais.

  Peržiūrėti
 • Peiliukai grąžtui Helios 110mm

  6,15 EUR

  Ledo peiliai HS-110 - Helios/Barnaul grąžtui naudojami sferiniai peiliukai, tinkantys šlapiam ledui. Peiliukai pagaminti iš daug anglies turinčio plieno, turi plačius ir lygius ašmenis, kieti, galima pakartotinai pagaląsti. Pasižymi optimaliu gręžimo kampu. Sferiniai, ypatingai tvirto plieno ledo grąžto peiliai padeda lengviau stumti gręžiama ledą į paviršių ir lengvina gręžimą. Komplektuojama su keturiais tvirtinmo varžtais. Tinka ir Nero grąžtams.

  Peržiūrėti
 • Ledo grąžtas Helios 130mm
  • Išpardavimas!

  Ledo grąžtas Helios 110/130mm

  53,80 EUR

  Ledo grąžtas Helios - tvirtas ir patikimas ledo grąžtas Helios. Pagamintas Rusijoje iš aukštos kokybės plieno. Šis, 10cm arba 13cm skersmens, grąžtas puikiai tiks įvairiems žvejybos būdams ant ledo. Grąžtas parduodamas kartu su aukštos kokybės, dvigubos geležtės peiliukais, su kuriais lengvai išgręšite tiek sausą, tiek šlapią ledą. Peiliukus galima galąsti arba pakeisti į naujus, kurie kainuoja visai ne daug. Grąžtas pritaikytas gręžti dviem rankom. Puikus kainos ir kokybės santykis.

  Gražto skersmuo - 110mm/130mm
  Darbinis ilgis - 150cm
  Komplektuojamas su Tonar Skat LR-130mm peiliukais
  Neslystančios rankenos
  Svoris - 2,2kg

  Peržiūrėti
 • Adapteris Tonar grąžtams universalus

  48,20 EUR

  Tonar adapteris grąžtui - universalus adapteris į suktuką, tinkantis Tonar grąžtams. 
  Adapteris vietoje grąžto rankenos yra prijungiamas į elektrinį suktuką.

  Skylės skirtos sraigto tvirtinimui diametras - 6,5/8,5/8,5mm.
  Adapterio išėjimo veleno skersmui 19/22mm.

  Tinka Iceberg, Buran, Tornado-M2, UA-400, Motoshtorm grąžtams.

  Peržiūrėti
 • Grąžtas ledui Tonar Motoshtorm 130mm

  69,80 EUR

  Sraigtas grąžtui Tonar Motoshtorm - tai grąžto šnekas, sukurtas patogiam ledo gręžimui. Grąžtas pagamintas iš aukštos kokybės plieno, padengtas oranžinės spalvos polimerine danga, kuri atlaiko didelius temperatūros svyravimui. Grąžtas parduodamas su peiliukais, jų apsauga bei įrankių komplektu. Prie šio grąžto tvirtinasi adapteris, kurio išėjimo veleno skersmuo nuo 18 iki 20mm. Adapteris jungiamas į suktuką ir jo pagalba lengvai, bei greitai išgręžiamos eketės.

  Gręžimo gylis - 100cm
  Diametras - 130mm
  Svoris - 2,35kg

  Adapteris bei suktukas kartu neparduodami.

  Video apžvalga - ...

  Peržiūrėti
 • Grąžto peiliukų apsauga

  2,50 EUR

  Apsauginis dangtelis ledo grąžto peiliams LR-130. Patogus įrankis apsaugantis aplinka bei pačius ledo grąžto peilius transportuojant.

  Peržiūrėti
 • Perėjimas adapteriui Helios ir Barnaul grąžtams

  18,20 EUR

  Perėjimas adapteriui UA-400 - vieniems iš populiariausių grąžtų Barnaul Tonar ir Helios tinkantis perėjimas, prie kurio galima pritvirtinti adapterį suktukui. Perėjimas tvirtinasi vietoje grąžto rankenos. Į jo viršutinę dalį galima įdėti 18 arba 20mm veleno skersmens adapterį. 
  Susikomplektavę lengvai ir greitai išgręšite eketes norimoje žūklės vietoje.

  Ilgis - 48cm
  Svoris - 0,64kg

  Grąžtas, adapteris ir suktukas kartu neparduodami.

  Peržiūrėti
 • Ledo grąžtas Mora Ice Easy 125/150mm
  • Išpardavimas!

  Ledo grąžtas Mora Ice Easy 125/150mm

  82,00 EUR

  Mora Ice Easy – ekonomiškas rankinis grąžtas, Nr. 1 visame pasaulyje parduodamas Mora ledo grąžtas. Šis, nesulankstomas, universalus, grąžtas tinka visų rūšių ledui, tiek sausą, tiek šlapią išgręšite greitai ir lengvai. Grąžtui reikalingas mažas sukimo momentas, todėl grąžtą lengva sukti. Aštrius atsarginius peiliukus, pagamintus iš švediško nerūdijančio plieno, labai lengva pakeisti. Mora Ice Easy turi patogią, ištraukiamą rankeną. Pats grąžtas yra labai lengvas. Galima naudoti su akumuliatoriniu suktuku (reikia 18 mm adapterio). Į komplektą įeina grąžto peiliukų apsauga.

  Galima pasirinkti iš 125 arba 150mm diametrų.
  Gręžimo gylis - iki 90cm

  Svoris - ~3kg

  Peržiūrėti
 • Peiliukai ledo grąžtui Mora Ice Easy 125mm

  20,50 EUR

  Mora Ice Replacment Blades - komplekte yra du peiliukai su varžtais. Peiliai pagaminti Švedijoje, iš aukštos kokybės plieno, ypatingai aštrūs.

  Tinka Mora Ice Easy 125mm grąžtui.

  Peržiūrėti
 • Peiliukai ledo grąžtui Mora Ice Easy 150mm

  22,95 EUR

  Mora Ice Replacment Blades - komplekte yra du peiliukai su varžtais. Peiliai pagaminti Švedijoje, iš aukštos kokybės plieno, ypatingai aštrūs.

  Tinka Mora Ice Easy 150mm grąžtui.

  Peržiūrėti
 • Ledo grąžtas Mora Ice Spiral Bee 150mm

  130,00 EUR

  Mora Ice Bee - Suomijoje pagamintas, itin lengvas ir tvirtas ledo grąžtas. Grąžtas naudojamas su suktuku. Dėl itin aukštos kokybės ašmenų, su šiuo grąžtu greitai ir lengvai galima išgręžti tvarkingą skylę lede. Grąžto viršuje, kur tvirtinamas suktukas, yra apsauginis, plokščias diskas, kuris, gręžiant ledą, apsaugo nuo rūbų įsivėlimo ir apsaugo suktuką nuo vandens. 

  Diametras - 150mm
  Svoris - 1,6kg

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Peikena/ledo kirtiklis

  42,50 EUR

  Ledo kirtiklis, yra būtinas daiktas norit saugiai lipti ant ledo. Ši peikena yra skirta prakirsti skyles lede ir greitai bei tiksliai nustatyti ledo storį ir stiprumą, taip išsiaiškinant ar yra saugu lipti ant jo. Ledo kirtiklis išsisuka kaip atskira detalė, transportavimo metu saugiai būna įsisuka į peikenos vidų. Būtinas daiktas žvejyboje, ypač lipant ant pirmojo ledo.

  Ilgis - 120cm
  Transportavimo ilgis - 90cm
  Svoris - 2.5kg

  Peržiūrėti
 • -15% Ledo grąžtas Mora Ice Nova Black 130mm
  • Sumažinta kaina

  Ledo grąžtas Mora Ice Nova Black 130mm

  265,00 EUR -15% 311,76 EUR

  Mora Ice Nova Black - aukštos kokybės grąžtas poledinei žūklei. Grąžte sumontuoti unikalūs Nova sferiniai peiliai. Jie turi originalų lenkimo ir galandimo kampą, todėl gręžimo metu suformuoja skirtingą ledo gręžimą. Išgręžtoje eketėje beveik visai nelieka ledo drožlių, eketė lygi, be aštrių kampų, kurie gali pažeisti valą. Grąžtas pagamintas iš aukštos kokybės Švedijos koncerno Sandvik plieno. Mora Nova System ledo grąžtai parduodami su universaliai sferiniais peiliais. Nuimama peilių galvutė pagaminta iš ypač stiprios kompozitinės medžiagos. Ši konstrukcija visada užtikrina pastovų peilių pjovimo kampą ir nesusigadins esant maksimaliai apkrovai, bei šalčiui iki -60°C laipsnių. Nova peiliai mažiau apšąla šaltyje. Patogiai susilanksto transportavimui. 

  Diametras - 130mm
  Transportavimo ilgis - 118cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Peiliukai grąžtui Helios 130mm

  6,15 EUR

  Ledo peiliai HS-130 - Helios/Barnaul grąžtui naudojami sferiniai peiliukai, tinkantys šlapiam ledui. Peiliukai pagaminti iš daug anglies turinčio plieno, turi plačius ir lygius ašmenis, kieti, galima pakartotinai pagaląsti. Pasižymi optimaliu gręžimo kampu. Sferiniai, ypatingai tvirto plieno ledo grąžto peiliai padeda lengviau stumti gręžiama ledą į paviršių ir lengvina gręžimą. Komplektuojama su keturiais tvirtinmo varžtais. Tinka ir Nero grąžtams.

  Peržiūrėti
 • Peiliukai grąžtui Helios 110mm

  6,15 EUR

  Helios 110mm - sferiniai peiliai skirti gręžti 110mm diametro skylę lede. Peiliai pasižymi optimaliu gręžimo kampu. Komplekte yra 2 peiliai ir tvirtinimo varžteliai.

  Peržiūrėti