Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

Grąžtai

 • -15%
  • Išpardavimas!

  Ledo grąžtas Helios 130mm

  29,75 EUR -15% 35,00 EUR

  Tvirtas ir patikias ledo grąžtas Helios. Pagamintas Rusijoje iš aukštos kokybės plieno, šis 13mm skersmens grąžtas, puikiai tiks įvairiems žvejybos būdams ant ledo. Grąžtas parduodamas kartu su aukštos kokybės, dvigubos geležtės peiliukais, su kuriais lengvai gręšite tiek sausą tiek šlapią ledą. Peiliukus galima galąsti arba pakeisti į naujus, kurie kainuoja visai ne daug. Grąžtas pritaikytas gręžti dviem rankom. Puikus kainos ir kokybės santykis.

  Gražto skersmuo - 130mm
  Darbinis ilgis - 150cm
  Komplektuojamas su onar Skat LR-130mm peiliukais
  Neslystančios rankenos
  Svoris 2,2kg

  Peržiūrėti
 • -15%
  • Išpardavimas!

  Ledo grąžtas Barnaul Tonar 130mm

  34,85 EUR -15% 41,00 EUR

  Rusų gamybos, kokybiškas, patikimas ir žvejų pamėgtas grąžtas. Susilanksto, patogu tranportuoti. Su šiuo grąžtu galima pragręžti iki 1 metro storio. Neslidžio rankenos. Grąžto komplektą sudaro aukštos kokybės blieno peiliukia, plastmasinė peiliukų apsauga. Grąžto svoris 2,5kg, transportavimo ilig 80cm, ilgis darbiniame režime 157cm. Gręžimo kryptis - prieš laikrodžio rodyklę. Puikus kainos ir kokybės santykis.

  Peržiūrėti
 • -25%
  • Išpardavimas!

  Ledo grąžtas Tonar Iceberg Euro 130mm

  86,25 EUR -25% 115,00 EUR

  Dvirankis ledo grąžtas Tonar Icerberg Euro 130mm. Pagamintas Rusijoje, iš aukšto kokybės metalo, turi skirtingu atstumu nutolusias rankenas, kurios padeda lengviau bei greičiau išgręžti eketę dviejomis rankomis. Rankena yra teleskopinė, galima raguliuoti pagal žmogaus ūgį. Grąžto peiliai sferiniai/išlenkti. palengviną gręžima ir veiksmui nereikalauja didelės jėgos. Komplekte pridedami atsarginiai peiliai ir raktas jiems pakeisti
  Laikikliai - guminės, neslidžios.
  Gręžimo kryptis - pagal laikrodžio rodyklę, su specialiu perėjimu galima naudoti su elektriniu suktuku.
  Rankena - teleskopinė, galima reguliuoti pagal žmogaus ūgį.
  Gręžimo gylis - iki 130cm
  Svoris - 3.4kg

  Peržiūrėti
 • Peikena Tonar

  28,50 EUR

  Ledo peikena - kirtiklis, yra būtinas daiktas norit saugiai lipti ant ledo. Ši peikena yra skirta prakirsti skyles lede ir greitai bei tiksliai nustatyti ledo storį ir stiprumą, taip išsiaiškinant ar yra saugu lipti ant jo. 
  Ilgis 138cm
  Transportavimo ilgis 52cm
  Svoris 2.3kg

  Peržiūrėti