Meškerytės

Filtruoti pagal

Aktyvūs filtrai

 • Žieminė meškerė „balalaika"

  6,30 EUR

  Išgaubtos formos, maloni rankoje, lengva, jautri.


  Ilgis - 25cm
  Svoris - 15g

  Peržiūrėti
 • Žieminė Feeder meškerė Jaxon

  19,80 EUR

  Žieminė Feeder meškerė Jaxon su 4 skirtingo jautrumo keičiamomis galūnėmis.
  Universali patogi meškerė, tinkanti gaudyti įvairiais masalais. Viršūnėlės plačiais žiedeliais, o vienas galiukas, be paskutinio žiedelio - ant galūnės galima uždėti sargelį. Meškerė puikiai tinka žieminiai karšių, selevų ar kitų žuvš žvejybai.

  Meškerės ilgis - 57cm
  Svoris - 64g
  Transportavimo ilgis - 30cm

  Peržiūrėti
 • Bemasalinė žieminė meškerė

  3,60 EUR

  Žieminė meškerė skirta žvejybai poledinėje žūklėje. Meškerė lengva bei patogi. Puikiai tinka žvejojant bemasiline arba paprasta avižėle.

  Ilgis - 28cm
  Ritės skersmuo - 5,8cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė teleskopinė meškerė Rumpol Monster

  3,70 EUR

  Rumpol Monster - Žieminė teleskopinė meškerė yra skirta gaudyti stambius laimikius poledinėje žūklėje.

  Meškerėlė turi kamštinę rankeną, tvirtą ritės laikilį, dvejus žiedelius bei galūnę ant kurios tvirtinasi sargelis.
  Meškerės kotas yra kietesnis, puikiai tiks žvejybai sunkesniais masalais. Suskleistos meškerės ilgis 33cm.

  Galima rinktis iš trijų ilgių: 50, 58 ir 68cm.

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis Ultralight 24UL

  8,50 EUR

  Lengvas ir jautrus žieminis spiningėlis, puikiai tiks poledinėje žūklėje gaudant nedideliaias balansyrais ar kitais lengvais masalais. Su šiuo kotu, gerai matysis žuvies kibimas, o jos ištraukimas taps tikru malonumu. Turi minkštą bei patogią EVA rankeną su ritės lakikliu, 6 žiedelius. Galūnė minkšta bei jautri. Puikus pasirinkimas gaudant ešerius, lydekas ar kitus laimikius.

  Ilgis - 62cm
  Svoris - 50g

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis Winner 24L

  16,20 EUR

  Žieminė meškerė Winner 24L, kietesnis kotas, su patogia, pusiau kamštine ranketa ir tvirtu ritės laikikliu, skirtas gaudyti šiek tiek sunkesniais masalais. Su šiuo kotu puikiai galima vylioti plėšrūnus velniuku, balansyru arba blizgute. Meškerė gerai parduos kibimą bei suvaldys žuvį.

  Ilgis - 60cm
  Svoris - 97g

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis Buster 24''

  12,20 EUR

  Lengvas ir jautrus spiningėlis, skirtas gaudyti nesunkiais masalais poledinėje žūklėje. Meškerė turi patogią kamštinę rankeną su ritės laikikliu, plačius žiedelius ir jautrią viršūnę, kuri puikiai indikuos žuvies kibimus. Galima naudoti ešerių, lydekų ar kitų žuvų žūklėje, gaudant balansyru, velniuku ar kitu nedideliu masalu.

  Ilgis - 61cm
  Svoris - 51g

  Peržiūrėti
 • Žieminė teleskopinė meškerė

  5,40 EUR

  Teleskopinė žieminė meškerė, skirta žvejybai ant ledo. Su šia meškere galima įvairiais būdais gaudyti skirtingas žuvis poledinėje žūklėje.
  Meškerė turi kamštinę rankeną, užsukamą ritės laikiklį, du žiedelius. 
  Suskleistos meškerės ilgis 30cm, išskleistos - 68cm. Svoris 53g. 

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė

  6,50 EUR

  Žieminis spiningėlis skirtas poledinei žūklei. Patogi rankena su ritės lankeliu, platūs žiedeliai.
  Meškerės blankas kiek kietesnis, puikiai tiktu žvejybai su sunkesniais masalais - velniukais, balansyrais ar blizgutėmis.
  Spiningėlio ilgis 59 centimentai.

  Peržiūrėti
 • -25% Sportinė balalaika
  • Išpardavimas!

  Sportinė balalaika

  9,00 EUR -25% 12,00 EUR

  Balalaika, kuriai nereikia papildomai naudoti sargelio. Meškerės galiukas yra ypatingai jautrus ir puikiai dirba su avižėlėmis bei perduoda kibimus. Meškerė turi dvejus žiedelius, per kur praveriamas valas. Tinka gaudyti avižėlėmis iki 3 gramų svorio.

  Svoris - 15g

  Peržiūrėti
 • -30% Žieminė meškerė „balalaika"
  • Išpardavimas!

  Žieminė meškerė „balalaika"

  2,17 EUR -30% 3,10 EUR

  Žieminė meškerė „balalaika" su laikikliu. Lengva meškerė puikiai tiks poledinėje žūklėje, gaudant įvairias žuvis avižėle.

  Ilgis - 25cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė teleskopinė meškerė „balalaika"

  5,50 EUR

  Meškerė yra pagaminta iš anglies pluošto, labai lengva ir jautri. Turi du žiedelius, pro kuriuos praveriamas valas.

  Ilgis - nuo 22.5 iki 35cm

  Peržiūrėti
 • Bemasalinė anglies pluošto meškerė

  9,80 EUR

  Žieminė bemasalinė meškerė. Anglies pluošto strypelis einantis per visą meškerės ilgį, EVA rankena ir jokių nereikalingų detalių padaro šią meškerę labai lengvą. Jos svoris tik 13g, kas yra labai svarbu gaudant bemasalinėmis avižėlėmis. Padėta lavsaninė tarpinė po stabdžio veržle užtikrins gerą stabdžio darbą ir neleis nutraukti valo užkibus dideliam laimikiui. Ypatingai patogi ir kokybiška meškerėlė orientuota bemasalinei žvejybai.

  Ilgis - 30cm
  Svoris - 13g

  Peržiūrėti
 • Meškerė seliavų žūklei „Chlapuškė" 70cm

  59,80 EUR

  Tarp seliavų gaudytojų legenda tapusi - „Chlapuškė“. Rankų darbo, pagaminta Lietuvoje, specializuota meškerė, seliavų ir ežerinių stintelių žūklei. Meškerė su kamštine rankena nešaldys rankos šaltom žvejybos dienom. Ilgas, jautrus, daugiasluoksnis sargelis leis pamatyti atsargiausius seliavos ar stintelės kibimus net iš didelio gylio. Dėl patogesnio transportavimo meškerė išsitraukia į dvi atskiras dalis. Su šia meškere puikiai galima gaudyti tiek nuo ledo, tiek iš valties.


  Ilgis - 70cm
  Svoris - 78gr

  Peržiūrėti
 • -15%
  • Sumažinta kaina

  Žieminė meškerė Okuma Hexana Winter Spin Combo 65cm

  14,89 EUR -15% 17,52 EUR

  Okuma Hexana Winter Spin Combo - dviejų dalių, gražaus dizaino žieminė meškerė. EVA medžiagos rankena nešaldys rankos šaltomis dienomis. Kokybiškas ir tvirtas ritės tvirtinimas priveržiamas iš viršaus. Blanko apačioje yra kilpa, skirta užkabinti masalo kabliuką. Meškerė turi dvi skirtingo kietumo viršūnes su plačiais žiedeliais, tai padaro šį spiningelį labai universaliu. Keičiant viršūnes galima naudoti kaip žieminį feederį, stintinę meškerę ar žieminį spiningelį. Kadangi viršūnėlių galūnės labai minkštos galima nenaudoti papildomo sargelio. Gerai amortizuojantis meškerės blankas neleis pabėgti tiek mažoms, tiek didelėms žuvims ir suteiks didelį malonumą jas traukiant.

  Transportavimo ilgis - 33,8cm

  Peržiūrėti
 • Ron Thomson Ice Pro 45cm

  5,50 EUR

  Ron Thompson Ice Pro 45cm - gražaus dizaino, žieminė meškerė su minkštu stiklo pluošto blanku. Dideli SIC žiedeliai neleis greitai prišalti valui. Blanko apačioje yra kilpa, skirta užkabinti masalo kabliuką. Meškerės rankena pagaminta iš EVA medžiagos, o ritės žiediniai laikikliai iš plastiko, tad šaltą žiemos dieną rankos nesušals, nes rankenoje nėra metalinių detalių. Universalus spiningėlis gaudyti mažomis ir vidutinio dydžio blizgutėmis, balansyrais ar plūde. Gerai amortizuojantis meškerės blankas neleis pabėgti tiek mažoms tiek didelėms žuvims ir suteiks didelį malonumą jas trukiant. 

  Peržiūrėti
 • Teleskopinė žieminė meškerė LJ C-Tech Jig Light 55cm

  11,95 EUR

  Žieminė meškerė LJ C-Tech Jig Light - teleskopinė, blankas pagaminas iš 24T grafito. Blankas vidutiniškai kietas su nerūdijančio plieno žiedeliais. Ritė atspari šalčiui, o rankena pagaminta iš kamščio. Lengva ir jautri meškerė tinka žvejoti blizgėmis, švytuoklėmis ir kitais vertikalios žūklės masalais, nenaudojant sargelio.

  Tranportavimo ilgis - 33cm;
  svoris - 22g.

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė „balalaika"

  3,60 EUR

  Tinka universaliai poledinei žūklei su avižėle. Pagaminta iš patvarios ir šalčiui atsparios putos, nudažytos ryškiomis spalvomis, kad būtų gerai matoma ant ledo ar sniego. Po rite įdėtos lavsaninės tarpinės, užtikrina, kad ritė sklandžiai suktųsi. Ritės vidus padengtas šalčiui atspariu silikonu. Komplekte yra laikiklis patogiai pasidėti meškerėlę ant ledo. Galima rinktis iš skirtingų spalvų.

  Ilgis - 24cm
  Svoris - 24g
  Ritės diametras - 4cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė „balalaika"

  4,40 EUR

  Labai lengva, išplonintu korpusu, žieminė meškerėlė. Plonas, jautrus stiklo pluošto strypelis su papildomu žiedeliu per vidurį apsaugo valą nuo susipainiojimo. Ritės vidus padengtas specialiu šalčiui atspariu silikonu, jos viduje įdėtos lavsaninės tarpinės užtikrina sklandų jos sukimąsi. Užsidėjus sargelį puikiai žvejosite įvairiomis avižėlėmis.
  Galima rinktis iš trijų spalvų.

  Svoris - 15g
  Ilgis - 20cm
  Ritės diametras - 43mm

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė „balalaika"

  4,70 EUR

  Labai lengva žieminė meškerėlė su papildomu žiedeliu. Meškerės rankenėlė pagaminta iš šalčiui atsparios putos yra išgaubtos formos ir patogiai laikosi rankoje. Plonas, jautrus stiklo pluošto strypelis su žiedeliu per vidurį, apsaugo valą nuo susipainiojimo. Ritės vidus padengtas specialiu, šalčiui atspariu silikonu, jos viduje įdėtos lavsaninės tarpinės užtikrina sklandų jos sukimąsi. Užsidėjus sargelį puikiai žvejosite įvairiomis avižėlėmis.

  Svoris - 17g
  Ilgis - 25cm
  Ritės diametras - 45mm

  Peržiūrėti