Spiningai

Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Aktyvūs filtrai

 • Žieminis spiningas Larus Winter Catch 60UL

  22,50 EUR

  Žieminis spiningas Larus Winter Catch 60UL puikus lengvas spiningėlis su lanksčia galune, kuri puikiai perduos plėšrūno kibimą ir užkibusios žuvies traukimą padarys begalo malonų. Patogi kamštinė rankena, maloniai laikysis rankoje.

  Spiningo ilgis 60cm
  Žiedelių skaičius 5
  Svoris 54g

  Peržiūrėti
 • Žieminė teleskopinė meškerė

  5,40 EUR

  Teleskopinė žieminė meškerė, skirta žvejybai ant ledo. Su šia meškere galima įvairiais būdais gaudyti skirtingas žuvis poledinėje žūklėje.
  Meškerė turi kamštinę rankeną, užsukamą ritės laikiklį, du žiedelius. 
  Suskleistos meškerės ilgis 30cm, išskleistos - 68cm. Svoris 53g. 

  Peržiūrėti
 • Žieminė teleskopinė meškerė Rumpol Monster

  3,70 EUR

  Rumpol Monster - Žieminė teleskopinė meškerė yra skirta gaudyti stambius laimikius poledinėje žūklėje.

  Meškerėlė turi kamštinę rankeną, tvirtą ritės laikilį, dvejus žiedelius bei galūnę ant kurios tvirtinasi sargelis.
  Meškerės kotas yra kietesnis, puikiai tiks žvejybai sunkesniais masalais. Suskleistos meškerės ilgis 33cm.

  Galima rinktis iš trijų ilgių: 50, 58 ir 68cm.

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė

  6,50 EUR

  Žieminis spiningėlis skirtas poledinei žūklei. Patogi rankena su ritės lankeliu, platūs žiedeliai.
  Meškerės blankas kiek kietesnis, puikiai tiktu žvejybai su sunkesniais masalais - velniukais, balansyrais ar blizgutėmis.
  Spiningėlio ilgis 59 centimentai.

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis Ultralight 24UL

  8,50 EUR

  Lengvas ir jautrus žieminis spiningėlis, puikiai tiks poledinėje žūklėje gaudant nedideliaias balansyrais ar kitais lengvais masalais. Su šiuo kotu, gerai matysis žuvies kibimas, o jos ištraukimas taps tikru malonumu. Turi minkštą bei patogią EVA rankeną su ritės lakikliu, 6 žiedelius. Galūnė minkšta bei jautri. Puikus pasirinkimas gaudant ešerius, lydekas ar kitus laimikius.

  Ilgis - 62cm
  Svoris - 50g

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis Buster 24''

  12,20 EUR

  Lengvas ir jautrus spiningėlis, skirtas gaudyti nesunkiais masalais poledinėje žūklėje. Meškerė turi patogią kamštinę rankeną su ritės laikikliu, plačius žiedelius ir jautrią viršūnę, kuri puikiai indikuos žuvies kibimus. Galima naudoti ešerių, lydekų ar kitų žuvų žūklėje, gaudant balansyru, velniuku ar kitu nedideliu masalu.

  Ilgis - 61cm
  Svoris - 51g

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis Winner 24L

  16,20 EUR

  Žieminė meškerė Winner 24L, kietesnis kotas, su patogia, pusiau kamštine ranketa ir tvirtu ritės laikikliu, skirtas gaudyti šiek tiek sunkesniais masalais. Su šiuo kotu puikiai galima vylioti plėšrūnus velniuku, balansyru arba blizgute. Meškerė gerai parduos kibimą bei suvaldys žuvį.

  Ilgis - 60cm
  Svoris - 97g

  Peržiūrėti
 • -15%
  • Sumažinta kaina

  Žieminė meškerė Okuma Hexana Winter Spin Combo 65cm

  14,89 EUR -15% 17,52 EUR

  Okuma Hexana Winter Spin Combo - dviejų dalių, gražaus dizaino žieminė meškerė. EVA medžiagos rankena nešaldys rankos šaltomis dienomis. Kokybiškas ir tvirtas ritės tvirtinimas priveržiamas iš viršaus. Blanko apačioje yra kilpa, skirta užkabinti masalo kabliuką. Meškerė turi dvi skirtingo kietumo viršūnes su plačiais žiedeliais, tai padaro šį spiningelį labai universaliu. Keičiant viršūnes galima naudoti kaip žieminį feederį, stintinę meškerę ar žieminį spiningelį. Kadangi viršūnėlių galūnės labai minkštos galima nenaudoti papildomo sargelio. Gerai amortizuojantis meškerės blankas neleis pabėgti tiek mažoms, tiek didelėms žuvims ir suteiks didelį malonumą jas traukiant.

  Transportavimo ilgis - 33,8cm

  Peržiūrėti
 • Ron Thomson Ice Pro 45cm

  5,50 EUR

  Ron Thompson Ice Pro 45cm - gražaus dizaino, žieminė meškerė su minkštu stiklo pluošto blanku. Dideli SIC žiedeliai neleis greitai prišalti valui. Blanko apačioje yra kilpa, skirta užkabinti masalo kabliuką. Meškerės rankena pagaminta iš EVA medžiagos, o ritės žiediniai laikikliai iš plastiko, tad šaltą žiemos dieną rankos nesušals, nes rankenoje nėra metalinių detalių. Universalus spiningėlis gaudyti mažomis ir vidutinio dydžio blizgutėmis, balansyrais ar plūde. Gerai amortizuojantis meškerės blankas neleis pabėgti tiek mažoms tiek didelėms žuvims ir suteiks didelį malonumą jas trukiant. 

  Peržiūrėti
 • Teleskopinė žieminė meškerė LJ C-Tech Jig Light 55cm

  11,95 EUR

  Žieminė meškerė LJ C-Tech Jig Light - teleskopinė, blankas pagaminas iš 24T grafito. Blankas vidutiniškai kietas su nerūdijančio plieno žiedeliais. Ritė atspari šalčiui, o rankena pagaminta iš kamščio. Lengva ir jautri meškerė tinka žvejoti blizgėmis, švytuoklėmis ir kitais vertikalios žūklės masalais, nenaudojant sargelio.

  Tranportavimo ilgis - 33cm;
  svoris - 22g.

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė Akara Ice Jig Profi 55cm 3-7g

  13,60 EUR

  Akara Ice Jig Profi - labai universali meškerė su integruotu satgeliu. Meškerės rankena iš EVA medžiagos, o ritės tvirtinimas plastmasinių žiedų pagalba. Dviejų dalių, kad  būtų lenviau transportuoti. Meškerės kietumas leis lengvai pakirsti žuvį, o sargelio minkštumas matyti visus kibimus. Kadangi sargelis integruotas žvejojant valas nesikabins už papildomų išsikišusių detalių. Ant meškerės sudėti didelio skersmens žiedeliai. Sargelis taip pat su dideliais žiedais, dėl to nereikės dažnai jų valyti nuo susidariusio ledo šaltesnėmis žiemos dienomis. Puikiai tiks žvejoti blizgutėmis, švytuoklėmis, velniukais. Taip pat meškerykotį galima nautoti kaip žieminį fyderį ar gaudyti stintas

  Meškerės ilgis - 55cm
  Transportavimas - 45cm
  Svoris - 36g
  Darbinis svoris - 3-7g

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė Akara Ice Jig Compact 70cm 7-14g

  14,50 EUR

  Akara Ice Jig Compact - labai universali meškerė su integruotu sargeliu. Meškerės rankena iš EVA medžiagos, o ritės tvirtinimas plastmasinių žiedų pagalba. Dviejų dalių, kad  būtų lenviau transportuoti. Meškerės transportavimo ilgis 38cm Meškerės kietumas leis lengvai pakirsti žuvį, o sargelio minkštumas matyti visus kibimus. Kadangi sargelis integruotas žvejojant valas nesikabins už papildomų išsikišusių detalių. Ant meškerės sudėti didelio skersmens žiedeliai. Sargelis taip pat su dideliais žiedais, dėl to nereikės dažnai jų valyti nuo susidariusio ledo šaltesnėmis žiemos dienomis. Antros dalies blankas plokščias ir siaurėjantis į galą. Puikiai tiks žvejoti blizgutėmis, švytuoklėmis, velniukais. Pasirinkus reikiamą sargelio kietumą šį meškerykotį galima nautoti kaip žieminį fyderį ar gaudyti stintas.

  Meškerės ilgis - 70cm
  Transportavimas - 38cm
  Svoris - 45g
  Darbinis svoris - 7-14g

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė Akara Ice Profi 60cm

  9,80 EUR

  Akara Ice Profi - labai universalaus panaudojimo ir gražaus dizaino žieminė meškerė. Meškerė turi didelio skersmens žiedelius, dėl to rečiau reikės valyti susidariusius ledus šaltomis žieminės žūklės dienomis. Gerai amortizuojantis meškerės blankas maloniai sugers traukiamos žuvies smūgius. Rankena pagaminta iš kamščio, turi plastmasinį ritės laikiklį su tvirtu užveržimu. Virš rankenos kilputė kabliukui. Dažniausiai naudojama žvejojant su balansyrais, blizgutėmis ar velniukais.

  Ilgis - 60cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė Akara Ice Jig 70cm iki 7g

  13,60 EUR

  Akara Ice Jig - labai universali meškerė su integruotu sargeliu. Meškerės rankena iš EVA medžiagos, o ritės tvirtinimas - plastmasiniai žiedeliai. Dviejų dalių, kad būtų lengviau transportuoti. Meškerė yra Ultra Light tipo, jos kietumas leis lengvai pakirsti žuvį, o sargelio minkštumas matyti visus kibimus. Blankas plokščias, siaurėjantis ir plonėjantis į galą. Kadangi sargelis integruotas, žvejojant valas nesikabins už papildomų išsikišusių detalių. Ant meškerės sudėti didelio skersmens žiedeliai. Sargelis taip pat su dideliais žiedeliais, dėl to nereikės dažnai jų valyti nuo susidariusių ledų šaltesnėmis žiemos dienomis. Puikiai tiks žvejoti blizgutėmis, švytuoklėmis, velniukais. Pasirinkus tinkamą sistemą, šį meškerykotį galima nautoti kaip žieminį feederį ar gaudyti stintas.

  Ilgis - 70cm
  Transportavimas - 60cm
  Svoris - 42g
  Darbinis svoris - 7g

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė Akara Ice Jig 70cm iki 14g

  13,80 EUR

  Žieminė meškerė Akara Ice Jig 70cm 14g- labai universali meškerė su integruotu sargeliu. Meškerės rankena iš EVA medžiagos, o ritės tvirtinimas - plastmasiniai žiedeliai . Dviejų dalių, kad būtų lengviau transportuoti. Meškerė yra Light tipo, jos kietumas leis lengvai pakirsti žuvį, o sargelio minkštumas matyti visus kibimus. Blankas plokščias, siaurėjantis ir plonėjantis į galą. Kadangi sargelis integruotas, žvejojant valas nesikabins už papildomų išsikišusių detalių. Ant meškerės sudėti didelio skersmens žiedeliai. Sargelis taip pat su dideliais žiedeliais, dėl to nereikės dažnai jų valyti nuo susidariusių ledų šaltesnėmis žiemos dienomis. Puikiai tiks žvejoti blizgutėmis, švytuoklėmis, velniukais. Pasirinkus tinkamą sistemą, šį meškerykotį galima nautoti kaip žieminį fyderį ar gaudyti stintas.

  Ilgis - 70cm
  Transportavimas - 60cm
  Svoris - 42g
  Darbinis svoris - 14g

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė Akara Ice Jig Compact 70cm 15-28g

  14,80 EUR

  Akara Ice Jig Compact - labai universali meškerė su integruotu sargeliu. Meškerės rankena iš EVA medžiagos, o ritės tvirtinimas plastmasinių žiedų pagalba. Dviejų dalių, kad  būtų lenviau transportuoti. Meškerės transportavimo ilgis 38cm Meškerės kietumas leis lengvai pakirsti žuvį, o sargelio minkštumas matyti visus kibimus. Kadangi sargelis integruotas žvejojant valas nesikabins už papildomų išsikišusių detalių. Ant meškerės sudėti didelio skersmens žiedeliai. Sargelis taip pat su dideliais žiedais, dėl to nereikės dažnai jų valyti nuo susidariusio ledo šaltesnėmis žiemos dienomis. Antros dalies blankas plokščias ir siaurėjantis į galą. Puikiai tiks žvejoti blizgutėmis, švytuoklėmis, velniukais. Pasirinkus reikiamą sargelio kietumą šį meškerykotį galima nautoti kaip žieminį feederį ar gaudyti stintas.

  Meškerės ilgis - 70cm
  Transportavimas - 38cm
  Svoris - 45g
  Darbinis svoris - 15-28g

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė Akara Ice Jig Tele 55cm 3-7g

  14,50 EUR

  Akara Ice Jig Tele - universali meškerė su integruotu sargeliu. Meškerės rankena iš EVA medžiagos, o ritė tvirtinima plastmasiniais žiedais. Dviejų dalių tekeskopinė, kad  būtų lenviau transportuoti. Transportavimo ilgis 44cm. Meškerės sargelis puikiai perduos kibimus ir leis užkirsti laimikį. Kadangi sargelis integruotas žvejojant valas nesikabins už papildomų išsikišusių detalių. Ant meškerės sudėti didelio skersmens žiedeliai. Sargelis taip pat su dideliais žiedeliais, dėl to nereikės dažnai jų valyti nuo susidariusių ledų šaltesnėmis žiemos dienomis. Meškerės blankas plokščias ir siaurėjantis į pabaigą. Puikiai tiks žvejoti blizgutėmis, švytuoklėmis, velniukais. Pasirinkus reikiamą sistemą šį meškerykotį galima nautoti kaip žieminį fyderį ar gaudyti stintas.

  Ilgis - 55cm
  Transportavimas - 44cm
  Svoris - 40g
  Darbinis svoris - 3-7g

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė Akara Ice Jig Tele 55cm 15-28g

  15,00 EUR

  Akara Ice Jig Tele - universali meškerė su integruotu sargeliu. Meškerės rankena iš EVA medžiagos, o ritė tvirtinima plastmasiniais žiedais. Dviejų dalių tekeskopinė, kad  būtų lenviau transportuoti. Transportavimo ilgis 44cm. Meškerės sargelis puikiai perduos kibimus ir leis užkirsti laimikį. Kadangi sargelis integruotas žvejojant valas nesikabins už papildomų išsikišusių detalių. Ant meškerės sudėti didelio skersmens žiedeliai. Sargelis taip pat su dideliais žiedeliais, dėl to nereikės dažnai jų valyti nuo susidariusių ledų šaltesnėmis žiemos dienomis. Meškerės blankas plokščias ir siaurėjantis į pabaigą. Puikiai tiks žvejoti blizgutėmis, švytuoklėmis, velniukais. Pasirinkus reikiamą sistemą šį meškerykotį galima nautoti kaip žieminį fyderį ar gaudyti stintas.

  Ilgis - 55cm
  Transportavimas - 44cm
  Svoris - 40g
  Darbinis svoris - 15-28g

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė Akara Ice Jig Tele 55cm 7-14g

  14,80 EUR

  Akara Ice Jig Tele - universali meškerė su integruotu sargeliu. Meškerės rankena iš EVA medžiagos, o ritė tvirtinima plastmasiniais žiedais. Dviejų dalių tekeskopinė, kad  būtų lenviau transportuoti. Transportavimo ilgis 44cm. Meškerės sargelis puikiai perduos kibimus ir leis užkirsti laimikį. Kadangi sargelis integruotas žvejojant valas nesikabins už papildomų išsikišusių detalių. Ant meškerės sudėti didelio skersmens žiedeliai. Sargelis taip pat su dideliais žiedeliais, dėl to nereikės dažnai jų valyti nuo susidariusių ledų šaltesnėmis žiemos dienomis. Meškerės blankas plokščias ir siaurėjantis į pabaigą. Puikiai tiks žvejoti blizgutėmis, švytuoklėmis, velniukais. Pasirinkus reikiamą sistemą šį meškerykotį galima nautoti kaip žieminį fyderį ar gaudyti stintas.

  Ilgis - 55cm
  Transportavimas - 44cm
  Svoris - 40g
  Darbinis svoris - 7-14g

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis Buster 25'' ML

  12,50 EUR

  Žieminis spiningėlis Buster 25'' ML - lengvas ir jautrus spiningėlis skirtas gaudyti nesunkiais masalais poledinėje žūklėje.
  Meškerė turi patogią kamštinę rankeną su ritės laikikliu, plačius žiedelius ir jautrią viršūnę, kuri puikiai indikuos žuvies kibimus.
  Galima naudoti ešerių, lydekų ar kitų žuvų žūklėje, gaudant balansyru, velniuku ar kitu nedideliu masalu.


  Meškerės ilgis: 61cm.
  Svoris: 51g.

  Peržiūrėti