• Sumažinta kaina
Jaukinimo laivelis V020 Bait Boat

Jaukinimo laivelis V020 Bait Boat

272,00 EUR Sutaupote 15%
320,00 EUR
1-3 D.D.

V020 Bait Boat - laivelis su GPS, skirtas jaukinimui. Laivelis pagamintas iš patvaraus ABS plastiko, kuris užtikrina, kad laivelis atlaikys smūgius ir nebus sugadintas. Dėl aptakios valties korpuso formos ir aštraus priekio, laivelis lengvai skrodžia vandeniu. Laivelyje yra dviejų variklių konstrukcija, kuri užtikrina didelę galią ir didesnę trauką vandenyje. Nuotolinio valdymo pultelyje yra LCD ekranas, kuriame rodoma visa laivelio informacija: galia, kompasas, kryptis, atstumas. Be to, laivelis veikia 2.4G valdymo dažniu, todėl užtikrinamas platus ir stabilus nuotolinio valdymo signalas 500 metrų. Laivelyje įmontuoti priekiniai ir galiniai stiprios šviesos prožektoriai ir dviejų spalvų žibintai, kurie pagerina matomumą naktį. Laivelyje taip yra labai naudinga automatinio grįžimo funkcija, kuri įsijungia išsikrovus akumuliatoriui arba ilgesnį laiką esant prastam signalui ir užtikrina, kad valtis saugiai grįžtų į pradinį tašką. Laivelyje yra 12000mAh įkraunama ličio baterija, tad laivelis gali nepertraukiamai plaukti iki 4 valandų.

Laivelio matmenys - 490x264x281mm
Svoris - 3,5kg

Daugiau savybių, funkcijų ir video apžvalga ...

Skaityti daugiau
Kiekis
Yra parduotuvėje

  • Saugumo garantas Saugumo garantas
  • Pristatymas Pristatymas
  • Grąžinimo garantija Grąžinimo garantija

Į komplektą įeina: RC laivelis, valdymo pultelis, USB įkrovimo laidas, ličio baterijos, naudojimo instrukcija, 2 sraigteliai, 1 varžtas, transportavimo krepšys.

Funkcijos:
Automatinis grąžinimas -  išsikrovus akumuliatoriui arba ilgesnį laiką esant prastam signalui užtikrina, kad laivelis saugiai grįžtų į pradinį tašką.
Kruizo valdymas - vienu spustelėjimu įjungiamas kruizinio valdymo sistema, kad laivelis plauktų pastoviu greičiu tiesia linija.
Fiksuoto taško kruizas - GPS dviejų palydovų padėties nustatymo sistema, kuria galima nustatyti 40 padėties nustatymo taškų, pradedant nuo pradinio taško, kad būtų pasiektas automatinis kruizas į nustatytą vietą.
Automatinis maršruto koregavimas - automatinė pusiausvyros sistema, kuri automatiškai ištaiso posvyrį ir užtikrina, kad laivelis plauktų tiesiai esant vėjui, bangoms.
Stipri galia - dvigubos galios variklio sistema, veikia tyliai, negąsdina žuvų, užtikrina didelę galią.
Ilgas veikimas - įrengtas didelės talpos akumuliatorius. Veikia iki 4 valandų nepertraukiamo plaukimo.
Maksimali apkrova - 2kg.
Valdymo pultelis - 4 x AA baterijos (į komplektą neįtrauktos).
Įkrovimo laikas - 6 val.
Maksimalus greitis - 10km/h.
Darbinis laikas - 4 val.
Nuotolinio valdymo diapozonas - 500 metrų.

V020

Specifinė nuoroda

16 Kitų prekių: