Vobleris Jackall Chubby 38F SR - Dokunashi Suzumebachi

Vobleris Jackall Chubby 38F SR - Dokunashi Suzumebachi

13,60 EUR
1-3 D.D.

Jackall Chubby 38F SR - vienas iš geriausių ir žinomiausių masalų šapalų žūklėje. Japonų gamintojas Jackall pasižymi savo nepriekaištingos kokybės spiningavimo masalais. Šį Chubby modelį godžiai griebia ne tik šapalai, bet ir lydekos, ešeriai ir kiti plėšrūnai. Jackall Chubby 38F SSR yra 4,2 gramų svorio, trisdešimt aštuonių milimetrų ir apvali bei aptaki forma leidžia labai toli užmesti masalą. Šratukai viduje suteikia papildomą vibraciją ir garso bangas, kurios vilioja laimikius.  38F SSR yra labai stabilūs srovėje ir traukiant jį net per greičiausią rėvą nereiks baimintis, kad jis apsivers ar atsitiks kas nors panašaus. Pasižymi kokybišku ir kibių dažymu. Spalvos natūralios, imituojančios įvairius vabaliukus, kurie yra mėgstamiausias šapalų valgis.

Ilgis - 38mm
Svoris - 4g
Tipas - plaukiantis
Nėrimo gylis - 0,6-1m
Spalva - Dokunashi Suzumebachi

Skaityti daugiau
Kiekis
Yra sandelyje

  • Saugumo garantas Saugumo garantas
  • Pristatymas Pristatymas
  • Grąžinimo garantija Grąžinimo garantija

Jackall Chubby 38F SSR - garsus, garsaus gamintojo "fat" tipo vobleris pirmiausiai yra skirtas žvejoti šapalus ir meknes, bet neapsigaukite prieš žvejybą neužrišdami metalinio pavadėlio, nes lydeka retai praleidžia pro šalį nenubausdama šio mažylio. Jackall Chubby 38F SSR yra keturių gramų svorio, trisdešimt aštuonių milimetrų ir apvali forma leidžia labai toli užmesti masaliuką. Šratukai viduje nėra dideli ir todėl nekelia labai didelių triukšmo bangų, kurių kaip paaiškėja sprendžiant pagal kibumą pilnai užtenka. Puošnus dažymas, kuris galbūt nesvarbus žuviai, bet taip džiugina mūsų akį, daro Jackall Chubby 38F SSR tikru gražuoliu.

Šnekant apie masalo darbą Jackall Chubby 38F SSR yra labai stabilūs srovėje ir traukiant jį net per greičiausią rėvą nereiks baimintis, kad jis apsivers ar atsitiks kas nors panašaus. Jo vibracijos aukšto dažnio, bet ne pačios smulkiausios, galima sakyti "aukso viduriukas" tarp neišraiškingų vibracijų ir didelio agresyvumo. Na ir visa tai sudėjus kartu, Jackall Chubby 38F SSR gaunasi toks neįtikėtinai universalus vobleris, kuriam sunku atsispirti šapalui, meknei, ešeriui ir lydekai.

Ilgis: 38mm;
Svoris: 4,2g;
tipas: plaukiantis;
Spalva: 

SR-99284

Specifinė nuoroda

Jums taip pat gali patikti

Panašūs produktai