• Tik internetu
  • Sumažinta kaina
Spiningas CLEAR BLUE Crystar 56 FinderXTech 1.68m 0,1-1.3g

Spiningas CLEAR BLUE Crystar 56 FinderXTech 1.68m 0,1-1.3g

549,10 EUR Sutaupote 5%
578,00 EUR

CLEAR BLUE Crystar 56 FinderXTech 1,68m 0,1-1,3g - ypatingas japonų kompanijos Clear Blue spiningėlis, skirtas gaudyti pačiais mažiausiais galvakabliais ir guminukais jūroje skumbres (aji), mūsų kraštuose, savo ruožtu, labai tinkamas sparčiai populiarėjančiam avižadrebiui ir nano jig žvejybai.
Crystar 56 FinderXTech atnaujinta prieš kelis metus išleisto to paties modelio versija, šį kartą sukurta bendradarbiaujant su lyderiaujančiu japoniškų spiningų gamintoju OLYMPIC Co. Ltd (Graphiteleader gamintojas). Visos naujausios spiningų gamybos technologijos yra sukištos į šį vos 1,68m ilgio ir 46g sveriantį meno kūrinį: Torayca T1100G aukščiausio modulio anglis paimta už pagrindą, Torayca M40X pluoštas prideda reikiamo elastingumo, Toray Nanoalloy - greičio, o visam blankui panaudotas keturašis pynimas, kuris storgalyje ir viršūnėje yra skirtngų raštų, vardan gamintojo sumanytos veiksnos išpildymo. Originali naujausia Olympic rankena, lengvesni už pienės pūką Fuji Torzite titaniniuose rėmeliuose ir klijuota ypač jautri ir elastinga 0,5mm storio, 30T anglies solid viršunėlė, užtikrina, kad net menkiausias masalo judesio pokytis bus žvejo pajaustas ir pastebėtas.
Viskas pažįstama lyginant, tad trumpai palyginkime šį Crystar 56 FinderXTech su Ares Liberate Li510S-TZ. Į dizaino skirtumų  subtilybes turbūt nesileisime, bet pagrindinis į akis ir rankas krintantis skirtumas yra gerokai minkštesnė Clear Blue spiningo viršūnėlė, su kuria tikrai bus daug smagiau animuoti pačias mažiausias avižas.

Skaityti daugiau
Kiekis
Prekė yra tiekėjo sandėlyje

  • Saugumo garantas Saugumo garantas
  • Pristatymas Pristatymas
  • Grąžinimo garantija Grąžinimo garantija
Pavadinimas Pagaminimo medžiaga Ilgis Užmetimas Dalys Transportavimas Svoris
CLEAR BLUE Crystar 56 FinderXTech Toray 40T 168cm 0,1-1,3g 2 86cm 46g
DS-CRYSTAR

Specifinė nuoroda

16 Kitų prekių: