Kajakas Force

549,00 EUR
1-3 D.D.

Naujasis Galaxy Force yra universalus žūklės kajakas, tinkantis tiek jūros, tiek gėlo vandens žūklei. "Force" yra mūsų prieinamiausias žūklės kajakas, turintis daug puikių funkcijų ir žūklės priedų jau įtrauktų į standartinę komplektaciją/kainą. Neleiskite apgaunami žemos kainos! Šis kajakas turi viską, ko reikia, kad išplauktumėte ir pradėtumėte žvejoti su savo draugais!

Svarbiausios savybės:
*Dvi vandens nepraleidžiančios daiktų saugojimo dėtuvės ir galinė saugykla su tampriomis virvėmis.
*Lengva laikyti ir transportuoti.
*Stabilus dėl plokščio dugno ir 78 cm pločio.
*Du fiksuoti meškerių laikikliai ir vienas pasukamas profesionalus laikiklis.
*Sėdyne ir irklas.
*Trys spalvotų tamprios virvės ir gelbėjimo lynai.
*Spaciali vieta elektriniui varikliui montuoti (elektrinis variklis ir laikiklis parduodami atskirai).

Skaityti daugiau
Pasirinkite norimą spalvą
Kiekis
Yra parduotuvėje

  • Saugumo garantas Saugumo garantas
  • Pristatymas Pristatymas
  • Grąžinimo garantija Grąžinimo garantija


"Galaxy Force" yra geriausias kajakas žvejybos entuziastams, kurie siekia universalumo ir našumo vandenyje. Nesvarbu, ar mėgstate džiguoti, velkiauti, spiningauti, ar naudoti gyvą masalą, šis kajakas užtikrina visas galimybes. Sukurta tiek jūros, tiek gėlo vandens aplinkai, ši baidarė pasižymi sklandžiu ir stabiliu plaukimu net ir tada, kai traukiami didžiausi laimikiai.
78 cm plotis ir plokščio dugno konstrukcija užtikrina maksimalų stabilumą, o gilus priekinis - sklandų ir greitą plaukimą. Su dviem įmontuotais fiksuotais meškerių laikikliais ir vienu pasukamu profesionaliu meškerių laikikliu "Force" leidžia pritaikyti žvejybos įrangą pagal savo pageidavimus. Dvi vandens nepraleidžiančios daiktų saugojimo dėtuvės suteikia galimybę laikyti papildomus įrankius, o galinėje laikymo zonoje su tampriomis virvėmis rasite pakankamai vietos papildomiems priedams. Galinėje dalyje suformuota variklio laikiklio vieta ir daug vietos papildomoms atramoms bei tvirtinimo elementams, todėl šį kajaką išties galima pritaikyti pagal savo poreikius. Galaxy Force kajakas yra visiškai sukomplektuota su sėdyne ir irklu, tad užsidedam gelbėjimosi liemenę ir pirmyn! Didelio matomumo (HV) serija™ suteikia papildomo saugumo ant vandens su trimis oranžinės, baltos ir juodos spalvų bungee virvėmis. HV Series™ taip pat galima įsigyti įvairių naujų spalvų - nuo visiškai matomų iki visiškai maskuojančių.

Specifinė nuoroda

Jums taip pat gali patikti

16 Kitų prekių: