Dugninė meškerė Volzhanka Optima Feeder 60+ 3.60m

65,82 EUR

Volzhanka Optima, tai aukštos kokybės feeder meškerių serija, kuri patiks tiek megėjui tiek profesionalui. Pagamintas iš gerų medžiagų meškerykotis savo kainos ir kokybės santykių sužavės kiekvieną. Dugninės meškerės blankas yra pusiau parabolinis, tai reiškia...

Skaityti daugiau
Kiekis

Prekės sandėlyje nėra


  • Saugumo garantas Saugumo garantas
  • Pristatymas Pristatymas
  • Grąžinimo garantija Grąžinimo garantija
Pavadinimas Pagaminimo medžiaga Užmetimas g. Ilgis cm. Svoris g. Transportavimo ilgis Dalys
Volzhanka Optima Grafitas 60+ 360cm 190g. 130cm 3+3

Volzhanka Optima, tai aukštos kokybės feeder meškerių serija, kuri patiks tiek megėjui tiek profesionalui. Pagamintas iš profesionalios furnitūros meškerykotis savo kainos ir kokybės santykių sužavės kiekvieną. Dugninės meškerės blankas yra pusiau parabolinis, tai reiškia, kad su šia meškere galėsite atlikti tikslius bei tolimus metimus ir lengvai ištraukti visus laimikius, nebijant nutraukti plono pavadėlio, nes pats blankas puikiai amortizuoja ir sugeria net ir didelės žuvies smūgius.

Volzhanka Optima feederio užmetamas svoris yra 60+ gramų. Šį meškerykoti galima naudoti universalioje žvejyboje - tiek stovinčio vandens telkiniuose, tiek nedidelės srovės upėse. Meškerė yra ypatingai lengva, sveria tik 190g! Pagaminta iš grafito medžiagos, tai ir ledžia meškerykočiui išgauti tokį lengvą svorį, bet kartu ir paversti jį ypatingai jautriu, lanksčiu ir tvirtu įrankiu. Patogi rankena, pagaminta iš EVA polimero ir kamštinės medžiagos, maloniai laikosi rankoje. Įmontuoti modernūs, aukštos kokybės Seaguide žiedeliai leis lengvai ir sklandžiai slysti valui. Trys skirtingų jautrumų anglies pluošto viršūnėlės puikiai perduos net ir menkiausius žuvies kibimus, o užkirtus laimikį meškerė žvejui paliks neišdildomus įspūdžius kovoje su žuvimi.

OPTI-60

Specifinė nuoroda

Jums taip pat gali patikti

16 Kitų prekių:

Panašūs produktai