Stovas meškerėms Rumpol ilgis 75-125cm, aukštis 80-135cm

Stovas meškerėms Rumpol ilgis 75-125cm, aukštis 80-135cm

86,50 EUR
1-2 darbo dienos

Aukštas ir tvirtas meškerių stovas skirtas karpiavimui arba žvejybai dugnine meškere.. Stovas leidžia jums patogiai bei tvirtai pasidėti meškeres įvairiuose žvejybos vietose,  tiek ant kranto, molo ar liepto. Galima reguliuoti stovo ilgį, kojų aukštį bei pasvyrimo kampą. Stovas pagamintas iš tvirto 3 sluoksnių aliuminio vamzdžio, patogiai bei greitai susilanksto į nedidelį transportavimo krepšį. Stovo galuose yra srėgis į kurį galima įsukti signalizatorius arba meškerių laikiklius. Stovas apačioje turi kablį prie kurio galima prisikabinti papildomą svorį dėl papildomo stabilumo.

Ilgis - nuo 75cm iki 125cm
Aukštis -  nuo 80cm iki 135cm
Tarpas tarp laikilių - 32cm
Laikiklių  skaičius - 3
Svoris 3000g.

Skaityti daugiau
Kiekis
Yra sandelyje

  • Saugumo garantas Saugumo garantas
  • Pristatymas Pristatymas
  • Grąžinimo garantija Grąžinimo garantija

Sparčiai tarp žvejų populiarėjantys stovai tikras pagalbininkas žvejyboje. Stovas leidžia jums patogiai bei tvirtai pasidėti meškeres įvairiuose žvejybos vietose, tiek ant kranto, molo ar liepto. Galima reguliuoti stovo ilgį, kojų aukštį bei pasvyrimo kampą. Stovas pagamintas iš tvirto 3 sluoksnių aliuminio vamzdžio, patogiai bei greitai susilanksto į nedidelį transportavimo krepšį. Stovo galuose yra srėgis į kurį galima įsukti signalizatorius arba meškerių laikiklius.

Šio stovo reguliuojasi:
Ilgis - nuo 75cm iki 125cm
Aukštis -  nuo 80cm iki 135cm

Tarpas tarp laikilių 32cm, laikiklių  skaičius - 3, svoris 3000g.

Turi kablį, ant kurio galima pasikabinti svorį taip suteikdami stovui dar daugiau stabilumo. Ypatingai dideli tarpai tarp meškerių laikiklių leis komfortiškai žvėjoti su didelėmis ritėmis bei patogiai ištraukti sugautą laimikį, nebijant kad jis užsipyns ant šalia esančių meškerių. Puikiai itnka naudoti tiek karpių tiek dugninėje žūklėje. Geras stovas už nedidelę kainą.

280515
2 Prekės

Specifinė nuoroda

Jums taip pat gali patikti

16 Kitų prekių:

Panašūs produktai