• Nauja
Vobleris Sledz Cykada

Vobleris Sledz Cykada

Vobleris Sledz Cykada

12,00 EUR
1-2 darbo dienos

Sledz Cykada - rankų darbo vobleris. skirtas salačių žvejybai. Šių voblerių agresyvus darbas, traukiant viršutiniuose vandens sluoksniuose, išprovokuoja šalvio kibimą. Vobleriai nudažyti blankiomis, natūraliomis spalvomis, įmituoja aukšlę ar kitą žuvytę, kuri yra vienas iš mėgstamiausių salačio valgių. 
Vobleriai įpatingai gerai skrenda ir su jais galima atlikti tolimus metimus. Apginkluoti aštriais Owner kabliais. Šių voblerių gamintojas specializuojasi būtent salačių žūklėje, todėl vobleriai ištobulinti ir orientuoti šios žuvies gaudymui, bet kartu ir kiti plėšrūnai jais susidomi.

Ilgis – 9cm
Svoris – 18g

Kaip dirbti su vobleriu...

Skaityti daugiau
Kiekis
Yra sandelyje

  • Saugumo garantas Saugumo garantas
  • Pristatymas Pristatymas
  • Grąžinimo garantija Grąžinimo garantija

Sledz Cykada – Kuo greičiau vedamas, tuo stipresnis judėjimas į šonus. Jis labiau svyruoja iš vienos pusės į kitą. Lengvesnis variantas, kai tik jis patenka į vandenį, reikia laikyti meškerę vertikaliai ir sukant liniją lėtu / vidutiniu tempu vobleris juda tiesiai po paviršiumi. Kartkartėmis reikia šiek tiek "patraukti" meškerės viršūnėlę, ir vobleris švelniai iššoka į viršų ir sublizga paviršiuje - tarsi plaukiojanti žuvelė. Ją galima taip pat vesti paviršiumi (meškerė vertikaliai, ritę dukti vidutiniu tempu), o tada, kai viršūnėlę pasikelia, vobleris  kilsteli uodegą ir pakyla į paviršių. Be abejo, taip pat galima vedžioti ir 1 m žemiau paviršiaus, tačiau tokiu atveju meškerės viršūnėlę geriau laikyti arčiau vandens. Sunkesnė versija veikia lygiai taip pat, tik iš karto giliau. Jei laikysite meškerės viršūnėlę prie pat vandens ir lėtai ištrauksite, ji nusileis 2 m ar net daugiau - viskas priklauso nuo to, kaip vesite.

SLDC-B
4 Prekės

Specifinė nuoroda

16 Kitų prekių: