Meškerės žvejybai | Žvejybos reikmenys LT

Meškerės

Meškerės, skirtos gaudyti įvairiuose vandens telkiniuose bei upėse. Siūlome platų meškerių pasirinkimą įvairiems žvejybos būdams kaip: spiningavimui, dugninei, plūdineikarpinei ar žieminei žūklei bei teleskopines. Meškerės dažniausiai būna pagamintos iš anglies pluošto arba kompozito. Taip pat pasitaiko ir stiklo pluošto meškerykočių. Skirtingų rūšių anglies pluoštas pasižymi skirtingomis savybėmis. Kuo aukštesnė anglies pluošto kokybė, tuo meškerykotis būna lengvesnis, jautresnis bei tvirtesnis.

Aktyvūs filtrai

 • Savage Gear SG2 Fast Game Travel 2.15m 20-60g
  • Nauja

  Savage Gear SG2 Fast Game Travel 2.15m 20-60g

  94,70 EUR

  Savage Gear SG2 Medium Game - labai kompaktiškos, tvirtos meškerės, sukurtos žvejyba su vidutinio dydžio masalais. Meškerė puikiai subalansuota, kad būtų jaučiamas menkiausias žuvies prisilietimas bei malonus laimikio traukimas. Puikiai tinka žvejoti su minkštais masalais, spinnerbait'ais, blizgėmis ar sukrėmis. 


  Peržiūrėti
 • Savage Gear SG2 Medium Game Travel 2.15m 10-40g
  • Nauja

  Savage Gear SG2 Medium Game Travel 2.15m 10-40g

  94,70 EUR

  Savage Gear SG2 Medium Game - labai kompaktiškos, tvirtos meškerės, sukurtos žvejyba su vidutinio dydžio masalais. Meškerė puikiai subalansuota, kad būtų jaučiamas menkiausias žuvies prisilietimas bei malonus laimikio traukimas. Puikiai tinka žvejoti su minkštais masalais, spinnerbait'ais, blizgėmis ar sukrėmis. 


  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė FL FLX 10 3.60/3.90m 3.75lbs
  • Nauja

  Karpinė meškerė FL FLX 10 3.60/3.90m 3.75lbs

  54,90 EUR

  FL FLX 10 - trijų dalių, patikima meškerė, skirta karpių žūklei. Kotas yra pagamintas iš kokybiško anglies pluošto, turi tvirtus žiedelius. Pirmo žiedo skersmuo 50mm. Meškerė greitos akcijos kas leis atlikti labai tolimus ir tikslius metimus. Galingas, kietas blankas, kurio nurodomas užmetimas yra 3,75lbs, tačiau jis puikiai tiks ir šėriminėms raketoms mėtyti, atlikti jaukinimą. Kotas gerai amortizuoja žuvies smūgius ir gerai valdo laimikį. Turi EVA medžiagos rankeną, kuri turi puikkų sukibimą net ir šlapiomis rankomis. Puikiai tiks tiek pradedančiąjam, tiek patyrusiam žvejui.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Pro FL Sakana Hantay Ultra Feeder 3.60-4.20m 120-180g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Pro FL Sakana Hantay Ultra Feeder 3.60-4.20m 120-180g

  41,50 EUR

  Pro FL Sakana Hantay Ultra Feeder - kokybiška dugninė meškerė, skirta žvejybai tekančiuose vandens telkiniuose, tinkanti ir stovinčio vandens telkiniuose. Meškerės blankas pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto. Meškerės užmetimo svoris yra nuo 120 iki 180g, o tai leidžia užmesti ir sunkesnio svorio šeryklas be vargo. Turi tris skirtingų jautrumų viršūneles: vieną stiklo, dvi anglies pluošto, kurios perduos net menkiausius žuvies prisilietimus. Geltonos spalvos viršūnėlė yra kietesnė, mažiau jautri, o tai labai praverčia gaudant srovėje, o žalia ir raudona viršūnėlės yra jautresnės. Dėl, palyginus, nedidelio meškerės svorio, blankas perduoda visus žuvies smūgius ir taip paverčia žvejybą itin malonia. Blanke įmontuoti itin kokybiški žiedeliai užtikrins, kad valas per juos slys be jokio pasipriešinimo. Turi pusiau kamštinę, pusiau EVA medžiagos rankeną, kuri nevargins rankų, yra labai patogi ir turi puikų sukibimą su šlapiomis rankomis. 

  Peržiūrėti
 • -10% Dugninė meškerė Daiwa 23 Ninja X Feeder 3.60/3.90m iki 120g
  • Išpardavimas!
  • Nauja

  Dugninė meškerė Daiwa 23 Ninja X Feeder 3.60/3.90m iki 120g

  91,44 EUR -10% 101,60 EUR

  Daiwa 23 Ninja X Feeder - 2023 metų naujiena! Atnaujintas ir patobulintas Daiwa Ninja X Feeder modelis. Tai premium klasės dugninė meškerė, idealiai atitinkanti kainos ir kokybės santykį. Meškerės blankas pagamintas iš plono ir lengvo HMC+ anglies pluošto ruošinio. Blankas puikiai subalansuotas, padės atlikti labai tolimus metimus ir suteiks didelį galios rezervą kovos su laimikiu metu. Meškerykotis pritaikytas žvejybai stovinčio vandens telkiniuose arba lėtos tekmės upėse. Blanke įmontuoti tvirti, kokybiški titano oksido žiedeliai. Turi patogią, kamštinę rankeną ir DPS ritės laikiklį. Komplekte yra 3 skirtingų jautrumų viršūnėlės - 2 anglies pluošto ir 1 stiklo pluošto. Viršūnėlės labai gerai perduos visus, menkiausius žuvies prisilietimus, net ir iš labai tolimų atstumų.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Sportex Xclusive RS-2 L Feeder XS 3m 35-85g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Sportex Xclusive RS-2 L Feeder XS 3m 35-85g

  229,95 EUR

  Sportex Xclusive RS-2 Light Feeder XS - dviejų dalių, aukščiausios kokybės, vokiečių gamintojų, visame pasaulyje žinomo prekės ženklo Sportex dugninės meškerės. Šis modelis pritaikytas žvejybai su lengvo ir vidutinio svorio masalais stovinčiuose vandens telkiniuose. Meškerės ilgis taip pat puikiai tiks tose žejybos vietose, kuriose yra medžių arba aukštų krūmų. Meškerės „Helicore“ blankas lengvas, pagamintas iš naujausio T800 anglies pluošto, o tai užtikrina didelę galią ir tvirtumą. Blankas lengvas, idealiai subalansuotas, dėl to metimai bus labai tikslūs ir tolimi. Meškerė yra labai tvirta, dėl to puikiai susitvarko su stambesnėmis žuvimis. Turi ergonomišką, patogią, EVA medžiagos rankeną, kuri vėsiomis dienomis nešaldys delnų bei turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Blanke įmontuoti aukštos kokybės KW žiedeliai, per kuriuos valas slys be jokio pasipriešinimo. Komplete yra trys anglies pluošto, skirtingų jautrumų viršūnėlės - 1, 2 ir 3oz.

  Gamintojai meškerės blankui taiko 10 metų garantiją. Skaityti daugiau ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Sportex Xclusive RS-2 ML Feeder 3.95m 60-125g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Sportex Xclusive RS-2 ML Feeder 3.95m 60-125g

  299,95 EUR

  Sportex Xclusive RS-2 Medium Light Feeder - trijų dalių, aukščiausios kokybės, vokiečių gamintojų, visame pasaulyje žinomo prekės ženklo Sportex dugninės meškerės. Šis modelis pritaikytas žvejybai su lengvo ir vidutinio svorio masalais stovinčiuose arba tekančiuose vandens telkiniuose, vidutiniais atstumais. Meškerės „Helicore“ blankas lengvas, pagamintas iš naujausio T800 anglies pluošto, o tai užtikrina didelę galią ir tvirtumą. Blankas idealiai subalansuotas, dėl to metimai bus labai tikslūs ir tolimi. Meškerė yra labai tvirta, dėl to puikiai susitvarko su stambiomis žuvimis. Turi ergonomišką, patogią, EVA medžiagos rankeną, kuri vėsiomis dienomis nešaldys delnų bei turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Blanke įmontuoti aukštos kokybės KW žiedeliai, per kuriuos valas slys be jokio pasipriešinimo. Komplete yra trys anglies pluošto, skirtingų jautrumų viršūnėlės - 2, 3 ir 4oz.

  Gamintojai meškerės blankui taiko 10 metų garantiją. Skaityti daugiau ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Sportex Xclusive RS-2 M Feeder 4.25m 95-165g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Sportex Xclusive RS-2 M Feeder 4.25m 95-165g

  329,95 EUR

  Sportex Xclusive RS-2 Medium Feeder - trijų dalių, aukščiausios kokybės, vokiečių gamintojų, visame pasaulyje žinomo prekės ženklo Sportex dugninės meškerės. Šis modelis pritaikytas žvejybai su vidutinio svorio masalais stovinčiuose arba tekančiuose vandens telkiniuose. Meškerės „Helicore“ blankas lengvas, pagamintas iš naujausio T800 anglies pluošto, o tai užtikrina didelę galią ir tvirtumą. Blankas idealiai subalansuotas, dėl to metimai bus labai tikslūs ir tolimi. Meškerė yra labai tvirta, dėl to puikiai susitvarko su stambiomis žuvimis. Turi ergonomišką, patogią, EVA medžiagos rankeną, kuri vėsiomis dienomis nešaldys delnų bei turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Blanke įmontuoti aukštos kokybės KW žiedeliai, per kuriuos valas slys be jokio pasipriešinimo. Komplete yra trys anglies pluošto, skirtingų jautrumų viršūnėlės - 2, 3 ir 4oz.

  Gamintojai meškerės blankui taiko 10 metų garantiją. Skaityti daugiau ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Sportex Xclusive RS-2 MH Feeder 3.95m 93-192g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Sportex Xclusive RS-2 MH Feeder 3.95m 93-192g

  329,95 EUR

  Sportex Xclusive RS-2 Medium Heavy Feeder - trijų dalių, aukščiausios kokybės, vokiečių gamintojų, visame pasaulyje žinomo prekės ženklo Sportex dugninės meškerės. Šis modelis pritaikytas žvejybai su vidutinio ir sunkaus svorio masalais stovinčiuose arba tekančiuose vandens telkiniuose. Meškerės „Helicore“ blankas lengvas, pagamintas iš naujausio T800 anglies pluošto, o tai užtikrina didelę galią ir tvirtumą. Blankas idealiai subalansuotas, dėl to metimai bus labai tikslūs ir tolimi. Meškerė yra labai tvirta, dėl to puikiai susitvarko su stambiomis žuvimis. Turi ergonomišką, patogią, EVA medžiagos rankeną, kuri vėsiomis dienomis nešaldys delnų bei turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Blanke įmontuoti aukštos kokybės KW žiedeliai, per kuriuos valas slys be jokio pasipriešinimo. Komplete yra trys anglies pluošto, skirtingų jautrumų viršūnėlės - 2, 3 ir 4oz.

  Gamintojai meškerės blankui taiko 10 metų garantiją. Skaityti daugiau ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Sportex Xclusive RS-2 H Feeder Distance 3.95m 155-225g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Sportex Xclusive RS-2 H Feeder Distance 3.95m 155-225g

  349,95 EUR

  Sportex Xclusive RS-2 Heavy Feeder Distance - trijų dalių, aukščiausios kokybės, vokiečių gamintojų, visame pasaulyje žinomo prekės ženklo Sportex dugninės meškerės. Šis modelis pritaikytas žvejybai su sunkiais masalais tekančiuose vandens telkiniuose, tolimais atstumais. Meškerės „Helicore“ blankas lengvas, pagamintas iš naujausio T800 anglies pluošto, o tai užtikrina didelę galią ir tvirtumą. Blankas idealiai subalansuotas, dėl to metimai bus labai tikslūs ir tolimi. Meškerė yra labai tvirta, dėl to puikiai susitvarko su stambiomis žuvimis. Turi ergonomišką, patogią, EVA medžiagos rankeną, kuri vėsiomis dienomis nešaldys delnų bei turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Blanke įmontuoti aukštos kokybės KW žiedeliai, per kuriuos valas slys be jokio pasipriešinimo ir taip dar labiau padės užmesti tolimus atstumus. Komplete yra trys anglies pluošto, skirtingų jautrumų viršūnėlės - 3, 4 ir 5oz.

  Gamintojai meškerės blankui taiko 10 metų garantiją. Skaityti daugiau ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Sportex Rapid Feeder Light XS 3m 35-85g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Sportex Rapid Feeder Light XS 3m 35-85g

  169,95 EUR

  Sportex Rapid Feeder Light XS - dviejų dalių, aukščiausios kokybės, vokiečių gamintojų, visame pasaulyje žinomo prekės ženklo Sportex dugninės meškerės. Šis modelis pritaikytas žvejybai su lengvo svorio masalais stovinčiuose vandens telkiniuose, artimais ir vidutiniais atstumais. Meškerės ilgis taip pat puikiai tiks tose žejybos vietose, kuriose yra medžių arba aukštų krūmų. Meškerės blankas pagamintas iš didelio tankio japoniško anglies pluošto. Greitas ir jautrus blankas suteikia aukščiausios klasės malonumą traukiant laimikį. Meškerė yra labai tvirta, dėl to puikiai susitvarko net ir stambesnėmis žuvimis. Turi duploninę, EVA medžiagos rankeną, kuri vėsiomis dienomis nešaldys delnų bei turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Blanke įmontuoti aukštos kokybės SiC žiedeliai ir aukščiausios kokybės DPS ritės laikiklis. Komplete yra trys anglies pluošto, skirtingų jautrumų viršūnėlės - 1, 2 ir 3oz.

  Gamintojai meškerės blankui taiko 10 metų garantiją. Skaityti daugiau ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Sportex Rapid Feeder L 3.60m 35-85g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Sportex Rapid Feeder L 3.60m 35-85g

  184,95 EUR

  Sportex Rapid Feeder Light - trijų dalių, aukščiausios kokybės, vokiečių gamintojų, visame pasaulyje žinomo prekės ženklo Sportex dugninės meškerės. Šis modelis pritaikytas žvejybai su lengvo svorio masalais stovinčiuose vandens telkiniuose, vidutiniais atstumais. Meškerės blankas pagamintas iš didelio tankio japoniško anglies pluošto. Greitas ir jautrus blankas suteikia aukščiausios klasės malonumą traukiant laimikį. Meškerė yra labai tvirta, dėl to puikiai susitvarko net ir stambesnėmis žuvimis. Turi duploninę, EVA medžiagos rankeną, kuri vėsiomis dienomis nešaldys delnų bei turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Blanke įmontuoti aukštos kokybės SiC žiedeliai ir aukščiausios kokybės DPS ritės laikiklis. Komplete yra trys anglies pluošto, skirtingų jautrumų viršūnėlės - 1, 2 ir 3oz.

  Gamintojai meškerės blankui taiko 10 metų garantiją. Skaityti daugiau ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Sportex Rapid Feeder H 3.90/4.20m 120-210g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Sportex Rapid Feeder H 3.90/4.20m 120-210g

  219,95 EUR

  Sportex Rapid Feeder Heavy - trijų dalių, aukščiausios kokybės, vokiečių gamintojų, visame pasaulyje žinomo prekės ženklo Sportex dugninės meškerės. Šis modelis pritaikytas žvejybai vidutinio ir didelio svorio masalais tekančio ir stovinčio vandens telkiniuose. Meškerės blankas pagamintas iš didelio tankio japoniško anglies pluošto. Greitas ir jautrus blankas suteikia aukščiausios klasės malonumą traukiant laimikį. Meškerė yra labai tvirta, dėl to nebijo apkrovų ir puikiai susitvarko net ir stambiomis žuvimis. Turi duploninę, EVA medžiagos rankeną, kuri vėsiomis dienomis nešaldys delnų bei turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Ilga ir labai patogi rankena taip pat padės užmesti tolimus atstumus. Blanke įmontuoti aukštos kokybės K tipo SiC žiedeliai ir aukščiausios kokybės DPS ritės laikiklis. Pirmojo žiedelio plotis - 4cm. Komplete yra trys anglies pluošto, skirtingų jautrumų viršūnėlės - 3, 4 ir 5oz.

  Gamintojai meškerės blankui taiko 10 metų garantiją. Skaityti daugiau ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Sportex Rapid Feeder H Distance 3.90/4.20m 120-210g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Sportex Rapid Feeder H Distance 3.90/4.20m 120-210g

  259,95 EUR

  Sportex Rapid Feeder Heavy Distance - trijų dalių, aukščiausios kokybės, vokiečių gamintojų, visame pasaulyje žinomo prekės ženklo Sportex dugninės meškerės. Šis modelis pritaikytas žvejybai vidutinio ir didelio svorio masalais tekančio ir stovinčio vandens telkiniuose tolimais atstumais. Meškerės blankas pagamintas iš didelio tankio japoniško anglies pluošto. Greitas ir jautrus blankas suteikia aukščiausios klasės malonumą traukiant laimikį. Meškerė yra labai tvirta, dėl to puikiai susitvarko net ir stambiomis žuvimis. Turi duploninę, EVA medžiagos rankeną, kuri vėsiomis dienomis nešaldys delnų bei turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Ilga ir labai patogi rankena taip pat padės užmesti tolimus atstumus. Blanke įmontuoti aukštos kokybės K tipo SiC žiedeliai ir aukščiausios kokybės DPS ritės laikiklis. Pirmojo žiedelio plotis - 4cm. Komplete yra trys anglies pluošto, skirtingų jautrumų viršūnėlės - 3, 4 ir 5oz.

  Gamintojai meškerės blankui taiko 10 metų garantiją. Skaityti daugiau ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Sportex Rapid Feeder M 3.90m 80-150g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Sportex Rapid Feeder M 3.90m 80-150g

  204,95 EUR

  Sportex Rapid Feeder Medium - trijų dalių, aukščiausios kokybės, vokiečių gamintojų, visame pasaulyje žinomo prekės ženklo Sportex dugninės meškerės. Šis modelis pritaikytas žvejybai vidutinio svorio masalais tekančio ir stovinčio vandens telkiniuose. Meškerės blankas pagamintas iš didelio tankio japoniško anglies pluošto. Greitas ir jautrus blankas apima visus įmanomus užmetimo diapazonus ir suteikia aukščiausios klasės malonumą traukiant laimikį. Meškerė yra labai tvirta, dėl to puikiai susitvarko net ir stambiomis žuvimis. Turi duploninę, EVA medžiagos rankeną, kuri vėsiomis dienomis nešaldys delnų bei turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Blanke įmontuoti aukštos kokybės SiC žiedeliai ir aukščiausios kokybės DPS ritės laikiklis. Komplete yra trys anglies pluošto, skirtingų jautrumų viršūnėlės - 2, 3 ir 4oz. 

  Gamintojai meškerės blankui taiko 10 metų garantiją. Skaityti daugiau ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Okuma Custom Black Feeder 3.90m 40-80g
  • Nauja

  NEW2024 Dugninė meškerė Okuma Custom Black Feeder 3.90m 40-80g

  112,00 EUR

  Okuma Custom Black Feeder - 2024 metų naujiena! 2 kartos, patobulinta, aukštos kokybės dugninė meškerė. Meškerė yra jautri, tačiau labai tvirta, nes pagaminta didelio modulio turinčio anglies pluošto. Patobulintos Fishery viršūnėlės užtikrins, kad bus jaučiamas kiekvienas žuvies prisilietimas. Meškerės blankas puikiai perduos visus laimikio judesius ir padės jį lengviau valdyti. Šios kartos meškerės taip pat pasižymi greita akcija. Meškerėje įmontuoti aukštos kokybės žiedeliai, per kuriuos valas slys be jokio pasipriešinimo. Į komplektą įeina 3 skirtingų jautrumų anglies pluošto viršūnėlės: 1.5, 2 ir 3oz. Ilga, pusiau kamštinė, pusiau EVA medžiagos rankena nešaldys delnų, puikiai sukibs net ir šlapiomis rankomis, padės užmesti tolimus atstumus bei padarys žvejybą dar malonesnę.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Okuma Custom Black Feeder 3.90/4.20m iki 150g
  • Nauja

  NEW2024 Dugninė meškerė Okuma Custom Black Feeder 3.90/4.20m iki 150g

  117,00 EUR

  Okuma Custom Black Feeder - 2024 metų naujiena! 2 kartos, patobulinta, aukštos kokybės dugninė meškerė. Meškerė yra jautri, tačiau labai tvirta, nes pagaminta didelio modulio turinčio anglies pluošto. Patobulintos Fishery viršūnėlės užtikrins, kad bus jaučiamas kiekvienas žuvies prisilietimas. Meškerės blankas puikiai perduos visus laimikio judesius ir padės jį lengviau valdyti. Šios kartos meškerės taip pat pasižymi greita akcija. Meškerėje įmontuoti aukštos kokybės  žiedeliai, per kuriuos valas slys be jokio pasipriešinimo. Į komplektą įeina 3 skirtingų jautrumų anglies pluošto viršūnėlės: 3, 4 ir 5oz. Ilga, pusiau kamštinė, pusiau EVA medžiagos rankena nešaldys delnų, puikiai sukibs net ir šlapiomis rankomis, padės užmesti tolimus atstumus bei padarys žvejybą dar malonesnę.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Okuma Custom Black Feeder 3.60/3.90m 60-120g
  • Nauja

  NEW2024 Dugninė meškerė Okuma Custom Black Feeder 3.60/3.90m 60-120g

  105,00 EUR

  Okuma Custom Black Feeder - 2024 metų naujiena! 2 kartos, patobulinta, aukštos kokybės dugninė meškerė. Meškerė yra jautri, tačiau labai tvirta, nes pagaminta didelio modulio turinčio anglies pluošto. Patobulintos Fishery viršūnėlės užtikrins, kad bus jaučiamas kiekvienas žuvies prisilietimas. Meškerės blankas puikiai perduos visus laimikio judesius ir padės jį lengviau valdyti. Šios kartos meškerės taip pat pasižymi greita akcija. Meškerėje įmontuoti aukštos kokybės  žiedeliai, per kuriuos valas slys be jokio pasipriešinimo. Į komplektą įeina 3 skirtingų jautrumų anglies pluošto viršūnėlės: 2, 3 ir 4oz. Ilga, pusiau kamštinė, pusiau EVA medžiagos rankena nešaldys delnų, puikiai sukibs net ir šlapiomis rankomis, padės užmesti tolimus atstumus bei padarys žvejybą dar malonesnę.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Okuma 8K Feeder 3.30m iki 45g
  • Nauja

  NEW2024 Dugninė meškerė Okuma 8K Feeder 3.30m iki 45g

  143,00 EUR

  Okuma 8K Feeder - 2024 metų naujiena! dviejų dalių, 2 kartos, patobulinta, aukščiausios kokybės dugninė meškerė. Meškerė yra jautri, tačiau labai tvirta, nes pagaminta iš sustiprinto, didelio modulio turinčio anglies pluošto, kuris yra ilgaamžis. Patobulintos Sniper viršūnėlės užtikrins, kad bus jaučiamas kiekvienas, net menkiausias žuvies prisilietimas. Plonas meškerės blankas puikiai perduos visus laimikio judesius ir padės jį lengviau valdyti. Šios kartos meškerės taip pat pasižymi greita akcija, lengvumu. Meškerėje įmontuoti aukštos kokybės SeaGuide žiedeliai, per kuriuos valas slys be jokio pasipriešinimo. Į komplektą įeina 3 skirtingų jautrumų anglies pluošto viršūnėlės: 0.75, 1 ir 1.5oz. Ilga EVA medžiagos rankena nešaldys delnų, puikiai sukibs net ir šlapiomis rankomis, padės užmesti tolimus atstumus bei padarys žvejybą dar malonesnę.

  Peržiūrėti
 • NEW2024 Dugninė meškerė Okuma 8K Feeder 4.20m iki 150g
  • Nauja

  NEW2024 Dugninė meškerė Okuma 8K Feeder 4.20m iki 150g

  185,00 EUR

  Okuma 8K Feeder - 2024 metų naujiena! 2 kartos, patobulinta, aukščiausios kokybės dugninė meškerė. Meškerė yra jautri, tačiau labai tvirta, nes pagaminta iš sustiprinto, didelio modulio turinčio anglies pluošto, kuris yra ilgaamžis. Patobulintos Sniper viršūnėlės užtikrins, kad bus jaučiamas kiekvienas, net menkiausias žuvies prisilietimas. Plonas meškerės blankas puikiai perduos visus laimikio judesius ir padės jį lengviau valdyti. Šios kartos meškerės taip pat pasižymi greita akcija, lengvumu. Meškerėje įmontuoti aukštos kokybės SeaGuide žiedeliai, per kuriuos valas slys be jokio pasipriešinimo. Į komplektą įeina 3 skirtingų jautrumų anglies pluošto viršūnėlės: 3, 4 ir 5oz. Ilga EVA medžiagos rankena nešaldys delnų, puikiai sukibs net ir šlapiomis rankomis, padės užmesti tolimus atstumus bei padarys žvejybą dar malonesnę. Šis feeder'is puikiai tiks žvejybai tenkančio vandens telkiniuose.

  Peržiūrėti