Karpinės Meškerės

Karpinės meškerės dažniausiai naudojamos kaip dugninės, žvejojant su specialiomis karpinėmis sistemėlėmis ar šėryklėlėmis. Kotai būna sudurtiniai 2-jų arba 3-jų dalių ir teleskopiniai. Dažniausia meškerės užmetimas svyruoja nuo 3 - 3,5 lbs, kas leidžia karpinius švinus arba sistemas nusviesti tolimą atstumą. Kotai dažniausiai būna kietesni nei dugninės/feeder meškerės, tam kad lengviau suvaldytų stambius laimikius. Carps meškerės pasižymį ypač stipriais bei plačiais žiedeliais, kuriais lengvai slysta valas. Patogios agronominės rankenos tvirtai laikosi žvejo rankoje tiek metimo, tiek žuvies traukimo momentu.

Filtruoti pagal

Aktyvūs filtrai

 • -35% Karpinė meškerė Karpinė Attack 3.90m 3.5LBS
  • Išpardavimas!

  Karpinė meškerė Carp Attack 3.90m 3.5LBS

  31,85 EUR -35% 49,00 EUR

  Geras ir nebrangus pasirinkimas pradedančiąjam karpininkui. Pagamintas iš anglies pluošto, tvirtas ir stnagrus kotas, su patogia karpine rankena bei ypatingai plačiais oksidiniais žiedeliais...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė FL Competition Carp Feeder 3.30/3.60/3.90m iki 130 g.

  48,50 EUR

  FL Competition Carp Feeder - universali meškerė, turinti dvejas skirtingas galūnes. Užsidėjus vieną galūnę meškerykotis tampa puikiu karpiniu kotu, o užsidėjus galūnę su keičiamomis viršūnėmis, žvejybos įrankį galima naudoti kaip feeder dugninę meškerę. Meškerės privalumai – ypatingai platūs ir tvirti karpiniai žiedai. Žiedelių plotis daug didesnis už įprastus tiek pradžioje, tiek meškerės viršūnėje. Puikus variantas, jeigu nenorite leisti papildomų pinigų įsigyjant atskiras meškeres karpių žūklėje ir dugninei feeder žvejybai.

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Mifine Tournament Carp 3.90m 3,75lbs

  45,80 EUR

  Mifine Tournament Carp - tvirta karpinė meškerė, trijų dalių, patogia rankena ir tvirtais bei plačiais karpiniais žiedeliais. Meškerykotis pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto...

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Crystal Black Fighter 3,5Lbs 3.90m

  56,50 EUR

  Crystal Black Fighter -  patikima meškerė skirta karpių žūklei. Kotas yra pagamintas iš kokybiško IM8 anglies pluošto, turi tvirtus karpinius žiedelius. Primo žiedo skersmuo 5cm. Meškerės ilgis 390cm ir užmetamas svoris 3,5lbs, kas leis atlikti tolimus ir tikslius metimus. Kotas puikiai amortizuoja žuvies smūgius ir...

  Peržiūrėti
 • -15% Okuma 8k Carp
  • Sumažinta kaina

  Karpinė meškerė Okuma 8k Carp 3.60/3.90m 3,5lbs

  127,42 EUR -15% 149,90 EUR

  Okuma 8k Carp - aukštos kokybės karpinė meškerė, pagaminta iš 40T Toray anglies pluošto, plona, lengva ir galingą Premium klasės meškerė. Dviejų dalių kotas puikiai atlaiko apkrovas, leidžia užmesti tolimus metimus ir gerai susitvarko su galingais laimikiais.  Meškerykotyje sumontuoti Gunsmoke Deep-drawn žiedų rėmeliai su SIC įdėklais. Pirmojo žiedo skersmuo net 45mm. Ritės laikilis - Fuji TVS ir DNPS kokybiška ritės tvirtinimo dėtuvė. Plona ir ergonomiškos formos EVA rankena maloniai ir tvirtai laikysis rankoje tiek atliekant tolimus metimus, tiek traukian didelį karpį. Žiedelių skaičius meškerėje - 5+Tip. Tvirtas, patikimas ir kokybiškas įrankis skirtas karpių žūklei.

  Peržiūrėti
 • -15%
  • Sumažinta kaina

  Karpinė meškerė Okuma Custom Black Spod 3.90m 5lbs

  107,87 EUR -15% 126,90 EUR

  Okuma Custom Black Spod - karpinė meškerė, skirta mėtyti ypatingai didelius svorius. Dažnai naudojama atliekant jaukinimą nuo kranto, naudojant šeriminę raketą. Meškerykotis pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto, kotas yra liaunas, bet tvirtas. Meškerėje įmontuotas tvirtas ritės laikiklis, kokybiški SIC žiedeliai. Pirmojo ritės žiedo skersmuo 45mm. Iš viso kote yra įmontuoti 6 žiedai. SPOD Kotas puikiai meta didelius svorius tiksliai bei tolimą atstumą.

  Peržiūrėti
 • -15% Karpinė meškerė Okuma Custom Black 3,5lbs
  • Sumažinta kaina

  Karpinė meškerė Okuma Custom Black 3.60m 3,5lbs

  91,72 EUR -15% 107,90 EUR

  Okuma Custom Black - dviejų dalių karpinė meškerė. Meškerykotis pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto, kotas yra liaunas, bet tvirtas. Meškerėje įmontuoti platūs karpiniai SIC žiedeliai. Koto rankena liauna ir patogi su  kokybišku Okuma Heavy Duty grafito ritės laikikliu. Labai plonas ruošinys, pagamintas iš 24T anglies pluošto yra optimaliai subalansuotas, suteikia nuostabų manevringumą ir jėgos atsargas kovojant su žuvimi. Rankena su EVA apdaila užtikrina puikų sukibimą net tada, kai rankos yra šlapios. Kotas smagiai linksta ir puikiai amortizuoja karpio smūgius bei gerai suvaldo užkibusį laimikį.

  Peržiūrėti
 • -15% Karpinė meškerė Okuma Custom Black 3,5LBS
  • Sumažinta kaina

  Karpinė meškerė Okuma Custom Black 3.90m 3,5lbs

  101,92 EUR -15% 119,90 EUR

  Okuma Custom Black - trijų dalių karpinė meškerė. Meškerykotis pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto, kotas yra liaunas, bet tvirtas. Meškerėje įmontuoti platūs karpiniai SIC žiedeliai. Koto rankena liauna ir patogi su  kokybišku Okuma Heavy Duty grafito ritės laikikliu. Labai plonas ruošinys, pagamintas iš 24T anglies pluošto yra optimaliai subalansuotas, suteikia nuostabų manevringumą ir jėgos atsargas kovojant su žuvimi. Rankena su EVA apdaila užtikrina puikų sukibimą net tada, kai rankos yra šlapios. Kotas smagiai linksta ir puikiai amortizuoja karpio smūgius bei gerai suvaldo užkibusį laimikį. Su juo atliksite tolimus metimus be didesnio vargo.

  Peržiūrėti
 • Crystal Elektra Tele Carp 390cm 50-150g

  44,00 EUR

  Elektra Tele Carp - teleskopinė karpinė meškerė. Tvirtas ir kokybiškas įrankis, puikiai tiks gaudyti karpius ar kitas žuvis dugnine meškere. Meškerykotyje sumontuoti 6 tvirti ir platūs karpiniai žiedeliai - pirmo žiedelio skersmuo 45mm. Pats kotas pagamintas iš anglies pluošto, turi karpinę kamštinę rankeną. Jo užmetamas svoris 3,5lbs leis atikti tikslius ir tolimus metimus su sunkesniu svoriu. Meškerė tvirta ir lanksti...

  Peržiūrėti
 • -25%
  • Sumažinta kaina

  Karpinė meškerė MiracleFish Aqua Carp 3.90m 3Lbs

  39,75 EUR -25% 53,00 EUR

  MiracleFish Aqua Carp - šio meškerykočio kainos ir kokybės santykis tikrai džiugina. Platūs žiedai, tvirtas kotas ne tik leis toli užmesti masalą, bet ir sukontroliuoti užkibusį laimikį ir gerai pajusti jo suteikiamus smūgius ir jėgą kovoje. Pirmojo žiedelio skersmuo - 4cm. Žvejų pamėgta meškerė pagaminta iš anglies pluošto, užmetimas 3Lbs, 3,9 m ilgio, trijų dalių. Puikus pasirinkimas pradedančiam karpininkui.

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė FOX EOS PRO 12ft 3lb

  74,99 EUR

  FOX EOS PRO - 3 dalių, iš aukštos kokybės anglies pluošto pagaminta karpinė meškerė. Kotas lengvas, tačiau labai tvirtas. Įmontuoti labai ploni SLIK Air žiedeliai. Rankena plona, neslystančios EVA medžiagos, su kokybišku 18mm ritės laikikliu. Meškerykočio blanko svoris ir tvirtumas idealiai subalansuotas, suteikia gerą manevringumą. Kotas puikiai sugeria ir amortizuoja karpio smūgius. Tad su šia meškere bus vienas malonumas grumtinėse su dideliais laimikiais.

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė FOX EOS PRO 13ft 3.5lb

  84,99 EUR

  FOX EOS PRO - 2 dalių, iš aukštos kokybės anglies pluošto pagaminta karpinė meškerė. Kotas lengvas, tačiau labai tvirtas. Įmontuoti labai ploni SLIK Air žiedeliai. Rankena plona, neslystančios EVA medžiagos, su kokybišku 18mm ritės laikikliu. Meškerykočio blanko svoris ir tvirtumas idealiai subalansuotas, suteikia gerą manevringumą. Kotas puikiai sugeria ir amortizuoja karpio smūgius. Tad su šia meškere bus vienas malonumas grumtinėse su dideliais laimikiais.

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė FL Strategist 375 3.60/3.90m 3.75LBS

  56,90 EUR

  Karpinė meškerė FL Strategist patikima meškerė skirta karpių žūklei. Kotas yra pagamintas iš kokybiško anglies pluošto, turi tvirtus karpinius žiedelius. Pirmo žiedo skersmuo 50mm. Meškerės ilgį galima rinktis 360/390cm 3,75lbs, kas leis atlikti tolimus ir tikslius metimus. Kotas minkštas su pakankamai greitu atsistatymu po metimo, puikiai amortizuoja žuvies smūgius ir gerai valdo laimikį. Gražaus dizaino, plono blanko kotas su patogia rankena, kuri "limpa" žvejui prie rankos. Išbandytas ir gerų atsiliepimų sulaukęs įrankis už nedidelę kainą, tiks tiek pradedančiajam tiek patyrusiam karpininkui.

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Custom Baltic Carp 3.60m 3lbs

  57,00 EUR

  - 360cm ilgio.

  - 3LBS.

  - 2 dalių.

  - 187cm transportavimo ilgio.

  - 6 dideli žiedeliai.

  - 50mm pirmas žiedelis, 16mm galinis.

  - patikimas ritės laikiklis.

  - ilga rankena, padedanti atlikti tolimus metimus.

  - plonas EVA rankenos galas.

  - vidutinės akcijos.

  - kokybiškas anglies pluoštas.

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Custom Baltic Carp 3.90m 3.5lbs

  68,00 EUR

  - 390cm ilgio.

  - 3.5LBS.

  - 2 dalių.

  - 200cm transportavimo ilgio.

  - 6 dideli žiedeliai.

  - 50mm pirmas žiedelis, 16mm galinis.

  - patikimas ritės laikiklis.

  - ilga rankena, padedanti atlikti tolimus metimus.

  - plona rankena su EVA galu.

  - vidutinės akcijos.

  - kokybiškas anglies pluoštas.

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Custom Baltic Pro Carp 3.60/3.90m 3.5lbs

  92,00 EUR

  - 360/390cm ilgio.

  - 3,5LBS.

  - 2 dalių.

  - 360 - 187cm, 390 - 200cm transportavimo ilgio.

  - 6 dideli žiedeliai.

  - 50mm pirmas žiedelis, 16mm galinis.

  - patikimas ritės laikiklis.

  - valo įspraudimo auselė prie ritės tvirtinimo.

  - ilga rankena, padedanti atlikti tolimus metimus.

  - plonas ir gumuotas rankenos galas neleis slysti rankoms per lietų.

  - vidutiniškai  greitos akcijos.

  - 30T anglies pluoštas.

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Custom Baltic Pro Carp Spod 3.90m 5.5lbs

  103,00 EUR

  - 390cm ilgio.

  - 5.5LBS.

  - 2 dalių.

  - 200cm transportavimo ilgio.

  - 6 dideli žiedeliai.

  - 50mm pirmas žiedelis, 16mm galinis.

  - patikimas ritės laikiklis.

  - valo įspraudimo auselė prie ritės tvirtinimo.

  - ilga rankena, padedanti atlikti tolimus metimus.

  - plonas ir gumuotas rankenos galas neleis slysti rankoms per lietų.

  - greitos akcijos.

  - 30T anglies pluoštas.

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Custom Baltic Pro Carp 3.90m 3.5lbs

  99,00 EUR

  - 390cm ilgio.

  - 3,5LBS.

  - 3 dalių.

  - 135cm transportavimo ilgio.

  - 6 dideli žiedeliai.

  - 50mm pirmas žiedelis, 16mm galinis.

  - patikimas ritės laikiklis.

  - valo įspraudimo auselė prie ritės tvirtinimo.

  - ilga rankena, padedanti atlikti tolimus metimus.

  - plonas ir gumuotas rankenos galas neleis slysti rankoms per lietų.

  - vidutiniškai  greitos akcijos.

  - 30T anglies pluoštas.

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Custom Baltic Carp 3.90m 3.5lbs

  72,00 EUR

  - 390cm ilgio.

  - 3,5LBS.

  - 3 dalių.

  - 135cm transportavimo ilgio.

  - 6 dideli žiedeliai.

  - 50mm pirmas žiedelis, 16mm galinis.

  - patikimas ritės laikiklis.

  - ilga rankena, padedanti atlikti tolimus metimus.

  - plona rankena su EVA galu.

  - vidutinės akcijos.

  - 24T anglies pluoštas.

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė FL FLX 9 3.60/3.90m 3.75lbs

  53,00 EUR

  FL FLX 9 - patikima meškerė skirta karpių žūklei. Kotas yra pagamintas iš kokybiško anglies pluošto, turi tvirtus karpinius žiedelius. Pirmo žiedo skersmuo 50mm. Meškerė greitos akcijos kas leis atlikti labai tolimus ir tikslius metimus. Galingas kotas kuris leis užmetinėti net su nemažom PVA  kojinėm ar maišeliais. Kotas gerai amortizuoja žuvies smūgius ir gerai valdo laimikį. Gražaus dizaino, pakankamai plono blanko kotas su patogia rankena, kuri "limpa" žvejui prie rankos. Išbandytas ir gerų atsiliepimų sulaukęs įrankis už nedidelę kainą, tiks tiek pradedančiajam tiek patyrusiam karpininkui.

  Peržiūrėti