Karpinės Meškerės

Karpinės Meškerės

Karpinės meškerės dažniausiai naudojamos kaip dugninės, žvejojant su specialiomis karpinėmis sistemėlėmis ar šėryklėlėmis. Kotai būna sudurtiniai 2-jų arba 3-jų dalių ir teleskopiniai. Dažniausia meškerės užmetimas svyruoja nuo 3 - 3,5 lbs, kas leidžia karpinius švinus arba sistemas nusviesti tolimą atstumą. Kotai dažniausiai būna kietesni nei dugninės/feeder meškerės, tam kad lengviau suvaldytų stambius laimikius. Carps meškerės pasižymį ypač stipriais bei plačiais žiedeliais, kuriais lengvai slysta valas. Patogios agronominės rankenos tvirtai laikosi žvejo rankoje tiek metimo, tiek žuvies traukimo momentu.

Filtruoti pagal

Aktyvūs filtrai

 • -15% Karpinė meškerė Carp Expert Smart Boilie LC 3,90m 3,5lbs
  • Sumažinta kaina
  • Nauja

  Karpinė meškerė Carp Expert Smart Boilie LC 3,90m 3,5lbs

  35,70 EUR -15% 42,00 EUR

  Carp Expert Black Shadow Spod - meškerė pagaminta iš aukštos kokybės, kokybiško IM anglies pluošto, kuris užtikrina, kad meškerė atlaikys sunkius svorius, metant tolimus atstumus. Ši aukštos kokybės medžiaga padaro meškerę lengvą, ilgaamžę. Praktiška rankena idealiai tinka tiksliam ir tolimam užmetimui. Turi klasikinį užsukamą ritės laikiklį bei SIC žiedelius, kurių konstrukcija yra sutvirtinta. Šis meškerės ilgis yra puikus variantas tolimiems atstumams. 

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Siweida Iguana Carp Feeder 3.90/4.20m 80-150g

  72,80 EUR

  Siweida Iguana Carp Feeder - universali meškerė, turinti dvi skirtingas viršūnes. Užsidėjus vieną galūnę, meškerė tampa karpine, o užsidėjus galūnę su keičiamomis viršūnėlėmsi - meškerė tampa puikiu feeder'iu. Meškerė pagaminta iš didelio modulio 30T anglies pluošto, dėl to yra lengva, tačiau labai tvirta. Didelis meškerės privalumas - dideli, labai stiprūs, Magnesium K SiC tipo žiedeliai. Pirmojo žiedelio skersmuo yra 4cm. Dėl užmetimo ir akcijos, feeder'is ypač tinka sunkiems masalams ir tolimo atstumo metimui, o karpinė, dėl 3,5lbs užmetimo, puikiai susitvarkys su didžiausiais laimikiais. Meškerykotis turi DPS ritės laikiklis. Meškerė puikiai ir lengvai dirba sriauniose upėse.

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Crystal Ambition Pro Carp 3.90m 3lb

  79,80 EUR

  Crystal Ambition Pro Carp - labai tvirta, galinga, dviejų dalių karpinė meškerė, puikiai tinkanti gaudyti karpines žuvis. Meškerė turi tvirtus žiedelius. Blankas pagamintas iš aukštos kokybės IM-8 anglies pluošto, turi ilgą, ploną, kamštinę rankeną, kuri užtikrins, kad bus pasiekti itin tolimi ir labai tikslūs metimai. Kotas puikiai amortizuoja žuvies smūgius ir gerai valdo laimikį. Puikiai tiks tiek pradedančiąjam, tiek patyrusiam žvejui.

  Peržiūrėti
 • Teleskopinė meškerė Crystal Ambition Tele 3.90m 3,5lbs

  64,00 EUR

  Crystal Ambition Tele - labai tvirta, galinga, teleskopinė karpinė meškerė, puikiai tinkanti gaudyti karpines žuvis. Meškerė turi 5 tvirtus ir plačius karpinius žiedelius - pirmojo žiedelio skersmuo yra 45mm. Blankas pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto, turi duploninę rankeną, dengtą EVA medžiaga, kuri nešaldys rankų šaltesnėmis dienomis ir užtikrins puikų sukibimą net ir su šlapiais delnais. Užmetamas 3,5lbs svoris leis atikti tikslius ir tolimus metimus su sunkesniais svoriais.

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Crystal Ambition 3.90m 3,5lb

  75,00 EUR

  Crystal Ambition - labai tvirta, galinga, trijų dalių karpinė meškerė, puikiai tinkanti gaudyti karpines žuvis. Meškerė turi tvirtus ir plačius karpinius žiedelius - pirmojo žiedelio skersmuo yra 46mm. Blankas pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto, turi duploninę rankeną, dengtą EVA medžiaga, kuri nešaldys rankų šaltesnėmis dienomis ir užtikrins puikų sukibimą net ir su šlapiais delnais. Meškerės ilgis 390cm ir užmetamas svoris 3,5lbs, leis lengvai atlikti tolimus ir tikslius metimus. Kotas puikiai amortizuoja žuvies smūgius ir gerai valdo laimikį. Puikiai tiks tiek pradedančiąjam, tiek patyrusiam žvejui.

  Peržiūrėti
 • Spod meškerė Carp Expert Black Shadow Spod 3,75m 5lbs

  67,90 EUR

  Carp Expert Black Shadow Spod - trijų dalių, karpinė SPOD meškerė, skirta jaukinimui. Meškerė pagaminta iš aukštos kokybės, kokybiško IM10 anglies pluošto, kuris užtikrina, kad meškerė atlaikys net ir sunkiausius svorius, metant tolimus atstumus. Ši aukštos kokybės medžiaga padaro meškerę lengvą, ilgaamžę. Praktiška duploninė rankena idealiai tinka tiksliam ir tolimam užmetimui. Turi klasikinį užsukamą ritės laikiklį bei SIC žiedelius, kurių konstrukcija yra sutvirtinta. Šis meškerės ilgis yra puikus variantas tolimiems atstumams. 

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Team Feeder By Döme Black Edition BC 3.90m 3,5lbs

  134,00 EUR

  Haldorado Team Feeder Black Edition BC - lanksti, labai tvirta karpinė meškerė, skirta tolimiems atstumams. Pagaminta iš 40T tvirto anglies pluošto. Meškerė turi dvigubus, sustiprintus SeaGuide Titanium žiedelius. Turi ploną, sustiprintą rankeną, kuri padengta plonu EVA medžiagos sluoksniu, kuris užtikrina itin gerą sukibimą net ir su šlapiomis rankomis bei suteikia patogesnį ir geresnį meškerės valdymą, bei masalo ar žuvies jautimą. Turi prisukamą ritės laikiklį. Meškerė nebijo jokių išbandymų karpių žūklėje.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Team Feeder By Döme Black Edition BC 3.60m 3lbs

  119,00 EUR

  Haldorado Team Feeder Black Edition BC - lanksti, labai tvirta karpinė meškerė, skirta tolimiems atstumams. Pagaminta iš 40T tvirto anglies pluošto. Meškerė turi dvigubus, sustiprintus SeaGuide Titanium žiedelius. Turi ploną, sustiprintą rankeną, kuri padengta plonu EVA medžiagos sluoksniu, kuris užtikrina itin gerą sukibimą net ir su šlapiomis rankomis bei suteikia patogesnį ir geresnį meškerės valdymą, bei masalo ar žuvies jautimą. Turi prisukamą ritės laikiklį. Meškerė nebijo jokių išbandymų karpių žūklėje.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė FL Competition Carp Feeder 3.60/3.90m iki 180g

  49,60 EUR

  FL Competition Carp Feeder - itin galinga, universali meškerė, turinti dvejas skirtingas galūnes. Užsidėjus vieną galūnę meškerykotis tampa puikiu karpiniu kotu, o užsidėjus galūnę su keičiamomis viršūnėmis, žvejybos įrankį galima naudoti kaip dugninę meškerę. Meškerė turi ypatingai plačius, tvirtus karpinius žiedelius. Pirmojo žiedelios plotis yra 3,9cm, o paskutinis feeder galūnės žiedelio plotis - net 0,9cm! Žiedelių plotis daug didesnis už įprastus tiek pradžioje, tiek meškerės viršūnėje. Uždėjus feeder galūnes, užmetimas yra iki 180g, o karpinę - iki 3,5lbs. Didelis užmetimas, meškerę padaro ypatingai tvirtą, užtikrina kiekvieno laimikio lengvą ištraukimą, blankas nebijo apkrovų.

  Peržiūrėti
 • Spod meškerė Carp Expert Smart 3,75m 5lbs

  40,00 EUR

  Carp Expert Smart - karpinė SPOD meškerė, skirta jaukinimui. Meškerė pagaminta iš kokybiško IM5 anglies pluošto, kas padaro ją itin tvirtą. Ši aukštos kokybės medžiaga padaro meškerę lengvą, ilgaamžę bei tvirtą. Praktiška duploninė rankena idealiai tinka tiksliam ir tolimam užmetimui. Turi klasikinį užsukamą ritės laikiklį bei SIC žiedelius. Šis meškerės ilgis yra puikus variantas tolimiems atstumams. 

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Crystal Travel Carp 3.30m 2.5lbs

  52,25 EUR

  Crystal Travel Carp - keturių dalių, tvirta karpinė meškerė. Pirmasis žiedelis yra 2,7cm pločio. Meškerė pagaminta iš kokybiško anglies pluošto. Turi duploninę rankeną ir didelius žiedelius, o visa tai būtina norint atlikti tolimus metimus. Turi klasikinį užsukamą ritės laikiklį. Puikiai meta ir valdo užkibusius laimikius. Žuvies traukimą padaro itin maloniu žvejui. Meškerės transportavimo ilgis (89cm) leidžia ją patogiai transportuoti ir kotas neužima daug vietos. Idelus variantas keliaujant. Meškerės svoris tik 235cm, lengvas, jautrus ir lankstus įrankis. Puikiai tinka tiek žvejoti karpius įprastiniu būdų su signalizatoriai ir kibimo indikatoriais, tiek Method Feeder būdu, kai kibimui stebima meškerės galūnė.

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Carp Expert Max1 3,90m 3,5lbs

  62,50 EUR

  Carp Expert Max1 - trijų dalių, itin tvirta ir patvari karpinė meškerė. Pirmasis žiedelis yra 4cm pločio. Meškerė pagaminta iš kokybiško IM10 anglies pluošto. Turi duploninę rankeną ir didelius žiedelius, o visa tai būtina norint atlikti tolimus metimus. Turi klasikinį užsukamą ritės laikiklį. Puikiai meta ir valdo užkibusius laimikius. Žuvies traukimą padaro itin maloniu žvejui.

  Peržiūrėti
 • Spod meškerė Carp Expert 3,75m 5lbs

  82,40 EUR

  Carp Expert Spod - karpinė SPOD meškerė, vidutinio greitumo akcijos, skirta jaukinimui. Meškerė pagaminta iš kokybiško IM10 anglies pluošto su Kevlar medžiaga, kas padaro ją itin tvirtą. Ši aukštos kokybės medžiaga padaro meškerę lengvą, ilgaamžę, taip pat suteikia meškerei lankstumo. Praktiška duploninė rankena idealiai tinka tiksliam ir tolimam užmetimui. Turi klasikinę užsukamą ritės laikiklį bei SIC žiedelius. Šis meškerės ilgis yra puikus variantas tolimiems atstumams. 

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Carp Expert Max1 3,90m 3,5lbs

  65,00 EUR

  Carp Expert Max1 - dviejų dalių, itin tvirta ir patvari karpinė meškerė. Pirmasis žiedelis yra 4cm pločio. Meškerė pagaminta iš kokybiško IM10 anglies pluošto. Turi duploninę rankeną ir didelius žiedelius, o visa tai būtina norint atlikti tolimus metimus. Turi klasikinį užsukamą ritės laikiklį. Puikiai meta ir valdo užkibusius laimikius. Žuvies traukimą padaro itin maloniu žvejui.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Carp Expert Double Tip Heavy 3.60/3.90m 3lbs

  67,50 EUR

  Carp Expert Double Tip Heavy - iš aukštos kokybės anglies pluošto pagaminta, universali meškerė, turinti dvejas skirtingas galūnes. Užsidėjus vieną galūnę meškerykotis tampa puikiu karpiniu kotu, o užsidėjus galūnę su keičiamomis viršūnėmis, žvejybos įrankį galima naudoti kaip feeder dugninę meškerę. Meškerės feeder galūnės skiriasi kietumu ir jautrumu. Meškerė turi labai tvirtus, plačius SIC žiedelius. Pirmojo žiedo plotis yra 4cm. Turi klasikinį, užsukumą ritės laikiklį. Meškerykotis puikiai tinka žvejoti visuose vandens telkiniuose, puikiai dirba srovėje. Tinka karpių, stambių karšių, lynų ir kitų žuvų žūklėje.

  Peržiūrėti
 • -10% Spod meškerė Shimano TX-A Spod 3,96m 5lb
  • Išpardavimas!

  Spod meškerė Shimano TX-A Spod 3,96m 5lb

  110,66 EUR -10% 122,95 EUR

  Shimano TX-A Spod - karpinė SPOD meškerė, skirta jaukinimui. Meškerė pagaminta iš XT40 anglies pluošto. Pilnas anglies blankas yra standus, galingas ir jautrus, puikiai tinkantis užmesti tolimus atstumus. Turi „Seaguide" nerūdijančio plieno žiedelius. EVA rankena nešaldys rankos šaltomis dienomis.

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Custom Baltic Pro Carp Spod 3.90m 5.5lbs

  103,00 EUR

  - 390cm ilgio.

  - 5.5LBS.

  - 2 dalių.

  - 200cm transportavimo ilgio.

  - 6 dideli žiedeliai.

  - 50mm pirmas žiedelis, 16mm galinis.

  - patikimas ritės laikiklis.

  - valo įspraudimo auselė prie ritės tvirtinimo.

  - ilga rankena, padedanti atlikti tolimus metimus.

  - plonas ir gumuotas rankenos galas neleis slysti rankoms per lietų.

  - greitos akcijos.

  - 30T anglies pluoštas.

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Custom Baltic Pro Carp 3.60/3.90m 3.5lbs

  92,00 EUR

  - 360/390cm ilgio.

  - 3,5LBS.

  - 2 dalių.

  - 360 - 187cm, 390 - 200cm transportavimo ilgio.

  - 6 dideli žiedeliai.

  - 50mm pirmas žiedelis, 16mm galinis.

  - patikimas ritės laikiklis.

  - valo įspraudimo auselė prie ritės tvirtinimo.

  - ilga rankena, padedanti atlikti tolimus metimus.

  - plonas ir gumuotas rankenos galas neleis slysti rankoms per lietų.

  - vidutiniškai  greitos akcijos.

  - 30T anglies pluoštas.

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Custom Baltic Carp 3.90m 3.5lbs

  72,00 EUR

  - 390cm ilgio.

  - 3,5LBS.

  - 3 dalių.

  - 135cm transportavimo ilgio.

  - 6 dideli žiedeliai.

  - 50mm pirmas žiedelis, 16mm galinis.

  - patikimas ritės laikiklis.

  - ilga rankena, padedanti atlikti tolimus metimus.

  - plona rankena su EVA galu.

  - vidutinės akcijos.

  - 24T anglies pluoštas.

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Custom Baltic Carp 3.90m 3.5lbs

  68,00 EUR

  - 390cm ilgio.

  - 3.5LBS.

  - 2 dalių.

  - 200cm transportavimo ilgio.

  - 6 dideli žiedeliai.

  - 50mm pirmas žiedelis, 16mm galinis.

  - patikimas ritės laikiklis.

  - ilga rankena, padedanti atlikti tolimus metimus.

  - plona rankena su EVA galu.

  - vidutinės akcijos.

  - kokybiškas anglies pluoštas.

  Peržiūrėti