Teleskopinės Meškerės

Teleskopinės meškerės pasižymi savo trumpu transportavimo ilgio patogumu. Dažniausiai teleskopinės meškerės būna skirtos žvejybai plūde, tačiau vis daugiau pasitaiko ir dugninių/feeder meškerių, karpinių meškerių ar spiningų. Tokios meškerės yra tinkamos žvejoti beveik visų rūšių žuvims, įskaitant ir plėšrių žuvų žvejybą tam tikrais žvejybos būdais. Teleskopines meškerės sudaro korpusas arba blankas, rankena, ritės laikiklis ir atraminiai žiedai. Skirtingos meškerės dalys susistumia viena į kitą, leidžiant transportavimo ilgiui sumažėti.

Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Aktyvūs filtrai

 • Teleskopinė meškerė FL Fishhunter 5m 10-30g

  21,10 EUR

  FL Fishhunter - tvirta teleskopinė plūdinė meškerė. Tokio ilgio ir užmetamo svorio meškerė puikiai tiks tiek žvejybai stovinčio vandens telkiniuose, tiek upėse. Meškerė pagaminta iš anglies pluošto. Blankas jautrus, puikiai valdo laimikį ir perduoda kiekvieną, net menkiausią žuvies prisilietimą. Ilgesnė meškerykočio rankena leidžia patogiai ir tvirtai laikyti meškerę, bei užmesti tolimesnius atstumus. Turi metalinį ritės laikiklį.

  Peržiūrėti
 • Teleskopinė meškerė Crystal Ambition Tele 3.90m 3,5lbs

  64,00 EUR

  Crystal Ambition Tele - labai tvirta, galinga, teleskopinė karpinė meškerė, puikiai tinkanti gaudyti karpines žuvis. Meškerė turi 5 tvirtus ir plačius karpinius žiedelius - pirmojo žiedelio skersmuo yra 45mm. Blankas pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto, turi duploninę rankeną, dengtą EVA medžiaga, kuri nešaldys rankų šaltesnėmis dienomis ir užtikrins puikų sukibimą net ir su šlapiais delnais. Užmetamas 3,5lbs svoris leis atikti tikslius ir tolimus metimus su sunkesniais svoriais.

  Peržiūrėti
 • Teleskopinė meškerė Pro FL Tele Carp 3.90 160-360g

  40,10 EUR

  Pro FL Tele Carp - itin galinga, tvirta, labai plačius žiedelius turinti teleskopinė plūdinė meškerė. Pirmojo žiedelio plotis 3,8cm. Ši meškerė puikiai atlaikys išbandymus net ir didelėje srovėje. Su šia meškere galima lengvai užmesti tolimus atstumus. Meškerė nebijo apkrovų. Kotas yra pagamintas iš anglies pluošto, turi patogią EVA medžiagos rankeną, kuri šaltuoju metų laiku nešaldys rankų. Meškerės galas turi apsauginį dėklą, kuris apsaugo nuo žiedelių susilankstymo.

  Peržiūrėti
 • Teleskopinė meškerė Pro FL Magic Super Match 4.20m 40-100g

  57,70 EUR

  Pro FL Magic Super Match - lengva, galinga ir labai tvirta, platesnius nei įprastus žiedelius turinti teleskopinė plūdinė meškerė. Ši meškerė puikiai atlaikys išbandymus net ir srovėje. Su šia meškere galima lengvai užmesti tolimus atstumus. Meškerė nebijo apkrovų. Turi ilgą, ploną rankeną bei metalinį ritės laikiklį. Kotas yra pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto. Meškerės galūnės turi apsauginį dėklą, kuris apsaugo nuo žiedelių susilankstymo. Nedidelis meškerės transportavimo ilgis yra didelis privalumas norint ją lengvai transportuoti į žvejybos vietą.

  Peržiūrėti
 • Teleskopinė meškerė Pro FL Champion Allround Tele Match 4.20m 20-80g

  44,60 EUR

  Pro FL Champion Allround Tele Match - tvirta, galinga teleskopinė plūdinė meškerė. Puikus pasirinkimas jaunajam arba pradedančiam žvejui. Meškerė yra ganėtinai lengva. Blankas pagamintas ir anglies pluošto. Turi 8, platesnius nei įprastai žiedelius, per kuriuos valas itin legvais slys. Plona, ilga rankena leis itin gerai valdyti tiek meškerykotį, tiek užkibusį laimikį.

  Peržiūrėti
 • Teleskopinė meškerė FL Maestro Bolo 4-6m 10-30g

  22,00 EUR

  FL Maestro Bolo - legva, tvirta teleskopinė plūdinė meškerė. Meškerę galima pasirinkti 4, 5 arba 6m ilgio, o tai yra labai patogu, kai reikia pasirinkti meškerę žvejybai tam tikroje žvejybos vietoje - stovinčiame arba tekančiame vandens telkinyje. Meškerė pagaminta iš anglies pluošto, blankas laibas ir jautrus, puikiai valdo laimikį ir jo traukimą. Ilga koto rankena leidžia patogiai ir tvirtai laikyti meškerykotį. Metalinis ritės tvirtinimas.

  Peržiūrėti
 • Teleskopinė meškerė FL Strategist River Tele Feeder 3.60/3.90m 100-200g

  56,50 EUR

  FL Strategist River Tele Feeder - teleskopinė dugninė meškerė, su keičiamomis, skirtingo jautrumo viršūnėlėmis. Su meškere galima žvejoti tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandens telkinyje. Kotas yra pagamintas iš anglies pluošto, turi patogią EVA medžiagos rankeną. Trys, skirtingų jautrumų galūnės, leidžia pasirinkti norimą žvejybos būdą, arba gaudyti su kietesnių feederių arba meškerę paversti jautria. Meškerės galas turi apsauginį dėklą, kuris apsaugo nuo žiedelių susilankstymo.

  Peržiūrėti
 • Teleskopinė meškerė FL Strategist Distance Tele Feeder 3.60/3.90m 80-150g

  54,90 EUR

  FL Strategist Distance Tele Feeder - teleskopinė dugninė meškerė, su keičiamomis, skirtingo jautrumo viršūnėlėmis. Su meškere galima žvejoti stovinčiame vandens telkinyje, meškerė puikiai užmes tolimus atstumus. Kotas yra pagamintas iš anglies pluošto, turi patogią EVA medžiagos rankeną. Trys, skirtingų jautrumų galūnės, leidžia pasirinkti norimą žvejybos būdą, arba gaudyti su kietesnių feederių arba meškerę paversti jautria. Meškerės galas turi apsauginį dėklą, kuris apsaugo nuo žiedelių susilankstymo.

  Peržiūrėti
 • Teleskopinė meškerė FL Ultra Bolo LG 4m 10-30g

  40,80 EUR

  FL Ultra Bolo LG - 4 metrų pludinė meškerė. Kotas pasižyminti lengvumu, galingumu ir suploninta rankena. Blankas pagamintas iš 100% japoniško anglies pluošto, jo deklaruojamas užmetamas svoris 10-30 gramų. Meškerė turi 7 žiedelius, užsukamą ritės tvirtinimą. Gerai linksta ir puikiai amortizuoja laimikio smūgius.

  Peržiūrėti
 • Teleskopinė meškerė Hokkaido Spirit 4m 10-30g

  25,00 EUR

  Hokkaido Spirit - 4 metrų pludinė meškerė. Kotas pasižyminti lengvumu, galingumu ir suploninta rankena. Blankas pagamintas iš 100% anglies pluošto, jo deklaruojamas užmetamas svoris 10-30 gramų. Meškerė turi 5 žiedelius, užsukamą ritės tvirtinimą. Gerai linksta ir puikiai amortizuoja laimikio smūgius. Puikiai tinka žvejybai ir stovinčiame vandenyje, ir upėje.

  Peržiūrėti
 • -50% Teleskopinė meškerė Hokkaido Barbaric 3.60m 60-120g
  • Išpardavimas!

  Teleskopinė meškerė Hokkaido Barbaric 3.60m 60-120g

  7,90 EUR -50% 15,80 EUR

  Hokkaido Barbaric - tvirta teleskopinė meškerė. Puikus pasirinkimas pradedančiąjam žvejui. Turi patogią EVA medžiagos rankeną, kuri užtikrina itin gerą sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Platūs keramikiniai žiedeliai, Šio koto užmetamas svoris yra plataus spektro. Šį kotą galima naudoti kaip dugninę ir kaip plūdinę meškerę. Mažas transportavimo ilgis tik 69cm privalumas, jeigu norite, kad meškerė neužimtų daug vietos ją gabenant.

  Peržiūrėti
 • -50% Teleskopinė meškerė MiracleFish 2.70/3.60m 40-80g
  • Išpardavimas!

  Teleskopinė meškerė MiracleFish 2.70-3.60m 40-80g

  6,80 EUR -50% 13,60 EUR

  MiracleFish Miracle Fish - tvirta teleskopinė meškerė. Puikus pasirinkimas jaunąjam arba pradedančiąjam žvejui. Meškerė yra ganėtinai lengva ir jos transportavimo ilgis yra labai patogus, kuris, priklausomai nuo meškerės ilgio, prasideda  nuo 58cm. Patogi EVA medžiagos rankena ir platūs žiedeliai. Meškerę galima naudoti universaliai žūklei tiek kaip plūdinį kotą, dugninę meškerę arba spiningą.

  Peržiūrėti
 • Teleskopinė meškerė MiracleFish 2.70-3.60m 60-120g

  15,00 EUR

  MiracleFish Miracle Fish - tvirta teleskopinė meškerė. Puikus pasirinkimas jaunajam arba pradedančiam žvejui. Meškerė yra ganėtinai lengva ir jos transportavimo ilgis yra labai patogus. Patogi kamštinė rankena ir platūs keramikiniai žiedeliai. Nebrangi meškerė pradedančiajam.

  Peržiūrėti
 • -50% Teleskopinė meškerė Miracle Fish Phontom 2.70m 20-80g
  • Išpardavimas!

  Teleskopinė meškerė MiracleFish Phontom 2.70m 20-80g

  17,90 EUR -50% 35,80 EUR

  MiracleFish Phontom - teleskopinė meškerė pritaikyta universaliai žvejybai. Tvirta ir ganėtinai standi, 270cm meškerė gali būti naudojama kaip spiningas, dugninė ar plūdinė meškerė. Puikus pasirinkimas jaunajam arba pradedančiam žvejui. Meškerė yra ganėtinai lengva ir jos transportavimo ilgis yra labai patogus - tik 66cm. Patogi kamštinė rankena ir platūs keramikiniai žiedeliai. Meškerė gerai suvaldys užkibusį laimikį. Universali ir nebrangi meškerė pradedančiajam.

  Peržiūrėti
 • -50% Teleskopinė meškerė Miracle Fish III-400 4m 10-40g
  • Išpardavimas!

  Teleskopinė meškerė MiracleFish III 4,5m 10-40g

  22,30 EUR -50% 44,60 EUR

  MiracleFish III - 4,5 metrų ilgio meškerė su 8 žiedeliai. Puikus pasirinkimas plūdinei meškerei. Kotas jautrus ir gerai amortizuoja užkibusį laimikį. Meškerykočio užmetimas 10-40 gramų leis žvejoti įvairaus svorio masalais. Metalinis ritės tvirtinimas. Geras pasirinkimas jeigu ieškote nebrangios teleskopinės meškerės. Transportavimo ilgis tik 70cm!

  Peržiūrėti
 • Plūdinė meškerė Custom Baltic Bolognese 4/5/6/7m 10-30g

  43,00 EUR

  - 400/500/600/700cm ilgio.

  - 10-30g užmetimas.

  - 4 teleskopinės dalys

  - 6 platūs žiedeliai.

  - patikimas, lengvas ritės laikiklis.

  - vidutinės akcijos.

  - 24T anglies pluoštas.

  Peržiūrėti
 • Teleskopinė meškerė FL Catana 2.7/3m 60-120g

  20,00 EUR

  FL Catana -  plūdinė, teleskopinė meškerė. Kotas lengvumu, galingumu ir tvirtumu. Blankas pagamintas iš anglies pluošto, jo deklaruojamas užmetamas svoris 60-120 gramų. Meškerė turi 5 plačius žiedelius, užsukamą ritės tvirtinimą. Puikiai amortizuoja ir perduoda laimikio smūgius. Turi kamštinę rankeną. 

  Peržiūrėti
 • -50%
  • Išpardavimas!

  Teleskopinė meškerė Magician 4/5/6m 10-50g

  21,10 EUR -50% 42,20 EUR

  Nebrangi, teleskopinė plūdinė meškerė. Meškeres galima pasirinkti iš skirtingų ilgių - nuo 4metrų, kas labai patogu žvejybai stovinčiame vandenyje, iki 6 metrų, tokius kotus dažniausiai renkasi žvejybai upės srovėje. Meškerė pagaminta iš anglies pluošto. Kotas laibas ir jautrus, puikiai valdo laimikį ir jo traukimą padaro maloniu žvejui. Ilgesnė koto rankena leidžia patogiai ir tvirtai laikyti meškerykotį. Metalinis ritės tvirtinimas. Ganėtinai platūs žiedeliai. Nebrangi ir kokybiška meškerė plūdinei žvejybai.

  Peržiūrėti
 • Meškerė Travel Feeder 3.30m

  21,00 EUR

  Meškerė Travel Feeder 330 - teleskopinis feeder tipo meškerykotis. Prie šio meškerykočio yra komplektuojamos dvi skirtingo jautumo viršūnėlės. Tiks visiems dugninės žvejybos mėgėjams. Kadangi transportavimo ilgis tik 80cm, tai puikus pasirinkimas vežtis meškerę keliaujant su šeima.

  Ilgis - 3,3m
  Užmetimas - 60-120g
  Transportavimo ilgis - 80cm
  Svoris - 260g

  Peržiūrėti
 • -35%
  • Išpardavimas!

  Teleskopinė meškerė FL Fighter River Strong 5m 10-40g

  17,99 EUR -35% 27,68 EUR

  FL River Strong - 5 metrų plūdinė meškerė. Kotas pasižyminti savo lengvumu, dideliu galingumu, suploninta rankena ir gražiu dizainu. Ji pagaminta iš anglies pluošto, jos deklaruojamas užmetamas svoris 10-40 gramų. Meškerė turi 7 žiedelius, metalinį ritės tvirtinimą. Kotas yra penkių dalių. Smagiai linksta ir gerai amortizuoja laimikio smūgius. Puikiai tinka žvejybai ir stovinčiame vandenyje, ir upėse.

  Peržiūrėti