Aktyvūs filtrai

 • Ritė Benzar Mix Feeder-Match 4500

  79,99 EUR

  Benzar Mix Feeder-Match - ritė, kuri puikiai tinka tiek dugninei, tiek plūdinei žvejybai. Nors ritės dydis yra 4500, jos svoris, palyginti mažas - tik 290g., todėl ji neapsunkins meškerių. Sklandų, malonu, be pasipriešinimo ritės veikimą užtikrina 6+1 įmontuoti guoliai ir preciziška japoniška konstrukcija, kuri garantuoja ilgą ritės tarnavimo laiką. Ritė turi metalinį valo klipsą.

  Peržiūrėti
 • Ritė Carp Expert Uni Runner 6000

  51,00 EUR

  Carp Expert Uni Runner - tvirta, patvari ritė, skirta tiek dugninei, tiek karpių žvejybai su „Baitruner". Ritės korpusas pagamintas iš kieto grafito, o būgnelis pagamintas iš tvirto aliuminio. Dėl šiek tiek siaurėjančio būgnelio formos, masalas itin toli skris, o valas bus apsaugotas tiek nuo susipainiojimo metimo metu, tiek nuo dilimo. Pakankamai didelė valo talpa ant būgnelio sudaro pagrindą atlikti ilgus metimus. Ritėje įmontuoti 7+1 guoliai užtikrina itin sklandų darbą. Ritė turi itin patikimą kelių diskų stabdžių sistemą bei metalinį valo klipsą. 

  Peržiūrėti
 • Ritė Carp Expert Classic Runner 4000/5000

  39,00 EUR

  Carp Expert Classic Runner - tvirta, patvari ritė, skirta tiek dugninei, tiek karpių žvejybai su „Baitruner". Su šia rite galima lengvai numesti tolimus atstumus. Ritė turi aliuminį, gilų, korozijai ir išoriniams pažeidimams atsparų būgnelį, subalansuotą rotorių, „Anti-reverse" sistemą, metalinį klipsą bei kitas sistemas, dėl kurių ritė yra galinga ir nebijo apkrovų. Dėl esančio 5.2:1 pavarų santykio, ritė sukasi labai sklandžiai. Rankena padengta gumuota danga, dėl to, ritę labai patogu išlaikyti kibimo metu ir ją valdyti. Ritė puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams.

  Peržiūrėti
 • Ritė PRO FL Black Edition Blast XC14000

  95,00 EUR

  PRO FL Black Edition Blast - 

  Peržiūrėti
 • Ritė PRO FL Black Edition Blast XC 7000-8000

  77,50 EUR

  PRO FL Black Edition Blast - 

  Peržiūrėti
 • -10% Ritė Daiwa TDR Distance 25 QD
  • Išpardavimas!

  Ritė Daiwa 23 TDR Distance 25 QD

  299,00 EUR -10% 332,22 EUR

  Daiwa 23 TDR Distance 25 QD - naujoji 2023 m. didelio galingumo ritė, skirta išskirtinai feeder’inei žūklei žvejojant tolimais atstumais. Sukurta siekiant maksimaliai padidinti metimo atstumą, apginkluota 25mm Long Cast tolimo metimo aliuminio būgneliu, įmontuotas paminkštintas valo clip’sas. Rotorius ir korpusas atitinkamai pagaminti iš ZAION V ir ZAION medžiagų, tai išskirtinės Daiwa anglies pluošto pagrindu pagamintos kompozitinės medžiagos, pasižyminčios lengvumu, bet tuo pačiu ir tvirtumu, bei atsparumu. Sankaba atlaikanti net iki 12kg. Garsioji Quick Drag tempimo sistema, kuri leidžia vos vienu pilnu pasukimu ritę užrakinti nuo visiškai laisvos eigos iki pilnai užrakintos. Daiwa 23 TDR Distance 25 QD, tai aukštos kokybės ritė, kuri papirks tiek žūklės entuziastus, tiek profesionalus savo dideliu našumu, patikimumu ir patvarumu.


  Peržiūrėti
 • Ritė Daiwa 23 Ninja LT 6000SS

  108,60 EUR

  Daiwa 23 Ninja LT - 2023 metų naujiena! Vienų iš populiariausių ričių atnaujintas modelis. Nuo senojo modelio skiriasi tuo, kad gamintojai sugebėjo dar labiau sumažinti jų svorį bei išploninti lankelį. Šio modelio ritės yra skirtos išskirtinai feeder žūklei. Ritė vienu rankenėlės apsisukimu suvinioja 92cm valo. Gilus ir platus tolimo užmetimo būgnelis leis masalus numesti tolimą atsumą ypatingai lengvai. Ritėje yra įmontuoti 4 guoliai, išlengvintas rotorios, anti-prasisukimo sistema, TwistBuster valo vediklis ir kryžminio valo klojimo sistema, kuri padės atlikti tolimus metimus. Taip pat įmontuota Tought Digigear krumpliaračių sistema, kuri montuojama tik aukščiausios klasės ritėse. Tvirta ir lengva ritė, kurios korpusas pagamintas iš grafito kompozito, puikiai susitvarkys su didelėmis apkrovomis ir padės saugiai ištraukti bet kokį laimikį.

  Peržiūrėti
 • Ritė Daiwa 23 Ninja LT Match & Feeder 4000C

  100,70 EUR

  Daiwa 23 Ninja LT - 2023 metų naujiena! Vienų iš populiariausių ričių atnaujintas modelis. Nuo senojo modelio skiriasi tuo, kad gamintojai sugebėjo dar labiau sumažinti jų svorį bei išploninti lankelį. Šio modelio ritės yra skirtos žvejybai plūdine ir dugnine meškere. Visose ritėse yra įmontuoti 4 guoliai, išlengvintas rotorios, anti-prasisukimo sistema, TwistBuster valo vediklis ir kryžminio valo klojimo sistema, kuri padės atlikti tolimus metimus. Taip pat įmontuota Tought Digigear krumpliaračių sistema, kuri montuojama tik aukščiausios klasės ritėse.

  Peržiūrėti
 • Ritė Daiwa 23 Ninja LT 1000-6000

  65,70 EUR

  Daiwa 23 Ninja LT - 2023 metų naujiena! Vienų iš populiariausių ričių atnaujintas modelis. Nuo senojo modelio skiriasi tuo, kad gamintojai sugebėjo dar labiau sumažinti jų svorį bei išploninti lankelį. Šio modelio rites galima galima naudoti universaliai - mažo dydžio puikiai tiks plūdinei žūklei arba UL spiningavimui, didesnės gerai tarnaus kaip dugninės ritės arba spininginės. Visose ritėse yra įmontuoti 4 guoliai, išlengvintas rotorios, anti-prasisukimo sistema, TwistBuster valo vediklis ir kryžminio valo klojimo sistema, kuri padės atlikti tolimus metimus. Taip pat įmontuota Tought Digigear krumpliaračių sistema, kuri montuojama tik aukščiausios klasės ritėse.

  Peržiūrėti
 • Ritė FL Pro Black Shadow FR 4000-6000

  28,90 EUR

  FL Pro Black Shadow FR -  lengva, bet tvirta ritė su integruotu laisvos eigos stabdžiu (Baitrunner), kuris pirminiu žuvies kibimo momentu leidžia valą vynioti tiesiai iš ritės būgnelio, taip apsaugodamas nuo didesnio laimikio meškerės įtraukimo į vandenį. Ritėje įmontuoti 8+1 guoliai, kurie užtikriną itin sklandų ritės darbą. Ritė taip pat turi kompiuteriu subalansuotą rotorių, sliekinę pavarą ir tvirtą korpusą. Ritės būgnelis yra kūgio formos, kuris užtikriną itin gerą valo slydimą. Tokios formos būgnelis tinka atlikti ilgiems ir tolimiems metimams, nes ritės briauna nesuteikia papildomo pasipriešinimo valo vyniojimuisi iš jos. Ritė puikiai tiks dugninėje žvejyboje.

  Peržiūrėti
 • Ritė FL Pro Power Max Feeder 6500

  58,00 EUR

  FL Pro Power Max Feeder - modernaus dizaino, galinga ir labai tvirta ritė, kuri puikiai tiks dugninei arba Method Feeder žūklei. Korpusas pagamintas iš grafito, dėl to ritė yra tvirta ir nebijo apkrovų. Korpuse įmontuoti 8 guoliai, kurie užtikrina itin lengvą ir labai sklandų ritės darbą. Negilus būgnelis tinka tiek pintam, tiek monofilamentiniui valui. Ritė turi du plieninius, metalinius valo klipsus, kompiuteriu subalansuotą rotorių, sliekinę pavaros sistemą, kuri užtikrina neįtikėtiną valo vyniojimo galią, tuo pačiu metu užtikrinant tobulą valo klojimą ir jokio susisukimo. Taip pat turi „Anti-twist" ir „Quick Drag" sistemas, apsaugą nuo valo palindimo po būgneliu, itin greitą stabdžio priveržimą. Ergonomiška, naujo modelio užsukama rankenėlė užtikrins dar malonesnį žuvies traukimą.

  Peržiūrėti
 • Ritė FL Pro Ultra Cast Carp FLX 6000

  55,80 EUR

  FL Pro Ultra Cast Carp FLX - modernaus dizaino, galinga ir labai tvirta ritė, kuri puikiai tiks Method Feeder žūklėje gaudant karpius ir taip pat dugninėje žvejyboje tiek su pintu, tiek su monofilamentiniu valu. Korpusas pagamintas iš grafito, dėl to ritė yra tvirta ir nebijo apkrovų. Korpuse įmontuoti 8 guoliai, kurie užtikrina itin lengvą ir labai sklandų ritės darbą. Gilus ir platus būgnelis leis masalus numesti tolimą atsumą ypatingai lengvai. Ritė turi du plieninius, metalinius valo klipsus, kompiuteriu subalansuotą rotorių, sliekinę pavaros sistemą, kuri užtikrina neįtikėtiną valo vyniojimo galią, tuo pačiu metu užtikrinant tobulą valo klojimą ir jokio susisukimo. Taip pat turi „Anti-twist" ir „Quick Drag" sistemas, apsaugą nuo valo palindimo po būgneliu. Ergonomiška, naujo modelio užsukama rankenėlė užtikrins dar malonesnį žuvies traukimą.

  Peržiūrėti
 • Ritė FL Pro Feeder Zone 5000-6000

  54,00 EUR

  FL Pro Feeder Zone - puikiai, tiek dugninei, tiek karpių žūklei, tinkanti ritė. Korpusas pagamintas iš grafito, dėl to ritė yra tvirta ir nebijo apkrovų. Korpuse įmontuoti 8 guoliai, kurie utikrina itin lengvą ir labai sklandų ritės darbą. Ritė turi du plieninius, metalinius valo klipsus, kompiuteriu subalansuotą rotorių, sliekinę pavaros sistemą, kuri užtikrina neįtikėtiną valo vyniojimo galią, tuo pačiu metu užtikrinant tobulą valo klojimą ir jokio susisukimo. Taip pat turi „Anti-twist" sistemą. Ergonomiška ritės rankenėlė užtikrins dar malonesnį žuvies traukimą.

  Peržiūrėti
 • Ritė Okuma Surf 8K

  119,90 EUR

  Okuma Surf 8K - kartu su geriausiais žvejais sukurta Okuma Surf-8K ritė, kuri užtikrina maksimalų malonumą žvejyboje ir didžiausią užmetimo atstumą. Dėl specialios būgnelio formos ir naudojamų technologijų ritės gamyboje, sumažina valo trintį užmetimo metu ir užtikrina itin sklandų valo klojimą. Po lengvu, bet patvariu grafitiniu ritės korpusu slypi šeši nerūdijančiojo plieno guoliai ir greito Anti-Reverse sistema. Itin tvirta ir patogi rankena, padedanti lengvai susidoroti net ir su stambiais laimikiais. Siekiant užtikrinti didžiausią atsparumą korozijai, ritė turi „Hydro Block", kuris apsaugo visas ritėje esančias sistemas, o patentuota „Cyclonic Flow Rotor" technologija iš ritės korpuso pašalina visą drėgmės perteklių.

  Peržiūrėti
 • -50% Ritė su valu FL TD 304
  • Išpardavimas!

  Ritė su valu FL TD 304

  7,00 EUR -50% 14,00 EUR

  Ritė su iškart suviniotu monofilamentiniu valu. Ritės perdavimas 5.2:1. Ritėje sumontuoti 4 guoliai ir ir talpina 0,20mm 240m valo. Ritė lengva, sveria 247 gramus, puikiai tiks pradedantiesiems žvejams.

  Peržiūrėti
 • Ritė Team Feeder By Döme Master Carp LCS Pro 5000-6000

  76,05 EUR

  Haldorado Team Feeder Master Carp LCS Pro - patobulinta Master Carp LCS modelio ritė, puikiai tinkanti tiek pradedantiesiems, pažengusiems, tiek profesionalams feeder žvejyboje. Ritėje sumontuotas dar naujesnis stabdis, stabilesnis rotorius ir platesnis, didesnis būgnelis. Išlaikyta ta pati, itin tvirta, nusidevėjimui atspari ritės konstrukcija. Ritė turi „Airlite Carbo Rotor" - lengvą, subalansuotą rotorių, valo apsaugos sistemą, CNC tekinto metalo rankelę, du plieninius, metalinius valo klipsus, grafito korpusą, bei „Line Roller" rutulinį guolį. Ši ritė puikiai atlaikys visus išbandymus žvejojant net ir upėje. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Ritė Team Feeder By Döme Master Long Cast LCS 6500

  108,40 EUR

  Haldorado Team Feeder Master Long Cast LCS - tvirta, galinga ritė, skirta tolimiems atstumams, turinti greitą stabdį. Ritės būgnelio didelis skersmuo, nuo kurio valas be jokio pasipriešinimo puikiai skrenda net ir galingiausių metimo metu, be to, didesnio skersmens būgnelis yra švelnesnis valui, neleidžia jam susipainioti. Siekiant užtikrinti ilgalaikį patikimumą ir stabilumą, ritėje sumontuotas skriemulinis mechanizmas, kurį turi tik geriausios kokybės ritės, skirtos didelei apkrovai. Dėl šios sistemos, taip pat užtikrinamas nepriekaištingas valo klojimas. Ritė turi 2 plieninius, metalinius valo klipsus. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Peržiūrėti
 • Ritė Team Feeder By Döme Master Long Cast LCS 5500

  104,60 EUR

  Haldorado Team Feeder Master Long Cast LCS - tvirta, galinga ritė, skirta tolimiems atstumams, turinti greitą stabdį. Ritės būgnelio didelis skersmuo, nuo kurio valas be jokio pasipriešinimo puikiai skrenda net ir galingiausių metimo metu, be to, didesnio skersmens būgnelis yra švelnesnis valui, neleidžia jam susipainioti. Siekiant užtikrinti ilgalaikį patikimumą ir stabilumą, ritėje sumontuotas skriemulinis mechanizmas, kurį turi tik geriausios kokybės ritės, skirtos didelei apkrovai. Dėl šios sistemos, taip pat užtikrinamas nepriekaištingas valo klojimas. Ritė turi 2 plieninius, metalinius valo klipsus. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Peržiūrėti
 • Ritė Team Feeder By Döme Master Long Cast LCS 4500

  99,40 EUR

  Haldorado Team Feeder Master Long Cast LCS - tvirta, galinga ritė, skirta tolimiems atstumams, turinti greitą stabdį. Ritės būgnelio didelis skersmuo, nuo kurio valas be jokio pasipriešinimo puikiai skrenda net ir galingiausių metimo metu, be to, didesnio skersmens būgnelis yra švelnesnis valui, neleidžia jam susipainioti. Siekiant užtikrinti ilgalaikį patikimumą ir stabilumą, ritėje sumontuotas skriemulinis mechanizmas, kurį turi tik geriausios kokybės ritės, skirtos didelei apkrovai. Dėl šios sistemos, taip pat užtikrinamas nepriekaištingas valo klojimas. Ritė turi 2 plieninius, metalinius valo klipsus. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Peržiūrėti
 • Ritė Team Feeder By Döme Power Fighter Pro 5000-6000

  48,50 EUR

  Haldorado Team Feeder Power Fighter Pro - puiki, atnaujinto dizaino ritė, skirta feeder žūklei tiek profesionalams, tiek pradedantiesiems. Ritė yra labai tvirta, korpusas ir rotorius sustiprinti, todėl velenas yra labai patvarus, o tai užtikrina itin sklandų ritės darbą. Ritė turi plieninį, metalinį valo klipsą, itin greitą priekinio stabdžio sistemą, kuri yra 100% atspari dulkėms ir lengviems smūgiams, subalansuotą rotorių, didelę ergonomišką rankenėlę, platų būgnelį, bei apsaugą nuo valo susisukimo. Ritės būgnelis aliuminis, o korpusas pagamintas iš tvirto grafito. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti