Kokybiškos dugninės/feeder ritės | Žvejybos Reikmenys LT

Aktyvūs filtrai

 • Ritė Okuma Ceymar C-500A

  59,00 EUR

  Okuma Ceymar - 2024 metų naujiena! Ritė, skirta spiningavimui, puikiai tinkanti avižadrebiui. Ši ritė pasižymi puikiomis eksplotacinėmis savybėmis - turi „Flite“ veleno sistemą, užtikrinančią sklandų sukimasį, įmontuotą 7+1 guolių sistema su žalvariniais krumpliaračiais, kurie užtikrina puikų ritės darbą, kompiuteriu subalansuotą rotorių bei kitas technologijas, kurios šią ritę padaro itin patikima, tvirta ir ilgaamže. Rankenėlė dengta TPE danga, dėl to yra užtikrinamas patogus ritės laikymas. Ritės rėmas ir rotorius yra padengti korozijai atsparia danga.

  Peržiūrėti
 • Ritė Okuma Ceymar C3000A-C6000A

  59,00 EUR

  Okuma Ceymar - ritė, skirta spiningavimui, tačiau galima puikiai pritaikyti ir kitiems žvejybos būdams. Ši ritė pasižymi puikiomis eksplotacinėmis savybėmis - turi „Flite“ veleno sistemą, užtikrinančią sklandų sukimasį, įmontuotą 7+1 guolių sistema su žalvariniais krumpliaračiais, kurie užtikrina puikų ritės darbą, kompiuteriu subalansuotą rotorių bei kitas technologijas, kurios šią ritę padaro itin patikima, tvirta ir ilgaamže. Rankenėlė dengta TPE danga, dėl to yra užtikrinamas patogus ritės laikymas. Ritės rėmas ir rotorius yra padengti korozijai atsparia danga.

  Peržiūrėti
 • Ritė Pro FL Strategist River & Feeder 5000S/6000S

  44,00 EUR

  Pro FL Strategist River & Feeder - išskirtinai gražaus aukso ir juodos  spalvų derinių, bei dizaino, ritė. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Skirta naudoti dugninėje žūkleje arba spiningavimui dideliais masalais. Taip pat puikiai susitvarko su dideliais svoriais žvejojamt upėje. Ritėje įmontuoti 8+1 guoliai leidžia jai lengvai bei maloniai suktis. Labai plono korpuso technologija. Lengvas grafitinis korpusas. Gerai veikiantis priekinis frikcinis stabdis, One Way Clutch sistema. Įmontuotas Anti Twist Line Roller neleidžia valui susisukti. Pagrindinis būgnelis aliuminis, turi metalinį valo klipsą. Komplekte yra taip pat aliuminis, gylesnis būgnelis. Tvirta aliuminė, užsukama rankenėlė su patogiu laikikliu paliks gerą įspūdį kiekvienam žvejui. Rankenėlę galima įdėti į bet kurią pusę.

  Peržiūrėti
 • Ritė Pro FL Strategist Feeder & Spin 2000S-4000S

  41,30 EUR

  Pro FL Strategist Feeder & Spin - išskirtinai gražaus aukso ir juodos spalvų derinių, bei dizaino, ritė. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Skirta naudoti tiek spiningaujant, tiek žvejojant dugnine meškere. Ritėje įmontuoti 8+1 guoliai leidžia jai lengvai bei maloniai suktis. Labai plono korpuso technologija. Lengvas grafitinis korpusas. Gerai veikiantis priekinis frikcinis stabdis, One Way Clutch sistema. Įmontuotas Anti Twist Line Roller neleidžia valui susisukti. Pagrindinis būgnelis aliuminis, turi metalinį valo klipsą. Komplekte yra taip pat aliuminis, gylesnis būgnelis. Tvirta aliuminė, užsukama  rankenėlė su patogiu laikikliu paliks gerą įspūdį kiekvienam žvejui. Rankenėlę galima įdėti į bet kurią pusę.

  Peržiūrėti
 • -50% Ritė MiracleFish New Spin 2000-4000
  • Sumažinta kaina

  Ritė MiracleFish New Spin 2000-4000

  14,25 EUR -50% 28,50 EUR

  MiracleFish New Spin - ritė, skirta įvairiems žūklės būdams. 2000 dydžio ritė idealiai tiks plūdinei žvejybai ir Light tipo spiningavimui, 4000 - dugninei, o 3000 - universaliai žvejybai. Ritėje įmontuoti 9+1 guoliai, kurie užtikrina kokybišką ir sklandų ritės darbą. Vibracijos sumažinimui turi kompiuteriu subalansuotą rotorių, Anti-Twist funkciją ir kitas technologijas. Ritė turi pagrindinį aliuminį būgnelį ir vieną plastmasinį, atsarginį. Gilus būgnelis talpina daug valo, o tai puikiai tinka tolimiems atstumams mesti. Rankenėlę galima persidėti į dešinę pusę.

  Peržiūrėti
 • -50% Ritė MiracleFish Hercules 4000-6000
  • Sumažinta kaina

  Ritė MiracleFish Hercules 4000-6000

  29,60 EUR -50% 59,20 EUR

  MiracleFish Hercules - dugninei ir karpių žūklei skirta ritė, su Baitrunner sistema. Baitrunner (arba laisvos eigos stabdžio sistema) apsaugo įrankius nuo įtempimo į vandenį, pirminio žuvies kibimo momentu, kai stambus laimikis užkibęs stipriai traukia valą. Užfiksavus Baitrunner'į, pradeda veikti priekinis ritės stabdis, kurio pagalba galima saugiai ištraukti laimikį. Ritėje įmontuoti 9+1 guoliai, kurie užtikrina kokybišką ir sklandų ritės darbą. Ritės korpusas pagamintas iš aliuminio. Vibracijos sumažinimui turi kompiuteriu subalansuotą rotorių, Anti-Twist fukciją ir kitas technologijas. Pagrindinis ritės būgnelis aliuminis, šiek tiek seklesnis, puikiai tiks tiek pintam, tiek monofilamentiniam valui, jame įmontuotas metalinis valo klipsas. Ritė komplektuojam su atsarginiu, plastmasiniu būgneliu. Idealus variantas pradedančiąjam žvejui, norinčiam išmėginti dugninę arba karpių žūklę. Rankenėlę galima naudoti iš abiejų pusių.

  Peržiūrėti
 • -50% Ritė MiracleFish XA 2000-4000
  • Sumažinta kaina

  Ritė MiracleFish XA 2000-4000

  22,75 EUR -50% 45,50 EUR

  MiracleFish XA - ritė, skirta įvairiems žūklės būdams. 2000 dydžio ritė idealiai tiks plūdinei žvejybai ar spiningavimui, 4000 - dugninei, o 3000 - universaliai. Ritėje įmontuoti 10+1 guoliai, kurie užtikrina kokybišką ir sklandų ritės darbą. Vibracijos sumažinimui turi kompiuteriu subalansuotą rotorių, ilgam ritės tarnavimui įmontuotas žalvarines krumpliaratines pavaras, patogiam ir tvirtam ritės laikymui yra naujo tipo CNC metalinė rankenėlė. Pagrindinis ritės būgnelis yra aliuminis, turi metalinį klipsą, turi atsarginį plastmasinį būgnelį. Gilus būgnelis talpina daug valo, o tai puikiai tinka tolimiems atstumams mesti. Rankenėlę galima naudoti iš abiejų pusių.

  Peržiūrėti
 • -50% Ritė MiracleFish Dominator 4000-6000
  • Sumažinta kaina

  Ritė MiracleFish Dominator 4000-6000

  28,45 EUR -50% 56,90 EUR

  MiracleFish Dominator - dugninei ir karpių žūklei skirta ritė, su Baitrunner sistema. Baitrunner (arba laisvos eigos stabdžio sistema) apsaugo įrankius nuo įtempimo į vandenį, pirminio žuvies kibimo momentu, kai stambus laimikis užkibęs stipriai traukia valą. Užfiksavus Baitrunner'į, pradeda veikti priekinis ritės stabdis, kurio pagalba galima saugiai ištraukti laimikį. Ritėje įmontuoti 9+1 guoliai, kurie užtikrina kokybišką ir sklandų ritės darbą. Ritės korpusas pagamintas iš aliuminio. Vibracijos sumažinimui turi kompiuteriu subalansuotą rotorių, Anti-Twist fukciją ir kitas technologijas, kurios ritės darbą padaro dar sklandesnį. Turi pagrindinį aliumini būgnelį, su metaliniu klipsu, į kurį tilps nemažai valo. Komplektuojama su plastmasiniu būgneliu. Idealus variantas pradedančiąjam žvejui, norinčiam išmėginti dugninę arba karpių žūklę. Rankenėlę galima persidėti į dešinę pusę.

  Peržiūrėti
 • Ritė Pro FL Ultimate Feeder FD8000

  47,40 EUR

  Pro FL Ultimate Feeder - moderni, galinga ir itin tvirta, karpinei žūklei skirta ritė. Dėl didelio būgnelio, ritė puikiai tinka tolimiems atstumams. Dėl didelių, aukštos kokybės frikcinių poveržlių, esančių ritės priekiniame stabdyje, yra užtikrinamas itin tikslus stabdymo jėgos reguliavimas, todėl su šia rite labai lengva kovoti net ir su neįtikėtino dydžio laimikiais. Ritės korpusas ir rotorius pagaminti iš labai tvirto kompozito, sustiprinta pagrindinė ašis. Labai gražiai kloja valą. Turi Infinitive Anti-Reverse, Anti-Twist fukcijas, kompiuteriu subalansuotą rotorių bei kitas technologijas, kurios užtikrina sklandų ritės darbą. Turi 2 metalinius klipsus. Rankenėlę galima persidėti į dešinę pusę.

  Peržiūrėti
 • Ritė TiCA Lustre Classic Feeder 4000-5000

  41,00 EUR

  TiCA Lustre – kokybiška, nebrangi ritė. Puikus pasirinkimas ieškantiems gero kainos ir kokybės santykio. Tvirtas aliuminio lydinio būgnelis, Anti-Reverse sistema, kompiuteriu subalansuotas rotorius Anti-Twist valo vediklis. Tvirtas Metalinis klipsas. 

  Peržiūrėti
 • Ritė TiCA Urus UR4000

  44,99 EUR

  7 nerudijančio plieno guoliai + 1 ritininis guolis. Anti-Revers sistema, nerudijantis aliuminis būgnelis. ZOS valo klojimo sistema, rankenėlė dedasi abiejose pusėse.

  Peržiūrėti
 • Ritė Benzar Mix Feeder-Match 4500

  79,99 EUR

  Benzar Mix Feeder-Match - ritė, kuri puikiai tinka tiek dugninei, tiek plūdinei žvejybai. Nors ritės dydis yra 4500, jos svoris, palyginti mažas - tik 290g., todėl ji neapsunkins meškerių. Sklandų, malonu, be pasipriešinimo ritės veikimą užtikrina 6+1 įmontuoti guoliai ir preciziška japoniška konstrukcija, kuri garantuoja ilgą ritės tarnavimo laiką. Ritė turi metalinį valo klipsą.

  Peržiūrėti
 • Ritė Carp Expert Uni Runner 6000

  51,00 EUR

  Carp Expert Uni Runner - tvirta, patvari ritė, skirta tiek dugninei, tiek karpių žvejybai su „Baitruner". Ritės korpusas pagamintas iš kieto grafito, o būgnelis pagamintas iš tvirto aliuminio. Dėl šiek tiek siaurėjančio būgnelio formos, masalas itin toli skris, o valas bus apsaugotas tiek nuo susipainiojimo metimo metu, tiek nuo dilimo. Pakankamai didelė valo talpa ant būgnelio sudaro pagrindą atlikti ilgus metimus. Ritėje įmontuoti 7+1 guoliai užtikrina itin sklandų darbą. Ritė turi itin patikimą kelių diskų stabdžių sistemą bei metalinį valo klipsą. 

  Peržiūrėti
 • Ritė Carp Expert Classic Runner 4000/5000

  39,00 EUR

  Carp Expert Classic Runner - tvirta, patvari ritė, skirta tiek dugninei, tiek karpių žvejybai su „Baitruner". Su šia rite galima lengvai numesti tolimus atstumus. Ritė turi aliuminį, gilų, korozijai ir išoriniams pažeidimams atsparų būgnelį, subalansuotą rotorių, „Anti-reverse" sistemą, metalinį klipsą bei kitas sistemas, dėl kurių ritė yra galinga ir nebijo apkrovų. Dėl esančio 5.2:1 pavarų santykio, ritė sukasi labai sklandžiai. Rankena padengta gumuota danga, dėl to, ritę labai patogu išlaikyti kibimo metu ir ją valdyti. Ritė puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams.

  Peržiūrėti
 • Ritė PRO FL Black Edition Blast XC14000

  88,40 EUR

  PRO FL Black Edition Blast - 

  Peržiūrėti
 • Ritė PRO FL Black Edition Blast XC 7000-8000

  77,50 EUR

  PRO FL Black Edition Blast - 

  Peržiūrėti
 • -10% Ritė Daiwa TDR Distance 25 QD
  • Išpardavimas!

  Ritė Daiwa 23 TDR Distance 25 QD

  299,00 EUR -10% 332,22 EUR

  Daiwa 23 TDR Distance 25 QD - naujoji 2023 m. didelio galingumo ritė, skirta išskirtinai feeder’inei žūklei žvejojant tolimais atstumais. Sukurta siekiant maksimaliai padidinti metimo atstumą, apginkluota 25mm Long Cast tolimo metimo aliuminio būgneliu, įmontuotas paminkštintas valo clip’sas. Rotorius ir korpusas atitinkamai pagaminti iš ZAION V ir ZAION medžiagų, tai išskirtinės Daiwa anglies pluošto pagrindu pagamintos kompozitinės medžiagos, pasižyminčios lengvumu, bet tuo pačiu ir tvirtumu, bei atsparumu. Sankaba atlaikanti net iki 12kg. Garsioji Quick Drag tempimo sistema, kuri leidžia vos vienu pilnu pasukimu ritę užrakinti nuo visiškai laisvos eigos iki pilnai užrakintos. Daiwa 23 TDR Distance 25 QD, tai aukštos kokybės ritė, kuri papirks tiek žūklės entuziastus, tiek profesionalus savo dideliu našumu, patikimumu ir patvarumu.


  Peržiūrėti
 • Ritė Daiwa 23 Ninja LT 6000SS

  108,60 EUR

  Daiwa 23 Ninja LT - 2023 metų naujiena! Vienų iš populiariausių ričių atnaujintas modelis. Nuo senojo modelio skiriasi tuo, kad gamintojai sugebėjo dar labiau sumažinti jų svorį bei išploninti lankelį. Šio modelio ritės yra skirtos išskirtinai feeder žūklei. Ritė vienu rankenėlės apsisukimu suvinioja 92cm valo. Gilus ir platus tolimo užmetimo būgnelis leis masalus numesti tolimą atsumą ypatingai lengvai. Ritėje yra įmontuoti 4 guoliai, išlengvintas rotorios, anti-prasisukimo sistema, TwistBuster valo vediklis ir kryžminio valo klojimo sistema, kuri padės atlikti tolimus metimus. Taip pat įmontuota Tought Digigear krumpliaračių sistema, kuri montuojama tik aukščiausios klasės ritėse. Tvirta ir lengva ritė, kurios korpusas pagamintas iš grafito kompozito, puikiai susitvarkys su didelėmis apkrovomis ir padės saugiai ištraukti bet kokį laimikį.

  Peržiūrėti
 • -10% Ritė Daiwa 23 Ninja LT Match & Feeder 4000C
  • Išpardavimas!

  Ritė Daiwa 23 Ninja LT Match & Feeder 4000C

  90,70 EUR -10% 100,78 EUR

  Daiwa 23 Ninja LT - 2023 metų naujiena! Vienų iš populiariausių ričių atnaujintas modelis. Nuo senojo modelio skiriasi tuo, kad gamintojai sugebėjo dar labiau sumažinti jų svorį bei išploninti lankelį. Šio modelio ritės yra skirtos žvejybai plūdine ir dugnine meškere. Visose ritėse yra įmontuoti 4 guoliai, išlengvintas rotorios, anti-prasisukimo sistema, TwistBuster valo vediklis ir kryžminio valo klojimo sistema, kuri padės atlikti tolimus metimus. Taip pat įmontuota Tought Digigear krumpliaračių sistema, kuri montuojama tik aukščiausios klasės ritėse.

  Peržiūrėti
 • Ritė Daiwa 23 Ninja LT 1000-6000

  69,80 EUR

  Daiwa 23 Ninja LT - 2023 metų naujiena! Vienų iš populiariausių ričių atnaujintas modelis. Nuo senojo modelio skiriasi tuo, kad gamintojai sugebėjo dar labiau sumažinti jų svorį bei išploninti lankelį. Šio modelio rites galima galima naudoti universaliai - mažo dydžio puikiai tiks plūdinei žūklei arba UL spiningavimui, didesnės gerai tarnaus kaip dugninės ritės arba spininginės. Visose ritėse yra įmontuoti 4 guoliai, išlengvintas rotorios, anti-prasisukimo sistema, TwistBuster valo vediklis ir kryžminio valo klojimo sistema, kuri padės atlikti tolimus metimus. Taip pat įmontuota Tought Digigear krumpliaračių sistema, kuri montuojama tik aukščiausios klasės ritėse.

  Peržiūrėti