Stovai

Meškerių stovas, patogus įrankis žvejyboje, jeigu norite saugiai, tvarkingai ir estetiškai žvėjoti. Daugelis žvejų kuoliukus įsmeigiamus į žemę jau išmainė į stovus. Pagrindinis stovo privalumas – jis tvirtai bei stabiliai laikosi ant visų paviršių: tiek ant medinio liepto, tiek ant betono ir ant kietos žemės, kur įsmeigti kuoliukų nėra galimybės. Stovai patogiai ir greitai susilanksto, turi savo transportavimo krepšį. Galima reguliuoti jų ilgį, aukštį bei pasvyrimo kampą. Stovai turi srėgius į kuriuos galima įsukti meškerės laikilius ir signalizatorius. Puikus pagalbininkas dugninėje, feeder ar karpių žūklėje. Jeigu dar neturite, siūlome išbandyti!

 • Stovas meškerėms Rumpol ilgis 75-125cm, aukštis 80-135cm

  86,50 EUR

  Aukštas ir tvirtas meškerių stovas skirtas karpiavimui arba žvejybai dugnine meškere.. Stovas leidžia jums patogiai bei tvirtai pasidėti meškeres įvairiuose žvejybos vietose,  tiek ant kranto, molo ar liepto. Galima reguliuoti stovo ilgį, kojų aukštį bei pasvyrimo kampą. Stovas pagamintas iš tvirto 3 sluoksnių aliuminio vamzdžio, patogiai bei greitai susilanksto į nedidelį transportavimo krepšį. Stovo galuose yra srėgis į kurį galima įsukti signalizatorius arba meškerių laikiklius. Stovas apačioje turi kablį prie kurio galima prisikabinti papildomą svorį dėl papildomo stabilumo.

  Ilgis - nuo 75cm iki 125cm
  Aukštis -  nuo 80cm iki 135cm
  Tarpas tarp laikilių - 32cm
  Laikiklių  skaičius - 3
  Svoris 3000g.

  Peržiūrėti
  • Išpardavimas!

  Stovas meškerėms Rumpol ilgis 70-120 cm, aukštis 50-75cm

  64,50 EUR

  Sparčiai tarp žvėjų populiarėjantis stovai tikras pagalbininkas žvėjyboje. Stovas leidžia jums patogiai bei tvirtai pasidėti meškeres įvairiuose žvėjybos vietose, tiek ant...

  Peržiūrėti
  • Išpardavimas!

  Stovas Rumpol ilgis 70-120cm aukštis 50-60cm

  21,50 EUR

  Nedidelis aliuminis stovas trims meškerėms, puikiai tiks dugninei žvejybai nuo lieptelio arba kranto. Patogiai susilanksto ir neužima daug vietos.

  Galima reguliuoti stovo ilgį nuo 70cm iki 120cm
  Aukštį nuo 50cm iki 80cm

  Stovo galuose esantys srėgiai tiks įsukti signalizatoriams ar kitus kibimo indikatorius.

  Peržiūrėti
 • Trikojis meškerių laikiklis

  13,50 EUR

  Trikojis meškerių laikiklis - turi penkias vientas meškerėms pasidėti. Tarpai tarp meškerių padėjimo vietų - 10cm, bendras ilgis 70cm. Laikiklio aukštis reguliuojasi ir užfiksuoti galima trijose taškuose: 65cm, 80cm ir 100cm. Patogus daiktais pasidėti bei atremti meškerykočius.

  Bendras ilgis - 70cm
  Aukštis  - 65-100cm

  Peržiūrėti
  • Išpardavimas!

  Stovas meškerėms FL ilgis 85-135cm aukštis 40-80cm

  84,41 EUR

  Tvirtas, stabilus keturių kojų metalinis stovas, skirtas keturioms meškerėms laikyti.
  Stovo ilgis reguliuojasi nuo 85cm iki 135cm
  Aukštis - nuo 40cm iki 80cm.

  Vienos kojos yra ilgesnės už kitas. Galima reguliuoti pasvirimo kampą. Stovas yra visas metalinis be plastmasinių detalių. Kojas galima fiksuoti trijose skirtingose pozicijose. Tarpai tarp meškerių laikiklių 20cm, jų galuose yra srėgis, į kurį galima įsukti signalizatorius. Stovas patogiai susideda į transportavimui skirtą dėklą

  Peržiūrėti
 • Stovas meškerėms FL119-30 keturkojis

  52,00 EUR

  Stovas leidžia jums tvirtai ir patogiai pasidėti meškeres įvairiuose vietose - ant kranto, molo ar ant liepto.
  Patogiai susilankso ir susirenka, turi transportavimo krepšį. Galima reguliuoti kojų aukštį, stovo ilgį ir meškerių pasvyrimo kampą. Vietoje meškerių laikiklių galima įsisukti signalizatorius, sudėti meškeres tvarkingai vienoje vietoje ir laukti kibimo. Patogus įrankis, be kurio daugėlis žvėjų neįsivaizduoja dugninės žvejybos.

  Stovo ilgis reguliuojasi nuo 70cm iki 125cm
  Aukšitis nuo 40cm iki 85cm
  Tarpai tarp meškerių laikiklių - 25cm
  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Stovas Carpzoom Trikojis 80-105cm

  18,50 EUR

  Trikojis teleskopinis stovas.
  Stovo aukštis reguliuojasi nuo 80 iki 130cm aukščio.
  Stovo apačioje yra kablys, prie kurio galima pritvirtintį svorį, dėl stabilumo.
  Viršuje yra srėgis, tinka įsukti signalizatorių arba įvairius meškerių laikiklius.

  Peržiūrėti
 • Trikojis stovas su LED šviestuvu

  26,00 EUR

  Trikojis teleskopinis stovas, kurį puikiai galima naudoti tiek stintų, tiek naktinėje žūklėje. Stovo aukštis reguliuojasi nuo 55 iki 85cm. Prie stovo pritvirtintas keturkampis LED žibintas 27W, kuris ryškiai šviečia į tolį ir puikiai apšviečia meškerių galūnes. Ant stovelio galima sudėti net 4 meškeres.

  Peržiūrėti
 • Stovas meškerėms FL030-03

  21,50 EUR

  Stovas meškerėms FL - nedidelis, aliuminis stovas trims meškerėms, puikiai tiks dugninei žvejybai nuo lieptelio arba kranto. Patogiai susilanksto ir neužima daug vietos. Stovo galuose esantys srėgiai tiks įsukti signalizatoriams, meškerių laikikliams ar kitiems kibimo indikatoriams.

  Ilgis nuo 75cm iki 125cm
  Aukštis nuo 40 iki 55cm
  Tarpai tarp meškerių laikiklių 20cm
  Svoris 850g

  Peržiūrėti
 • Stovas meškerėms FL158-3

  56,00 EUR

  Stovas trims meškerėms FL - stovas leidžia jums patogiai bei tvirtai pasidėti meškeres įvairiuose žvejybos vietose, tiek ant kranto, molo ar liepto. Galima reguliuoti kojų padėti! Kojas galima stumdyti per visą stovo ilgį, užfiksuoti jas stovo galuose arba per vidurį. Taip pat reguliuojasi stovo ilgis, kojų aukštis bei pasvyrimo kampas. Stovas pagamintas iš tvirto 3 sluoksnių aliuminio vamzdžio, patogiai bei greitai susilanksto į nedidelį transportavimo krepšį. Stovo galuose yra srėgis į kurį galima įsukti signalizatorius, kibimo indikatorius ir meškerių laikiklius. Puikus pagalbininkas dugninėje žvejyboje.

  Stovo matmenys:
  Ilgis nuo 75cm iki 125cm
  Aukštis nuo 35cm iki 65cm
  Tarpai tarp meškerių laikikliu 25cm

  Peržiūrėti
 • Stovas meškerėms keturkojis FL RP168-3

  58,00 EUR

  Stovas trims meškerėms FL -  Stovas leidžia jums patogiai bei tvirtai pasidėti meškeres įvairiuose žvejybos vietose, tiek ant kranto, molo ar liepto. Galima reguliuoti kojų fiksavimo kampą. Taip pat reguliuojasi stovo ilgis, kojų aukštis bei pasvyrimo kampas. Stovas pagamintas iš tvirto 3 sluoksnių aliuminio vamzdžio, patogiai bei greitai susilanksto į nedidelį transportavimo krepšį. Stovo galuose yra srėgis į kurį galima įsukti signalizatorius, kibimo indikatorius ir meškerių laikiklius. Puikus pagalbininkas dugninėje žvejyboje.

  Stovo matmenys
  Ilgis nuo 70cm - 130cm
  Aukštis nuo 30cm - 60cm
  Tarpai tarp meškerių laikiklių - 20cm
  Svoris 1,9kg

  Peržiūrėti
 • Trikojis stovas su meškerių laikikliu

  19,99 EUR

  Trikojis teleskopinis stovas su meškerių laikikliu. Stovo aukštis reguliuojasi nuo 80 iki 130cm. Stovo apačioje yra kablys, prie kurio galima pritvirtintį svorį, dėl stabilumo. Viršuje yra srėgis, tinka įsukti signalizatorių arba įvairius meškerių laikiklius. Komplektuojamas kartu su minkštu meškerių laikikliu. Ypač patogus daiktas žvejojant nuo lieptelio, betonines krantinės ar vietose kur kietas, akmeningas dugnas. Dažnai naudojamas stintų žūklėje.

  Aukštis - 80-130cm
  Laikiklio ilgis - 50cm

  Peržiūrėti
 • Stovas Akara trikojis 55-110cm

  16,50 EUR

  Trikojis teleskopinis stovas.
  Stovo aukštis reguliuojasi nuo 55 iki 110cm aukščio.
  Stovo apačioje yra kablys, prie kurio galima pritvirtintį svorį, dėl stabilumo.
  Viršuje yra srėgis, tinka įsukti signalizatorių arba įvairius meškerių laikiklius.

  Peržiūrėti
 • Stovas meškerėms Rumpol

  30,00 EUR

  Stovas leidžia jums patogiai bei tvirtai pasidėti meškeres ten kur su kuoliukais to lengvai padaryti neišeis pvz: lieptelis, betono krantinė ar žvyro krantas. Galima reguliuoti kojų fiksavimo kampą tijose vietose. Taip pat reguliuojasi stovo ilgis. Stovas pagamintas iš tvirto 3 sluoksnių aliuminio vamzdžio, patogiai bei greitai susilanksto į nedidelį transportavimo krepšį. Reguliuojant meškerių laikiklių aukštį galima meškeres laikyti norimu kampu bei aukščiu nuo vandens. Meškerių laikiklių galuose yra srėgiai į kuriuos sukasi signalzatoriai. Puikus pagalbininkas dugninėje žvejyboje.

  Matmenys:
  Ilgis - nuo 80 iki 130cm
  Aukštis - nuo 32 iki 50cm
  Tarpai tarp meškerių laikiklių - 15cm
  Svoris - 1,5kg

  Peržiūrėti