Stovai

Meškerių stovas, patogus įrankis žvejyboje, jeigu norite saugiai, tvarkingai ir estetiškai žvėjoti. Daugelis žvejų kuoliukus įsmeigiamus į žemę jau išmainė į stovus. Pagrindinis stovo privalumas – jis tvirtai bei stabiliai laikosi ant visų paviršių: tiek ant medinio liepto, tiek ant betono ir ant kietos žemės, kur įsmeigti kuoliukų nėra galimybės. Stovai patogiai ir greitai susilanksto, turi savo transportavimo krepšį. Galima reguliuoti jų ilgį, aukštį bei pasvyrimo kampą. Stovai turi srėgius į kuriuos galima įsukti meškerės laikilius ir signalizatorius. Puikus pagalbininkas dugninėje, feeder ar karpių žūklėje. Jeigu dar neturite, siūlome išbandyti!

Aktyvūs filtrai

 • Trikojis stovas Flagman Armadale Telescopic Tripod XL

  82,00 EUR

  Flagman Armadale Telescopic Tripod - trikojis stovas, skirtas naudoti, kaip atsarginių meškerykočių atrama. Teleskopinės kojos, labai kompaktiškai susiskleidžiantis ir lengvas. Galima statyti ant bet kokio nelygaus paviršiaus, stovas išlieka labai stabilus. Transportavimui komplektuojasi su patogiu transportavimo dėklu.

  Aukštis - reguliuojasi nuo 70 iki 170cm

  Peržiūrėti
 • Trikojis stovas Flagman Armadale Tripod

  65,60 EUR

  Flagman Armadale Tripod - trikojis stovas, skirtas naudoti, kaip atsarginių meškerykočių atrama. Teleskopinės kojos, labai kompaktiškai susiskleidžiantis ir lengvas. Galima statyti ant bet kokio nelygaus paviršiaus, stovas išlieka labai stabilus. Transportavimui komplektuojasi su patogiu transportavimo dėklu.

  Aukštis - reguliuojasi nuo 40 iki 100cm

  Peržiūrėti
 • -35% Stovas meškerėms MiracleFish
  • Išpardavimas!

  Stovas meškerėms MiracleFish

  48,45 EUR -35% 74,54 EUR

  Tvirtos konstrukcijos keturkojis stovas, skirtas karpių/dugninei žvejybai. Stovas turi tris meškerių laikiklius, į kurių vietas galima įsukti ir signalizatorius. Stovą su meškerėmis galima pastatyti ant įvairių paviršių, nes keturios kojos yra lengvai reguliuojamos. Galima reguliuoti stovo ilgį. Stovas greitai susirenka ir patogiai susideda į jam skirtą transportavimo krepšį.

  Aukštis - 56cm
  Ilgis - nuo 81cm iki 135cm
  Tarpai tarp laikiklių - 22cm
  Laikiklių skaičius - 3

  Peržiūrėti
 • Trikojis stovas Team Feeder By Döme 52-126cm

  27,40 EUR

  Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija. Trikojis teleskopinis stovas, su reguliuojamomis kojomis, todėl jį lengva pastatyti ant nelygaus pagrindo. Kojos yra pagamintos iš aliuminio, o jų sujungimai padengti plastikiniais dangteliais, kurie leidžia vienu lengvu judesiu sureguliuoti aukštį ir nelygioje žemėje jį pastatyti į lygią padėtį. Viršuje yra sriegis, tinka įsukti signalizatorių arba įvairius meškerių laikiklius.

  Aukštis - nuo 52 iki 126cm

  Peržiūrėti
 • Trikojis stovas su LED šviestuvu

  22,00 EUR

  Trikojis teleskopinis stovas, kurį puikiai galima naudoti tiek stintų, tiek naktinėje žūklėje. Prie stovo pritvirtintas keturkampis LED žibintas 27W, kuris ryškiai šviečia į tolį ir puikiai apšviečia meškerių galūnes. Ant stovelio galima sudėti net meškeres.

  Aukštis - 35-60cm

  Peržiūrėti
 • -30% Stovas meškerėms Hokkaido
  • Išpardavimas!

  Stovas meškerėms Hokkaido

  76,86 EUR -30% 109,80 EUR

  Stovas meškerėms Hokkaido - stabilus keturkojis stovas skirtas karpių/dugninei žvejybai. Stovas turi trys meškerių laikiklius į kurių vietas galima įsukti signalizatorius. Dvi kojos aukštesnes negu kitos dvi, stovo kojos tai pat galima reguliuoti i norimas padėtis, priartinti prie centro arba patolinti iki kraštu, tai užtikrina jo stabilumą. Kiekvienos teleskopinės kojos ilgį galima reguliuoti atskirai, tai pat vienos kojos aukštesnes negu kitos. Kojas galima tvirtinti skirtingose padėtyse. Galima reguliuoti stovo aukštį, ilgį bei pasvyrimo kampą. 
  Stovas greitai susirenka ir patogiai susideda į jam skirtą transportavimo krepšį. Kompaktiškas, patogus ir tvirtas stovas meškerėms.

  Šio stovo reguliuojasi:
  Aukštis - nuo 75cm iki 130cm

  Ilgis - nuo 100cm iki 150cm
  Tarpai tarp laikiklių -30cm
  Laikiklių skaičius - 3

  Peržiūrėti
 • Stovas meškerėms Crystal

  88,60 EUR

  Stabilus keturkojis stovas skirtas karpių/dugninei žvejybai. Stovas turi keturis meškerių laikiklius į kurių vietas galima įsukti signalizatorius. Stovo kojos yra skirtinguose galuose, tai užtikrina jo stabilumą. Kiekvienos teleskopinės kojos ilgį galima reguliuoti atskirai. Stovas pagamintas iš trijų sluoksnių, stambių aliuminio vamzdelių. Kojas galima tvirtinti skirtingose padėtyse. Galima reguliuoti stovo aukštį, ilgį bei pasvyrimo kampą. Stovas greitai susirenka ir patogiai susideda į jam skirtą transportavimo krepšį. Kompaktiškas, patogus ir tvirtas stovas meškerėms.

  Aukštis - nuo 40 iki 70cm
  Ilgis - nuo 75 iki 130cm
  Tarpai tarp laikiklių - 25cm
  Laikiklių skaičius - 4

  Peržiūrėti
 • Trikojis stovas Hokkaido

  89,50 EUR

  Stovas Hokkaido - aukštas, stabilus trikojis stovas žvejybai. Pagamintas iš trisluoksnių aliuminio vamzdelių. Patogiai ir greit susirenka bei išsiardo. Puikiai tinka žvejybai, kur stovą reikia įsinešti į vandenį. Yra keturios vietos meškerėms. Galima reguliuoti stovo aukštį, ilgį bei pasvyrimo kampą. Turi kablį papildomam svoriui prisikabinti. Susilanksto ir susideda į patogų transportavimo krepšį. Pravartus įrankis karpinėje arba dugninėje žūklėje. 

  Ilgis - nuo 80cm iki 125cm
  Aukštis - nuo 75cm iki 130cm
  Tarpas tarp laikiklių - 20cm
  Laikiklių skaičius - 4

  Peržiūrėti
 • Stovas žvejybai Hokkaido

  118,40 EUR

  Stovas Hokkaido - tvirtas, stabilus, keturkojis stovas žvejybai. Pagamintas iš metalo, neturi plastmasinių sujungimo taškų. Visi užveržimai ir reguliatoriai taip pat metaliniai. Stovas skirtas žvejybai su trimis meškerėmis. Galima reguliuoti stovo aukštį, ilgį ir pasvyrimo kampą. Susilanksto ir susideda į transportavimo krepšį. Patogus įrankis karpių arba dugninei žūklei.

  Ilgis - nuo 80cm iki 125cm
  Aukštis - nuo 35cm iki 65cm
  Tarpas tarp laikiklių - 30cm
  Laikiklių skaičius - 3

  Peržiūrėti
 • Stovas meškerėms Crystal

  92,70 EUR

  Trikojis, stabilus ir tvirtas stovas dugninei arba karpių žūklei. Visi stovo užsukimai bei tvirtinimai yra metaliniai. Galima reguliuoti stovo ilgį bei aukštį. Taip pat reguliuojasi stovo pasvyrimo kampas. Metalinės, teleskopinės stovo kojos reguliuojasi atskirai. Stovas turi tris meškerių laikikliam arba signalizatoriams įsukti skirtas vietas. Tarpai tarp meškerių laikiklių 20cm. Meškerių stovas patogiai ir greitai susilanksto bei susideda į transporavimui skirtą krepšį. Sudedant stovą, kojų nereikia atskirai išsukinėti nuo konstrukcijos. Tvirtas, metalinis stovas puikiai tiks žūklei ir nuo kranto ir nuo liepto.

  Ilgis - nuo 70cm iki 110cm
  Aukštis nuo 50cm iki 85cm 
  Tarpas tarp laikiklių - 20cm
  Laikiklių skaičius - 3

  Peržiūrėti
 • Meškerių stovas Crystal

  102,40 EUR

  Keturkojis, stabilius ir tvirtas stovas meškerėms. Puikiai tinkantis karpių arba dugninei žūklei nuo sektoriaus komerciniuose vandens telkiniuose, lieptelių arba nuo laukinio kranto. Stovas greitai ir patogiai susirenka. Reguliuojasi jo ilgis bei aukštis. Galima pakeisti stovo pasvyrimo kampą. Atskirai galima reguliuoti teleskopines stovo kojas. Kojos esančios stovo galuose užtikrina stabilumą. Turi tris meškerių laikiklius, į kurių vietas įsisuka signalizatoriai. Yra įmontuotas gulsčiukas, kuris padeda pastatyti stovą tiesiai. Stovas lengvai ir greitai susilanksto ir susideda į transportavimui skirtą krepšį.

  Ilgis - nuo 75cm iki 125cm
  Aukštis - nuo 45cm iki 80cm 
  Tarpas tarp laikiklių - 23cm
  Laikiklių skaičius - 3

  Peržiūrėti
 • Trikojis stovas Preston Pro-Tripod

  57,99 EUR

  Preston Pro-Tripod - lengvas, stabilus, tvirtas ir tikriausiai vienas iš kokybiškiausių trikojų stovų rinkoje. Stovas turi įprastinį sriegį. Į komplektą įeina storos, tvirtos medžiagos dėklas su rankena patogiam nešimuisi. Stovas turi teleskopines kojas, galima reguliuoti jų išsiskleidimo kampą. Tinka naudoti ant įvairių paviršių, užtikrina stabilų meškerės laikymą.

  Aukštis - reguliuojasi nuo 49 iki 105cm

  Peržiūrėti
 • Trikojis stovas CarpZoom 55-115cm

  28,70 EUR

  Trikojis teleskopinis stovas. Stovo aukštis reguliuojasi nuo 55 iki 115cm aukščio. Viršuje yra sriegis, tinka įsukti signalizatorių arba įvairius meškerių laikiklius.

  Peržiūrėti
 • -15%
  • Išpardavimas!

  Stovas meškerėms FL RP181

  115,60 EUR -15% 136,00 EUR

  FL RP181 - tvirtos konstrukcijos, stabilus keturkojis stovas skirtas karpių/dugninei žvejybai. Stovas turi keturių meškerių laikiklius į kurių vietas galima įsukti ir signalizatorius. Stovas pagamintas iš aliuminio lydinio, dėl to jis yra lengvas, bet tvirtas. Stovą su meškerėmis galima pastatyti ant įvairių paviršių, nes keturios kojos yra lengvai reguliuojamos, todėl prietaisą galima pastatyti skirtingose padėtyse. Taigi šis stovas puikiai tinka naudoti ant nelygių paviršių. Kojas galima tvirtinti skirtingose padėtyse. Galima reguliuoti stovo aukštį, ilgį bei pasvyrimo kampą. Stovas greitai susirenka ir patogiai susideda į jam skirtą transportavimo krepšį.

  Aukštis - nuo 60cm iki 100cm
  Ilgis - nuo 90cm iki 137cm
  Tarpai tarp laikiklių - 20cm
  Laikiklių skaičius - 5

  Peržiūrėti
 • Stovas meškerėms MF030-03

  22,50 EUR

  Stovas meškerėms MF - nedidelis, aliuminis stovas trims meškerėms, puikiai tiks dugninei žvejybai nuo lieptelio arba kranto. Patogiai susilanksto ir neužima daug vietos. Stovo galuose esantys srėgiai tiks įsukti signalizatoriams, meškerių laikikliams ar kitiems kibimo indikatoriams.

  Ilgis nuo - 75cm iki 125cm
  Aukštis nuo - 40 iki 55cm
  Tarpai tarp meškerių laikiklių - 20cm
  Svoris - 850g

  Peržiūrėti
 • Stovas meškerėms FL158-3

  58,50 EUR

  Stovas trims meškerėms FL - stovas leidžia jums patogiai bei tvirtai pasidėti meškeres įvairiuose žvejybos vietose, tiek ant kranto, molo ar liepto. Galima reguliuoti kojų padėti! Kojas galima stumdyti per visą stovo ilgį, užfiksuoti jas stovo galuose arba per vidurį. Taip pat reguliuojasi stovo ilgis, kojų aukštis bei pasvyrimo kampas. Stovas pagamintas iš tvirto 3 sluoksnių aliuminio vamzdžio, patogiai bei greitai susilanksto į nedidelį transportavimo krepšį. Stovo galuose yra srėgis į kurį galima įsukti signalizatorius, kibimo indikatorius ir meškerių laikiklius. Puikus pagalbininkas dugninėje žvejyboje.

  Stovo matmenys:
  Ilgis nuo 75cm iki 125cm
  Aukštis nuo 35cm iki 65cm
  Tarpai tarp meškerių laikikliu 25cm

  Peržiūrėti
 • Trikojis stovas FL 80-105cm

  22,50 EUR

  Trikojis teleskopinis stovas. Stovo apačioje yra kablys, prie kurio galima pritvirtintį svorį, dėl stabilumo. Viršuje yra srėgis, tinka įsukti signalizatorių arba įvairius meškerių laikiklius.

  Aukštis - nuo 80 iki 130cm

  Peržiūrėti
 • Stovas meškerėms FL119-30 keturkojis

  56,80 EUR

  Stovas leidžia jums tvirtai ir patogiai pasidėti meškeres įvairiuose vietose - ant kranto, molo ar ant liepto.
  Patogiai susilankso ir susirenka, turi transportavimo krepšį. Galima reguliuoti kojų aukštį, stovo ilgį ir meškerių pasvyrimo kampą. Vietoje meškerių laikiklių galima įsisukti signalizatorius, sudėti meškeres tvarkingai vienoje vietoje ir laukti kibimo. Patogus įrankis, be kurio daugėlis žvėjų neįsivaizduoja dugninės žvejybos.

  Stovo ilgis reguliuojasi nuo 70cm iki 125cm
  Aukšitis nuo 40cm iki 85cm
  Tarpai tarp meškerių laikiklių - 25cm
  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Stovas Meškerėms Hokkaido

  52,00 EUR

  Sparčiai tarp žvėjų populiarėjantys stovai tikras pagalbininkas žvejyboje. Stovas leidžia patogiai bei tvirtai pasidėti meškeres įvairiose žvejybos vietose, tiek ant kranto, molo ar liepto. Galima reguliuoti stovo ilgį, kojų aukštį bei pasvyrimo kampą. Stovas pagamintas iš tvirto 3 sluoksnių aliuminio vamzdžio, patogiai bei greitai susilanksto į nedidelį transportavimo krepšį. Stovo galuose yra srėgis į kurį galima įsukti signalizatorius arba meškerių laikiklius. Šio stovo skirtinguose galuose esančios kojos prideda jam stabilumo bei tvirtumo.

  Ilgis - reguliuojasi nuo 80cm iki 130cm
  Aukštis - nuo 40cm iki 70cm

  Peržiūrėti
  • Išpardavimas!

  Stovas meškerėms ilgis 70-120cm aukštis 50-60cm

  22,50 EUR

  Nedidelis aliuminis stovas trims meškerėms, puikiai tiks dugninei žvejybai nuo lieptelio arba kranto. Patogiai susilanksto ir neužima daug vietos. Stovo galuose esantys srėgiai tiks įsukti signalizatoriams ar kitus kibimo indikatorius.

  Ilgis - reguliuojasi nuo 70cm iki 120cm
  Aukštis - reguliuojasi nuo 50cm iki 80cm

  Peržiūrėti