Ritės

Ritės

Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Aktyvūs filtrai

 • Žieminė ritė Fil Fishing CETUS 800

  21,90 EUR

  Fil Fishing CETUS 800 - maža ir lengva, kokybiška ritė, skirta žieminei žūklei. Aliuminis ritės būgnelis, įmontuoti 3 guoliai. Perdavimas 5.0:1. 

  Peržiūrėti
 • Ritė Samurai FD10

  28,50 EUR

  Samurai FD10 - maža, lengva, bei tvirta ritė. Turi aliuminį būgnelį su metaliniu klipsu. Gražaus dizaino ritė sveria vos 169gramus, ji puikiai tiks žieminei žūklei arba gerai derės su SUL, XUL arba NANO Jig įrankiais, šio tipo spiningavimui. Ritės būgnelis nėra gilus, idealiai tiks plonam pintam valui nugulti. Ritė lengvai sukasi, gerai veikia priekinis stabdis, puikus kainos ir vertes santykis.

  Peržiūrėti
 • -10% Ritė Shimano Sedona FJ 1000-2500
  • Išpardavimas!

  Ritė Shimano Sedona FJ 500-2500

  66,55 EUR -10% 73,95 EUR

  Shimano Sedona FJ - kokybiška, spiningavimui ir poledinei žūklei idealiai tinkanti ritė. Ši ritė turi Hagane Gear dantračius, kurie padaro ritę neįtikimai stiprią ir patvarią, kuri tokia liks ir po ilgų metų naudojimo net su didelėmis apkrovomis. G-Free sistemos korpusas, bei jo svoris leis nevarginant rankos žvejoti ilgas valandas. ARC būgnelis ir Varyspeed II sistema neleis valui painiotis ir gražiai jį suguldys. Prie neįtikėtinai švelnaus ritės sukimosi prisideda 3 nerūdijančio plieno guoliai.

  Daugiau savybių ir video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė 13Fishing Black Betty FreeFall Carbon

  129,00 EUR

  13 Fishing Black Betty FreeFall XL - aukštos kokybės, 3+1 nerūdijančio plieno guolių, žieminė ritė, kuri leidžia esant šaltam vandeniui masalui pasiekti tam tikrą gylį ir akimirksniu ritės būgneliui sustoti. Itin funkcionali stabdžio sistema iš karto leidžia sureaguoti į maksimalų žuvies smūgį. Lengvas vienos rankos darbas leidžia patogiai valdyti ritę žuvies traukimo metu. Ritė pagaminta iš lengvo anglies pluošto, o rankenėlė iš aliuminio, su EVA Tech galais.

  Daugiau savybių bei video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Akara Revol

  24,70 EUR

  Akara Revol - kompaktiška ir lengva ritė, skirta poledinei žūklei. Ši ritė puikiai tiks gaudyti didesniuose gyliuose. Ritė turi 4+1 rutulinius guolius, 3.5:1 pavaros santykį. Ilga ritės rankenėlė leidžia patogiai žvejoti su pirštinėmis. Ritė talpina 0,30 mm/100m valo ir sveria tik 156g. Lengvas korpusas, diskinė sankaba bei momentinis stabdis suteikia dar daugiau malonumo žvejojant. Sukama kaire ranka.

  Peržiūrėti
 • Ritė Ryobi Spiritual-DX 500/800

  58,50 EUR

  Ryobi Spiritual-DX - maža, lengva, bei tvirta ritė, pagaminta iš NCRT kompozitinės medžiagos, kuri padaro ritę 20% lengvesnę ir 40% stipresnę. Ritė turi metalinį V formos būgnelį. Turi aukštos kokybės titaninį pagrindinį veleną. Ši universali, lengvai besisukanti ritė puikiai tiks žieminei žūklei ar SUL, XUL spiningui vasarą. Puikios išvaizdos, suprojektuotas Japonijoje modelis pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu. Visi varžtai bei vidinės ritės detalės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno. 

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė TiCA Cetus LG 500

  26,00 EUR

  TiCA Cetus LG - maža ir lengva, kokybiška ritė, skirta žieminei žūklei. Aliuminis ritės būgnelis, įmontuoti 2+1 guoliai, kurie yra atsparūs korozijai. Perdavimas 5.2:1. Kompiuteriu subalansuotas rotorius. Ritėje telpa 0,20mm/85m valo. Ritės svoris - 175g. Rankenėle galima įsidėti į bet kurią pusę. Puikiai tiks žvejybai su žieminiu spiningėliu arba feederiu. 

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė TiCA Cetus LE 500

  26,00 EUR

  TiCA Cetus LE - maža ir lengva, kokybiška ritė, skirta žieminei žūklei. Aliuminis ritės būgnelis, įmontuoti 3 guoliai. Perdavimas 5.2:1. Kompiuteriu subalansuotas rotorius. Ritėje telpa 0,20mm/85m valo. Ritės svoris - 175g. Rankenėle galima įsidėti į bet kurią pusę. Puikiai tiks žvejybai su žieminiu spiningėliu arba feederiu. 

  Peržiūrėti
 • -20% Ritė Shimano Vanford 500-1000
  • Išpardavimas!

  Ritė Shimano Vanford 500

  195,96 EUR -20% 244,95 EUR

  Shimano Vanford - 2020 metų naujiena iš kompanijos Shimano, idealus pasirinkimas poledinei žūklei. Ritė buvo kuriama remiantis pažangiausiomis dešimtmečio technologijomis. Ritės korpusas pagamintas iš CI4+ medžiagos, kas užtikrina ritės lengvumą ir tvirtumą. Vanford ritės turi didžiąją dalį pažangiausių Shimano technologijų, kas užtikrina nepriekaištingą ritės darbą ir ilgaamžiškumą.

  Daugiau savybių ir video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Konger Nordic Pro 510 FD

  32,40 EUR

  Konger Nordic Pro 510 FD - maža ir lengva, kokybiška ritė, skirta žieminei žūklei. Korpusas pagamintas iš grafito. Aliuminis ritės būgnelis, įmontuoti 4+1 guoliai. Perdavimas 5.2:1. Ritės konstrukcija yra padaryta taip, kad būtų atspari šalčiui, o jos veikimas būtų ilgaamžis. Priekinis frikcinis stabdis, kompiuteriu išbalansuotas rotorius. Ritėje telpa 0,15mm/180m valo. Ritės svoris - 178g. Puikiai tiks žvejybai su žieminiu spiningėliu arba feederiu. 

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė 13Fishing Black Betty FreeFall XL

  134,00 EUR

  13 Fishing Black Betty FreeFall XL - aukštos kokybės, 3+1 nerūdijančio plieno guolių, žieminė ritė, kuri leidžia esant šaltam vandeniui masalui pasiekti tam tikrą gylį ir akimirksniu ritės būgneliui sustoti. Itin funkcionali stabdžio sistema iš karto leidžia sureaguoti į maksimalų žuvies smūgį. Lengvas vienos rankos darbas leidžia patogiai valdyti ritę žuvies traukimo metu. Ritė pagaminta iš grafito, o rankenėlė iš aliuminio, su minkštais galais.
  Daugiau specifikacijų bei video apžvalga...

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė 13Fishing Black Betty FreeFall Carbon Northwoods

  134,00 EUR

  13 Fishing Black Betty FreeFall Carbon Northwoods - aukštos kokybės, 3+1 nerūdijančio plieno guolių, žieminė ritė, kuri leidžia esant šaltam vandeniui masalui pasiekti tam tikrą gylį ir akimirksniu ritės būgneliui sustoti. Itin funkcionali stabdžio sistema iš karto leidžia sureaguoti į maksimalų žuvies smūgį. Lengvas vienos rankos darbas leidžia patogiai valdyti ritę žuvies traukimo metu. Ritė pagaminta iš grafito, o rankenėlė iš aliuminio, su minkštais galais.

  Daugiau specifikacijų ir video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė 13Fishing Black Betty FreeFall Carbon Trick Shop

  179,00 EUR

  13 Fishing Black Betty FreeFall Ghost - aukštos kokybės, 3+1 nerūdijančio plieno guolių, žieminė ritė, kuri leidžia esant šaltam vandeniui masalui pasiekti tam tikrą gylį ir akimirksniu ritės būgneliui sustoti. Itin funkcionali stabdžio sistema iš karto leidžia sureaguoti į maksimalų žuvies smūgį. Lengvas vienos rankos darbas leidžia patogiai valdyti ritę žuvies traukimo metu. Ritė pagaminta iš grafito, o rankenėlė iš aliuminio, su minkštais galais.
  Daugiau specifikacijų ir video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -15% Žieminė ritė 13 Fishing Black Betty FreeFall Ghost Radioactive
  • Išpardavimas!

  Žieminė ritė 13Fishing Black Betty FreeFall Ghost Radioactive Pickle

  78,98 EUR -15% 92,92 EUR

  13 Fishing Black Betty FreeFall Ghost Radioactive - aukštos kokybės, 3+1 nerūdijančio plieno guolių, žieminė ritė, kuri leidžia masalą nuleisti į tam tikrą norimą gylį, neturint visiškai jokio valo laisvumo, taip pastoviai pilnai kontroliuojant ir jaučiant masalą. Esant kibimui, galima akimirksniu pakirsti žuvį. Itin funkcionali stabdžio sistema iš karto leidžia sureaguoti į maksimalų žuvies smūgį. Lengvas vienos rankos darbas leidžia patogiai valdyti ritę žuvies traukimo metu. Ritė pagaminta iš grafito, o rankenėlė iš aliuminio, su minkštais galais. Kadangi ritė yra beinercinio tipo, nuleidinėjant arba ištraukiant masalą, valas nesusisuks.
  Daugiau specifikacijų ir video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Ritė Ryobi Spiritual 500/800

  45,00 EUR

  Ryobi Spiritual - maža, lengva, bei tvirta ritė. Metalinis V formos būgnelis. Ši universali, lengvai besisukanti ritė puikiai tiks žieminei žūklei ar SUL, XUL spiningui vasarą. Puikios išvaizdos, suprojektuotas Japonijoje modelis pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu. Visi varžtai bei vidinės ritės detalės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno.

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Luxfish Progress Ice 510

  19,00 EUR

  Luxfish Progress Ice 510 - kokybiška ritė skirta poledinei žūklei. Aliumininis ritės būgnelis, 4+1 guoliai užtikrina skalndų ritės darbą. Priekinis frikcinis stabdis. Kompiuteriu išbalansuotas rotorius, grafitinis korpusas ir metalinė rankenėlė, kurią galima naudoti iš abiejų pusių. Ritė tvarkingai kloja valą. Puikiai tiks žvejybai su žieminiu spiningėliu arba feederiu.

  Guoliai - 4+1
  Perdavimas - 5,2:1
  Valo talpa - 0,18mm/150M
  Svoris - 155g

  Peržiūrėti
 • Ritė Akara Olympic 500

  18,00 EUR

  Akara Olympic 500 - mažo dydžio ritė skirta poledinei žūklei. Dažniausiais šias rites renkasi naudoti su žieminiais spiningėliais.Ritė yra gražaus dizaino, lengvai besisukanti. Sklandų jos darbą garantuoja įmontuoti 3+1 guoliai. Aliumininis būgnelis talpina 0,16mm/113m valo. Reguliuojamas priekinis stabdis, greito užlenkimo rankenėlė patogiam transportavimui. Ritė sveria visai nedaug - 149 gramus. Geras ir kokybiškas įrankis žieminei žūklei.

  Peržiūrėti