Žieminiai Jaukai

Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Aktyvūs filtrai

 • Žieminis jaukas Lorpio Winter Groundbait 500g - Universal

  2,99 EUR

  Lorpio Winter Groundbait - universalus jaukas, skirtas naudoti šaltuoju metų laiku ežeruose, upėse bei poledinei žūklei. Atitinkamai parinkti priedai šiam jaukui  ilgai išlaiko žuvis jaukinamoje vietoje.

  Svoris - 500g

  Peržiūrėti
 • Žieminis jaukas Lorpio Winter Groundbait 500g - Bream

  2,99 EUR

  Lorpio Winter Groundbait - jaukų serija, skirta naudoti šaltuoju metų laiku ežeruose, upėse bei poledinei žūklei. Atitinkamai parinkti priedai šiam jaukui  ilgai išlaiko žuvis jaukinamoje vietoje. Jaukas puikiai vilios karšius.

  Svoris - 500g

  Peržiūrėti
 • Žieminis jaukas Deepex Juodasis vilioklis 300g

  2,30 EUR

  Sudrėkintas ir pilnai paruoštas jaukas žieminei žūklei. Skirtas žvejoti ir jaukinti karpines žuvis kuojas, karšius, plakius. Tamsiai juodos spalvos mišinys. Tinkamas naudoti nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario, pritaikytas šaltam vandeniui ir žuklei su šeryklėlėmis.

  Svoris - 300g

  Peržiūrėti
 • Žieminis jaukas Deepex Universalus (raudonas) 300g

  2,30 EUR

  Sudrėkintas ir pilnai paruoštas jaukas žieminei žūklei. Skirtas žvejoti ir jaukinti karpines žuvis, kuojas, karšius, plakius. Raudonos spalvos mišinys su saldžiu aromatu. Tinkamas naudoti nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario, pritaikytas šaltam vandeniui ir žuklei su šeryklėlėmis.

  Svoris - 300g

  Peržiūrėti
 • Žieminis jaukas Deepex Universalus (su granulėmis) 300g

  2,30 EUR

  Sudrėkintas ir pilnai paruoštas jaukas žieminei žūklei. Kreminės spalvos mišinys skirtas žvejoti ir jaukinti dideles karpines žuvis, kuojas, karšius, plakius. Jauko sudėtis praturtinta 2mm granulėmis kurios efektyviai vilioja ir užlaiko jaukinimo vietoje dideles žuvis. Labai efektyvus žvejojant didelius karšius nuo ledo. Tinkamas naudoti nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario, pritaikytas šaltam vandeniui ir žūklei su šeryklėlėmis.

  Svoris - 300g

  Peržiūrėti
 • Žieminis jaukas Deepex Universalus (geltonas) 300g

  2,30 EUR

  Sudrėkintas ir pilnai paruoštas jaukas žieminei žūklei. Skirtas žvejoti ir jaukinti karpines žuvis, kuojas, karšius, plakius. Geltonos spalvos mišinys su kepintų kanapių sėklomis ir saldžiu aromatu. Tinkamas naudoti nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario, pritaikytas šaltam vandeniui ir žuklei su šeryklėlėmis.

  Svoris - 300g

  Peržiūrėti
 • Žieminis jaukas Traper Winter Groundbait 750g

  3,50 EUR

  Jaukas skirtas gaudyti žuvis žiemos sezono metu. Naudojamas žvejojant šaltuoju sezonu ežeruose, upėse bei iš po ledo. Atitinkamai parinkti priedai šiam jaukui neleidžia žuvims pasitotinti bei jas ilgai išlaiko jaukinamoje vietoje. Į jauką įdėjus lervų, dzikų ar kitų gyvų masalų padidėja mišinio efektingumas.

  Svoris - 750g

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Feeder Cold Water 1kg

  2,26 EUR

  Masalas tinkamas visoms žuvų rūšims žvejoti su prievilo krepšeliu. Charakteringas, staigiai ir stipriai veikiantis, naudojamas žvejojant ežeruose, kanaluose ir upėse, mišinys. Masalą palaipsniui, maišant sudrėkinti vandeniu. Išmaišius, vienodam sudrėkinimui, mišinį pertrinti per tinklelį. Baltųjų kirmėlių ir dvispparnių vikšrų (tendipedidae) priedas didina mišinio efektingumą.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti