Stintinės sistemėlės

Aktyvūs filtrai

 • Stintinė sistemėlė

  3,42 EUR

  Mūsų firminės, rankų darbo stintinės sistemėlės. Skirtingų spalvų ir formų avižėlės, išdėstytos didėjimo tvarka, padidins galimybę pagauti taip meškeriotojų pamėgtą stintą. Aštrūs kabliukai, gerai šviečiančios, populiariausių formų avižos nepaliks šansų atsispirti šiai žuviai! 6 kabliukai. Bendras sistemėlės ilgis apie 150cm.

  Peržiūrėti
 • Stintinė sistemėlė

  3,42 EUR

  Mūsų firminės, rankų darbo stintinės sistemėlės. Sistemoje naudojamos vienos populiariausių avižėlių liaudiškai vadinamos "Šyškomis". Gerai šviečiančios tamsoje fosforinės avižos su aštriais kabliais nepaliks šansų atsispirti stintai! Sistemoje yra 6 kabliukai, bendras ilgis apie 150cm.

  Peržiūrėti
 • Stintinė sistemėlė

  3,42 EUR

  Mūsų firminės, rankų darbo stintinės sistemėlės. Sistemoje naudojamos vienos laiko patikrintos ir vienos iš populiariausių avižėlių stintų žūklei žvejų tarpe. Gerai šviečiančios tamsoje, fosforinės avižos su aštriais kabliais nepaliks šansų atsispirti stintai! Sistemoje yra 6 kabliukai, bendras ilgis apie 150cm.

  Peržiūrėti
 • Stintinė sistemėlė

  3,42 EUR

  Mūsų firminės, rankų darbo stintinės sistemėlės. Sistemoje naudojamos vienos populiariausių avižėlių, liaudiškai vadinamos batonais". Gerai šviečiančios tamsoje, fosforinės avižos su aštriais kabliais nepaliks šansų atsispirti stintai! Sistemoje yra 6 kabliukai, bendras ilgis apie 150cm, surišta ant kokybiškos 0,25mm storio Jaxon Satori Premium valo.

  Peržiūrėti
 • Stintinė sistemėlė

  3,42 EUR

  Mūsų firminės, rankų darbo stintinės sistemėlės. Sistemoje naudojamos populiarios, skirtingų spalvų avižos, kurios stipriai vilioja stintas. Gerai šviečiančios tamsoje, fosforinės avižos su aštriais kabliais nepaliks šansų atsispirti šiai žuviai! Sistemoje yra 6 kabliukai, bendras ilgis apie 150cm, surišta ant kokybiškos 0,25mm storio Jaxon Satori Premium valo.

  Peržiūrėti
 • Stintinė sistemėlė

  3,60 EUR

  Mūsų firminės, rankų darbo stintinės sistemėlės. Sistemoje naudojamos vienos populiariausių avižėlių liaudiškai vadinamos "Šyškomis". Gerai šviečiančios tamsoje, 3 fosforinės ir 3 mėlynos liuminoforinės avižos su aštriais kabliais nepaliks šansų atsispirti stintai! Sistemoje yra 6 kabliukai, bendras ilgis apie 150cm, surišta ant kokybiškos 0,25mm storio Jaxon Satori Premium valo.

  Peržiūrėti
 • Stintinė sistemėlė

  3,80 EUR

  Mūsų firminės, rankų darbo stintinės sistemėlės. Sistemoje naudojamos vienos populiariausių avižėlių liaudiškai vadinamos "Batonais". Gerai šviečiančios tamsoje, liuminoforinės skirtinų spalvų avižos su aštriais kabliais nepaliks šansų atsispirti stintai! Sistemoje yra 6 kabliukai, bendras ilgis apie 150cm, surišta ant kokybiškos 0,25mm storio Jaxon Satori Premium valo.

  Peržiūrėti
 • Sistemėlė stintoms

  3,70 EUR

  Ryškiai šviečiančios stintinės avižėlės su aštriais kabliukais. Sistemėlė surišta tvirtu 0,25mm valu. Jos gale pritvirtintas suktukas. Sistemėlės ilgis apie 150cm.

  Peržiūrėti