Sistemos

Profesionaliai surištos bei paruoštos sistemos skirtingiems žūklės būdams. Turime sistemų spiningavimui, karpinių sistemų, dugninių sistemų, sistemų seliavom ir stintom.

Aktyvūs filtrai

 • Seliavinė sistemėlė

  7,65 EUR

  Seliavinė sistemėlė - surišta sistemėlė seliavų žūklei. Sistemėlei surišti naudojamas 0.14mm fluorokarboninis valas, 6 vienetai 14 numerio kabliukų. Sistemeles viršuje priristas suktukas, o apačioje karabinas. Visos sistemėlės ilgis 2 metrai, pavadėlių ilgis svyruoja nuo 3cm iki 8cm.

  Peržiūrėti
 • Sistema ešeriams Jig Rig Pear sistema 5,3-14,2g

  4,50 EUR

  Spiningavimo sistema Jig Rig Pear - sistema su kriaušės formos svareliu. Sistema su suktuku viršuje, patogiam bei greitam tvirtinimui prie pagrindinio valo. Kriaušės formos svoris pagamintas iš volframo. Volframas yra kietesnis bei sunkesnis nei švinas, dėl to užsimes toliau ir daužysis į dugną garsiau. Dažniausiai naudojama su silikoniniais masalais. Pravedimas panašus į tradicinį džigą, kada masalas atkeliamas nuo dugno ir paleidžiamas vėl grimzti. Nugrimzdus galima trumpais meškerės judesiais pajudinti, padaužyti sistemėlę į dugną. Šis būdas labai patinka ešeriams. Jig Rig sistemėlė puikiai tinkama pradedančiajam ešerių gaudytojui, bet ją puikiai gaudo ir profesionalai.

  Peržiūrėti
 • Atvadai žvejybai Feeder Sport 9 cm

  2,00 EUR

  Atvadai žvejybai Feeder Sport 9 cm. ilgio, skirti pritvirtinti šėryklą gaudant Inline sistema

  Peržiūrėti
 • Plauko sistema žvejybai su žolėmis FL

  4,50 EUR

  Plauko sistema žvejybai su žolėmis FL. Ši sistema yra 20cm ilgio, 2 dydžio kabliukai žvejoti boiliais. Žolėmis apdengtas valas maskuojamas ant dugno ir nebaido prisiartinusio laimikio. Dažniausiai naudojamas karpinėje žūklėje. Komplekte yra 2vnt kabliukų.

  Peržiūrėti
 • Paternoster sistemėlė 5,3-14,2g

  5,80 EUR

  Peternoster sistemėlė viena iš seniausių sistemėlių ešerių ir starkių žvejybai. Virš svarelio pririštas ilgas pavadėlis su kabliuku. Svarelis pagamintas iš volframo. Sistemėlės viršuje pririštas suktukas. Labai paprastas masalo pravedimo būdas - užmetus sistemėlę, leisti jai nuskęsti iki dugno ir svarelį tempti dugnu. Laiko patikrinta, labai paprasta ir labai efektyvi sistemėlė vangiems ešeriams ir starkiams.

  Peržiūrėti
 • Seliavinė sistemėlė su LED šviesele

  11,50 EUR

  Surišta sistemėlė seliavų žūklei su LED šviesele . Maža, mirksinti, žalios spalvos LED šviesele padeda privilioti žuvis net iš tolimesnio atstumo. Sistemėlei surišti naudojamas 0.14mm fluorokarboninis valas, 6 vienetai 14 nr. kabliukai. Visos sistemėlės ilgis yra 2 metrai. Pavadėlių ilgis svyruoja nuo 3cm iki 8cm.

  Peržiūrėti
 • Stintinė sistemėlė

  4,00 EUR

  Mūsų firminės, rankų darbo stintinės sistemėlės. Sistemoje naudojamos vienos populiariausių avižėlių liaudiškai vadinamos "Šyškomis". Gerai šviečiančios tamsoje fosforinės avižos su aštriais kabliais nepaliks šansų atsispirti stintai! Sistemoje yra 6 kabliukai, bendras ilgis apie 150cm.

  Peržiūrėti
 • Prof Montaz sistema „Karosų žudikas" 30-40g

  1,80 EUR

  Sistema "Karosų žudikas" - Ukrainiečių gamybos patikima ir laiko išbandyta sistema dugninei žūklei. Ant šios sistemos puikiai kimba karosai ir kita taiki žuvis.
  Sistemoje yra trys nedidelės šeryklėlės ir prie jų pririšti kabliukai. Viena iš geriausiai veikiančių sistemų karosų žvejyboje Kauno Mariose.
  Kartu ir patogu, kad galima išbandyti skirtingus masalus ir išsiaiškinti, kas žuviai šią žvejybą patinka labiausiai.
  Dažnai žvejojama, kur yra dumblėtas arba žolėtas dugnas, kad pakelti masalą nuo jo.

  Peržiūrėti
 • -10% Plauko sistema su laikikliais žvejybai
  • Išpardavimas!

  Plauko sistema su laikikliais žvejybai FL

  3,60 EUR -10% 4,00 EUR

  Plauko sistema su boilių laikikliais FL
  Kabliukai yra pririšti ant tvirto pinto valo 20cm ilgio pavadėlio.
  Komplekte yra 6 suširti kabliukai su plauko sistema ir boilių pritvirtintojų komplektas.
  Galima rinktis iš kabliukų dydžių: 2, 4 arba 6.
  Puikiai pasitarnaus karpių ar kitų žūvų žvejyboje naudojant plauko sistemą.

  Peržiūrėti
 • Sistema seliavoms 4g

  9,50 EUR

  Sistema skirta seliavų žūklei - sistemėlei surišti naudojamas 0.12mm fluorokarboninis valas, 6 vienetai 14 numerio kabliukų. Sistemeles viršuje priristas suktukas, o apačioje karabinas. Sistema parduodama su 4gramų pailgu svareliu.
  Visos sistemėlės ilgis 2 metrai, pavadėlių ilgis svyruoja nuo 3cm iki 8cm.
  Patikrinta ir išbandyta sistema seliavų žvejybai.

  Peržiūrėti
 • Jig Rig Long spiningavimo sistema 5,3-14,2g

  4,50 EUR

  Spiningavimo sistema Jig Rig Long - surišta Jig Rig sistema su ilgu svareliu. Sistema su suktuku viršuje, patogiam bei greitam tvirtinimui prie pagrindinio valo. Lazdelės formos svoris pagamintas iš volframo. Volframas yra kietesnis bei sunkesnis nei švinas, dėl to užsimes toliau ir daužysis į dugną garsiau. Pravedimas panašus į tradicinį džigą, kada masalas atkeliamas nuo dugno ir paleidžiamas vėl grimzti. Nugrimzdus galima trumpais meškerės judesiais pajudinti, padaužyti sistemėlę į dugną. Šis būdas labai patinka ešeriams. Jig Rig sistemėlė puikiai tinkama pradedančiajam ešerių gaudytojui, bet ją puikiai gaudo ir profesionalai.

  Peržiūrėti
 • Sistema karpių žūklei Prof Montaz 30-50g

  4,20 EUR

  Prof Montaz sistema skirta karpių žūklei.
  Sistema surišta and "Leedcore" pavadėlio, prie kurio pritvirtinta slankiojanti šerykla, bei tvirti karpiniai kabliai su plauko sistema. Galima reguliuoti viršutinio kablio padėtį. Surišta kokybiškai ir paruošta žūklei. Patogu ir paprasta

  Sistemos ilgis - 40cm
  Svoris - pasirinktinai 30-50g

  Peržiūrėti
 • LED švieselė seliavinėms sistemėlėms - žalia

  3,00 EUR

  LED Švieselė seliavinėms sistemėlėms – Gavus kontaktą su vandeniu mirksi žalia spalva.

  Ilgis – 1,1cm
  Svoris – 3g

  Peržiūrėti
 • Sistema spiningavimui Tokyo Rig

  6,20 EUR

  Tokyo Rig - sistema su volframiniu svareliu, stikliniu karokiuku ir kabliuku. Skirta gaudyti ešeriams, starkiams. Gaudant TOKYO RIG sistemėle, sumažėja tikimybė užkabinti dugno kliuvinius. Volframinis svarelis pasižymi geromis aerodinaminėmis savybėmis, ko pasekoje užtikrinamas tolimesnis užmetimas nei naudojant švininį svarelį. Volframinis svarelis taip pat nesideformuoja kaip švininis. Volframinis svarelis žymiai pranoksta švininius ne tik dėl savo mažesnės išvaizdos (iki 50% mažesnis nei švininis svarelis), kuris mažiau baido žuvį, tačiau ir dėl savo kietumo, kurio dėka daužydamasis į dugną, sukelia daug stipresnius garsus nei švininis, o tai labiau vilioja žuvis.

  Peržiūrėti
 • Stintinė sistemėlė

  4,00 EUR

  Mūsų firminės, rankų darbo stintinės sistemėlės. Sistemoje naudojamos vienos populiariausių avižėlių, liaudiškai vadinamos batonais". Gerai šviečiančios tamsoje, fosforinės avižos su aštriais kabliais nepaliks šansų atsispirti stintai! Sistemoje yra 6 kabliukai, bendras ilgis apie 150cm, surišta ant kokybiškos 0,25mm storio Jaxon Satori Premium valo.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai FL Method Feeder su smaigu

  3,80 EUR

  Kabliukai skirti žvejybai Method Feeder būdu. 
  Tvirtos vielos kabliukai yra surišti ant 10cm pinto valo pavadėlio.
  Prie kabliukų pritvirtintas smaigas su užkarpėle, ant kurio užmovus boiliuką ar kitą masalą jis tvirtai laikysis ir nenukris metimo metu.
  Geras įrankis gaudant dugnine meškere, naudojant boilius, wafterius, peletes ar kitos masalus.
  Galima rinktis iš skirtingų dydžių kabliukų: 6, 8, 10 ir 12.

  Peržiūrėti
 • Šiaudelis žvejybai

  0,20 EUR

  Šie šiaudeliai naudojami dugninėse sistemose. Ant šiaudelio kabinama šerykla.
  Tada šiaudelis su šerykla laisvai slankioje pagrindiniu valu. Apsaugo nuo sistemos susipynimo.

  Peržiūrėti
 • Plauko sistema su vašeliu FL

  2,50 EUR

  Šiame rinkinuke yra 3 surišti kabliukai su plauko sistema, plastmasinių boilių pritvirtintojų komplektas ir vašelis. Puikus rinkinukas, viskas ko reikia vienoje vietoje!
  Geras pagalbininkas karpių ar kitų žūvų žūklėje, gaudant plauko sistema.

  Peržiūrėti
 • LED švieselė sistemėlėms - balta

  2,90 EUR

  Mirksinti švieselė palijų, seliavų, stintų bei jūrinei žūklei. Gavus kontaktą su vandeniu mirksi balta spalva. 

  Matmenys – 12x57mm
  Svoris – 8g

  Peržiūrėti
 • Tokyo Rig Fanatik Chupa Chups Black 3-10g

  2,50 EUR

  Tokyo Rig Fanatik Chupa Chups Black - sistema su juodu švininiu svareliu, skirta gaudyti ešerius, starkius. Tempiant sistemą dugnu, silikoninis masalas pravedamas aukščiau dugno, o tai reiškia, kad jis labiau matomas žuvims. Gaudant TOKYO RIG sistemėle, sumažėja tikimybė užkabinti dugno kliuvinius.
  Pakuoteje yra 3vnt.

  Peržiūrėti