Aktyvūs filtrai

 • Sistema lydekoms gyva žuvele

  4,50 EUR

  Sistema lydekoms gaudyti su gyva žuvele. Sistema turi lydekoms skirtą plūdę, aštrų trišakį kabliuką bei 5g svarelį. Nuėmus trišakį kabliuką ir uždėjus dvišakį, su šia sistema galima žvejoti vėjažuves jūroje.

  Peržiūrėti
 • Pavadėliai spiningavimui Savage Gear Regenerator Trace 50cm (3 vnt.)

  3,90 EUR

  Savage Gear Regenerator Trace - „Regenerator” pavadėliai su svareliais bei „Spring Carbon” plieniniais spaustukais. Pavadėliai ypač atsparūs trinčiai bei žuvų dantims, o šį atsparumą suderinus su tvirtumu bei elastingumu, šie pavadėliai ypač tinkami naudoti plėšrių žuvų žvejybai. Pakuotėje yra 3 vnt.

  Storis - 0,85mm; ilgis - 50cm; stiprumas - 20kg
  Storis - 100mm; ilgis - 50cm; stiprumas - 25kg

  Peržiūrėti
 • Surišta sistema Flagman In-Line Ready Rig

  1,90 EUR

  Tvirta, kokybiška, surišta In-Line sistema, skirta dugninei žūkle. Sistema yra su vienu kabliu ir prie sistemos galima pritvirtinti šėryklą.

  Kabliuko dydis - 12
  Pavadėlio storis - 0,16mm
  Ilgis - 50cm

  Peržiūrėti
 • Surišta sistema Flagman Symetrical Loop Ready Rig

  1,90 EUR

  Tvirta, kokybiška, surišta sistema „simetrinė kilpa" su pavadėliu, skirta dugninei žūkle. Sistema yra su vienu kabliu ir prie sistemos galima pritvirtinti šėryklą. Sistema jautriai perduoda žuvies kibimą į meškerykočio galūnę.

  Peržiūrėti
 • Surišta sistema Flagman Asymetrical Loop Ready Rig

  1,90 EUR

  Tvirta, kokybiška, surišta sistema „asimetrinė kilpa" su pavadėliu, skirta dugninei žūkle. Sistema yra su vienu kabliu ir prie sistemos galima pritvirtinti šėryklą. Sistema jautriai perduoda žuvies kibimą į meškerykočio galūnę.

  Kabliuko dydis - 12
  Pavadėlio storis - 0,16mm
  Ilgis - 50cm

  Peržiūrėti
 • Atvadai Flagman Feeder Links

  1,50 EUR

  Aukštos kokybės atvadai su segtuku šeryklėlei gaudant in-line sistema dugninėje žvejyboje. Atvadas atitraukia šėryklą nuo pagrindinio valo ir neleidžia susipinti sistemai. Pakuotėje yra 2 vnt.

  Galima pasirinkti iš skirtingų ilgių.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai su gumytė FL Method Feeder

  4,00 EUR

  Kabliukai skirti žvejybai Method Feeder būdu.  Tvirtos vielos kabliukai yra surišti ant 10cm pinto valo pavadėlio. Prie kabliukų pritvirtinta gumelė, ant kurios galima pritvirtinti įvairius masalas. Patpgus įrankis gaudant dugnine meškere, naudojant boilius, wafterius, peletes ar kitus masalus.

  Galima rinktis iš skirtingų dydžių kabliukų: 6, 8, 10 ir 12.

  Peržiūrėti
 • Formelė šėryklai Top Mix Universal

  3,10 EUR

  Formelė sukurta naudoti su Top Mix Arrow ir Improved Method šėryklomis. Norėdami naudoti formelę, tiesiog įdėkite granules arba jauką į formos viršų, įstatykite šėryklą ir suspauskite. Formelė labai lengvai atsidaro ir šėrykla su jauku lengvai išsiima.

  Peržiūrėti
 • Formelė šėryklai Top Mix Arrow Pro

  3,10 EUR

  Formelė sukurta naudoti su Top Mix Arrow Pro šėryklomis. Norėdami naudoti formelę, tiesiog įdėkite granules arba jauką į formos viršų, įstatykite šėryklą ir suspauskite. Formelė labai lengvai atsidaro ir šėrykla su jauku lengvai išsiima.

  Peržiūrėti
 • Formelė šėryklai Top Mix Arrow Pro

  3,20 EUR

  Formelė sukurta naudoti su Top Mix Arrow Pro šėryklomis. Norėdami naudoti formelę, tiesiog įdėkite granules arba jauką į formos viršų, įstatykite šėryklą ir suspauskite. Formelė yra minkšta, silikoninė, tad jaukas labai lengvai išsiims.

  Peržiūrėti
 • Boilių verimo adatėlės su silikonu Top Mix

  2,90 EUR

  Ant silikono pritvirtina adatėlė skirta žvejoti boiliukais ir kitais masalais. Patogiai ir greitai užsideda ant kabliuko, nereikia papildomai rišti plauko sistemos.  Galima naudoti ant įvairių sistemų, adatėlė patogiai bei greit užsideda ir nusiima.

  Pakuotėje yra 12 vnt.
  Ilgis - 7mm

  Peržiūrėti
 • Formelė šėryklai Top Mix Arrow Flat XL

  3,20 EUR

  Formelė sukurta naudoti su Top Mix Arrow Flat Method XL šėryklomis. Norėdami naudoti formelę, tiesiog įdėkite granules arba jauką į formos viršų, įstatykite šėryklą ir suspauskite. Formelė yra minkšta, silikoninė, tad jaukas labai lengvai išsiims. Turi silikoninius "sparnelius", kuriuos paspaudus, šėrykla su jaukus lengvai ir patogiai išsiema iš formos.

  Peržiūrėti
 • Formelė šėryklai Top Mix Arrow Flat L

  3,20 EUR

  Formelė sukurta naudoti su Top Mix Arrow Flat Method L šėryklomis. Norėdami naudoti formelę, tiesiog įdėkite granules arba jauką į formos viršų, įstatykite šėryklą ir suspauskite. Formelė yra minkšta, silikoninė, tad jaukas labai lengvai išsiims.

  Peržiūrėti
 • Sistema lydekoms gyva žuvele FL

  3,50 EUR

  Sistema lydekoms gaudyti su gyva žuvele. Sistema turi lydekoms skirtą plūdę, aštrų trišakį kabliuką, 30g svarelį bei T formos atvadą.

  Peržiūrėti
 • Boilių stoperis Prof Montaz

  1,00 EUR

  Boilių stoperis Prof Montaz- plauko sistemėlėje naudojami boilių užfiksavimui. Galima pasirinkti iš geltonos baltos spalvų. Pakuotėje yra 126 vnt.

  Peržiūrėti
 • Sistema karpių žvejybai Orange Fishing Nr.13

  2,70 EUR

  Sistema karpių žūklei.

  Kabliukai: Kumho (Korėja) - Nr.4
  Leadcore: OCKERT – 40cm (45lb)
  Pavadėliai: pintas valas ORANGE Carp x8

  Sistema su slankiojančiu svarelio laikikliu. Kabliukas yra su plauko sistema. Sistemėlė karpiams pagaminta iš aukščiausios kokybės komplektuojančių medžiagų: pavadėliai pinto valo ORANGE Carp x8, leadcore yra 40cm įlgio laikantis 45lb apkrovą su papildomai suklijuotomis jungtimis iš firmos OCKERT (Germany), kabliukai Kumho (Korea). Kokybiškos medžiagos ir specialūs mazgai garantuoja sistemos patikimumą ir trofėjinių laimikių kibimus.

  Peržiūrėti
 • Sistema dugninei žvejybai Orange Fishing Nr.18 40g

  2,50 EUR

  Sistema dugninei žvejybai su keturiais kabliukais ir šeryklėle.

  Kabliukai: Kumho (Korėja) - Nr.8
  Leadcore: Power Pro
  Šeryklėlė: Spring
  Šėryklos svoris: 40g

  Universali paruošta žvejybai sistema su šėryklėle ir keturiais kabliukais. Apačioje yra du pavadėliai tvirtinami prie pagrindinio valo per skaidraus tvirto plastiko specialią „T“ formos vamzdelį. Visa apatinė konstrukcija yra slankiojanti. Atvadų ilgis apskaičiuotas taip, kad pavadėliai nesipainiotų tarpusavyje. Universali spyruoklės tipo šėryklėlė skirta visų taikių žuvų gaudymui. Dėl konstrukcijos, galima naudoti įvairiausių lipnumų ir frakcijų jaukus. Šėryklėlės gale įmontuotas svoris užtikrina tikslią skridimo trajektoriją.

  Peržiūrėti
 • Sistema Atora Ready Carp System 30-40g

  3,10 EUR

  Sistema dugninei žvejybai su arbūzo formos šeryklėle ir dirbtiniais kukurūzais. Aštrus kabliukas su pritvirtintu plauku, skirtu gaudyti boiliais, wafteriais ar kitais masalais. Sistema puikiai tinka karpių, karšių, lynų ir kitų žuvų dugninei žvejybai. 

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Sistema Atora Ready Method Feeder 40-50g

  3,10 EUR

  Sistema method feeder žvejybai su method šeryklėle. Aštrus kabliukas su pritvirtinta adatėle bei plauku, skirtu gaudyti boiliais, wafteriais ar kitais masalais. Sistema puikiai tinka karpių, karšių, lynų ir kitų žuvų dugninei žvejybai. 

  Svoris - 40g

  Peržiūrėti
 • Fluorocarboniniai pavadėliai spiningavimui 25cm (2 vnt.)

  1,50 EUR

  Atora Fluorocarbon Wire Leaders - tinka lydekų ir kitų žuvų žvejybai su spiningavimo masalais. Fluorocarbonas yra mažiau matomas po vandeniu ir atsparesnis trinčiai. Su suktuku ir karabinu užkabinti masalui.

  Ilgis - 25cm
  Storis - 0,45mm
  Stiprumas - 9kg

  Peržiūrėti