Įrankiai ir aksesuarai

Aktyvūs filtrai

  • Nauja

  PVA kojinės papildymas FOX Edges Refill Fast Melt

  5,99 EUR

  FOX Edges Refill Fast Melt  -  PVA kojinės papildymas. Kojinė naudojama karpių bei kitų žuvų žūklėje, kai į ją yra pridedama įvairaus jauko ir pritvirtinama prie sistemos. Nukritusi kojinė su jauku ant dugno greitai tirpsta ir ištirpus paskleidžia jauką tiksliai toje vietoje kur yra masalas, taip priviliodama žuvį. Skirta naudoti šaltame vandenyje. 


  Tipas - šaltam vandeniui 
  Ilgis - 5m
  Storis - 25mm

  Peržiūrėti
 • Kobra LK Baits Lukas Krasa Toray
  • Išpardavimas!

  Kobra LK Baits Lukas Krasa Toray

  82,00 EUR

  Ši itin lengva, bet neįtikėtinai tvirta kobra pagaminta iš anglies ir Toray 3KK pluošto, skirta jaukinti boiliais tolimais atstumais. Dėl savo lengvumo, sveria tik 51g, ir specialios konstrukcijos, su šia kobra be jokio vargo galima numesti labai tolimą atstumą, itin dideliu greičiu. Tinka visiems boiliams iki 24mm.

  Ilgis - 80cm

  Peržiūrėti
 • Šėrimo raketa LK Bait Crash Ball

  16,30 EUR

  Ilgis - 20cm

  Peržiūrėti
 • Sulankstomas PVC kibiras Pro FL 5/10L

  8,90 EUR

  Sulankstomas, iš tvirtos PVC medžiagos pagamintas kibirėlis, nepralaidus vandeniui, ideliai tinkantys masalams arba sumaišytam jaukui laikyti. Turi 4,5m virvę.

  Galima pasirinkti iš skirtingų tūrių.
  Matmenys - 20x18x18cm

  Peržiūrėti
 • Minkštas Švinas FOX Edges Power Grip Tunsten

  10,99 EUR

  FOX Edges Power Grip Tunsten - minkštas švinas kuris yra naudojamas pavadėliui ir kabliui pasunkinti.

  Peržiūrėti
 • PVA kojinė Carp Expert Anti Raffeling Fast 35mmx7m

  7,30 EUR

  Carp Expert Anti Raffeling Fast - itin tvirta, greitai tirpstanti PVA kojinė. Dėl specialaus pynimo, ši PVA kojinė yra daug tvirtesnė už kitus PVA tinklelius. Puikiai atlaiko didesnį jauko svorį tolimuose užmetimuose. Kojinė naudojama karpių bei kitų žuvų žūklėje, kai į ją yra pridedama įvairaus jauko ir pritvirtinama prie sistemos. Nukritęs jaukas su PVA kojine ant dugno, greitai tirpsta ir ištirpus paskleidžia jauką tiksliai toje vietoje kur yra masalas, taip priviliodama žuvį.  

  Tipas - greitai tirpstanti
  Ilgis - 7m
  Storis - 35mm

  Peržiūrėti
 • Bešvininis svarelis Leadfree Distance Torpeda Eye 60-120g

  1,75 EUR

  Svareliai, kurie yra pagaminti iš 100% gamtai nekenksmingų medžiagų. Svareliuose nėra volframo ar švino, jie išlieti iš ekologiško cinko lydinio, tad įskilus nekenkia aplinkai ir vandenyje gyvenančioms žuvims. Dėl pailgos formos, su aiškiai į priekį pasislinkusiu svorio centru ir gana aštriu galiuku, garantuoja puikias aerodinamines savybes, todėl leidžia pasiekti didžiausius atstumus. Svarelis turi suktuką. Svareliai naudojami karpių arba dugninėje žūklėje.

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Bešvininis svarelis Leadfree Flat Eye 60-120g

  1,75 EUR

  Svareliai, kurie yra pagaminti iš 100% gamtai nekenksmingų medžiagų. Svareliuose nėra volframo ar švino, jie išlieti iš ekologiško cinko lydinio, tad įskilus nekenkia aplinkai ir vandenyje gyvenančioms žuvims. Svarelis turi suktuką. Svareliai naudojami karpių arba dugninėje žūklėje.

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Bešvinis svarelis Leadfree Distance Torpeda In-Line 60-120g

  2,15 EUR

  Svareliai, kurie yra pagaminti iš 100% gamtai nekenksmingų medžiagų. Svareliuose nėra volframo ar švino, jie išlieti iš ekologiško cinko lydinio, tad įskilus nekenkia aplinkai ir vandenyje gyvenančioms žuvims. Dėl pailgos formos, su aiškiai į priekį pasislinkusiu svorio centru ir gana aštriu galiuku, garantuoja puikias aerodinamines savybes, todėl leidžia pasiekti didžiausius atstumus. Svarelis turi silikoninį vamzdelį, dėl kurio jis naudojamas gaudyti In-Line sistemose. Svareliai naudojami karpių arba dugninėje žūklėje.

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Bešvinis svarelis Leadfree Flat In-Line 60-120g

  2,15 EUR

  Unikalios formos svareliai, kurie yra pagaminti iš 100% gamtai nekenksmingų medžiagų. Svareliuose nėra volframo ar švino, jie išlieti iš ekologiško cinko lydinio, tad įskilus nekenkia aplinkai ir vandenyje gyvenančioms žuvims. Svarelis turi silikoninį vamzdelį, dėl kurio jis naudojamas gaudyti In-Line sistemose. Svareliai naudojami karpių arba dugninėje žūklėje.

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Surišti pavadėliai FOX Edges Curve Short

  5,79 EUR

  FOX Edges Curve Short - surišti pavadėliai su plauko sistema, skirti karpių žūklei. Pavadėliai surišti ant Curve Short kabliukų. Pakuotėje yra 2 vnt. pavadėlių su greita jungtimi.

  Galima rinktis iš skirtingų dydžių:
  8 - atlaiko iki 
  9.07kg, kabliuko dydis 8 
  6 - atlaiko iki 9.07kg, kabliuko dydis 6
  4 - atlaiko iki 11,33kg, kabliuko dydis 4

  Peržiūrėti
 • PVA kojinė su tūba ir grūstuvu FOX Fast Melt PVA 25mmx7m

  11,99 EUR

  Carp Expert Hexa Mesh Fast -  PVA kojinė su tūba ir grūstuvu. Kojinė naudojama karpių bei kitų žuvų žūklėje, kai į ją yra pridedama įvairaus jauko ir pritvirtinama prie sistemos. Nukritusi kojinė su jauku ant dugno greitai tirpsta ir ištirpus paskleidžia jauką tiksliai toje vietoje kur yra masalas, taip priviliodama žuvį. Skirta naudoti šaltame arba negiliame vandenyje. 

  Tipas - greitai tirpstanti
  Ilgis - 7m
  Storis - 25mm

  Peržiūrėti
 • Kabliukų galąstuvas Savage gear Diamond Dust Hook File

  13,50 EUR

  Savage gear Diamond Dust Hook File - įrankis, skirtas pagaląsti kabliukus, pagamintas iš nerūdijančio plieno, su deimantinėmis dulkėmis. Puikiai tinka bet kokiam kabliukui. Komplekte yra dėklas.

  Peržiūrėti
 • Vašelis žvejybai FL Braid Needle

  1,80 EUR

  Vašeliu greitai ir patogiai užmausite boilį ar kitą masalą ant plauko sistemos.

  Ilgis - 4,5cm

  Peržiūrėti
 • Masalo vėrimo adatų rinkinys

  5,50 EUR

  3x adatos masalams
  1x boiliu gražtelis
  1x ilga PVA kojines adata 

  Peržiūrėti
 • Sulankstomas PVC kibiras FOX Water Bucket

  12,50 EUR

  FOX Carpmaster Collapsible Water Bucket - sulankstomas, PVC kibirėlis, nepralaidus vandeniui, ideliai tinkantys masalams arba sumaišytam jaukui laikyti. Turi 1,6m virvę, kuri lengvai, karabino pagalba, nuimama. 

  Tūris - 4,5L
  Matmenys - 16,5x23cm

  Peržiūrėti
 • Replės-žirklės Keitech

  6,20 EUR

  Plieninės replės-žirklės, kurios naudojamos žiedams nuimti ir bet kokiam valui nukirpti. Įrankis labai tvirtas, turi patogias, guma dengtas rankenas. Taip pat turi dėkliuką, kad replės būtų apsaugotos transportavimo metu. Nuėmus dėkliuką, karabino pagalba galima įrankį prisitvirtinti prie kelnių.

  Ilgis - 16,7cm

  Peržiūrėti
 • Korda Cork Sticks

  7,49 EUR

  Specialios kamštinės lazdelės, skirtos masalo pakėlimui nuo dugno. Tereikia išgręžti pasirinktame masale skylutę, adatą, skirtą boiliams, įsmeigti į kamštinį vamzdelį ir įstatyti į masalą.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių: 4 arba 6mm.

  Peržiūrėti
 • Pavadėlinė Korda Rig Storage System

  33,99 EUR

  Korda Rig Storage System - dvipusė pavadėlinė, į kurią kabliuko nereikia smeigti, tam yra skirtas strypelis, ant kurio jis užsikabina, o pavadėlio galas tvirtinamas prie minkštųjų EVA medžiagos putų smeigtuku. Išorė dengta specialia medžiaga, kuri turi puikų sukibimą su šlapiomis rankomis. Pavadėlinė, magnetu pagalba, itin tvirtai ir sandariai užsidaro. Ant pavadėlinės dangtelio yra liniuotė.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Silikoniniai vamzdeliai su greitąja jungtimi Atora

  1,50 EUR

  Pakuotėje yra po 10 vnt. suktukų ir silikoninių vamzdelių.

  Suktukų dydis - 10
  Vamzdelių ilgis - 5,5cm

  Peržiūrėti