Sistemos dugninei

Filtruoti pagal

Aktyvūs filtrai

 • Sistema dugninei žūklei Round Feeder 30-50g

  3,20 EUR

  Sistema, skirta dugninei žūklei. Patikima sistema surišta ant pavadėlio su šėrykla ir trimis, tarpusavyje nesipinančiais kabliukais. Tvirti ir stiprūs kabliukai pritvirtinti pintu valu. Puikiai tinka karosų, karšių ir kitų taikių žuvų žūklėje dugnine meškere.

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Sistema dugninei žūklei Bullet 30-40g

  3,20 EUR

  Sistema, skirta dugninei žūklei. Patikima sistema surišta ant pavadėlio su plastikine kulkos formos šėrykla ir dviem kabliukais. Tvirti ir stiprūs kabliukai pritvirtinti pintu valu. Puikiai tinka karosų, karšių ir kitų taikių žuvų žūklėje dugnine meškere.

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Sistema dugninei žūklei Carp 30g

  3,20 EUR

  Sistema, skirta dugninei žūklei. Patikima sistema surišta and Leadcore pavadėlio su kriaušės formos arbūzo šėrykla ir trimis, tarpusavyje nesipinančiais kabliukais. Tvirti ir stiprūs kabliukai pritvirtinti pintu valu. Puikiai tinka karosų, karšių ir kitų taikių žuvų žūklėje dugnine meškere.

  Svoris - 30g

  Peržiūrėti
 • Sistema dugninei žūklei Carp Standard 30g

  3,20 EUR

  Sistema, skirta dugninei žūklei. Patikima sistema surišta and Leadcore pavadėlio su trimis apvaliomis šėryklomis ir 3 tarpusavyje neispinančiais kabliukais. Tvirti ir stiprūs kabliukai, pritvirtinti pintu valu. Puikiai tinka karosų, karšių ir kitų taikių žuvų žūklėje dugnine meškere.

  Peržiūrėti
 • Sistema dugninei žūklei Carp Standard 30-50g

  3,20 EUR

  Sistema, skirta dugninei žūklei. Patikima sistema surišta and Leadcore pavadėlio su apvalia šerykla ir dviem, tarpusavyje nesipinančiais kabliukais. Tvirti ir stiprūs kabliukai, pritvirtinti pintu valu. Puikiai tinka karosų, karšių ir kitų taikių žuvų žūklėje dugnine meškere.

  Galima pasirinkti iš kelių skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Sistema dugninei žūklei Carp 30-50g

  3,20 EUR

  Sistema, skirta dugninei žūklei. Patikima sistema surišta and Leadcore pavadėlio su apvalia šerykla ir trimis, tarpusavyje nesipinančiais kabliukais. Tvirti ir stiprūs kabliukai, pritvirtinti pintu valu. Puikiai tinka karosų, karšių ir kitų taikių žuvų žūklėje dugnine meškere.

  Galima pasirinkti iš kelių skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Sistema dugninei žūklei Prof Montaz Carp 30g

  3,50 EUR

  Prof Montaz Carp - sistema dugninei žūklei. Patikima sistema surišta and Leedcore pavadėlio su apvaliom dviem šeryklom ir dviem, tarpusavyje neispinančiais kablkiukais. Tvirti ir stiprūs kabliukai, pritvirtinti pintu valu. Puikiai tinka karosų, karšių ir kitų taikių žuvų žūklėje dugnine meškere.

  Šeryklos svoris: 30g

  Peržiūrėti
 • Sistema dugninei žūklei Prof Montaz Carp 30g

  3,50 EUR

  Prof Montaz Carp - sistema dugninei žūklei. Patikima sistema surišta and Leedcore pavadėlio su apvalia šerykla ir trim, tarpusavyje neispinančiais kablkiukais. Tvirti ir stiprūs kabliukai, pritvirtinti pintu valu. Puikiai tinka karosų, karšių ir kitų taikių žuvų žūklėje dugnine meškere.

  Šeryklos svoris: 30g

  Peržiūrėti
 • Surišta sistema Flagman Paternoster Ready Rig

  2,10 EUR

  Tvirta, kokybiška, surišta Paternoster sistema, skirta dugninei žūkle. Sistema yra su vienu kabliu ir prie sistemos galima pritvirtinti šėryklą.

  Kabliuko dydis - 12
  Pavadėlio storis - 0,16mm
  Ilgis - 50cm

  Peržiūrėti
 • Sistema plačiakakčiams Haldorado

  26,40 EUR

  Speciali sistemėlė plačiakakčių žvejybai, su kuria galima žvejoti plūdine žūkle. Šėrykla išsiardo ir į ją įsideda planktono tabletė. Turi du aštrius kabliukus. Naudojant sistemą su planktonu, rekomenduojama naudoti kylančius masalus. Sistemėlė turi plūdę, su kuria galima reguliuoti gylį.

  Ilgis - 27cm

  Peržiūrėti
 • Sistema plačiakakčiams Haldorado 70g

  11,70 EUR

  Speciali, pilnai paruošta naudojimui sistemėlė plačiakakčių žvejybai su masalu ir planktono tablete. Tereikia pririšti sistemėlę prie pagrindinio valo ir galima žvejoti. Ji labai veiksminga gaudyti žuvis, esančias ant dugno. Planktono tabletė tvirtinama prie šėryklos guminiu žiedu. Sistemėlę galima naudoti ir su PVA. Kabliuką patartina įsmeigtį į masalą, kad metimo metu pavadėlis nesusipainiotų.

  Svoris - 70g

  Peržiūrėti
 • Surišta sistema Flagman Symetrical Loop Ready Rig

  2,00 EUR

  Tvirta, kokybiška, surišta sistema „simetrinė kilpa" su pavadėliu, skirta dugninei žūkle. Sistema yra su vienu kabliu ir prie sistemos galima pritvirtinti šėryklą. Sistema jautriai perduoda žuvies kibimą į meškerykočio galūnę.

  Peržiūrėti
 • Surišta sistema Flagman Asymetrical Loop Ready Rig

  2,10 EUR

  Tvirta, kokybiška, surišta sistema „asimetrinė kilpa" su pavadėliu, skirta dugninei žūkle. Sistema yra su vienu kabliu ir prie sistemos galima pritvirtinti šėryklą. Sistema jautriai perduoda žuvies kibimą į meškerykočio galūnę.

  Kabliuko dydis - 12
  Pavadėlio storis - 0,16mm
  Ilgis - 50cm

  Peržiūrėti
 • Sistema karpių žvejybai Orange Fishing Nr.13

  2,70 EUR

  Sistema karpių žūklei.

  Kabliukai: Kumho (Korėja) - Nr.4
  Leadcore: OCKERT – 40cm (45lb)
  Pavadėliai: pintas valas ORANGE Carp x8

  Sistema su slankiojančiu svarelio laikikliu. Kabliukas yra su plauko sistema. Sistemėlė karpiams pagaminta iš aukščiausios kokybės komplektuojančių medžiagų: pavadėliai pinto valo ORANGE Carp x8, leadcore yra 40cm įlgio laikantis 45lb apkrovą su papildomai suklijuotomis jungtimis iš firmos OCKERT (Germany), kabliukai Kumho (Korea). Kokybiškos medžiagos ir specialūs mazgai garantuoja sistemos patikimumą ir trofėjinių laimikių kibimus.

  Peržiūrėti
 • Sistema dugninei žvejybai Orange Fishing Nr.18 30/40g

  2,50 EUR

  Sistema dugninei žvejybai su keturiais kabliukais ir šeryklėle.

  Kabliukai: Kumho (Korėja) - Nr.8
  Leadcore: Power Pro
  Šeryklėlė: Spring
  Šėryklos svoris: 30 arba 40g

  Universali paruošta žvejybai sistema su šėryklėle ir keturiais kabliukais. Apačioje yra du pavadėliai tvirtinami prie pagrindinio valo per skaidraus tvirto plastiko specialią „T“ formos vamzdelį. Visa apatinė konstrukcija yra slankiojanti. Atvadų ilgis apskaičiuotas taip, kad pavadėliai nesipainiotų tarpusavyje. Universali spyruoklės tipo šėryklėlė skirta visų taikių žuvų gaudymui. Dėl konstrukcijos, galima naudoti įvairiausių lipnumų ir frakcijų jaukus. Šėryklėlės gale įmontuotas svoris užtikrina tikslią skridimo trajektoriją.

  Peržiūrėti
 • Sistema plačiakakčiams Carp Expert Ready Float Rig

  8,80 EUR

  Speciali sistemėlė plačiakakčių žvejybai, su kuria galima žvejoti plūdine žūkle. Šėrykla išsiardo ir į ją įsideda planktono tabletė. Turi du aštrius kabliukus. Naudojant sistemą su planktonu, rekomenduojama naudoti kylančius masalus. Sistemėlė turi plūdę, su kuria galima reguliuoti gylį.

  Peržiūrėti
 • Sistemėlė plačiakakčiams Techno Set

  5,99 EUR

  Speciali sistemėlė plačiakakčiams, su kuria galima žvejoti dugninėje žūklėje, o nuėmus šėryklą, galima užmauti planktono tabletę. Turi du aštrius kabliukus. Naudojant sistemą su planktonu, rekomenduojama naudoti kylančius masalus. Sistemėlė turi būti naudojama su plūde, tam kad reguliuoti gylį.

  Peržiūrėti
 • Surišti pavadėliai Matrix MXC-4 X-STRONG

  4,99 EUR

  Surišti pavadėliai su greitu stabdžiu, skirti method feeder žvejybos būdui. Pavadėlio ilgis - 10cm. Pakuotėje yra 8vnt.

  Galima rinktis iš:
  Kabliuko dydis - 12; pavadėlio valo storis - 0,234mm
  Kabliuko dydis - 14;  pavadėlio valo storis - 0,20mm
  Kabliuko dydis - 16; pavadėlio valo storis - 0,18mm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • In-Line sistemėlė Cresta Feeder Link Sliding

  3,90 EUR

  Cresta Feeder Link Looped - dugninė In-Line sistemėlė, su kasyte ir greita jungtimi pavadėlio keitimui. Pakuotėje yra 2 vnt.

  Ilgis - 35cm

  Peržiūrėti
 • Simetrinė kilpa Cresta Feeder Link Looped

  3,90 EUR

  Cresta Feeder Link Looped - simetrinė kilpa, su kasyte ir greita jungtimi pavadėlio keitimui. Sistema jautriai perduoda žuvies kibimą į meškerykočio galūnę. Pakuotėje yra 2 vnt.

  Ilgis - 35cm

  Peržiūrėti