Sistemos dugninei

Filtruoti pagal

Aktyvūs filtrai

 • Atvadai žvejybai Feeder Sport 9 cm

  2,00 EUR

  Atvadai žvejybai Feeder Sport 9 cm. ilgio, skirti pritvirtinti šėryklą gaudant Inline sistema

  Peržiūrėti
 • Prof Montaz sistema „Karosų žudikas" 30-40g

  1,80 EUR

  Sistema "Karosų žudikas" - Ukrainiečių gamybos patikima ir laiko išbandyta sistema dugninei žūklei. Ant šios sistemos puikiai kimba karosai ir kita taiki žuvis.
  Sistemoje yra trys nedidelės šeryklėlės ir prie jų pririšti kabliukai. Viena iš geriausiai veikiančių sistemų karosų žvejyboje Kauno Mariose.
  Kartu ir patogu, kad galima išbandyti skirtingus masalus ir išsiaiškinti, kas žuviai šią žvejybą patinka labiausiai.
  Dažnai žvejojama, kur yra dumblėtas arba žolėtas dugnas, kad pakelti masalą nuo jo.

  Peržiūrėti
 • Sistema karpių žūklei Prof Montaz 30-50g

  4,35 EUR

  Prof Montaz sistema skirta karpių žūklei.
  Sistema surišta and "Leedcore" pavadėlio, prie kurio pritvirtinta slankiojanti šerykla, bei tvirti karpiniai kabliai su plauko sistema. Galima reguliuoti viršutinio kablio padėtį. Surišta kokybiškai ir paruošta žūklei. Patogu ir paprasta

  Sistemos ilgis - 40cm
  Svoris - pasirinktinai 30-50g

  Peržiūrėti
 • Šiaudelis žvejybai

  0,20 EUR

  Šie šiaudeliai naudojami dugninėse sistemose. Ant šiaudelio kabinama šerykla.
  Tada šiaudelis su šerykla laisvai slankioje pagrindiniu valu. Apsaugo nuo sistemos susipynimo.

  Peržiūrėti
 • -35% Sistema dugninei žvejybai 20-70g
  • Išpardavimas!

  Sistema dugninei žvejybai 20-70g

  2,41 EUR -35% 3,70 EUR

  Sistema skirta gaudyti dugnine meškere. Sistema sudaryta iš šeryklėlės su slankiojančiu šiaudeliu ir apačioje pritvirtintas kabliukas. Kabliukas pririštas pintu valu. Šeryklą galima atkabinti ir keisti. Paprasti, patikima sistema dugninei žūklei.

  Sistemėlių svorius galima pasirinkti nuo 20 iki 70g.

  Peržiūrėti
 • Prof Montaz sistema „Carp/Karas" 30-40g

  3,20 EUR

  Sistema Carp Karas - Ukrainiečių gamybos, patikima ir tvirta sistema, pritaikyta karpių ir karosų žūklei, bet taip pat puikiai tinka ir kitų žuvų žūklėje. Sistema skirta žvejybai dugnine meškere. Sistema surišta ant Leadcore valo, su dviem kabliukais. Kabliukai pritvirtinti pinto valo pavadėliais. Šerykla "arbūzas", jos svorį galima rinktis.

  Šėryklos svoris: 30-40g

  Peržiūrėti
 • Prof Montaz sistema „Feeder" 40-80g

  3,20 EUR

  Ukrainiečių gamintojo "Prof Montaz" patikimos, tvirtos ir kokybiškos sistemos sutaupys jūsų laiką ir palengvins žūklę. Išbandytos sistemos su kuriomis gaudo tiek profesionalai, tiek mėgėjai.
  Sistema Feeder" yra surišta su dviem apačioje esančiais kabliukais ir prie jos pritvirtinta konteinerinė šėrykla. Galima rinktis iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Prof Montaz sistema „Asimetrinė kilpa" 30-70g

  3,20 EUR

  Dugninė sistema Asimetrinė kilpa - Ukrainiečių gamintojo "Prof Montaz" patikimos, tvirtos ir kokybiškos sistemos, skirtos feeder/dugninei žūklei, sutaupys jūsų laiką ir palengvins žūklę. Išbandytos sistemos su kuriomis gaudo tiek profesionalai, tiek mėgėjai.
  Sistema yra su vienu kabliu ir prie sistemos asimetrine kilpa yra pritvirtina pasirinktinai 30-70g šėrykla. Taip pat šėryklas bei jų svorius galite keisti patys. Sistema jautriai perduoda žuvies kibimą į meškerykočio galūnę, tinka gaudyti tiek stovinčiame vandenyje, tiek upėje.

  Galima rinktis šėryklos svorius.

  Peržiūrėti
 • Prof Montaz sistema „Super Karosas" 25-40g

  3,75 EUR

  Sistema "Super Karosas" - Ukrainiečių gamintojo "Prof Montaz" patikimos, tvirtos ir kokybiškos sistemos sutaupys laiką ir palengvins žūklę. Išbandytos sistemos su kuriomis gaudo tiek profesionalai, tiek mėgėjai. 
  Super karosas" sistema orientuota gaudant didelius bei stambius karosus, bet taip pat puikiai ja susivilioja ir karšiai, karpiai. Trys šeryklėlės ir šalia jų pritvirtinti nesipinantys kabliukai, leis išbandyti skirtingus masalus ir sužinoti, kuo geriausia ta diena suvilioti laimikį. Sistema yra surišta ant Leadcoro ir apačioje turi pritvirtiną svarelį, kuris padeda sistemą užmesti tiksliai ir toli.

  Peržiūrėti
 • Prof Montaz sistema „Paternoster" 30-60g

  3,20 EUR

  Dugninė sistema Paternoster - Ukrainiečių gamintojo Prof Montaz" patikimos, tvirtos ir kokybiškos sistemos sutaupys laiką ir palengvins žūklę. Išbandytos sistemos su kuriomis gaudo tiek profesionalai, tiek mėgėjai. Sistema yra su vienu kabliu ir prie sistemos pasirinktinai galima rinktis iš 30, 40, 50 arba 60 gramų šėryklą. Taip pat šėryklas bei jų svorius galite keisti patys. Sistema jautriai perduoda žuvies kibimą į meškerykočio galūnę, tinka gaudyti tiek stovinčiame vandenyje, tiek upėje.

  Galima rinktis skirtingus šėryklų svorius.

  Peržiūrėti
 • Prof Montaz sistema „Simetrinė kilpa" 30-80g

  3,20 EUR

  Ukrainiečių gamintojo Prof Montaz" patikimos, tvirtos ir kokybiškos sistemos, skirtos dugninei/feeder žūklei, sutaupys laiką ir palengvins žūklę. Išbandytos sistemos su kuriomis gaudo tiek profesionalai tiek mėgėjai. Sistema yra su vienu kabliu ir prie sistemos simetrine kilpa yra pritvirtina 30-80 gramų šėrykla pasirinktinai. Šėryklas bei jų svorius galite keisti patys. Sistema jautriai perduoda žuvies kibimą į meškerykočio galūnę. Šėryklos tinkamos gaudyti tiek stovinčiame vandenyje, tiek upėje.

  Peržiūrėti
 • Atvadai dugninei žūklei FishHead

  1,80 EUR

  Atvadai dugninei žūklei. Atvadas skirtas pakabinti šeryklai, kad ji būtų atitraukta ir laisvai slankiotų pagrindiniu valu. Dažniausiai naudojama gaudant In-line sistema.

  Galima rinktis iš skiritngų ilgių.

  Peržiūrėti
 • Karpinis pavadėlis FL Lead Core 70cm

  2,40 EUR

  Leadcoro pavadėlis yra skirtas naudoti karpių arba dugninėje žūklėje rišti sistemas. Šis pavadėlis apsaugo nuo valo nupjovimo bei nuplėšimo žuvies traukimo momentu.

  Pakuotėje yra 2 vnt. 70cm ilgio pavadėliai.

  Peržiūrėti
 • Sistema „Super Karpis" Prof Montaz 20-40g

  3,75 EUR

  Dugininė sistema karpių žūklei Super Karpis". Ant leadcore pavadėlio surišta sistema su dviem šėryklomis bei dviem, tarpusavyje nesipinančiais kabliukais, puikiai tiks tiek karpių, tiek kitų žuvų žvejybai.

  Galima rinktis 30 arba 40g.

  Peržiūrėti
 • Sistema karpių žūklei Prof Montaz 50g

  3,75 EUR

  Sistema karpių žūklei - sistema surišta ant "Leadcore" pavadėlio, kuriuo slankioja 50g šėrykla. Pinto valo pavadėliu pririštas tvirtas karpinis kablys su plauko sistema. Viskas surišta kokybiškai ir paruošta žūklei. Paprasta ir patogu.

  Peržiūrėti
 • Sistema dugninei žūklei Prof Montaz Carp 30g

  3,20 EUR

  Prof Montaz sistema dugninei žūklei. Patikima sistema surišta and Leedcore pavadėlio su apvalia šerykla ir dviem, tarpusavyje neispinančiais kablkiukais. Tvirti ir stiprūs kabliukai, pritvirtinti pintu valu. Puikiai tinka karosų, karšių ir kitų taikių žuvų žūklėje dugnine meškere.

  Sistemos ilgis - 30cm
  Šeryklos svoris - 40g

  Peržiūrėti
 • Sistema dugninei žūklei Prof Montaz Carp 40g

  3,75 EUR

  Prof Montaz Carp - sistema dugninei žūklei. Patikima sistema surišta and Leedcore pavadėlio su apvalia šerykla ir trim, tarpusavyje neispinančiais kablkiukais. Tvirti ir stiprūs kabliukai, pritvirtinti pintu valu. Puikiai tinka karosų, karšių ir kitų taikių žuvų žūklėje dugnine meškere.
  Šeryklos svoris 40g

  Peržiūrėti
 • Sistema dugninei žvejybai Orange Fishing Nr.47

  2,80 EUR

  Sistema dugninei žūklei Orange Fishing Nr47

  Kabliukai: Kumho(Korėja)- Nr.4 su plauku.
  Lidkoras: OCKERT – 40cm(45lb)
  Pavadėliai: pintas valas ORANGE Carp x8
  Šėryklėlė: Spring

  Galima rinktis iš skirtingų svorių šeryklų: 40, 50, 60g

  Sistema kokybiškai surišta ant tvirto ir skęstančio leadcore pavadėlio. Aštrus kabliukas su pritvirtintu plauku, skirtu gaudyti boiliais, wafteriai ar kitais masalais. Sistema puikiai tinka karpių, karšių, lynų ir kitų žūvų dugninei žvejybai. 

  Peržiūrėti
 • Sistema dugninei žvejybai Orange Fishing Nr.43

  3,40 EUR

  Sistema dugninei method feeder žvejybai Orange Fishing Nr43

  Kabliukai: Kumho(Korėja)- Nr.8 su plauku.
  Lidkoras: OCKERT – 40cm(45lb)
  Pavadėliai: pintas valas ORANGE Carp x8
  Šėryklėlė: feeder Method Boat

  Galima rinktis iš 40 arba 50g.

  Method Feeder sistema kokybiškai surišta ant tvirto ir skęstančio  leadcore pavadėlio. Aštrus kabliukas su pritvirtinta plauko sistema, skirta gaudyti boiliais, wafteriai ar kitais masalais. Sistema puikiai tinka karpių, karšių, lynų ir kitų žūvų dugninei žvejybai. 

  Peržiūrėti
 • Sistema dugninei žvejybai Orange Fishing Nr.17

  3,30 EUR

  Sistema dugnineiSistema dugninei žūklei Orange Fishing Nr17 su trim kabliukais

  Kabliukai: Kumho(Korėja)- Nr.10
  Pavadėliai: pintas valas Power Pro
  Šėryklėlė: Spring

  Šeryklos svoris 40g

  Sistema kokybiškai surišta ant pinto valo Power Pro. Pririšti trys aštrūs ir tvirti tarpusavyje nesipinantys kabliukai. Sistema puikiai tinka karpių, karšių, lynų ir kitų žūvų dugninei žvejybai. 

  Peržiūrėti