Sistemos dugninei

 • Plauko sistema žvejybai su žolėmis FL

  4,00 EUR

  Plauko sistema žvejybai su žolėmis FL. Ši sistema yra 20cm ilgio, 4 dydžio kabliukai žvėjoti boiliais. Žolėmis apdengtas valas maskuojamas ant dugno ir nebaido prisiartinusio laimokio. Dažniausiai naudojamas karpinėje žūklėje. Komplekte yra 2vnt kabliukų.

  Peržiūrėti
 • Plauko sistema su laikikliais...

  4,00 EUR

  Plauko sistema su boilių laikikliais FL. Sistema yra 20cm ilgio, kabliukai 6 dydžio. Komplekte yra 6vnt sistemų ir lapelis boilių tvirtintojų.

  Peržiūrėti
 • Atvadai žvejybai Feeder Sport 9 cm....

  1,60 EUR

  Atvadai žvejybai Feeder Sport 9 cm. ilgio, skirti pritvirtinti šėryklą gaudant Inline sistema

  Peržiūrėti
 • Prof Montaz sistema "Karosų žudikas" 30g

  1,40 EUR

  Ukrainiečių gamybos sistema patikima ir laiko išbandyta. Ant šios sistemos puikiai kimba karosai ir kita taiki žuvis. Sistemoje yra trys nedidelės šeryklėlės ir prie jų pririšti kabliukai. Patogu tuo, kad galima išbandyti skirtingus masalus ir išsiaiskinti, kas žuviai šią žvejybą patinka labiausiai.

  Peržiūrėti
 • Sistema karpių žūklei

  2,50 EUR

  Dviejų kabliukų su plauku ir šėryklos sistema skirta karpių žūklei

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Jaxon Method Feeder skirti...

  2,00 EUR

  Jau surišti kabliukai su valu ir pritvirtinga gumyte skirta užmauti peletėmis, kurios būtų šiek tiek nutolusios nuo kabliuko. Pakuotėje yra 8 vienetai surištu kabliukų sistemų. 

  Peržiūrėti
 • Šiaudelis žvejybai

  0,20 EUR

  Šie šiaudeliai naudojami dugninėse sistemose. Ant šiaudelio kabinama šerykla ir perveriamas kiauria šiaudelį valas. Tada šiaudelis su šerykla laisvai slankioje jūsų pagrindiniu valu.

  Peržiūrėti
 • Sistema dugninei žvejybai nr.27 30-50g

  2,40 EUR

  Sistema skirta gaudyti dugnine meškere. Sistema surišta ant "Leedcore", kabliukai pritvirtinti pinto valo pavadėliais. Viršuje pritvirtinta slankiojanti šerykla, apačioje du nesipinantys kabliukai. Galima rinktis iš 30 ir 40gramų šeryklų.

  Peržiūrėti
 • Sistema dugninei žvejybai 50/60g

  1,80 EUR

  Sistema skirta gaudyti dugnine meškere. Viršuje pritvirtintas kabliukas, toliau šeryklėlė su šiaudelu ir apačioje dar vienas kabliukas. Kabliukai pririšti pintu valu. Šerykleles galima rinktas iš 50 ar 60gramų svorio

  Peržiūrėti
 • Prof Montaz sistema "Carp/Karas" 30g

  2,50 EUR

  Ukrainiečių gamybos, patikima ir tvirta sistema, skirta gaudyti įvairią žuvį .Sistema skirta gaudyti dugnine meškere. Sistema surišta ant "Leedcore" , kabliukai pritvirtinti pinto valo pavadėliais. Šerklos svoris 30g

  Peržiūrėti
 • Prof Montaz sistema "Feeder" 40g

  2,80 EUR

  Ukrainiečių gamintojo "Prof Montaz" patikimos, tvirtos ir kokybiškos sistemos sutaupys jūsų laiką ir palengvins žūklę. Išbandytos sistemos su kuriomis gaudo tiek profesionalai tiek megėjai.
  Sistema "Feeder" yra surišta su dviem apačioje esančiais kabliukais ir prie jos pritvirtinta 40g konteinerinė šeryklą

  Peržiūrėti
 • Prof Montaz sistema "Asimetrinė...

  2,80 EUR

  Ukrainiečių gamintojo "Prof Montaz" patikimos, tvirtos ir kokybiškos sistemos sutaupys jūsų laiką ir palengvins žūklę. Išbandytos sistemos su kuriomis gaudo tiek profesionalai tiek megėjai.
  Sistema yra su vienu kabliu ir prie sistemos asimetrine kilpa yra pritvirtina 30 arba 50gramų šerykla pasirinktinai. Taip pat šeryklas bei jų svorius galite keisti patys. Sistema jautriai perduoda žuvies kibimą į meškerikočio galūnę, tinka gaudyti tiek stovinčiame vandenyje tiek upėje

  Peržiūrėti