Nuolaida 30

Aktyvūs filtrai

 • -30%
  • Išpardavimas!

  Ritė Dam Quick 5 FD 3000-4000

  66,50 EUR -30% 95,00 EUR

  Dam Quick 5 FD - atnaujinto dizaino DAM Quick serijos ritės pasižymi puikia išvaizda, tvirta konstrukcija, aukštos kokybės guoliais ir puikiu funkcionalumu.

  Savybės:
  Aukštos kokybės, patogi, ergonomiška;
  EVA rankenėlė;
  Dvigubai anoduota ritė;
  7+1 sandarūs, nerūdijantys rutuliniai guoliai;
  Hermetiška vandens nutekėjimo sistema;
  Aliuminis korpusas;
  Veltinio tepimo sistema;
  Anglinė stabdymo sistema;
  Apsauginė sukimo įvorė;
  Aukštos kokybės integruota pavarų sistema;
  Atspari korozijai konstrukcija;
  Idealiai tinka žvejybai sūriuose vandenyse;
  Priekinis stabdis.

  Peržiūrėti
 • -30%
  • Išpardavimas!

  Blizgė/vartiklė J-Fishing

  1,75 EUR -30% 2,50 EUR

  Blizgė/vartiklė J-Fishing - pailga, metalinė blizgė/vartiklė skirta plėšrūnų žūklei. Šios blizgės pasižymi agresyviu darbu po vandeniu, kuris išprovokuoja ešerių, lydekų bei starkių kibimus. Blizgės padengtos hologramine danga (arba kibi spalva), kuri po vandeniu švyti ir traukia žuvų dėmesį. Tinka visiems spiningavimo būdams tiek nuo kranto, tiek iš valties.

  Svoris: 22g.
  Ilgis: 9cm.

  Peržiūrėti
 • -30%
  • Išpardavimas!

  Dugninė meškerė MiracleFish 555 60-120g

  29,95 EUR -30% 42,78 EUR

  MiracleFish 555 - Šis meškerykotis pagamintas iš anglies pluošto mišinio, turi tvirtus žiedelius, kamštinę rankeną, bei tris skirtingų jautrumų bei kietumų viršūnėles, leidžiančias reguliuoti metamo svorio dydį bei pačios meškerės jautrumą. Optimaliausas užmetamas svoris svyruoja nuo 60 iki 120 gramų, kas leidžia gaudyti plataus spektro masalais bei skirtinguose vandens telkinuose - tiek upėse tiek ežeruose. ...

  Peržiūrėti
 • -30% Ritė su valu Mifine Rapid
  • Išpardavimas!

  Ritė su valu Mifine Rapid

  17,25 EUR -30% 24,64 EUR

  Mifine Rapid - gražaus dizaino, ritė su pilnu būgneliu privynioto valo. Ritėje įmontuota dvigubo stabdžio (baitrunner) sistema, turi greitai užsilenkiančią rankenėlę ir atsarginį būgnelį. Taupant žvejų laiką, gamintojai pasirūpino ir susuko būgnelį tvirtu 0,30mm storio valu. Gerai veikianti Baitrunner sistema su nedideliu pasipriešinimo leidžia vynioti valą iš būgnelio, kai pradinio kibimo momentu, stambus laimikis gali pareikalauti papildomo valo. Užfiksavus galinį stabdį pradeda veikti ...

  Peržiūrėti
 • -30% Žieminė meškerė „balalaika"
  • Išpardavimas!

  Žieminė meškerė „balalaika"

  2,17 EUR -30% 3,10 EUR

  Žieminė meškerė „balalaika" su laikikliu. Lengva meškerė puikiai tiks poledinėje žūklėje, gaudant įvairias žuvis avižėle.

  Ilgis - 25cm

  Peržiūrėti
 • -30% Graibštas gumuotas
  • Išpardavimas!

  Gumuotas graibštas FL 2,25m

  20,50 EUR -30% 29,29 EUR

  Gumuotas teleskopinis graibštas žvejybai padės jums saugiai išsitraukti užkibusius laimikius. Gumuoto tinklelio privalumai - taip smarkiai neįsipina kabliukai, nelaiko žuvies kvapo ir patogu plauti. Greitai susilanksto ir išsilanksto, patogu transportuoti. Pravartus įrankis galima naudoti tiek iš valties tiek žvejyboje nuo kranto. Graibšto kotas fiksuojasi trijose pozicijose: 75cm, 115cm ir 165cm.

  Galvos matmenys - 70x50cm
  Bendras ilgis - 2,25m
  Transportavimo ilgis - 80cm

  Peržiūrėti
 • -30%
  • Išpardavimas!

  Graibštas Akara

  20,02 EUR -30% 28,60 EUR

  Graibštas Akara - puikus graibštas žvejybai iš valties. Plati ir patogi graibšto galva padės lengvai ištraukti stambų laimikį. 

  Galvos matmenys: 60x80cm.
  Koto ilgis: 1.2m.
  Bendras ilgis: 1.95m.

  Peržiūrėti
 • -30% Spiningas FL Rockfish Tele Spin
  • Išpardavimas!

  Spiningas FL Rockfish Tele Spin 3.60/3.90m 30-60g

  27,76 EUR -30% 39,65 EUR

  FL Rock Fish Tele Spin - kompaktiškas teleskopinis spiningas, tinkantis tiek mėtyti sunkesnius masalus tiek žvejybai gyva žuvele. Iš anglies pluošto pagamintos meškerės užmetamas svoris yra nuo 30 iki 60 gramų, tai reiškia, jog meškerė puikiai užsimes ir su didele blizge ir su gyvu masalu. Patogi kamštinė rankena, leis tvirtai įsikibti į meškerę susigrūmus su laimikiu. Universalus meškerykotis tinkantis įvairiems žūklės būdams ...

  Peržiūrėti
 • -30% Sportinė balalaika
  • Išpardavimas!

  Sportinė balalaika

  7,40 EUR -30% 10,57 EUR

  Sportinė besargelinė žieminė meškerėlė - balalaika, kuriai nereikia papildomai naudoti sargelio. Meškerės galiukas yra ypatingai jautrus ir puikiai dirba su avižėlėmis bei perduoda kibimus. Meškerė turi tris žiedelius, per kur praveriamas valas. Ritėje yra sudėtos lavsaninės tarpinės, kurios užtikrina ritės sklandų sukimąsi, o viduje esantis silikonas apsaugo nuo prišalimo. Puikiai tinka žvejybai bemasaline arba standartine avižėle

  Svoris - 15,5g
  Bendra ilgis - 38cm
  Ritės skersmuo - 44,3mm
  Darbinis svoris - 0,7 - 2,8g

  Peržiūrėti
 • -30% sportinė besargelinė balalaika
  • Išpardavimas!

  Sportinė balalaika

  7,40 EUR -30% 10,57 EUR

  Sportinė besargelinė žieminė meškerėlė - balalaika, kuriai nereikia papildomai naudoti sargelio. Meškerės galiukas yra ypatingai jautrus ir puikiai dirba su avižėlėmis bei perduoda kibimus. Meškerė turi tris žiedelius, per kur praveriamas valas. Ritėje yra sudėtos lavsaninės tarpinės, kurios užtikrina ritės sklandų sukimąsi, o viduje esantis silikonas apsaugo nuo prišalimo. Puikiai tinka žvejybai bemasaline arba standartine avižėle

  Svoris - 17g
  Bendras ilgis - 33,5cm
  Ritės skersmuo - 44,3mm
  Darbinis svoris - 1-3,6g

  Peržiūrėti
 • -30%
  • Išpardavimas!

  Šeryklėlė šulinukas Akara 80-120g

  2,10 EUR -30% 3,00 EUR

  Atvira šeryklėlė, metaliniu tinkleliu su svorio centru apačioje. "Ragai" šėryklos švine padės išlaikyti šėryklą žvejojant upėje. Lengvai ir taikliai metasi, puikiai iškrenta jaukas ir pasisklaido žvejojamoje vietoje. Tinka naudoti su dauguma dugninių/feeder sistemų.

  Galima rinktis iš skirtingų svorių: 80g 90g 100g 110g 120g

  Peržiūrėti
 • -30%
  • Išpardavimas!

  Šėryklėlė Akara 40-120g

  1,68 EUR -30% 2,40 EUR

  Šėryklėlė su akcentuotu svorio centru apačioje, leis lengvai ir taikliai užmesti ir pataikyti į norimą tašką. Iš šeryklos gerai iškrenta jaukas. Daugiausiai naudojama su in-line arba kitomis dugninėmis / feeder sistemomis. 

  Galima rinktis iš skirtingų svorių:
  40g
  50g
  60g
  80g
  90g
  100g
  120g

  Peržiūrėti
 • -30% Šeryklėlė Akara 80-120g
  • Išpardavimas!

  Šeryklėlė Akara 80-120g

  2,45 EUR -30% 3,50 EUR

  Vidutinio dydžio, metalinė šėrykla skirta gaudyti upės srovėje. Šėryklos yra didesnio svorio ir turi specialius atsikišimus jos nugarėlėje, kurie įsiremia į upės dugną ir apsaugo ją nuo srovės ridenimo. Iš atviro šėryklos tinklelio gerai pasiskleidžia jaukas žvejojamam taške.

  Galima pasirinkti iš skirtingų storių.

  Peržiūrėti
 • -30% Dėklas telefonui ir nešiojamam įkrovikliui Deeper
  • Sumažinta kaina

  Dėklas telefonui ir nešiojamam įkrovikliui Deeper

  30,00 EUR -30% 42,85 EUR

  Deeper Winter Smartphone Case 2.0 – lengvas ir kompaktiškas išmaniojo telefono dėklas su papildoma izoliacija apsaugos telefoną esant minusinei temperatūrai. Izoliacijos elementai tvirtinami prie dėklo korpuso, kad nejudėtų. Dėklas tvirtinasi prie rankos specialiu dirželiu. Taupo telefono baterijos energiją. Suderinama su išorine baterija - jei telefonui prireiktų daugiau energijos, žieminiame dėkle yra skyrius išorinei baterijai laikyti. Speciali anga įkrovimo laidui prijungti leidžia taupyti laiką ir krauti telefoną juo naudojantis. Atsparumas purslams ir avarinis plūdrumas. Dėklas Deeper Winter Smartphone Case 2.0 apsaugo jūsų telefoną ne tik nuo šalčio, bet ir nuo bet kokio kontakto su vandeniu. Dėkle esančiam telefonui įkritus į vandenį, jis lieka plūduriuoti paviršiuje ir yra visiškai apsaugotas nuo drėgmės. Pastaba: gaminys neskirtas būti vandenyje ilgą laiką. Plūdrumas priklauso nuo dėkle laikomo telefono ir (arba) išorinės baterijos svorio.

  Peržiūrėti
 • -30% Graibštas gumuotas
  • Sumažinta kaina

  Graibštas gumuotas 2.2m

  17,94 EUR -30% 25,63 EUR

  Gumuotas teleskopinis graibštas žvejybai padės jums saugiai išsitraukti užkibusius laimikius. Gumuoto tinklelio privalumai - taip smarkiai neįsipina kabliukai, nelaiko žuvies kvapo ir patogu plauti. Greitai susilanksto ir išsilanksto, patogu transportuoti. Pravartus įrankis, puikiai tinka naudoti iš valties ar nuo kranto. Graibšto kotas fiksuojasi trijose ilgiuose - 75cm, 115cm ir 165cm.

  Galvos matmenys - 60x55cm
  Bendras ilgis - 2,2m
  Transportavimas - 95cm

  Peržiūrėti
 • -30%
  • Sumažinta kaina

  Metalinis kibimo indikatorius/swingas FL

  8,96 EUR -30% 12,80 EUR

  Kibimo indikatorius - swingas. Jungiasi prie signalizatoriaus ir kartu šviečia kimbant žuviai. Tvirta, metalinė kojelė apsaugo nuo vėjo. Galima reguliuoti svorio pasiskirstymą ir jautrumą. 

  Peržiūrėti
 • -30% Stovas meškerėms Hokaido
  • Išpardavimas!

  Stovas meškerėms Hokaido

  76,86 EUR -30% 109,80 EUR

  Stovas meškerėms Hokaido - stabilus keturkojis stovas skirtas karpių/dugninei žvejybai. Stovas turi trys meškerių laikiklius į kurių vietas galima įsukti signalizatorius. Dvi kojos aukštesnes negu kitos dvi, stovo kojos tai pat galima reguliuoti i norimas padėtis, priartinti prie centro arba patolinti iki kraštu, tai užtikrina jo stabilumą. Kiekvienos teleskopinės kojos ilgį galima reguliuoti atskirai, tai pat vienos kojos aukštesnes negu kitos. Kojas galima tvirtinti skirtingose padėtyse. Galima reguliuoti stovo aukštį, ilgį bei pasvyrimo kampą. 
  Stovas greitai susirenka ir patogiai susideda į jam skirtą transportavimo krepšį. Kompaktiškas, patogus ir tvirtas stovas meškerėms.

  Šio stovo reguliuojasi:
  Aukštis - nuo 75cm iki 130cm

  Ilgis - nuo 100cm iki 150cm
  Tarpai tarp laikiklių -30cm
  Laikiklių skaičius - 3

  Peržiūrėti
 • -30%
  • Išpardavimas!

  Boiliai Extra Carp Magic Pop Up 10mm - Pineapple

  2,80 EUR -30% 4,00 EUR

  Extra Carp Magic Pop Up - aukštos kokybės masalų linija, kurioje yra visos reikalingos sudedamosios dalys, reikalingos sėkmingai žvejybai. Nauja formulė paremta kruopščiai atrinktais, 100% natūraliais ingredientais. Ypatingas dėmesys skirtas komponentų kokybei, todėl ši formulė apima tik geriausius Europos gamintojų ingredientus. Šie boiliai yra unikalūs, nes kiekvienam aromatui naudojama kitokia formulė. Taip pat jie termiškai apdorojami vandens garais, kurie užtikrina didelį baltymų, vitaminų, aromato ir kitų maistinių medžiagų kiekį produktuose.

  Dydis - 10mm
  Skonis -  ananasas

  Peržiūrėti
 • -30% Boiliai Magic Pop Up 10mm - Coconut
  • Išpardavimas!

  Boiliai Extra Carp Magic Pop Up 10mm - Coconut

  2,80 EUR -30% 4,00 EUR

  Extra Carp Magic Pop Up - aukštos kokybės masalų linija, kurioje yra visos reikalingos sudedamosios dalys, reikalingos sėkmingai žvejybai. Nauja formulė paremta kruopščiai atrinktais, 100% natūraliais ingredientais. Ypatingas dėmesys skirtas komponentų kokybei, todėl ši formulė apima tik geriausius Europos gamintojų ingredientus. Šie boiliai yra unikalūs, nes kiekvienam aromatui naudojama kitokia formulė. Taip pat jie termiškai apdorojami vandens garais, kurie užtikrina didelį baltymų, vitaminų, aromato ir kitų maistinių medžiagų kiekį produktuose.

  Dydis - 10mm
  Skonis -  kokosas

  Peržiūrėti
 • -30% Boiliai Magic Pop Up 10mm - Garlic
  • Išpardavimas!

  Boiliai Extra Carp Magic Pop Up 10mm - Garlic

  2,80 EUR -30% 4,00 EUR

  Extra Carp Magic Pop Up - aukštos kokybės boiliai, skirti karpių žūklei bei taip pat puikiai vilioja karšius, lynus, karosus bei kitas taikias žuvis. Masalai yra plūdrūs ir kylantis į vandens paviršių. Kiekvienas masalas pasižymi ryškia spalva bei stipriu kvapu. Jų gamybai naudojami kruopščiai atrinkti naudingi komponentai bei sudedamosios dalys, kurios reikalingos sėkmingai žvejybai. Masalai pagaminti iš 100% natūralių ingredientų. Kiekvieno skonio kūrimui yra panaudota unikali gamybos formulė. Magic Pop Up boiliai termiškai apdorojami vandens garais, kurie užtikrina didelį baltymų, vitaminų, aromato ir kitų maistinių medžiagų kiekį produktuose.

  Dydis - 10mm
  Skonis -  česnakas

  Peržiūrėti