Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

Dydį

Dydį

Pirštinės

 • Pirštinės žvejybai atlenkiamais pirštais Rumpol

  9,90 EUR

  Šios pirštinės puikiai tinka naudoti žvėjyboje atvėsus orams. Galima atidengti tris pirmuosius pirštus, jeigu reikia pakeisti masalą arba surišti mazgą. Atlikus veiksmą, pirštus galima vėl šiltai uždengti ir toliau tęsti žvėjybą. Puikus pagalbininkas spinigautojams, o žvėjai, kurių rankos mažiau bijo šalčio, dažnai naudoja ir žieminėje žūklėje.

  Peržiūrėti
 • Kumštinės pirštinės žvejybai

  9,04 EUR

  Kumštinės pirštinės žvejybai, šiltos, atlenkiamais galais...

  Peržiūrėti
 • Neopreninės pirštinės Keitech Titanium

  17,70 EUR

  Keitech Titanium - šiltos rudeninės bei žieminės pirštinės Keitech Winter Titanium. Pirštinių storis 1,2mm, vidus padengtas titaninė danga, kuri puikiai izoliuoja šilumą ir neleidžia jūsų rankoms šalti. Pirštinėje yra trys pirštai pusiau dengti ir du pilnai dengti, taip su jomis patogu uždeti masalą ir nėra suvaržyti judėsiai. Pirštines puikiai tinka naudoti šaltuoju sezonu, įvairiuose žūklės būduose. Kokybiškos ir patikimos pirštinės žvejybai, kurias naudoja daugelis Lietuvos žvejų.

  Peržiūrėti
 • Pirštinės K2 Rumpol

  7,54 EUR

  Patogios pirštinės naudojamos šaltuoju laikotarpiu. Trys atviri pirštai, du uždengti. Puikiai tinka naudoti spiningaujant ar žvejojant kitokių žūklės būdu.

  Peržiūrėti
 • Neopreninės Pirštinės Keitech Titanium

  19,50 EUR

  Keitech Winter Titanium - naujo modelio, šiltos, rudeninės bei žieminės pirštinės, su visais dengtais penkiais pirštais. Pirštinių storis 1,2mm, vidus padengtas titaninė danga, kuri puikiai izoliuoja šilumą ir neleidžia rankoms šalti. Pirštinėje yra trys pirštai pusiau dengti ir du pilnai dengti. Su pirštinėmis patogu uždėti masalą ir nėra suvaržyti judesiai. Pirštinės puikiai tinka naudoti šaltuoju metų sezonu, įvairiuose žūklės būduose. Patogios, patikimos ir šiltos pirštinės.

  Peržiūrėti
 • Kumštinės pirštinės

  8,50 EUR

  Šiltos kumštinės pirštinės.
  Vidus dengtas kailiu. Pirštines galime labai greitai užsidėti bei nusiimti nuo rankų.
  Nešalkite rankų poledinėje žūklėje.

  Peržiūrėti
 • Pirštinės žvejybai Keitech

  13,75 EUR

  Pirštinės Keitech - tai iš plonos neopreninės medžiagos pasiūtos lengvos, bepirštės pirštinės skirtos naudoti atvėsus orams ypač rudenį ar pavasarį. Nevaržo judesių kabinant masalą. Puikiai tinka naudoti spiningaujant. Patogios ir šiltos pirštinės žvejybai, leis jums jaustis komfortiškai ir šiltai.
  Galima rinktis iš skirtingų dydžių.

  Peržiūrėti
 • Pirštinės Keitech Neopren

  23,80 EUR

  Šiltos pirštinės žvejybai Keitech Neopren. Pagamintos iš 1,2mm storio neopreninės medžiagos, apsaugos jūsų rankas bei pirštus nuo šalčio.
  Trys pagrindiniai pirštai gali būti atidengti. Puikiai tinka žvejybai žiemai arba spiningaujant šaltuoju sezonu. Kokybiškos ir patikimos pirštinės žvejybai, kurias naudoja daugelis Lietuvos žvejų.

  Peržiūrėti