Filtruoti pagal

Svareliai

Įvairūs švinai skirti žvejybai

 • Karpinis švinas

  1,90 EUR

  Pailgos formos karpiniai švinai su įmontuotu suktuku.
  Įvairių svorių.

  Peržiūrėti
 • Volframinė Čeburaška

  0,40 EUR

  Volframinė išrenkama "čeburaška" kraujo spalvos (blood) skirta spiningavimui. Volframinės čeburaškos pasižymi savo sunkumų, jos yra iki 50% mažesnės nei tokio pat svorio švininės. Kompaktiško dydžio svarelis, kur kas greičiau ir efektyviau leidžiasi į dugną. Dėl aerodinamiškos formos svareliai metasi gerokai toliau ir tiksliau nei įprasti galvakabliai. Volframas yra daug skambesnis, nei švinas ar paprastas metalas, daužydami jį į dugną, akmenis ar esantį karoliuką ant sistemos, jis skleis garsą ir taip labiau vylios žuvis. Su šiuo svareliu galėsite daug efektviau ir  jautriau valdyti masalą, nes jis yra pritvirtintas ant laisvos jungties. Čeburaškos dažomos terminių dažymu, taip dažai laikosi kokybiškai ir ilgai.

  Peržiūrėti
 • Švinas apvalus žvejybai su suktuku 50-120g

  0,60 EUR

  Švinas apvalus žvejybai. Su įmontuotu suktuku. Svoris pasirinktinai nuo 50 iki 120 gramų

  Peržiūrėti
 • Švinukų rinkinys 0,3 - 2,5g

  1,51 EUR

  Užspaudžiamų švinukų rinkinys 0,3 - 2,5g

  Peržiūrėti
 • Švinas apvalus su kembriku 50-120g

  0,50 EUR

  Apvalus švinas žvejybai. Švino viduje esantis guminis kabmrikas leis laisvai švinui slankioti valu.
  Svoriai pasirinktinai nuo 50 iki 120gramų.

  Peržiūrėti
 • Slyvučių rinkinys Jaxon 4,5-12g 65 vnt.

  14,07 EUR

  Slankiojančių slyvučių rinkinys 65 vnt. Slyvučių svoriai nuo 4,5 iki 12gramų

  Peržiūrėti
 • Karpiniai švinai 60 - 120 g.

  2,90 EUR

  Sgitingų spalvų  maskuoti švinai, dažnai naudojami karpinėse sistemosi. Švinų svoriai nuo 60 iki 110gramų. Švino viršuje įmontuotas suktukas.
  Geri švinai naudajomai karpių arba dugninėje žūklėje.

  Peržiūrėti
 • Švinų komplektas 2-4,5g

  9,65 EUR

  Slankiojančių švinų "slyvučių" komplektas.
  Komplektas yra slyvutės nuo 2 iki 4,5gramų.
  Švinas su kembriku, laisvai slankioja valu.

  Peržiūrėti
 • Švinukų komplektas 3-10g

  10,50 EUR

  Slankiojančių švinų "slyvučių" komplektas.
  Komplektas yra slyvutės nuo 3 iki 10gramų.
  Švinas su kembriku, laisvai slankioja valu.

  Peržiūrėti
 • Karpiniai švinai

  1,50 EUR

  Švinas karpių žūklei apvalio formos su suktuku.
  Švinas dengtas smėlio, grublėtu paviršiumi. Naudojamas įvairiuose karpinėse sistemose.

  Peržiūrėti
 • Svarelis "Slyvutė" su termokembriku 2-20g

  0,12 EUR

  Švininis svarelis "Slyvutė" - svarelis tinkamas žvejybai tiek plūdine tiek dugnine meškere.
  Svarelio viduryje esantis kembrikas leis svareliui laisvai slankioti valu. 
  Galima rinktis iš įvairių svorių.

  Peržiūrėti
 • Sistema ešeriams Drop Shot Rig 7-14g

  5,40 EUR

  Spiningavimo sistema Drop Shot Rig - surišta Drop Shot sistema su suktuku viršuje. Suktukas padeda valui nesusipinti bei greitai ir lengvai pritvirtinti sesitemėlę prie pagrindinio valo. Sistemėlės kabliukas yra pritvirtintas aukščiau svarelio, taip masalas pateikiamas aukščiau dugno ir matomas žuvims iš tolimo atstumo. Labai gerai veikia, kai žuvis yra labai nedideliame plote, nes užmetus masalą, galima jį ilgai išlaikyti vienoje vietoje. Lengvai judinant meškerę, masalui suteikiami sužeistos žuvies ar kito vandens gyvio judesiai. Sistemėlės svarelis pagamintas iš volframo. Turi specialų suktuką, kuris leidžia reguliuoti atstumą kiek masalas bus pakilęs nuo dugno.

  Peržiūrėti
 • Volframinė Čeburaška

  0,40 EUR

  Volframinė išrenkama "čeburaška" spiningivaimui juoda. Volframinės čeburaškos pasižymi savo sunkumų, jos yra iki 50% mažesnės nei tokio pat svorio švininės. Kompaktiško dydžio svarelis, kur kas greičiau ir efektyviau leidžiasi į dugną. Dėl aerodinamiškos formos svareliai metasi gerokai toliau ir tiksliau nei įprasti galvakabliai. Volframas yra daug skambesnis, nei švinas ar paprastas metalas, daužydami jį į dugną, akmenis ar esantį karoliuką ant sistemos, jis skleis garsą ir taip labiau vylios žuvis. Su šiuo svareliu galėsite daug efektviau ir  jautriau valdyti masalą, nes jis yra pritvirtintas ant laisvos jungties. Čeburaškos dažomos terminių dažymu, taip dažai laikosi kokybiškai ir ilgai.

  Peržiūrėti
 • Volframinė Čeburaška

  0,40 EUR

  Volframinė išrenkama "čeburaška" spiningavimui naturalios spalvos. Volframinės čeburaškos pasižymi savo sunkumų, jos yra iki 50% mažesnės nei tokio pat svorio švininės. Kompaktiško dydžio svarelis, kur kas greičiau ir efektyviau leidžiasi į dugną. Dėl aerodinamiškos formos svareliai metasi gerokai toliau ir tiksliau nei įprasti galvakabliai. Volframas yra daug skambesnis, nei švinas ar paprastas metalas, daužydami jį į dugną, akmenis ar esantį karoliuką ant sistemos, jis skleis garsą ir taip labiau vylios žuvis. Su šiuo svareliu galėsite daug efektviau ir  jautriau valdyti masalą, nes jis yra pritvirtintas ant laisvos jungties. Čeburaškos dažomos terminių dažymu, taip dažai laikosi kokybiškai ir ilgai.

  Peržiūrėti
 • Volframinė Čeburaška

  0,40 EUR

  Volframinė išrenkama "čeburaška" skirta spiningavimui rūžavos (pink) spalvos. Volframinės čeburaškos pasižymi savo sunkumų, jos yra iki 50% mažesnės nei tokio pat svorio švininės. Kompaktiško dydžio svarelis, kur kas greičiau ir efektyviau leidžiasi į dugną. Dėl aerodinamiškos formos svareliai metasi gerokai toliau ir tiksliau nei įprasti galvakabliai. Volframas yra daug skambesnis, nei švinas ar paprastas metalas, daužydami jį į dugną, akmenis ar esantį karoliuką ant sistemos, jis skleis garsą ir taip labiau vylios žuvis. Su šiuo svareliu galėsite daug efektviau ir  jautriau valdyti masalą, nes jis yra pritvirtintas ant laisvos jungties. Čeburaškos dažomos terminių dažymu, taip dažai laikosi kokybiškai ir ilgai.

  Peržiūrėti
 • Volframinė čeburaška

  1,45 EUR

  Volframinė išrenkama "čeburaška" spiningivaimui auksinė. Volframinės čeburaškos pasižymi savo sunkumų, jos yra iki 50% mažesnės nei tokio pat svorio švininės. Kompaktiško dydžio svarelis, kur kas greičiau ir efektyviau leidžiasi į dugną. Dėl aerodinamiškos formos svareliai metasi gerokai toliau ir tiksliau nei įprasti galvakabliai. Volframas yra daug skambesnis, nei švinas ar paprastas metalas, daužydami jį į dugną, akmenis ar esantį karoliuką ant sistemos, jis skleis garsą ir taip labiau vylios žuvis. Su šiuo svareliu galėsite daug efektviau ir  jautriau valdyti masalą, nes jis yra pritvirtintas ant laisvos jungties. Čeburaškos dažomos terminių dažymu, taip dažai laikosi kokybiškai ir ilgai.

  Peržiūrėti
 • Volframinė Čeburaška

  0,40 EUR

  Volframinė išrenkama "čeburaška" varinės spalvos skirta spiningavimui. Volframinės čeburaškos pasižymi savo sunkumų, jos yra iki 50% mažesnės nei tokio pat svorio švininės. Kompaktiško dydžio svarelis, kur kas greičiau ir efektyviau leidžiasi į dugną. Dėl aerodinamiškos formos svareliai metasi gerokai toliau ir tiksliau nei įprasti galvakabliai. Volframas yra daug skambesnis, nei švinas ar paprastas metalas, daužydami jį į dugną, akmenis ar esantį karoliuką ant sistemos, jis skleis garsą ir taip labiau vylios žuvis. Su šiuo svareliu galėsite daug efektviau ir  jautriau valdyti masalą, nes jis yra pritvirtintas ant laisvos jungties. Čeburaškos dažomos terminių dažymu, taip dažai laikosi kokybiškai ir ilgai.

  Peržiūrėti
 • Sistema spiningavimui Tokyo Rig

  3,30 EUR

  Tokyo Rig - sistema su volframiniu svareliu, stikliniu karokiuku ir kabliuku. Skirta gaudyti ešeriams, starkiams. Gaudant TOKYO RIG sistemėle, sumažėja tikimybė užkabinti dugno kliuvinius. Volframinis svarelis pasižymi geromis aerodinaminėmis savybėmis, ko pasekoje užtikrinamas tolimesnis užmetimas nei naudojant švininį svarelį. Volframinis svarelis taip pat nesideformuoja kaip švininis. Volframinis svarelis žymiai pranoksta švininius ne tik dėl savo mažesnės išvaizdos (iki 50% mažesnis nei švininis svarelis), kuris mažiau baido žuvį, tačiau ir dėl savo kietumo, kurio dėka daužydamasis į dugną, sukelia daug stipresnius garsus nei švininis, o tai labiau vilioja žuvis.

  Peržiūrėti
 • Sistema spiningavimui Tokyo Rig x2

  2,80 EUR

  Tokyo Rig x2 - sistema su dviem volframiniais svareliais,stikliniu karoliuku per vidurį ir kabliuku. Skirta gaudyti ešerius, starkius. Gaudant Tokyo Rig sistemėle, sumažėja tikimybė užkabinti dugno kliuvinius. Volframiniai svareliai pasižymi geromis aerodinaminėmis savybėmis, ko pasekoje užtikrinamas tolimesnis užmetimas nei naudojant švininius svarelius. Volframiniai svareliai taip pat nesideformuoja kaip švininiai. Svareliai iš abiejų pusių daužydamiesi į karoliuką, sukuria  žuvį viliojančius garsus. Volframiniai svareliai žymiai pranoksta švininius ne tik dėl savo mažesnės išvaizdos (iki 50% mažesni nei švininiai svareliai), kurie mažiau baido žuvį, tačiau ir dėl savo kietumo, kurio dėka daužydamasis į dugną sukelia daug stipresnius garsus nei švininiai, o tai žymiai labiau vilioja žuvis.

  Peržiūrėti
 • Sistema ešeriams Carolina Rig 7-14g

  4,80 EUR

  Spiningavimo sistema Carolina rig sistemėlė – sukurta, kaip hipnotizavimo priemonė ešeriams. Šiai sistemėlei dažnu atveju neatsispiria ir vangios, sočios žuvys. Masalas ant kabliuko naudojamas silikoninis, „valgomas“ guminukas, o svareliui volframinė arba švininė kulka. Pravedimas panašus į tradicinį džigą, kada masalas atkeliamas nuo dugno ir paleidžiamas vėl grimzti. Grimztant arba nugrimzdus sistemėlei, ją galima lengvai pajudinti. Tuo momentu, volframinė kulka besidaužydama į stiklinį karoliuką, sukuria garsą, kuris atkreipia ešerių dėmėsį. Carolina rig sistemėlė puikiai tinkama pradedančiajam ešerių gaudytojui, bet ja puikiai gaudo ir profesionalai.

  Peržiūrėti