Aktyvūs filtrai

 • Vašelis žvejybai FL Splicing

  1,00 EUR

  Vašeliu greitai ir patogiai užmausite boilį ar kitą masalą ant plauko sistemos.

  Ilgis - 5cm

  Peržiūrėti
 • Vašelis žvejybai FL Braid Needle

  1,80 EUR

  Vašeliu greitai ir patogiai užmausite boilį ar kitą masalą ant plauko sistemos.

  Ilgis - 4,5cm

  Peržiūrėti
 • Stalas FOX Bivvy Table

  50,90 EUR

  Staliukas su teleskopinėmis kojomis. Mažas bei patogus transportuoti. Tiks tiek žvejyboje pasidėti reikalingiems įrankiams, tiek poilsiavietėje. Teleskopinės, reguliuojamos kojos leis pasistatyti staliuką ant bet kokio nelygaus paviršaus ir išlaikys staliuką stabiliu. 

  Stalviršio išmatavimai - 47x28cm
  Aukštis - reguliuojasi nuo 24 iki 33cm

  Peržiūrėti
 • Indelis uodo trūklio lervoms plauti Flagman

  6,80 EUR

  Indelis, skirtas uodo trūklio lervoms (matiliui) plauti. Itin mažų akių tinklelis užtikrina, kad plovimo metu matilius neišbėgs.

  Matmenys - 16x16cm

  Peržiūrėti
 • Atvadai Flagman Feeder Links

  1,50 EUR

  Aukštos kokybės atvadai su segtuku šeryklėlei gaudant in-line sistema dugninėje žvejyboje. Atvadas atitraukia šėryklą nuo pagrindinio valo ir neleidžia susipinti sistemai. Pakuotėje yra 2 vnt.

  Galima pasirinkti iš skirtingų ilgių.

  Peržiūrėti
 • Žirklės pintam valui kirpti Flagman

  4,60 EUR

  Lengvos ir kompaktiškos žirklutės žūklei. Pagamintos iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Vieni ašmenys su smulkiais įrėžimais, kas stabdo valo slydimą.

  Peržiūrėti
 • Dėžutė masalams Flagman

  5,50 EUR

  Kompaktiška dėžutė su tinkleliu dugne ir perforuotu dangteliu, skirta gyviems ir negyviems masalams. Dėžutės apačioje yra tinklelis, per kurį nuteka vandens perteklius, kvėpuoja gyvi masalai. Galima lengvai ir greitai praplauti esančius gyvus ir negyvus masalus. Dėžutė pagaminta iš kokybiško plastiko.

  Matmenys - 13,5x6,5x5,3mm

  Peržiūrėti
 • Žirklės sliekams karpyti Flagman

  6,90 EUR

  Tvirtos, patogios žirklės sliekams karpyti. Smulkios ašmenų dantelės užtikrina, kad gyvi masalai būtų lengvai ir tiksliai susmulkinami. 

  Peržiūrėti
 • Žirklutės valui kirpti Flagman

  2,90 EUR

  Kompaktiškos žirklutės, kurios puikiai tilps net ir į kišenę. Puikiai kirps ne tik monofilamentinį valą, bet ir pintą ar karpinius pavadėlius.

  Peržiūrėti
 • Indelis uodo trūklio lervoms plauti

  6,30 EUR

  Indelis, skirtas uodo trūklio lervoms (matiliui) plauti. Itin mažų akių tinklelis užtikrina, kad plovimo metu matilius neišbėgs.

  Matmenys - 25,5x15x4,5cm

  Peržiūrėti
 • Jauko maišyklė Top Mix

  19,50 EUR

  Nerūdijančio plieno jauko maišyklė, skirta užsidėti ant elektrinio suktuko. Greitai ir tolygiai išmaišo jauką. Skirtums jaučiamas didenis, nei maišant jauką su rankomis. Dėl plokščio dugno konstrukcijos, bus pasiektas kiekvienas kibiro taškas.

  Bendras aukštis - 31cm
  Plotis - 11cm

  Peržiūrėti
 • Formelė šėryklai Top Mix Universal

  3,10 EUR

  Formelė sukurta naudoti su Top Mix Arrow ir Improved Method šėryklomis. Norėdami naudoti formelę, tiesiog įdėkite granules arba jauką į formos viršų, įstatykite šėryklą ir suspauskite. Formelė labai lengvai atsidaro ir šėrykla su jauku lengvai išsiima.

  Peržiūrėti
 • Formelė šėryklai Top Mix Arrow Pro

  3,10 EUR

  Formelė sukurta naudoti su Top Mix Arrow Pro šėryklomis. Norėdami naudoti formelę, tiesiog įdėkite granules arba jauką į formos viršų, įstatykite šėryklą ir suspauskite. Formelė labai lengvai atsidaro ir šėrykla su jauku lengvai išsiima.

  Peržiūrėti
 • Formelė šėryklai Top Mix Arrow Pro

  3,20 EUR

  Formelė sukurta naudoti su Top Mix Arrow Pro šėryklomis. Norėdami naudoti formelę, tiesiog įdėkite granules arba jauką į formos viršų, įstatykite šėryklą ir suspauskite. Formelė yra minkšta, silikoninė, tad jaukas labai lengvai išsiims.

  Peržiūrėti
 • Formelė šėryklai Top Mix Arrow Flat XL

  3,20 EUR

  Formelė sukurta naudoti su Top Mix Arrow Flat Method XL šėryklomis. Norėdami naudoti formelę, tiesiog įdėkite granules arba jauką į formos viršų, įstatykite šėryklą ir suspauskite. Formelė yra minkšta, silikoninė, tad jaukas labai lengvai išsiims. Turi silikoninius "sparnelius", kuriuos paspaudus, šėrykla su jaukus lengvai ir patogiai išsiema iš formos.

  Peržiūrėti
 • Formelė šėryklai Top Mix Arrow Flat L

  3,20 EUR

  Formelė sukurta naudoti su Top Mix Arrow Flat Method L šėryklomis. Norėdami naudoti formelę, tiesiog įdėkite granules arba jauką į formos viršų, įstatykite šėryklą ir suspauskite. Formelė yra minkšta, silikoninė, tad jaukas labai lengvai išsiims.

  Peržiūrėti
 • Indelis Ringers

  3,19 EUR

  Talpa - 500ml
  Matmenys - 15x10x5,5cm.

  Peržiūrėti
 • Švieselė Energo Night Wasp – Bulb 3mm

  1,00 EUR

  Energo Night Wasp – švieselės skirtos naudoti naktinėje žūklėje, kad pamatyti žuvies kibimą. Šviečiančia šviesele galima pakeisti plūdės viršūnėlę arba naudoti dugninėje žūklėje. Pakuotėje yra 2 vnt.

  Ilgis – 3x37mm
  Švietimo trukmė – 24h

  Peržiūrėti
 • Peilis Imax

  13,10 EUR

  Tvirtas, aštrus, juodai dengtas, nerūdijančio plieno peilis. Peilis turi neslystančias rankenas, kurios užtikrina patogumą ir geresnį peilio valdymą. Prie peilio pridedamas dėklas ir keraminis galąstuvas. 

  Peržiūrėti
 • Karabinai Decoy EX Snap

  3,40 EUR

  Decoy EX Snap - japonų gamybos karabinai, naudojami in-line sistemoje pritvirtinti šėryklą, kad ji laisvai slankiotų valu pagrindiniu valu. Tvirtas ir patogus prisegimas. Dėl savo išlenktos V formos ir gamyboje naudojamų aukštos kokybės medžiagų, karabinai yra itin tvirti, konstrukcija apsaugo nuo mazgo nuslydimo. 

  Pakuotėje yra 7 vnt.
  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių:

  2 - 90lb
  3 - 120lb 
  4 - 150lb

  Peržiūrėti