Signalizatoriai / Kibimo indikatoriai

 • Signalizatorius Rumpol

  12,06 EUR

  Signalizatorius skleidžia skirtingą garsą tempiant bei atleidžiant valą, dega skirtingomis spalvomis, žalia ir raudona. Reguliuojasi jautrumas, garsas ir signalo tonas. Galima įjungti begarsį rėžimą. Tuomet žuvies kibimą, signalizatorius rodys tik spalvomis. Aptrauktas guma, atsparus drėgmei. Turi jungtį, skirtą įkišti šviečiantiems kibimo indikatoriams. 

  Peržiūrėti
 • Signalizatorius Rumpol su antenom

  13,06 EUR

  Signalizatorius su papildomom šviečiančiom antenom, kurios būną matomos iš didelio atstumo Skleidžią skirtiną garsą, traukiant bei atleidžiant valą, dega skirtingomis spalvomis. Reguliuojamas garsumas, jautrumas, bei signalo tonas. Galima įjumgti begarsį rėžimą, kuriuo metu žuvies kibimą signalizatorius rodys tik spalvomis. Aptrauktas guma, atsparus drėgmei. Tuji jungtį skirta šviečiantiems kibimo indikatoriams. Parduodamas kartu su krona.

  Peržiūrėti
 • Signalizatorius Globe

  6,99 EUR

  Signalizatorius Globe, , reguliuojasi jautrumas, skleidžiamas garsas ir signalo garsumas. Turi jungtį skirta šviečiantiems kibimo indikatoriams įjungti.  Parduodamas kartu su elementu

  Peržiūrėti
 • Kibimo indikatorius - swingas dėžutėje raudonas/žalias

  4,02 EUR

  Kibimo indikaotiurs - swingas dėžutėje. Jungiasi prie signalizaotriaus ir kartu šviečia kimbant žuviai. Tvirta metalinė kojelė apsaugo nuo vėjo. Galima reguliuoti svorio pasiskirstymą ir jautrumą. 

  Galima rinktis iš dviejų spalvų: žalios arba raudonos

  Peržiūrėti
 • Kibimo indikatorius - swingas dėžutėje, mėlynas

  4,02 EUR

  Kibimo indikaotiurs - swingas dėžutėje mėlynos spalvos. Jungiasi prie signalizaotriaus ir kartu šviečia kimbant žuviai. Tvirta metalinė kojelė apsaugo nuo vėjo. Galima reguliuoti svorio pasiskirstymą ir jautrumą.

  Peržiūrėti
 • Kibimo indikatorius - swingas dežutėje, geltonas

  4,02 EUR

  Kibimo indikaotiurs - swingas dėžutėje geltonos spalvos. Jungiasi prie signalizaotriaus ir kartu šviečia kimbant žuviai. Tvirta metalinė kojelė apsaugo nuo vėjo. Galima reguliuoti svorio pasiskirstymą ir jautrumą.

  Peržiūrėti
 • Kibimo indikatorius su grandinėle

  3,52 EUR

  Kibimo indikatorius su grandinėle. Galima įjungti į signalizatorius ir žuvies kibimo momentu šviečia kartu su signalizatoriumi. Patogu transporuoti.

  Peržiūrėti
 • Signalizatorius Rumpol

  7,48 EUR

  Signalizatorius Rumpol, reguliuojasi jautrumas, signalo tonas ir garsumas. Turi jungtį, skirtą šviečiantiems kibimo indikatoriams įjungti. Parduodamas kartu su krona.

  Peržiūrėti
 • Signalizatorius Rumpol Carp

  6,53 EUR

  Signalizatorius Rumpol, reguliuojasi jautrumas, signalo tonas ir garsumas. Turi jungtį, skirtą šviečiantiems kibimo indikatoriams įjungti

  Peržiūrėti
 • Kibimo indikatorius - bezdžionėlė

  0,65 EUR

  Kibimo indikatorius plastmasinė bezdžionėlė. Į vidų galima įdėti švieselę arba svarelį. Kabinasi ant lavo, žuvies kibimo momento - kilnojasi.

  Peržiūrėti
 • Skambaliukas užsukamas

  0,43 EUR

  Užsukamas skambaliukas tvirtinasi prie meškerės galūnės, žuvies kibimo momentu leidžia garsą

  Peržiūrėti
 • Skambaliukas užspaudžiamas

  0,43 EUR

  Užspaudžiamas skambaliukas tvirtinasi prie meškerės galūnės ir kibimo momentu leidžią garsą

  Peržiūrėti