Signalizatoriai / kibimo indikatoriai

Platus pasirinkimas kibimo indikatorių bei signalizatorių. Signalizatorius, žuvies kibimo momentu garsiniu signalu praneša apie susidomėjimą masalu. Įvairūs kibimo indikatoriai / „swingai“, tvirtai pasikabins ant valo ir savo judėjimu praneš apie laimikio kibimą. Turime taip pat ir signalizatorių komplektų platų pasirinkimą, kuriuose signalizatoriai iškart parduodami su racija, kuri praneš apie kibimą net kai būsite 200 metrų nutolę nuo savo įrangos.

Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Aktyvūs filtrai

 • -15% Signalizatorių komplektas Crystal BlackFox 4+1
  • Išpardavimas!

  Signalizatorių komplektas Crystal BlackFox 4+1

  138,00 EUR -15% 162,35 EUR

  Crystal BlackFox - kibimo indikatorių rinkinys su racija. Veikimo nuotolis 150-250 metrų, priklausomai nuo oro sąlygų ir vietovės. Visiškai atsparūs vandeniui! Tai naujas dizainas, klasikinis stilius derinamas su dideliu funkcionalumu. Įvairiaspalviai led - privalumas, nes yra galimybė pasirinkti 7 signalizatoriaus diodo spalvas. Tai reiškia, kad signalizatorius galite nustatyti bet kokios spalvos, pavyzdžiui, 4 vienodų spalvų arba bet kokių kitų norimų variantų. Taip pat yra nuotolio bandymo funkcija, naktinio apšvietimo funkcija ir 15 sekundžių nutildymo funkcija. Elegantiška moderni forma ir kieta matinė danga užtikrina atsparumą mechaniniams pažeidimams. Absoliutus atsparumas vandeniui taip pat prisideda prie jo ilgaamžiškumo. Negalima nepastebėti guminių įdėklų garsiakalbio ausyse, kurie buvo specialiai pritaikyti meškerės apsaugai. Jie taip pat atlieka labai praktišką funkciją - prilaiko meškerę stiprių smūgių metu. Signalizatoriai yra reguliuojami tiek tono, tiek garsumo, tiek jautrumo prasme ir turi LED lemputes, kurios taip pat signalizuoja apie žuvies kibimą. 

  Daugiau savybių ir naudojimo instrukcija ...

  Peržiūrėti
 • Kibimo indikatorių - swingų komplektas Crystal GM777 2in1

  64,20 EUR

  Crystal GM777 2in1 - kibimo indikatorių komplektas. Rinkinyje keturi, skirtingų spalvų indikatoriai. Šis komplektas universalus tuo, kad galima keisti kibimo indikatorių jungtį. Galima juos pritvirtinti ant kietos ir vientisos jungties arba pakabinti su laisva grandinėle. Prie swingų galima pridėti papildomą svorį ir juos pasunkinti. Valas prispaudžiamas dviejų metalinių rutuliukų pagalbą, galima reguliuoti valo laikymo jautrumą. Puikiai tinka tiek karpių, tiek dugninei žūklei žvejojant su signalizatoriais.

  Peržiūrėti
 • Signalizatorius žvejybai FL

  12,40 EUR

  Jautrus, garsiai skambantis FL firmos signalizatorius žvejybai. Galima reguliuoti signalizatoriaus garsumą, jautrumą ir skambėjimo toną. Žuvies kibimo momentu signalizatoriaus LED juostelė atvaizduoja ar žuvis traukia valą, ar jį atleidžia. Yra jungtis įjungti kibimo indikatoriu/swingą, kartu su signalizatoriumi. Parduodamas kartu su 2 AAA baterijomis.

  Peržiūrėti
 • Signalizatorius žvejybai FL

  12,90 EUR

  Jautrus, garsiai skambantis FL firmos signalizatorius žvejybai. Galima reguliuoti signalizatoriaus garsumą, jautrumą ir skambėjimo toną. Žuvies kibimo momentu signalizatoriaus LED juostelė atvaizduoja ar žuvis traukia valą, ar jį atleidžia. Yra jungtis įjungti kibimo indikatoriu/swingą, kartu su signalizatoriumi. Parduodamas kartu su 2 AAA baterijomis.

  Peržiūrėti
 • Perimetrinės signalizacijos komplektas Crystal

  113,40 EUR

  Trijų perimetrinių signalizacijų ir racijos komplektas. Racijos veikimo spindulys yra iki 200m, turi vibracijos režimą. Tiek signalizacijos, tiek racija yra dengti guma, dėl to yra atsparūs drėgmei ir vandeniui. Perimetrinė signalizacija apsaugo meškeres nuo vagystės ir nepageidaujamų svečių. Įjungus perimetro cilindrą, kam nors prisiartinus prie žvejybos reikmenų, signalizacija pradeda groti ir siunčia signalą į raciją, kuri perduoda įspėjamajį signalą. Puikus daiktas, kai meškerės būna paliktos be priežiūros. Patogu signalizaciją sustatyti aplink savo žvejojamą terirotoriją ir apsisaugoti ją nuo nepageidaujamų svečių.

  Peržiūrėti
 • Signalizatorius FL Bite Alarm

  9,70 EUR

  Jautrus, garsiai skambantis, kokybiškas signalizatorius žvejybai. Galima reguliuoti signalizatoriaus garsumą, jautrumą ir skambėjimo toną. Yra jungtis kibimo indikatoriui/swingui. Kartu su signalizatoriumi jie šviečia laimikiui kimbant. Parduodamas kartu su baterija (krona). Turi atskirą išjungimo/įjungimo mygtuką.

  Peržiūrėti
 • Kibimo indikatorius - swingų komplektas FL SW-25T

  31,40 EUR

  Kibimo indikatorių komplektas su keturiais skirtingų spalvų kibimo indikatoriais. Naudojamas dugninėje žūklėje valo įtempimui. Turi sunkią grandinėlę, ir specialų reguliuojamą spaustuką, skirtą pritvirtinti prie meškerės. Grandinės svoris užtikrina stabilumą. Grandinėlė yra lanksti ir galima indikatorių pakabinti įvairiu atstumu.

  Peržiūrėti
 • Kibimo indikatorių - swingų komplektas FL SW-26T

  29,20 EUR

  Kibimo indikatorių komplektas su keturiais skirtingų spalvų kibimo indikatoriais. Naudojamas dugninėje žūklėje valo įtempimui. Patogus įrankis, nes grandinėlė yra lanksti ir galima indikatorių pakabinti įvairiu atstumu. Patogiai prispaudžia valą, o kibimo metu pakėlus meškerę, lengvai atšoka nuo jo. Komplektuojamas kartu su tvarkingą transportavimą užtikrinančiu dėklu. Puikiai tinka dugninėje karpių ir kitų žūvų žūklėje.

  Bendras ilgis - 30cm

  Peržiūrėti
 • Signalizotorių komplektas Hokkaido W12005 4+1

  66,80 EUR

  Hokkaido W12005 - komplekte yra 4 signalizatoriai ir racija, kuri kibimo momentu skleidžia garsą ir dega ta spalva, ant kurio signalizatoriaus yra kibimas. Racijos veikimo spindulys iki 150m. Signalizatoriai yra dengti guma ir atsparūs drėgmei. Signalizatoriai turį jungtį į kurią galima prijungti kibimo indikatorius/swingus, jis taip pat švies kibimo momentu. Signalizatoriaus galima reguliuoti, garsumą, jautrumą, signalo toną. Galima įjungti begarsį rėžimą. Kiekvienas signalizatorius šviečia skirtingomis spalvomis, kurios atsispindi racijoje kibimo momentu.

  Peržiūrėti
 • Kibimo indikatorių - swingų komplektas Hokkaido

  36,40 EUR

  Skirtingų spalvų kibimo indikatorių komplektas. Jungiasi prie singnalizatoriaus ir žuvies kibimo momentu šviečia kartu su juo. Ant metalinės kojelės esančios slankiojančio svorio pagalba galima reguliuoti kibimo indikatoriaus jautrumą. Valo prispaudėjas - metalinis, magnetinis. Patogiai prispaudžia valą, o kibimo metu pakėlus meškerę, lengvai atšoka nuo jo. Turi dėklą. Puikiai tinka dugninėje karpių ir kitų žuvų žūklėje.

  Peržiūrėti
 • Kibimo indikatorius - bezdžionėlė

  1,40 EUR

  Kibimo indikatorius - plastmasinė bezdžionėlė. Į vidų galima įdėti švieselę arba svarelį. Žuvies kibimo momento kilnojasi.

  Peržiūrėti
 • Kibimo indikatorius - bezdžionėlė

  1,60 EUR

  Kibimo indikatorius - plastmasinė bezdžionėlė. Į vidų galima įdėti švieselę arba svarelį. Žuvies kibimo momento kilnojasi.

  Peržiūrėti
 • Kibimo indikatorius su grandinėle CarpZoom

  11,70 EUR

  CarpZoom Heavy Chain-Black Bite Indicator - kibimo indikatorius, su sunkia grandine, mažo skersmens jungtimi ir specialiu reguliuojamu spaustuku, skirtu pritvirtinti prie meškerės. Grandinės svoris užtikrina stabilumą. Grandinėlė yra lanksti ir galima indikatorių pakabinti įvairiu atstumu. Naudojamas dugninėje žūklėje valo įtempimui.

  Peržiūrėti
 • -15% Signalizotorių komplektas Crystal RF898 3+1
  • Išpardavimas!

  Signalizatorių komplektas Crystal RF898 3+1

  75,40 EUR -15% 88,71 EUR

  Crystal RF898 3+1. Komplekte yra 3 signalizatoriai ir racija, kuri kibimo momentu skleidžia garsą ir dega ta spalva, ant kurio signalizatoriaus yra kibimas. Racijos veikimo spindulys iki 200m, turi vibracijos rėžimą. Signalizatoriai yra dengti guma ir atsparūs drėgmei. Signalizatoriai turį jungtį į kurią galima prijungti kibimo indikatorius/swingus, jis taip pat švies kibimo momentu. Signalizatoriaus galima reguliuoti, garsumą, jautrumą, signalo toną. Galima įjungti begarsį rėžimą. Kiekvienas signalizatorius šviečia skirtingomis spalvomis, kurios atsispindi racijoje kibimo momentu.

  Peržiūrėti
 • -15% Signalizatorių komplektas Crystal RXC-516 3+1
  • Išpardavimas!

  Signalizatorių komplektas Crystal RXC-516 3+1

  63,75 EUR -15% 75,00 EUR

  Crystal RXC-516 3+1 - signalizatorių komplektas 2021metų naujiena! 
  Puikiai veikiantis, nebrangūs signalizatorių komplektas idealiai tiks žvejui, nenorinčiam išleisti daug pinigų. 
  Komplektą sudaro 3, skirtingomis spalvomis šviečiantys, signalizatoriai ir valdymo blokas. RXC 516 modelis yra puikus sprendimas žvejams, vertinantiems paprastumą, kokybę ir patikimumą. CRYSTAL signalizacijos valdymo blokas pasižymi tvirtu ir patvariu korpusu, aukštos kokybės elektronika ir veikimu be problemų. Užtikrina veikimą visomis sąlygomis. Jie yra padengti ABS plastiku, kad apsaugotų nuo pažeidimų. Naudojant specialų guolių mechanizmą, signalizatorius indikuos net pačius jautriausius kibimus. Taip pat didelis privalumas yra tolimas siųstuvo nuotolis bei sumažintos energijos sąnaudos. Viskas supakuota į patogų apsauginį dėklą, kad būtų patogu transportuoti.

  Video apžvalga bei savybės - ....

  Peržiūrėti
 • Signalizatorius Hokkaido

  13,50 EUR

  Hokkaido Fishing Bite Alarm - signalizatorius žvejybai. Galima reguliuoti signalizatoriaus garsumą, jautrumą ir skambėjimo toną. Yra jungtis įjungti kibimo indikatoriu/swingą, kartu su signalizatoriumi. Atsparus drėgmei. Komplektuojami kartu su šoniniais knobais, apsaugančiais nuo šoninio kibimo ir meškerės nukritimo.
  Parduodamas kartu su krona.

  Peržiūrėti
 • Kibimo indikatorius su grandinėle CarpZoom S07

  6,20 EUR

  CarpZoom S07 Bite Indicator - naudojamas dugninėje žūklėje valo įtempimui. Patogus įrankis, nes grandinėlė yra lanksti ir galima indikatorių pakabinti įvairiu atstumu. Plastmasinis, reguliuojamas valo užspaudimas. Indikatorius tuščiaviduris, galima įdėti mažą švieselę arba papildomo svorio.

  Peržiūrėti
 • -30%
  • Išpardavimas!

  Metalinis kibimo indikatorius/swingas FL

  8,96 EUR -30% 12,80 EUR

  Kibimo indikatorius - swingas. Jungiasi prie signalizatoriaus ir kartu šviečia kimbant žuviai. Tvirta, metalinė kojelė apsaugo nuo vėjo. Galima reguliuoti svorio pasiskirstymą ir jautrumą. 

  Peržiūrėti
 • Signalizatoriaus priedas CarpZoom Snag Bar

  4,70 EUR

  Signalizatoriaus priedas, tvirtinamas tarp kuoliuko ar stovo ir signalizatoriaus. Naudojamas tam, kad kibimo metu žuvis nenumestų meškerės.

  Peržiūrėti
 • Metalinis kibimo indikatorius/swingas FL

  9,50 EUR

  Kibimo indikatorius - swingas. Jungiasi prie signalizatoriaus ir kartu šviečia kimbant žuviai. Tvirta, metalinė kojelė apsaugo nuo vėjo. Galima reguliuoti svorio pasiskirstymą ir jautrumą. 

  Peržiūrėti