Aktyvūs filtrai

 • Grąžto peiliukų apsauga Mora Ice Nova Blade Guard 110mm
  • Nauja

  Grąžto peiliukų apsauga Mora Ice Nova Blade Guard 130mm

  16,50 EUR

  Apsauginis dangtelis ledo grąžto Mora Ice Nova peiliams. Būtinas aksesuaras, kuris apsaugo aplinką bei pačius ledo grąžto peiliukus transportavimo metu. Apsauga tinka 130mm grąžto peiliams.

  Peržiūrėti
 • Grąžto peiliukų apsauga Mora Ice Nova Blade Guard 110mm
  • Nauja

  Grąžto peiliukų apsauga Mora Ice Nova Blade Guard 110mm

  16,50 EUR

  Apsauginis dangtelis ledo grąžto Mora Ice Nova peiliams. Būtinas aksesuaras, kuris apsaugo aplinką bei pačius ledo grąžto peiliukus transportavimo metu. Apsauga tinka 110mm grąžto peiliams.

  Peržiūrėti
 • Adapteris ledo grąžtui Mora Ice Universal Drilladapter 18/22mm
  • Nauja

  Adapteris ledo grąžtui Mora Ice Universal Drilladapter 18/22mm

  32,50 EUR

  Mora Ice Universal Drilladapter - universalus adapteris ledo grąžtui sujungti su suktuku, tinkantis tiek 18 mm, tiek 22 mm Mora Ice ledo grąžtų šnekams. Komplektuojama su apsauga, kuri neleidžia grąžtui panirti po ekete, jei jis atsilaisvintų nuo suktuko.

  Peržiūrėti
 • Peilis Imax

  13,10 EUR

  Tvirtas, aštrus, juodai dengtas, nerūdijančio plieno peilis. Peilis turi neslystančias rankenas, kurios užtikrina patogumą ir geresnį peilio valdymą. Prie peilio pridedamas dėklas ir keraminis galąstuvas. 

  Peržiūrėti
 • Vandeniui atsparus telefono dėklas Fil Fishing

  3,80 EUR

  Vandeniui atsparus telefono dėklas neleis sušlapti telefonui žvejyboje, medžioklėje, plaukiant baidare ar netikėtai užklupus lietui mieste.

  Matmenys - 18x10,5cm

  Peržiūrėti
 • Antiseptikas Benzar Mix First Aid Antiseptic 50ml

  5,60 EUR

  Benzar Mix First Aid Antiseptic - antibakterinis, antiseptinis dezinfekuojantis purškalas, kuris yra idealus sprendimas žuvies sužeidimams ir kabliuko žaizdų gydymui. Jis gali būti naudojamas siekiant išvengti žaizdų infekcijos. Tai taip pat saugi priemonė išoriniams sužalojimams ir net žvynų netekimui gydyti. Kiekvieno karpininko asortimente reikalingas daiktas.

  Tūris - 50ml

  Peržiūrėti
 • Ledo smaigai Rapala Ice Claws

  16,50 EUR

  Rapala Ice Claws - privalomas žieminės žūklės įrankis žvejojant ant ledo. Smaigai padeda išlipti iš vandens įlūžus ledui. Dažniausiai nešiojami ties krūtine, patogioje bei greitai pasiekiamoje vietoje. Virvelės ilgis reguliuojasi.

  Peržiūrėti
 • Prailgintojas grąžtui Mora Ice Pro Extender 46cm

  37,50 EUR

  Mora Ice Pro Extender - specialus įrankis, skirtas grąžtui prailginti. Naudojamas norint pragręžti storą ledą. Prailgintojas tinka Mora Ice ledo grąžtams, kurių vidinis skersmuo yra 18mm. Grąžtas pailginamas 46cm.

  Peržiūrėti
 • Adapteris ledo grąžtui Mora Ice Universal Pro 18/22mm

  20,50 EUR

  Mora Ice Universal Pro Adapter - universalus adapteris ledo grąžtui sujungti su suktuku, tinkantis tiek 18 mm, tiek 22 mm ledo grąžto šnekams. Komplektuojama su 215mm apsauga, kuri neleidžia grąžtui panirti po ekete, jei jis atsilaisvintų nuo suktuko. Pro modelis turi papildomą apsaugą tarp adapterio ir ledo grąžto. Pridedami atitinkantys varžtai ir tvirtinimo raktai. Tinka Mora ledo grąžtams: Micro, Easy, Spiralen, Expert Pro, Arctic ir Mora Nova system, bei kitiems grąžtams atitinkantiems šneko vidinį diametrą.

  Peržiūrėti
 • Peiliukai ledo grąžtui Mora Ice Nova 130mm

  33,95 EUR

  Mora Ice Replacment Blades - komplekte yra du peiliukai su varžtais. Peiliai pagaminti Švedijoje, iš aukštos kokybės plieno, ypatingai aštrūs.

  Tinka Mora Ice Nova grąžtams.

  Peržiūrėti
 • Trikojis stovas su LED šviestuvu

  22,00 EUR

  Trikojis teleskopinis stovas, kurį puikiai galima naudoti tiek stintų, tiek naktinėje žūklėje. Prie stovo pritvirtintas keturkampis LED žibintas 27W, kuris ryškiai šviečia į tolį ir puikiai apšviečia meškerių galūnes. Ant stovelio galima sudėti net meškeres.

  Aukštis - 35-60cm

  Peržiūrėti
 • Katės/batų apkaustai Runos

  24,00 EUR

  Vieni iš geriausių apkaustų, esančių rinkoje. Pagaminti iš tampraus ir tvirto silikono, o spygliai pagaminti iš nerūdijančio plieno. Tinkami kopinėjimui kalnuose, vaikštant ledu ar kitais slidžiais paviršiais. Spygliai itin aštrūs ir tvirti.

  Dydis - universalus (tinka nuo 36 iki 46 dydžio)

  Peržiūrėti
 • Batų apkaustai/katės Jaxon

  12,80 EUR

  Batų apkaustus/kates rekomenduojama dėtis ant botų ar kitų žieminių batų einant ledu ar kitu slidžių paviršiumi. Apkaustai suteikia geresnį sukibimą su slidžia danga, tuo pat metu apsaugodama nuo kritimų, paslydimų ar kitų nemalonių įvykių ant ledo. Turi 10 vnt. spyglių. Komplekte yra 2 vnt.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių:
  M - 36-41
  L - 41-45
  XL - 45-47

  Peržiūrėti
 • Peiliukai ledo grąžtui Mora Ice Expert Spare Blades 150mm

  35,00 EUR

  Mora Ice Replacment Blades - komplekte yra du peiliukai su varžtais. Peiliai pagaminti Švedijoje, iš aukštos kokybės plieno, ypatingai aštrūs.

  Tinka Mora Micro, Mora Arctic, Mora Expert ir Mora Expert-Pro grąžtams.

  Peržiūrėti
 • Katės/batų apkaustai

  13,00 EUR

  Batų apkaustus/katės pritaikytos dėtis ant botų ar kitų žieminių batų einant ledu. Apkaustai suteikia geresnį sikibimą su slidžia danga, tuo pat metu apsaugodami nuo kritimų, paslidimų ar kitų nemalonių įvykių. Šie apkaustai turi metalines kniedes, kurios užtikrins stabilumą. Apkaustai pagaminti iš tvirtos ir tamprios gumos.

  Dydis - universalus (tinka nuo 39 iki 47 dydžio)

  Peržiūrėti
 • Batų apkaustai/katės

  8,00 EUR

  Batų apkaustus/kates rekomenduojama dėtis ant botų ar kitų žieminių batų einant ledu ar kitu slidžių paviršiumi. Apkaustai suteikia geresnį sukibimą su slidžia danga, tuo pat metu apsaugodama nuo kritimų, paslydimų ar kitų nemalonių įvykių ant ledo. Turi 5 vnt. spyglių. Komplekte yra 2 vnt.

  Dydis - L (38-42)

  Peržiūrėti
 • Antkeliai poledinei žūklei Liwi Sport

  49,90 EUR

  Antkeliai, skirti poledinei žūklei, apsaugo kelius nuo šalčio ir sužalojimų. Neprigeria vandens. Šie antkeliai yra minkšti, tad bus patogu net ir būnant ilgesnį laiką. Tvirtas ir patogus užsegimas.

  Pakuotėje - 2 vnt.

  Peržiūrėti
 • Antkeliai poledinei žūklei Prof Montaz

  46,50 EUR

  Antkeliai, skirti poledinei žūklei, apsaugo kelius nuo šalčio ir sužalojimų. Šie antkeliai yra minkšti, tad bus patogu net ir būnant ilgesnį laiką. Tvirtas ir patogus užsegimas.

  Pakuotėje - 2 vnt.

  Peržiūrėti
 • Samtelis ledui Rapala

  9,95 EUR

  Rapala Mega Scoop - samtelis, kuris turi didelį sulankstomą kaušelį, tad minimaliomis pastangomis pašalina maksimalų ledo kiekį. Samtelis labai lengvas, pagamintas iš tvirto plastiko, tad rankos nešals. Turi reguliuojamą riešo dirželis.

  Rankenos ilgis - 24cm
  Bendras ilgis - 35cm

  Peržiūrėti
 • Peiliukai grąžtui Helios 110mm

  6,15 EUR

  Helios 110mm - sferiniai peiliai skirti gręžti 110mm diametro skylę lede. Peiliai pasižymi optimaliu gręžimo kampu. Komplekte yra 2 peiliai ir tvirtinimo varžteliai.

  Peržiūrėti