Kėdės / gultai

Platus pasirinkimas kėdžiųgultų bei staliukų kėdėms. Populiariausių modelių kėdžių bei gultų karpinei žvejybai. Kėdžių kojos bei atlošai reguliuojasi, prisitaiko prie kranto nelygumų. Taip pat naudingas įrankis būnant gamtoje.

Aktyvūs filtrai

 • Kėdė Atora Feeder Light Chair
  • Nauja

  Kėdė Atora Feeder Light Chair

  109,50 EUR

  Atora Feeder Light Chair - 2024 metų Atora kėdė feederiui. Ši feeder kėdė labai lengvai susilanksto. Nereikia išiminėti, kojų, nes jos užsilenkia. Visos 4 teleskopinės kojos. Priekinės kojos yra statmenos, kad lengvai būtų galima uždėti feeder priedus, tokius kaip meškerių laikikliai, staliukai ar feeder armai. Galnės kojos yra paverstos kampu, taip suteikiant kėdei maksimalų stabilumą. patogiam sėdėjimui yra reguliuojamas atlošos kampas. Galite jį nustatyti į bet kokią poziciją. Kėdė turi patogų nešimo diržą.

  *Labai stabili ir lengva
  *25mm teleskopinės kojos
  *Lengvai sulankstoma
  *Reguliuojamas atlošas
  *Nešimo diržas

  Peržiūrėti
 • Miegmaišis Prologic Element Lite-Pro Sleeping Bag 3 Season

  72,20 EUR

  Prologic Element Thermo Daddy Sleeping Bag 3 Season – 3 sezono miegmaišis, kuris yra būtina kiekvieno karpininko bivako įranga. Lite-Pro pagamintas iš lengvos Ripstop medžiagos, kuri pasižymi kvėpavimu ir atsparumu vandeniui. Miegmaišio užpildas yra lengvas dėl tuščiavidurių pluoštų, kurie taip pat geriau izoliuoja. Miegmaišio vidus yra padengtas lygia medžiaga, kuri ne tik lengva valyti, bet ir žymiai palengvina greitą miegmaišio palikimą klekčiant. Tiek galvos, tiek smakro aukštyje gamintojas įdėjo poliarinį pamušalą, užtikrinantį šilumą ir padidinantį miego komfortą. Miegmaišio tvirtinimo prie lovos rėmo sistema, susidedanti iš dviejų rankovių, esančių miegmaišio galuose, ir pločio reguliuojamo diržo, neleidžia miegmaišiui nuslysti nuo lovos. Komplekte yra transportavimo dėklas su kompresiniais diržais, leidžiantis sumažinti transportavimo matmenis, todėl Element Lite-Pro tampa dar kompaktiškesnis!

  Matmenys - 215cm x 90cm

  Peržiūrėti
 • Miegmaišis Prologic Element Thermo Daddy Sleeping Bag 5 Season
  • Tik internetu

  Miegmaišis Prologic Element Thermo Daddy Sleeping Bag 5 Season

  98,10 EUR

  Prologic Element Thermo Daddy Sleeping Bag 5 Season – tai vienas didžiausių 5 sezono miegmaišių, tinkantis platiesiems karpinėms lovoms, pavyzdžiui, Prologic Inspire Daddy Long 8 Leg Bedchair ir kitiems rinkoje siūlomiems modeliams. Išorinė medžiaga Ripstop apsaugos miegmaišį nuo drėgmės ir lietaus lašų prasiskverbimo. Storas užpildas, specialiai parinktais tuščioviduriais siūlais kartu su minkštu ir maloniu liesti mikropluošto poliarinio audinio pamušalu, užtikrina, kad kiekviena pramiegota minutė bus ypač komfortiška. Dėl dvipusių, didelių užtrauktukų, esančių miegmaišio abiejose pusėse, kurie yra apsaugoti nuo įstrigimo, pabudimas griebti meškerę yra žaibiškas, o tai dažnai lemia sėkmę pasitraukiant žuvį iš vandens. Miegmaišio tvirtinimą ant lovos rėmo užtikrina specialūs gaubtai ir dirželiai su spaustukais, kurie neleidžia jam slysti miegant. Jei vertini šilumą ir komfortą nepriklausomai nuo ant vandens vyraujančių sąlygų, rinkis patikrintą sprendimą kaip Prologic Element Thermo 5 Season miegmaišis!

  Matmenys - 215cm x 105cm

  Peržiūrėti
 • Miegmaišis Prologic Element Thermo Sleeping Bag 5 Season
  • Tik internetu

  Miegmaišis Prologic Element Thermo Sleeping Bag 5 Season

  93,00 EUR

  Prologic Element Thermo Sleeping Bag 5 Season – tai vienas didžiausių 5 sezono miegmaišių, tinkantis platiesiems karpinėms lovoms, pavyzdžiui, Prologic Inspire Daddy Long 8 Leg Bedchair ir kitiems rinkoje siūlomiems modeliams. Išorinė medžiaga Ripstop apsaugos miegmaišį nuo drėgmės ir lietaus lašų prasiskverbimo. Storas užpildas, specialiai parinktais tuščioviduriais siūlais kartu su minkštu ir maloniu liesti mikropluošto poliarinio audinio pamušalu, užtikrina, kad kiekviena pramiegota minutė bus ypač komfortiška. Dėl dvipusių, didelių užtrauktukų, esančių miegmaišio abiejose pusėse, kurie yra apsaugoti nuo įstrigimo, pabudimas griebti meškerę yra žaibiškas, o tai dažnai lemia sėkmę pasitraukiant žuvį iš vandens. Miegmaišio tvirtinimą ant lovos rėmo užtikrina specialūs gaubtai ir dirželiai su spaustukais, kurie neleidžia jam slysti miegant. Jei vertini šilumą ir komfortą nepriklausomai nuo ant vandens vyraujančių sąlygų, rinkis patikrintą sprendimą kaip Prologic Element Thermo 5 Season miegmaišis!

  Matmenys - 215cm x 90cm

  Peržiūrėti
 • Gultas Prologic Inspire Lite-Pro 6 Leg Bedchair
  • Tik internetu
  • Išpardavimas!

  Gultas Prologic Inspire Lite-Pro 6 Leg Bedchair

  204,00 EUR

  Prologic Inspire Lite-Pro 6 Leg Bedchair - yra aukštos kokybės žvejybos lovelė, skirta maksimaliam komfortui ir palaikymui ilguose žvejybos išvykose. Ši lovelė turi 6 reguliuojamas kojas, kurios užtikrina stabilumą ir gali būti pritaikytos įvairiam reljefui. Ergonomiškas dizainas su paminkštintu čiužiniu suteikia išskirtinį patogumą, o tvirta aliuminio rėmo konstrukcija garantuoja ilgaamžiškumą ir patikimumą. Lengvas ir kompaktiškas dizainas leidžia lengvai transportuoti ir saugoti, todėl tai yra idealus pasirinkimas tiek profesionaliems, tiek mėgėjų žvejams, kurie vertina komfortą ir kokybę.

  Svoris - 11,02kg
  Ilgis - 205cm
  Plotis - 80cm

  Peržiūrėti
 • -20% Kėdė-kuprinė DAM Backpack with Chair
  • Tik internetu
  • Sumažinta kaina

  Kėdė-kuprinė DAM Backpack with Chair

  59,40 EUR -20% 74,25 EUR

  DAM Backpack with Chair - ši kuprinė su integruota kėde sveria tik 3 kg, tačiau gali atlaikyti iki 110 kg svorį. Kuprinės matmenys yra 40x38x55 cm, suteikiant pakankamai vietos jūsų žvejybos reikmenims ar kitiems būtiniausiems daiktams. Tvirta ir patvari konstrukcija užtikrina ilgaamžiškumą, o kėdė suteikia patogią sėdimą vietą bet kurioje vietoje.

  *Medžiaga - 100% 600D nailonas / PVC
  *Didelė kuprinės talpa
  *Trys išorinės kišenės
  *Maksimali apkrova 110 kg
  *Matmenys 40 x 38 x 55 cm

  Peržiūrėti
  • Tik internetu

  Kėdė Prologic Inspire Lite-Pro Chair W/Pockets

  71,50 EUR

  Prologic Inspire Lite-Pro Chair W/Pockets - mažiausia iš Prologic Lite-Pro serijos Inspire karpinių kėdžių. Yra įsiūta kišenėlė po sėdyne, skirta priedams. Skirta mobilumo mėgstantiems bei mėgstantiems minimalizmą šalia vandens. Kėdės sėdynė pagaminta iš aukštos kokybės, atsparios vandeniui, kvėpuojančios medžiagos. Kėdėje yra patogi, neopreninė pagalvėlė galvos aukštyje. Kiekviena kojelė yra atitinkamai reguliuojama, kad būtų galima pritaikyti prie nelygios vietovės. Sudėjus užima nedaug vietos transportavimo metu. Kėdės spalvinis raštas - kamufliažinis Mimicry Camo Pattern. Patogumas aukščiausiame lygyje!

  Matmenys:

  Sėdynės dydis - 47x40x52cm
  Atlošo aukštis - 33-52cm
  Svoris - 4,8kg

  Peržiūrėti
 • Kėdė Prologic Inspire Lite-Pro Recliner Chair W/Arms
  • Tik internetu

  Kėdė Prologic Inspire Lite-Pro Recliner Chair W/Arms

  86,90 EUR

  Prologic Inspire Lite-Pro Recliner Chair - yra patogi ir lengva karpinė kėdė, sukurta ilgoms žvejybos sesijoms. Ji pasižymi reguliuojamu atlošu ir patvariais porankiais, kurie suteikia papildomą komfortą. Lengvas, tačiau tvirtas aliuminio rėmas užtikrina ilgaamžiškumą, o paminkštintas sėdynės paviršius suteikia maksimalų patogumą. Kėdė lengvai sulankstoma ir patogi transportuoti, todėl ji yra puikus pasirinkimas bet kuriam žvejui.

  Matmenys:

  Sėdynės dydis - 47x40x52cm
  Atlošo aukštis - 33-43cm
  Svoris - 6,3kg
  Išlaikomas svoris - iki 140kg

  Peržiūrėti
 • Kėdė Pro FL Camo Chair Small

  85,60 EUR

  Pro FL Camo Chair Small – labai patogi ir tvirta kėdė, skirta naudoti žvejyboje arba iškylai gamtoje. Reguliuojasi kėdės atlošo pasvyrimo kampas bei kojų ilgiai. Sėdimoji dalis ir atlošas paminkštinti, dėl to bus patogu sėdint ir ilgą laiką. Labai greitai bei patogiai susilanksto.

  Matmenys:
  Sėdimosios dalies matmenys - 50x40
  Atlošo matmenys - 50x55cm
  Aukštis - reguliuojasi nuo 35-45cm

  Peržiūrėti
 • Kėdė Carp Expert Big Boss

  120,00 EUR

  Carp Expert Comfort Camo - dėl sėdynės ir atlošo dizaino bei matmenų kėdė suteikia dideli komfortą. Kėdė turi nuimamą papildomą pagalvę. Taip pat reguliuojasi atlošo pasvyrimo padėtis.

  Matmenys:

  Sėdynės dydis - 60x60cm
  Atlošo aukštis - 55x65cm
  Svoris - 7,5kg
  Išlaikomas svoris - iki 150kg

  Peržiūrėti
 • Kėdė Carp Expert Comfort Camo

  110,00 EUR

  Carp Expert Comfort Camo - visas paminkštintas šios unikalios kamufliažo audinio kraštas turi sutvirtintas siūles, kad būtų geriau apsaugota nuo išorinių pažeidimų. Dizainas taip pat apima du porankius, kad būtų užtikrintas maksimalus komfortas. Tai tvirtas ir įspūdingas gaminys. Rėmas yra sulankstomas, todėl jį lengviau transportuoti ir laikyti.

  Matmenys:

  Sėdynės dydis - 50x38x55cm
  Atlošo aukštis - 55cm
  Svoris - 5,5kg
  Išlaikomas svoris - iki 120kg

  Peržiūrėti
 • -15% Sulankstomas stalas su kėdėmis
  • Išpardavimas!

  Sulankstomas stalas su kėdėmis

  84,91 EUR -15% 99,89 EUR

  Stalo ir keturių kėdžių komplektas. Neatsiejamas daiktas iškylaujant, žvejojant ar tiesiog poilsiui gamtoje. Kėdės turi šonines kišenes, į kurias galima susidėti svarbius daiktus ir visada turėti po ranka. Stalas ir kėdės labai lengvai ir greitai susilaksto. Kėdės pagamintos iš tvirtos Oxford lengvai valomos medžiagos. Stalas ir kiekviena kėdė turi transportavimo krepšius, kurie neužima daug vietos ir labai patogu transportuojant. 

  Stalo matmenys - 90x55x50cm
  Stalo transportavimo ilgis - 50cm
  Kėdės matmenys - 50x55x70cm
  Kėdės transportavimo ilgis - 70cm

  Peržiūrėti
 • Gultas Carp Expert

  145,00 EUR

  Carp Expert - itin lengva ir prakštikai trasnportuojama lova. Dėl reguliuojamų kojelių jį galima stabiliai pastatyti net ir ant nelygiausio pagrindo. Dėl apatinio guminio diržo tvirtinimo galime reguliuoti gulėjimo paviršiaus įtempimą taip, kaip norime. 

  Ilgis - 1,95m
  Plotis - 70cm
  Matmenys -  900x750x200mm

  Peržiūrėti
 • Kėdė žvejybai ir turizmui ET Outdoor Elegant Chair

  24,99 EUR

  Patogi, lengvai sulankstoma kėdė su vieta įsidėti gėrimui. Medžiagos kraštai yra sutvirtinti, dėl to kėdė kokybiška ir apsaugota nuo išorinių pažeidimų. Lengva tranportuoti ir patogu sedėti. Porankyje yravieta, skirta pasidėti svarbiems daiktams ar gėrimui. Puikiai tiks naudoti žvejyboje ar poilsiaujant gamtoje.

  Matmenys - 90x85x45cm
  Transportavimo matmenys - 90x20cm
  Svoris - 2,5kg

  Peržiūrėti
 • Kėdė žvejybai ir turizmui ET Outdoor King Size

  59,99 EUR

  Patogi, lengvai sulankstoma kėdė su vieta įsidėti gėrimui. Medžiagos kraštai yra sutvirtinti, dėl to kėdė kokybiška ir apsaugota nuo išorinių pažeidimų. Lengva tranportuoti ir patogu sedėti. Porankyje yra dvi vietos, skirtos pasidėti svarbiems daiktams ar gėrimui. Puikiai tiks naudoti žvejyboje ar poilsiaujant gamtoje.

  Sėdimosios dalies matmenys - 60x54cm
  Matmenys - 
  60x95x100cm
  Transportavimo matmenys - 25x20x100cm
  Svoris - 4kg
  Atlaiko iki - 120kg

  Peržiūrėti
 • -15% Kėdė Elektrostatyk Carp FK6
  • Sumažinta kaina

  Kėdė Elektrostatyk Carp FK6

  108,60 EUR -15% 127,76 EUR

  Elektrostatyk Carp FK6 – patogi, plati ir tvirta kėdė, skirta naudoti žvejyboje arba buvimui gamtoje. Reguliuojasi kėdės atlošo pasvyrimo kampas bei kojų ilgiai. Pagaminta iš plieno konstrukcijos, medžiaga - neperšlampamas, poliesterio, putplasčiu užpildytas čiužinys.

  Matmetys:
  Ilgis - 50cm
  Plotis - 50cm
  Aukštis - nuo 40cm iki 55cm
  Atlošo aukštis - 70cm
  Svoris - 8,8kg
  Išlaikomas svoris - iki 150kg

  Peržiūrėti
 • Kėdė Atora Feeder Chair

  189,00 EUR

  Atora Feeder Chair - Lietuvos žvėjų pamėgta kėdė skirta Feeder žūklei. Kėdės stabilumą užtikrina 36mm koja, prie kurios galite pritvirtinti įvairius feeder priedus. Kojos teleskopinės, jų ilgiai reguliuojasi. Kojų padai taip pat reguliuojasi ir labai palengvina kėdės pastatymą ant nelygaus paviršiaus. Priekinių kojų viršūnėlese atsisuka dangtelis, po kuriuo yra sriegiai, į kuriuos galima įsukti norimą priedą. Taip pat galima reguliuoti atlošo pasvyrimo kampą. Kėdė patogiai susideda ir transportuojasi. Gale kėdės yra rankena, kuri labai palengvina jos transportavimą. Gale, prie rankenos, į kėdės korpusą yra įmontuotas gulščiukas, kuris pravers, kai kėdę reikės statyti ant nelygaus paviršiaus. Patogiam kėdės transportavimui, po apačia yra specialūs laikikliai, į kuriuos įsistato kėdės kojos bei yra diržas petį. 

  Kojos diamentras – 36mm
  Sėdimosios dalies plotis - 60cm
  Sėdimosios dalies gylis - 51 cm
  Atlošo aukštis - 59 cm
  Kėdės korpuso matmenys - 66x57cm
  Galinių kojų aukštis - nuo 65 iki 90cm
  Priekinių kojų aukštis - nuo 70 iki 107cm

  Svoris - 7kg

  Peržiūrėti
 • -10% Kėdė Flagman Armadale Feeder Chair
  • Sumažinta kaina

  Kėdė Flagman Armadale Feeder Chair

  243,00 EUR -10% 270,00 EUR

  Flagman Armadale Feeder Chair - labai patikimos ir tvirtos konstrukcijos sulankstomas krėslas, kuris gali būti naudojamas tiek kaip kėdė, tiek kaip platforma. Rėmas pagamintas iš lengvo lydinio, sėdimoji dalis pagaminta iš ilgaamžės medžiagos. Kėdės nugarėlę galima laisvai atlošti. Galima statyti ant bet kokio nelygaus paviršiaus, nes kojos yra teleskopinės, o padai turi reguliuojamas plokšteles. Platūs padai neleidžia smigti į minkštą gruntą. Kojos aliumininės. Galima naudoti bet kokius 36mm skersmens kojas turinčioms platformoms tinkančius priedus. 

  Nugarėlės aukštis - 65cm
  Nugarėlės plotis - 60cm
  Kojos skersmuo - 36mm
  Kojos aukštis - reguliuojasi nuo 50 iki 85cm
  Transportavimo matmenys - 72x68x25cm
  Svoris - 7,8kg

  Peržiūrėti
 • Koja platformai Atora 36mm

  22,40 EUR

  Teleskopinė koja kėdei arba platformai. 36mm skersmens kojos ilgis prasiilgina nuo 75 iki 100cm. Turi tvirtą, plastmasinį, reguliuojamą padą bei kokybiškus ir patikimus užveržimus.

  Parduodama po 1 vnt.

  Peržiūrėti
 • Kėdė žvejybai ir turizmui

  12,90 EUR

  Patogi, lengvai sulankstoma kėdė su vieta įsidėti gėrimui. Lengva tranportuoti ir patogu sedėti. Puikiai tiks naudoti žvejyboje ar poilsiaujant gamtoje.

  Matmenys:
  Sėdimos dalies matmenys - 26x27cm
  Svoris - 950g                                                
  Transportavimo ilgis - 44cm

  Peržiūrėti