Poledinė žūklė

Reikalingiausi įrankiai skirti poledinei žūklei, tokie kaip: meškerės, ritės, valai, grąžtai, dėžės. Šie įrankiai palengvins poledinę žūklę ir padidins galimybę pagauti norimą laimikį. Platus pasirinkimas įvairių avižėlių - volframinių, stintiniųbemasalinių ir fosforinių. Taip pat patogiai sedėti ir transportuoti svarbiausius įrankius turime poledinei žūklei skirtų dėžių. 

Aktyvūs filtrai

 • Prožektorius Sunrei Youdo X Sensor
  • Nauja

  Prožektorius Sunrei Youdo X Sensor

  45,50 EUR

  Sunrei Youdo X Sensor - labai lengvas ir kompaktiškas prožektorius, kuris turi reguliuojamą, patogų dirželį ant galvos. Pagrindinė ir mažoji lemputės šviečia dviem skirtingais šviesos stiprumais. Taip pat, galima įjungti abi lemputes iškart. Įmontuotas judesio jutiklis, kuris palengvina prožektoriaus įjungimą ir išjungimą, todėl juo galima naudotis laisvomis rankomis. Galima reguliuoti prožektoriaus pasvirimo kampą. Prožektorius maitinamas 3 AAA baterijomis, kurios laiko 4-115 val. Dirželis, iš vidinės pusės ties kakta, yra dengtas silikonu dėl dar didesnio patogumo. Prožektorius yra atsparus drėgmei. Dėl lengvos konstrukcijos, vandeniui atsparių savybių ir judesio jutiklio technologijos, šis prožektorius yra labai patogus naudoti, todėl puikiai tinka žygių, stovyklavimo ar žvejybos metu. Puikiai telpa į kišenę. Komplekte yra prožektorius su dirželiu, krovimo laidas, instrukcija bei plastikinis dėklas saugiam transportavimui.

  Peržiūrėti
 • Sunrei Sensor Knob Headlamp
  • Nauja

  Prožektorius Sunrei Sensor Knob Headlamp

  63,50 EUR

  Sunrei Sensor Knob Headlamp - labai lengvas ir kompaktiškas prožektorius, kuris turi reguliuojamą, patogų dirželį ant galvos. Prožektoriaus šviesumas reguliuojamas sukamu mygtuku. Įmontuotas judesio jutiklis, kuris palengvina prožektoriaus įjungimą ir išjungimą, todėl juo galima naudotis laisvomis rankomis. Galima reguliuoti bei prožektoriaus pasvirimo kampą. Baterija, pilnai įkrovus, laiko net 86 val. Dirželis, iš vidinės pusės ties kakta, yra dengtas silikonu dėl dar didesnio patogumo. Prožektorius yra atsparus ne tik drėgmei, bet ir vandeniui. Dėl lengvos konstrukcijos, vandeniui atsparių savybių ir judesio jutiklio technologijos, šis prožektorius yra labai patogus naudoti, todėl puikiai tinka žygių, stovyklavimo ar žvejybos metu. Puikiai telpa į kišenę. Komplekte yra prožektorius su dirželiu, krovimo laidas, instrukcija bei kietas, tvirtas, nedidelis dėklas saugiam transportavimui.

  Peržiūrėti
 • Prožektorius Sunrei Zoomable Headlamp
  • Nauja

  Prožektorius Sunrei Zoomable Headlamp

  46,50 EUR

  Sunrei Zoomable Headlamp - labai lengvas ir kompaktiškas prožektorius, kuris turi reguliuojamą, patogų dirželį ant galvos. Prožektoriaus šviesumas reguliuojamas sukamu mygtuku. Įmontuotas judesio jutiklis, kuris palengvina prožektoriaus įjungimą ir išjungimą, todėl juo galima naudotis laisvomis rankomis. Galima reguliuoti apšvietimo plotą bei prožektoriaus pasvirimo kampą. Baterija, pilnai įkrovus, laiko net 90 val. Dirželis, iš vidinės pusės ties kakta, yra dengtas silikonu dėl dar didesnio patogumo. Prožektorius yra atsparus ne tik drėgmei, bet ir vandeniui. Dėl lengvos konstrukcijos, vandeniui atsparių savybių ir judesio jutiklio technologijos, šis prožektorius yra labai patogus naudoti, todėl puikiai tinka žygių, stovyklavimo ar žvejybos metu. Puikiai telpa į kišenę. Komplekte yra prožektorius su dirželiu, krovimo laidas, instrukcija bei kietas, tvirtas, nedidelis dėklas saugiam transportavimui.

  Peržiūrėti
 • Prožektorius Sunrei H150
  • Nauja

  Prožektorius Sunrei H150

  22,00 EUR

  Sunrei H150 - labai lengvas ir kompaktiškas prožektorius, kurį galima naudoti su galvos dirželiu arba užsisegti ant kepurės snapelio. Turi 3 šviesos stiprumo lygius bei kelias raudonos spalvos parinktis. Įmontuotas judesio jutiklis, kuris palengvina prožektoriaus įjungimą ir išjungimą, todėl juo galima naudotis laisvomis rankomis. Baterija, pilnai įkrovus, laiko 24 val. Prožektorius yra atsparus ne tik drėgmei, bet ir vandeniui. Dėl lengvos konstrukcijos, vandeniui atsparių savybių ir judesio jutiklio technologijos H150 yra labai patogus naudoti, todėl puikiai tinka žygių, stovyklavimo ar žvejybos metu. Puikiai telpa į kišenę. Komplekte yra prožektorius, dirželis, krovimo laidas bei instrukcija. 

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Pirštinės Savage Gear Aqua Guard Gloves

  34,70 EUR

  Savage Gear Aqua Guard Gloves  - garsus gamintojas pasaulyje Savage Gear išleido puikias pirštines žvejams. Pirštinių paskirtis apsaugoti žveją nuo susižalojimų sugriebiant laimikį iš vandens, tai pat laikantis humaniškumo reikalavimų, neturėti sąlyčio su žuvimi be pirštinės. Apsauginės pirštinės bus neatsiejamas pagalbininkas kiekvienam žvejui. Minkštas ir stiprus audinys padengtas specialia latekso danga.

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Fil Fishing CETUS 800

  21,90 EUR

  Fil Fishing CETUS 800 - maža ir lengva, kokybiška ritė, skirta žieminei žūklei. Aliuminis ritės būgnelis, įmontuoti 3 guoliai. Perdavimas 5.0:1. 

  Peržiūrėti
 • Valas Colmic Xilo Advanced 50m

  5,70 EUR

  Colmic Xilo Advanced – premium klasės monofilamentinis valas pavadėliams. Pagamintas naudojant pažangiausias technologijas, dėl to ši valas turi neprilygstamą stiprumą, gerą tampruma ir atsparumą trinčiai. Puikiai laiko mazgus. Tinka poledinei žvejybai.

  Ilgis - 50m

  Storis (mm) 0,069 0,079 0,090 0,104 0,117 0,128 0,148 0,165 0,185 0,205 0,225 0,250
  Atlaikymas (kg) 0,745 0,945 1,21 1,52 2,00 2,49 3,16 4,33 5,9 8,09 8,78 10,1
  Peržiūrėti
 • Fluorescensinė avižėlė žiobrių žūklei Nr. 8

  0,80 EUR

  Fluorescensinė avižėlė žiobrių žūklei. Fluorescensiniai taškeliai tamsoje švyti ir taip dar daugiau vilioja žiobrius. Šiuos kabliukus naudoja žiobrių žūklei tiek plūdinės, tiek dugninės žvejybos būdu. Raudonas kabliukas susilieja su masalu, todėl yra užtikrinama, kad laimikis kabliuko neaptiks. Žvejojant avižėle, žūklė būna rezultatyvesnė nei gaudant įprastu kabliuku. 

  Galima pasirinkti iš skirtingų spalvų.
  Kabliuko dydis - 8
  Svoris - 0,1g

  Peržiūrėti
 • Avižėlė žiobrių žūklei Nr. 8

  0,70 EUR

  Avižėlė žiobrių žūklei su fluorescensiniu taškeliu. Fluorescensinis taškelis tamsoje švyti, tad tai labai patraukia žiobrių dėmesį. Šiuos kabliukus naudoja žiobrių žūklei tiek plūdinės, tiek dugninės žvejybos būdu. Žvejojant avižėle, žūklė būna rezultatyvesnė nei gaudant įprastu kabliuku. 

  Galima pasirinkti iš skirtingų spalvų.
  Kabliuko dydis - 8
  Svoris - 0,2g

  Peržiūrėti
 • Fluorescensinė avižėlė žiobrių žūklei Nr. 6

  0,80 EUR

  Fluorescensinė avižėlė žiobrių žūklei. Fluorescensiniai taškeliai tamsoje švyti ir taip dar daugiau vilioja žiobrius. Šiuos kabliukus naudoja žiobrių žūklei tiek plūdinės, tiek dugninės žvejybos būdu. Žvejojant avižėle, žūklė būna rezultatyvesnė nei gaudant įprastu kabliuku. 

  Galima pasirinkti iš skirtingų spalvų.
  Kabliuko dydis - 6
  Svoris - 0,1g

  Peržiūrėti
 • Ritė Samurai FD10

  28,50 EUR

  Samurai FD10 - maža, lengva, bei tvirta ritė. Turi aliuminį būgnelį su metaliniu klipsu. Gražaus dizaino ritė sveria vos 169gramus, ji puikiai tiks žieminei žūklei arba gerai derės su SUL, XUL arba NANO Jig įrankiais, šio tipo spiningavimui. Ritės būgnelis nėra gilus, idealiai tiks plonam pintam valui nugulti. Ritė lengvai sukasi, gerai veikia priekinis stabdis, puikus kainos ir vertes santykis.

  Peržiūrėti
 • Pirštinės Adventer & Fishing Gloves For Sea Fishing Original Adventer

  45,59 EUR

  Adventer & Fishing Gloves For Sea Fishing - žvejybinės pirštinės, skirtos žvejybai jūroje. Pirštinės pagamintos iš lanksčios medžiagos su apsauginiu sluoksniu nuo sūraus vandens ir neslystančia danga ant delnų. Praktiškas velcro užsegimas ant plaštakų nugarėlės palengvina jų užsidėjimąAtviri pirštai leis patogiai surišti mazgus, uždėti masalą ar atlikti kitus reikiamus veiksmus.

  Sudėtis - 49% nailonas, 46% poliesteris, 5% polichloroprenas

  Peržiūrėti
 • Kojinės Adventer & Fishing Functional Socks Steel

  16,99 EUR

  Adventer & Fishing Functional Socks - aukštos, šiltos termo kojinės. Dėl jų aukščio iki pusės blauzdų, jos pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis. Jos pagamintos iš kvėpuojančios antibakterinės medžiagos, pasižyminčios dideliu pralaidumu.

  Sudėtis - 85% poliesteris, 13% nailonas, 2% elastanas
  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių:
  M - 41-43
  L - 44-46

  Peržiūrėti
 • Sportinė volframinė avižėlės Ø 2mm 0,11g

  3,65 EUR

  Spausto volframo sportinė avižėlė skirta žvejybai varžyboms bei įprastiniam gaudymui. Su integruotu kembriku.

  Avižėlės diametras - Ø 2mm
  Svoris - 0,11g

  Peržiūrėti
 • Sportinė volframinė avižėlės Ø 2,5mm 0,16g

  3,65 EUR

  Spausto volframo sportinė avižėlė skirta žvejybai varžyboms bei įprastiniam gaudymui. Su integruotu kembriku.

  Avižėlės diametras - Ø 2,5mm
  Svoris - 0,16g

  Peržiūrėti
 • Sportinė volframinė avižėlės Ø 3,5mm 0,40g

  3,65 EUR

  Spausto volframo sportinė avižėlė skirta žvejybai varžyboms bei įprastiniam gaudymui. Su integruotu kembriku.

  Avižėlės diametras - Ø 3,5mm
  Svoris - 0,40g

  Peržiūrėti
 • Sportinė volframinė avižėlės Ø 3mm 0,26g

  3,65 EUR

  Spausto volframo sportinė avižėlė skirta žvejybai varžyboms bei įprastiniam gaudymui. Su integruotu kembriku.

  Avižėlės diametras - Ø 3mm
  Svoris - 0,26g

  Peržiūrėti
 • Sportinė volframinė avižėlės Ø 3,7mm 0,42g

  3,65 EUR

  Spausto volframo sportinė avižėlė skirta žvejybai varžyboms bei įprastiniam gaudymui. Be kembriko.

  Avižėlės diametras - Ø 3,7mm
  Svoris - 0,42g

  Peržiūrėti
 • Sportinė volframinė avižėlės Ø 3mm 0,25g

  3,65 EUR

  Spausto volframo sportinė avižėlė skirta žvejybai varžyboms bei įprastiniam gaudymui. Be kembriko.

  Avižėlės diametras - Ø 3mm
  Svoris - 0,25g

  Peržiūrėti
 • Sportinė volframinė avižėlės Ø 2,5mm 0,13g

  3,65 EUR

  Spausto volframo sportinė avižėlė skirta žvejybai varžyboms bei įprastiniam gaudymui. Be kembriko.

  Avižėlės diametras - Ø 2,5mm
  Svoris - 0,13g

  Peržiūrėti