Svarstyklės

Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Aktyvūs filtrai

 • Svarstyklės Prologic Avenger Scale iki 50kg

  42,20 EUR

  Prologic Avenger Scale 50kg - maksimalus svoris iki 50kg, didelis apšviečiamas LCD ekranas, sulankstomos rankenos. Automatinis išsijungimas po 30 sekudžių nenaudojimo. Labai tikslus svoris, paklaida iki 10g. Atsparios vandeniui.

  Svėrimo svoris - iki 50kg

  Peržiūrėti
 • Svarstyklės Atora iki 50kg

  25,50 EUR

  Neskęstančios, vandeniui atsparios svarstuklės, kuriomis galima sverti žuvį ir įvairius daiktus. Turi patogų kablį ant kurio galima pakabinti įvairius daiktus. Turi patogią, neslystančią rankeną ir LCD ekraną. Pravartus įrankis žvejyboje, jei norėtumėt pasverti savo laimikio svorį.

  Svėrimo svoris - iki 50kg

  Peržiūrėti
 • Svarstyklės Savage Gear iki 50kg

  43,10 EUR

  Savage Gear Digi Scale SW 50kg - atsparios vandeniui svarstyklės žuviai sverti. Svarstyklės greitai užfiksuoja laimikio svorį. Švelnus mėlynas apšvietimas leis pamatyti skaičius net tamsoje. Svarstyklės perspėja dėl baterijos išsikrovimo. Korpuse integruota 1 metro ruletė. Svarstyklės išsijungia automatiškai po 1min.

  Svėrimo svoris - iki 50kg

  Peržiūrėti
 • Svarstyklės CarpZoom iki 50kg

  34,00 EUR

  CarpZoom Foldable Handle Digital Scales - svarstyklės žuviai sverti, su sulankstomomis rankenomis, kurios padidina naudojimo patogumą. Svarstyklės automatiškai užfiksuoja svorį po 15 sekundžių kartu su garsiniu signalu. Švelnus mėlynas apšvietimas leis pamatyti skaičius net tamsoje. Svarstyklėse yra įmontuotas termometras, mažo akumuliatoriaus indikatorius ir įrenginio jungiklis. Svarstyklės įjungiamos ir išjungiamos – automatiškai.

  Svėrimo svoris - iki 50kg

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Išpardavimas!

  Svarstyklės Korda 120lb Dial Scales iki 54kg

  91,80 EUR -10% 102,00 EUR

  Korda 120lb Dial Scales - svarstyklės yra pagamintos iš tvirto polikarbonato korpuso ir lęšio, bei turi tvirtą nerūdijančio plieno pakabinimo kabliuką. Rodyklė veikia vienu apsisukimu, o tai užtikrina, kad niekada nekils jokių abejonių dėl žuvies svorio. Be to, šias svarstykles taip pat lengva nustatyti į nulį, kad žuvies svėrimas būtų dar patikimesnis. Rodyklės galas yra nudažytas ryškia žalia spalva, dėl to yra gerai matomas. Tai leidžia lengvai nuskaityti žuvies svorį net ir prasto apšvietimo sąlygomis. Dauguma meškeriotojų sutiks, kad vienas iš svarbiausių karpių žvejybos aspektų yra galimybė pasverti ir užfiksuoti laimikį.

  Sveria iki 54kg.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Išpardavimas!

  Svarstyklės Korda 60lb Dial Scales iki 27kg

  91,80 EUR -10% 102,00 EUR

  Korda 60lb Dial Scales - svarstyklės yra pagamintos iš tvirto polikarbonato korpuso ir lęšio, bei turi tvirtą nerūdijančio plieno pakabinimo kabliuką. Rodyklė veikia vienu apsisukimu, o tai užtikrina, kad niekada nekils jokių abejonių dėl žuvies svorio. Be to, šias svarstykles taip pat lengva nustatyti į nulį, kad žuvies svėrimas būtų dar patikimesnis. Rodyklės galas yra nudažytas ryškia žalia spalva, dėl to yra gerai matomas. Tai leidžia lengvai nuskaityti žuvies svorį net ir prasto apšvietimo sąlygomis. Dauguma meškeriotojų sutiks, kad vienas iš svarbiausių karpių žvejybos aspektų yra galimybė pasverti ir užfiksuoti laimikį.

  Sveria iki 27kg.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Svarstyklės iki 50kg

  8,50 EUR

  Galima sverti žuvį ir įvairius daiktus. Turi patogų kablį ant kurio galima pakabinti įvairius daiktus. Naudojamos AAA baterijos. Pravartus įrankis žvejyboje, jei norėtumėt pasverti savo laimikio svorį.

  Svėrimo svoris - iki 50kg

  Peržiūrėti