Multiplikatorinės ritės

Aktyvūs filtrai

 • -10% Multiplikatorinė ritė spiningui FL
  • Sumažinta kaina

  Multiplikatorinė ritė spiningui FL

  29,25 EUR -10% 32,50 EUR

  Ritė spiningui FL Multiplikacinė, ritės rankenėlė kairėje pusėje. 

  Peržiūrėti
 • Multiplikacinė Ritė Daiwa 150SH-DH-L Multiplikacinė

  89,98 EUR

  Ritė spiningui FL Multiplikacinė, ritės rankenėlė kairėje pusėje.

  Svoris: 205g;

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Daiwa Bass X80SH L

  97,48 EUR

  Valo surinkimas: 75cm;
  Perdavimas: 7.5;
  Svoris: 195g;
  Maksimali tempimo apkrova: 5kg;
  Būgnelio diametras: 32mm;
  Rankenėlės ilgis: 90mm;
  Guoliai: 4+1 Ritės;
  Rankenėlė KAIRĖJE pusėje.

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Savage Gear SG6 250 BC

  159,90 EUR

  Savage Gear SG6 250 BC - ši ritė buvo sukurta taip, kad puikiai svaidytų tiek mažus, tiek didelius masalus. Dėl savo lengvos konstrukcijos ir tiksliai sureguliuotų dalių, ritė prisitaikys prie bet kurio žvejo rankų. Kompaktiškas ir ergonomiškai suprojektuotas korpusas su tvirtu aliuminio rėmu ir šoninėmis plokštėmis suteikia meškeriotojui puikų stabilumą kovojant su net ir labai stambiomis žuvimis, o unikali Line-ID funkcija leidžia pasižymėti valą.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Savage Gear SG6 100 BC

  156,90 EUR

  Savage Gear SG6 100 BC - ši ritė buvo sukurta taip, kad puikiai svaidytų tiek mažus, tiek didelius masalus. Dėl savo lengvos konstrukcijos ir tiksliai sureguliuotų dalių, ritė prisitaikys prie bet kurio žvejo rankų. Kompaktiškas ir ergonomiškai suprojektuotas korpusas su tvirtu aliuminio rėmu ir šoninėmis plokštėmis suteikia meškeriotojui puikų stabilumą kovojant su net ir labai stambiomis žuvimis, o unikali Line-ID funkcija leidžia pasižymėti valą.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Savage Gear SG8 100 BC

  192,00 EUR

  Savage Gear SG8 100 BC - ši ritė buvo sukurta taip, kad puikiai svaidytų tiek mažus, tiek didelius ir sunkius masalus. Dėl savo lengvos konstrukcijos ir tiksliai sureguliuotų dalių, ritė prisitaikys prie bet kurio žvejo rankų. Kompaktiškas ir ergonomiškai suprojektuotas korpusas su tvirtu aliuminio rėmu ir šoninėmis plokštėmis suteikia meškeriotojui puikų stabilumą kovojant su net ir labai stambiomis žuvimis. Ritė turi puikias savybes, tokias kaip Line-ID funkcija, leidžianti pasižymėti valą, išorinis išcentrinis stabdis, tiksliai sureguliuoti pavarų skaičiai ir ritės tepimui naudojamas DuraGrease tepalas užtikrina, kad ritė veiks sklandžiai.

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Savage Gear SG8 250 BC

  195,00 EUR

  Savage Gear SG8 250 BC - ši ritė buvo sukurta taip, kad puikiai svaidytų tiek mažus, tiek didelius ir sunkius masalus. Dėl savo lengvos konstrukcijos ir tiksliai sureguliuotų dalių, ritė prisitaikys prie bet kurio žvejo rankų. Kompaktiškas ir ergonomiškai suprojektuotas korpusas su tvirtu aliuminio rėmu ir šoninėmis plokštėmis suteikia meškeriotojui puikų stabilumą kovojant su net ir labai stambiomis žuvimis. Ritė turi puikias savybes, tokias kaip Line-ID funkcija, leidžianti pasižymėti valą, išorinis išcentrinis stabdis, tiksliai sureguliuoti pavarų skaičiai ir ritės tepimui naudojamas DuraGrease tepalas užtikrina, kad ritė veiks sklandžiai.

  Peržiūrėti