Meškerės

Avižadrebiui reikalingi ypač jautrūs ir labai lengvi įrankiai, todėl žvejai renkasi ypač laibus spiningus, kurių ilgis dažniausiai būna iki 2m, o užmetimo svoris iki 1,5-2g. Kotai būna su skirtingomis rankenomis ir kiekvienas žvejys pasirenka pagal savo patogumą. Populiariausi gamintojai yra Crazy Fish ir Favorite. Jei ieškote pirmojo koto, dažniausias pasirinkimas yra Crazy Fish Nano Zero SE ir Favorite Blue Bird Nano.

Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Aktyvūs filtrai

 • Spiningas Favorite Black Swan 1,83m iki 1g

  273,90 EUR

  Favorite Black Swan - aukščiausios klasės lengvų ir jautrių meškerių serija, pagaminta naudojant moderniausias technologijas. Blankas yra pagamintas iš japonų Toray T1100 anglies pluošto, su taip pat 40-46T didelio modulio anglies mišiniu, kuris meškerę padaro itin lengvą, labai jautrią, neprarandant jos stiprumo. Klasikinės formos rankena pagaminta iš EVA medžiagos, kuri turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Spiningas turi Fuji IPS ritės laikiklį. Meškerė turi Fuji Titan žiedelius su Torzite įdėklais, kurie yra itin tvirti, lengvi ir neprideda spiningui papildomo svorio. Žymūs Ukrainos sportininkai dalyvavo kuriant šių meškerių serija, kad spiningai tiktų tiek varžyboms, tiek įprastai, kasdieniai žūklei. Galima sutrumpinti meškerės rankeną ištraukus apatinę dalį ir meškerės ilgis pasidaro 1,70m. Į komplektą įeina speciali, metalinė, užsukama tūba, patogiam meškerės transportavimui ir apsaugai nuo išorinių pažeidimų.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Favorite Black Swan 1,96m iki 2g

  277,30 EUR

  Favorite Black Swan - aukščiausios klasės lengvų ir jautrių meškerių serija, pagaminta naudojant moderniausias technologijas. Blankas yra pagamintas iš japonų Toray T1100 anglies pluošto, su taip pat 40-46T didelio modulio anglies mišiniu, kuris meškerę padaro itin lengvą, labai jautrią, neprarandant jos stiprumo. Klasikinės formos rankena pagaminta iš EVA medžiagos, kuri turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Spiningas turi Fuji IPS ritės laikiklį. Meškerė turi Fuji Titan žiedelius su Torzite įdėklais, kurie yra itin tvirti, lengvi ir neprideda spiningui papildomo svorio. Žymūs Ukrainos sportininkai dalyvavo kuriant šių meškerių serija, kad spiningai tiktų tiek varžyboms, tiek įprastai, kasdieniai žūklei. Galima sutrumpinti meškerės rankeną ištraukus apatinę dalį ir meškerės ilgis pasidaro 1,82m. Į komplektą įeina speciali, metalinė, užsukama tūba, patogiam meškerės transportavimui ir apsaugai nuo išorinių pažeidimų.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Crazy Fish Nano One 1.86m 0,3-2,5g

  151,90 EUR

  Crazy Fish Nano One - vidutiniškai greitos akcijos spiningas, kuris puikiai tinka žvejybai su mažais masalais ar net avižėlėmis. Dėl ypatingo jautrumo, bus jaučiamas kiekvienas žuvies prisilietimas ir bus lengva valdyti ypač mažus masalus. Spiningas yra labai lengvas, o blankas pagamintas iš itin tvirto ir kokybiško Toray Nanometer 40T anglies pluošto. Meškerė turi Fuji IPS ritės laikiklį ir Fuji SIC žiedelius. Šį spiningą dažniausiai XUL spiningavimo būdui.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Crazy Fish Nano One Carbon 1.86m 0,3-2,5g

  222,49 EUR

  Crazy Fish Nano One Carbon - vidutiniškai greitos akcijos, itin lengvas, kokybiškas ir labai tvirtas meškerykotis, puikiai tinkantis avižadrebiui. Spiningas pagamintas iš aukštos kokybės Toray 40T nanometrinės anglies, kuri spiningui suteikia maksimalų jautrumą ir lengvumą, su Fuji SIC Titan žiedeliais ir Fuji Torzite ritės laikikliu. Turi pilnavidurę, klijuotą viršūnėlę. Jautrus spiningas, perduodantis visus, net ir mažiausius, žuvies kibimus.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Crazy Fish Nano Long SE 1.96m 0,5-3g

  151,90 EUR

  Crazy Fish Nano Long SE - greitos akcijos spiningas, kuris puikiai tinka žvejybai su mažais masalais ar net avižėlėmis. Dėl ypatingo jautrumo, bus jaučiamas kiekvienas žuvies prisilietimas ir bus lengva valdyti ypač mažus masalus. Spiningas yra labai lengvas, o blankas pagamintas iš itin tvirto ir kokybiško Toray Nanometer 40T anglies pluošto. Meškerė turi Fuji IPS ritės laikiklį ir Fuji SIC žiedelius. Šį spiningą dažniausiai XUL spiningavimo būdui.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Crazy Fish Nano Long Carbon 1.96m 0,5-3g

  223,00 EUR

  Crazy Fish Nano Long Carbon - itin lengvas, kokybiškas ir labai tvirtas meškerykotis. Šios serijos modeliai yra tinkami žvejybai su miniatiūriniais silikoniniais masalais. Spiningas yra vidutiniškai greitos akcijos, pagamintas iš aukštos kokybės Toray 40T anglies anglies pluošto, su Fuji SIC žiedeliais ir Fuji IPS ritės laikikliu. Turi pilnavidurę, klijuotą viršūnėlę. Jautrus spiningas, perduodantis visus, net ir mažiausius, žuvies kibimus.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Crazy Fish Nano Zero Carbon 1.72m 0,2-1,5g

  249,00 EUR

  Crazy Fish Nano Zero Carbon - itin lengvas, kokybiškas ir labai tvirtas meškerykotis, puikiai tinkantis avižadrebiui. Spiningas yra vidutiniškai greitos akcijos, pagamintas iš aukštos kokybės Toray 40T anglies anglies pluošto, su Fuji žiedeliais ir Fuji Torzite ritės laikikliu. Turi pilnavidurę, klijuotą viršūnėlę. Jautrus spiningas, perduodantis visus, net ir mažiausius, žuvies kibimus.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Favorite Blue Bird Nano BB1-602N-S 1.83m 0,2-1,5g

  84,90 EUR

  Favorite Blue Bird - profesionalių spiningų serijos meškerė, skirta avižadrebiui. Blankas pagamintas iš vidutinio modulio Skyflex30T anglies pluošto, itin jautrus ir puikiai perduoda kiekvieną žuvies prisilietimą. Sutrumpinta rankena ant blanko, skirta svorio mažinimui ir trumpiems vienos rankos metimams. Šiuolaikiški AT tipo žiedai, išdėstyti pagal KR koncepciją. Galūnės žiedelis plonas ir lengvas. Viršūnėlė įklijuota. Spiningas yra lankstus ir elastingas, apsaugantis ploną valą nuo nutrūkimo užkibus didesnėms žuvims.

  Peržiūrėti
 • Spiningas 13Fishing Fate Trout 1.91m 0,5-3,5g

  115,90 EUR

  13Fishing Fate Trout - čempiono Sigito Lukštos išbandyti ir ištestuoti spiningai, specialiai sukurti upėtakių žvejybai. Išskirtinai, šiam žvejybos būdui, sukurti spiningai yra ypatingai lengvi, jautrūs, išsiskiriantys savo labai geromis parabolinėmis savybėmis, kurios garantuoja sėkmingas kovas upėtakių žūklėje. Blankas pagamintas iš PVG30T anglies pluošto, todėl jis yra itin jautrus ir leis užmesti net ir mažiausius masalus bei puikiai juos jausti, ir valdyti. Spiningas turi naujos kartos 13Fishing Fuji Skeleton ritės laikiklį bei nerūdijančio plieno Alps SS žiedelius.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Favorite Blue Bird 1.83m 0.5-3g

  74,20 EUR

  Favorite Blue Bird - profesionalių spiningų serija, skirta mikro jigui ir lengvam jigui. Blankas pagamintas iš vidutinio modulio Skyflex30T anglies pluošto. Extra Fast spiningo akcija, gana standus ir jautrus. Ergonomiška EVA rankena su anglies pluošto užveržimu. Nupjauta priekinė rankena leidžia uždėti pirštą ant blanko ir prireikus veikia kaip atrama. Šiuolaikiški Li-Ti žiedai, išdėstyti pagal KR koncepciją. Galūnės žiedelis plonas ir lengvas. Spiningas su pilnavidure monolitine viršūnėle puikiai pasitarnaus žvejybai guminukais nedideliu ar vidutiniu atstumu.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Crazy Fish Ebisu II Gold 1.83m 0,5-3g

  107,00 EUR

  Crazy Fish Ebisu II Gold - greitos akcijos, su labai minkšta viršūne spiningas. Blankas pagamintas iš tvirto Toray 40T anglies pluošto. Turi EVA rankeną, tad laikant šią meškerę net ir šaltesnėmis dienomis, rankos  nešals. Įmontuoti Fuji žiedeliai.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Crazy Fish Nano Zero SE 1.72m 0,2-1,5g

  151,90 EUR

  Crazy Fish Nano Zero SE - vidutiniškai greitos akcijos spiningas, kuris puikiai tinka žvejybai su mažais masalais ar net avižėlėmis. Dėl ypatingo jautrumo, bus jaučiamas kiekvienas žuvies prisilietimas ir bus lengva valdyti ypač mažus masalus. Spiningas yra labai lengvas, o blankas pagamintas iš itin tvirto ir kokybiško Toray Nanometer 40T anglies pluošto. Meškerė turi Fuji IPS ritės laikiklį ir Fuji SIC žiedelius. Šį spiningą dažniausiai XUL spiningavimo būdui.

  Peržiūrėti