Demisezoninė apranga

Filtruoti pagal

Aktyvūs filtrai

 • Striukė Adventer & Fishing Softshell Jacket

  138,99 EUR

  Adventer & Fishing Windbreaker Jacket - vėjo nepraleidžianti ir itin laidi šilumai striukė, pagaminta iš itin lengvos medžiagos su Windbarrier membrana, papildyta specialia DWR danga, kurios atsparumas vandeniui yra 8000mm. Aukšta apykaklė apsaugo nuo vėjo ir šildo kaklą. Striukė taip pat turi ventiliaciją pažastyse, apačioje esantį raištelį striukės pločiui reguliuoti, 3 praktiškas kišenes, velcro juostėlmis reguliuojamus rankogalius ir nuimamą gobtuvą. Puikiai tinka žvejybai ir kitai sportinei veiklai.

  Sudėtis - 94% poliesteris, 6% elastanas

  Peržiūrėti
 • Striukė Adventer & Fishing Windbreaker Jacket Blue

  212,99 EUR

  Adventer & Fishing Windbreaker Jacket - vandeniui atspari, nepraleidžianti vėjo striukė, pagaminta iš itin lengvos medžiagos su PTX membrana, kurios atsparumas vandeniui yra 10000mm, o oro pralaidumas - 10000 g/m2/24h. Striukė turi dvi praktiškas kišenes, ilgesnius užtrauktukus, kad būtų lengviau ir greičiau užsisegti ar atsisegti, ir šviesą atspindinčią spaudą, kad būtų geriau matoma net esant prastam apšvietimui. Puikiai tinka žvejybai ir kitai sportinei veiklai.

  Sudėtis - 88% nailonas, 12% poliesteris

  Peržiūrėti
 • Kelnės Savage Gear Tec-Foam Joggers

  62,00 EUR

  Savage Gear Tec-Foam Hoodie - itin patogios, minkštos kelnės, puikiai tinkančios tiek žvejybai, tiek kasdienai. Kelnės pagamintos iš 320gsm tvirto audinio, kuris yra itin šiltas. Turi 2 užtrauktukais užsegamas kišenes bei elastinį, virvelėmis reguliuojamą juosmenį.

  Sudėtis - 75,3% poliesteris, 17,5% viskozė, 7,2% elastanas

  Užsakomoji prekė.

  Peržiūrėti
 • Kelnės Savage Gear Regenerator Joggers

  56,90 EUR

  Savage Gear Regenerator Joggers - lengvos, puikiai priglundančios kelnės, kurias galima dėvėti kaip viršutinį drabužį ar kaip antrąjį sluoksnį po žieminiu kostiumu. Minkštas, tamprus, 240gsm audinys suteikia šilumą ir komfortą judant. Turi elastinį juosmenį bei 2 kiešenes.

  Sudėtis - 96% poliesteris, 4% elastanas

  Užsakomoji prekė.

  Peržiūrėti
 • Šortai Savage Gear Fighter Shorts

  51,60 EUR

  Savage Gear Fighter Shorts - kokybiški, patogūs šortai. Pagaminti iš patvaraus 210gsm audinio, kuris dengtas DWR danga, kuri užtikrina atsparumą vandeniui. Turi elastingą juosmenį, 2 kišenes rankoms, 2 kišenes ant šlaunų bei 1 kišenę nugaroje. 

  Sudėtis - 65% poliesteris, 35% medvilnė

  Užsakomoji prekė.

  Peržiūrėti
 • Kelnės Savage Gear Fighter Trousers

  76,50 EUR

  Savage Gear Fighter Trousers - itin kokybiškos kelnės, puikiai tinkančios tiek žvejybai, tiek aktyviai veiklai gamtoje. Kelnės pagamintos iš lengvos, patvarios ir tamprios medžiagos, kuri užtikrina puikų prigludimą ir nevaržomą judėjimą. Kelnės turi 2 kišenes rankoms, 2 kišenes ant šlaunų, kišenę nugaroje. Sėdmenų ir kelių sritys yra sustiprintos.

  Sudėtis - 65% poliesteris, 35% medvilnė

  Užsakomoji prekė.

  Peržiūrėti
 • Striukė Savage Gear Ripple Quilt Jacket

  102,00 EUR

  Savage Gear Ripple Quilt Jacket - lengva, orui pralaidi striukė. Dėl 100% poliesterio užpildo, ši striukė yra šilta. Apačia ir rankogaliai elastingi. Turi 3 užtrauktukais užsegamas kišenes.

  Užsakomoji prekė.

  Peržiūrėti
 • Striukė Savage Gear Reflection Hybrid Jacket

  102,00 EUR

  Savage Gear Reflection Hybrid Jacket - lengva, labai šilta, bet labai orui pralaidi striukė. Patogi, turinti aukštą apykaklę apsaugai nuo vėjo. Apačia ir rankogaliai elastingi. Turi 3 užtrauktukais užsegamas kišenes.

  Užsakomoji prekė.

  Peržiūrėti
 • Striukė Savage Gear SG8 Salvage Shell Jacket

  288,00 EUR

  Savage Gear SG8 Salvage Shell Jacket - itin lengva, tačiau labai tvirta ir patvari striukė, puikiai apsauganti nuo lietaus ar kitų blogų oro sąlygų. Pagaminta iš 100% Toray 3 sluoksnių audinio, dengto Toray Super DWR danga. Striukė turi YKK Aquaguard vandeniui atsparius užtrauktukus, reguliuojamą gobtuvą, velcro juostelėmis reguliuojamus rankogalius bei elastingą audinį alkūnių srityje, kuris užtkrins nevaržomą rankų judėjima. Striukė puikiai tiks tiek žvejybai, aktyviam laisvalaikiui, tiek kasdienai.

  Atsparumas vandeniui - 20 000mm
  Oro pralaidumo lygis - 10 000mvp

  Užsakomoji prekė.

  Peržiūrėti
 • -45% Striukė Savage Gear Simply Savage Softshell Jacket
  • Išpardavimas!

  Striukė Savage Gear Simply Savage Softshell Jacket

  53,35 EUR -45% 97,00 EUR

  Savage Gear Simply Savage Softshell Jacket - itin lengva, aukštos kokybės striukė, puikiai tinkanti tiek kaip viršutinis drabužis, tiek kaip trečiasis sluoksnis po žieminiu kostiumu. Pagaminta iš 100% minkšto, dvipusio poliesterio, su TPU membrana. Turi tvirtą pagrindinį užtrauktuką su apsauga nuo vėjp, velcro juostelėmis reguliuojamus rankogalius, reguliuojamą gobtuvą, reguliuojamą apačią, laminuotas kišenes ant krūtinės su vandenį atstumiančiais užtrauktukais bei 2 kišenes rankoms. Striukė puikiai tiks tiek aktyviam laisvalaikiui, tiek kasdienai.

  Atsparumas vandeniui - 8000mm
  Oro pralaidumo lygis - 3000mvp

  Peržiūrėti
 • -45% Kelnės Savage Gear Civic Joggers
  • Išpardavimas!

  Kelnės Savage Gear Civic Joggers

  25,30 EUR -45% 46,00 EUR

  Savage Gear Civic Joggers - iš tvirto audinio pagamintos kelnės, itin šiltos, puikiai tinkančios tiek žvejybai, tiek kasdienai. Juosmuo elastingas, didelės kišenės.

  Sudėtis - 50% medvilnė, 50% poliesteris

  Peržiūrėti
 • -45% Šortai Savage Gear Simply Savage Shorts
  • Išpardavimas!

  Šortai Savage Gear Simply Savage Shorts

  23,65 EUR -45% 43,00 EUR

  Savage Gear Simply Savage Shorts - greitai džiūstantys, patvarūs šortai, puikiai tinkantys tiek žvejybai, tiek kasdienai. Pagaminti iš 100% poliesterio, turi tinklinį pamušalą, elastingą juosmenį, integruotą diržą, 2 šonines kišenes bei mažą, užtrauktuku užsegamą kišenę ant šlaunies.

  Peržiūrėti
 • -45% Kelnės Savage Gear Camo Trousers
  • Išpardavimas!

  Kelnės Savage Gear Camo Trousers

  47,30 EUR -45% 86,00 EUR

  Savage Gear Camo Trousers - kelnės, pagamintos iš Taslon Oxford audinio su DWR danga, kuri yra itin patvari ir apsaugo nuo drėgmės. Kelių ir sėdmenų sritys sustiprintos, o tai reiškia, kad kelnės greitai nesidėvi. Kelnės turi elastinį juosmenį, 2 kišenes rankoms, 2 kišenes ant šlaunų bei velcro juostelėmis reguliuojamą apačią.

  Peržiūrėti
 • -45% Striukė Savage Gear Coastal Race Smock
  • Išpardavimas!

  Striukė Savage Gear Coastal Race Smock

  85,80 EUR -45% 156,00 EUR

  Savage Gear Coastal Race Smock - 2 sluoksnių, iš 100% patvaraus Taslon Nylon audinio su TPU membrana pagaminta, 100% vandeniui atspari striukė. Siūlės klijuotos, pamušalas tinklinis, minkštas, patogiai priglundantis prie kūno. Striukė turi reguliuojamą gobtuvą, 2 dideles, vilnos pamušalu išklotas kišenes bei apykaklę, velcro juostelėmis reguliuojamus rankogalius, vandeniui atsparius užtrauktukus su apsauga nuo vėjo, vidinę kišenę ir šviesą atspindinčias juosteles.

  Atsparumas vandeniui - 8000mm
  Oro pralaidumo lygis - 5000mvp

  Peržiūrėti
 • -45% Striukė Savage Gear Coastal Race Jacket
  • Išpardavimas!

  Striukė Savage Gear Coastal Race Jacket

  87,45 EUR -45% 159,00 EUR

  Savage Gear Coastal Race Jacket - iš 100% patvaraus Taslon Nylon audinio su TPU membrana pagaminta, 100% vandeniui atspari striukė. Siūlės klijuotos, pamušalas tinklinis, minkštas, patogiai priglundantis prie kūno. Striukė turi reguliuojamą gobtuvą, 2 dideles, vilnos pamušalu išklotas kišenes bei apykaklę, velcro juostelėmis reguliuojamus rankogalius, vidinę kišenę ir šviesą atspindinčias juosteles.

  Atsparumas vandeniui - 8000mm
  Oro pralaidumo lygis - 5000mvp

  Peržiūrėti
 • -45% Braidymo striukė Savage Gear SG6 Wading Jacket
  • Išpardavimas!

  Braidymo striukė Savage Gear SG6 Wading Jacket

  167,20 EUR -45% 304,00 EUR

  Savage Gear SG6 Wading Jacket - itin tvirta, vandeniui atspari, pralaidi orui braidymo striukė, kuri pagaminta 4 krypčių tampraus Toray audinio su Dermizax membrana. Šis audinys yra neįtikėtinai patvarus, apsaugo nuo šalčio bei užtikriną visiškai nevaržomą judėjimą. Striukė turi klijuotas siūles, kišenes ant krūtinės, kilpas smulkiems įrankiams pritvirtinti, velcro juostelėmis reguliuojamus rankogalius, vilnos pamušalo apykaklę, reguliuojamą gobtuvą su standžiu snapeliu, D formos žiedelį nugaroje, skirtą graibštui pritvirtinti bei šviesą atsipindčias juosteles. Papildomam saugumui, kišenės turi vandeniui atsparius užtrauktukus. Specialus striukės pasiūvimas, ties rankomis ir pečiais, leidžia nervaržomai žvejoti. Kiekviena šios striukės detalė sukurta taip, kad atlaikytų atšiauriausias sąlygas

  Atsparumas vandeniui - 20 000mm
  Oro pralaidumo lygis - 10 000mvp

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -45% Striukė Savage Gear SG2 Hybrid Jacket
  • Išpardavimas!

  Striukė Savage Gear SG2 Hybrid Jacket

  81,95 EUR -45% 149,00 EUR

  Savage Gear SG2 Hybrid Jacket - dviejų sluoksnių, vandeniui atspari, itin orui pralaidi striukė, pagaminta iš labai patvaraus Taslon nailono su PU membrana, dengta DWR danga. Rankogaliai minkšti, pagaminti iš tampraus audinio, reguliuojami velcro juostelėmis. Turi tinklinį pamušalą, dideles kišenes ant krūtinės, vandeniui atsparius užtrauktukus, vilna dengtą apykaklę. Ši striukė puikiai tinka tiek žvejybai, žygiams, aktyviai veiklai gamtoje, tiek kasdienai.

  Atsparumas vandeniui - 10 000mm
  Oro pralaidumo lygis - 3000mvp

  Peržiūrėti
 • -45% Striukė Savage Gear Super Light Jacket
  • Išpardavimas!

  Striukė Savage Gear Super Light Jacket

  74,25 EUR -45% 135,00 EUR

  Savage Gear Super Light Jacket - itin minkšta, labai šilta, 100% vėjui atspari striukė, kuri puikiai tiks kaip viršutinis drabužis arba trečiasis sluoksnis po žieminiu kostiumu. Pagaminta iš 88% poliesterio, 12% elastano audinio su DWR danga, kuris turi 4 krypčių tamprumą, o tai užtikrina visiškai nevaržomą judėjimą. Striukė turi 4 užsegamas kišenes ir vieną vidinę kišenę.

  Peržiūrėti
 • -45% Striukė Savage Gear Simply Savage Thermo Jacket
  • Išpardavimas!

  Striukė Savage Gear Simply Savage Thermo Jacket

  52,80 EUR -45% 96,00 EUR

  Savage Gear Simply Savage Thermo Jacket - minkšta ir labai šilta striukė, kuri puikiai tiks tiek kaip viršutinis drabužis, tiek kaip trečiasis sluoksnis po žieminiu kostiumu. Pagaminta iš nailono ir poliesterio mišinio, kuris yra atsparus vandeniui. 220gsm pūkų įdaras suteikia dar daugiau šilumos. Turi užsegamą krūtinės kišenę, 2 kišenes rankoms bei elastinius rankogalius ir apačią.

  Peržiūrėti
 • -45% Striukė Scierra Drifter Softshell Jacket
  • Išpardavimas!

  Striukė Scierra Drifter Softshell Jacket

  53,90 EUR -45% 98,00 EUR

  Scierra Drifter Softshell Jacket - vėjo neperpučiama striukė, puikiai tinkanti žvejybai. Striukė taip pat puikiai atstumia vandenį, labai lengva, elastinga, nevaržanti judesių. Turi reguliuojamą gobtuvą, 2 užtrauktukais užsegamas kišenes.

  Peržiūrėti