Dėžės / krepšiai / kibirai

Žvejybinėse dėžėskrepšiai ir kibirai įvairiom paskirtim. Kibirai su papildomais indeliais ir net sijokliais puikiai tiks jauko paruošimui, taip pat specialūs kibirai skirti gyvų masalų laikymui. Patogūs krepšiai spiningavimui, EVA neperšlampami krepšiai bei kibirai, Boat Bag'gai, Termo krepšiai, įvairios dėžutės skirtos spiningavimo masalams ir kitiems aksesuarams susidėti, bei įvairūs dideli krepšiai patogiai susidėti žvejybos įrankius, drabužius ir patogiai transportuoti juos iki žvejybos lokacijos. Turime šių prekių iš tokių gamintojų kaip Guru, Preston, Savage Gear, Matrix, Rok, Meiho, FL, Hokkaido ir kitų.

Aktyvūs filtrai

 • Dėžutė masalams Atora 19,5x11x3,6cm

  4,80 EUR

  Dėžutė tinkanti susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Dažniausiai naudojama susidėti spiningavimo masalams arba kitoms įvairioms smulkmenoms. Dėžutė atsidaro iš abiejų pusių. Kiekvienoje pusėje yra po 7 atskirus skyrelius.

  Matmenys -19,5x11x3,6cm

  Peržiūrėti
 • Kibiras jaukui su indu ROK 13/18L

  22,50 EUR

  Kibiras jaukui maišyti ROK. Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko. Kibiras turi rankeną su mediniu laikikliu, kietą dangtį ir papildomą indą maišyt jaukui. Talpus, tvirtas ir patogus kibiras.

  Galima rinktis iš dviejų dydžių - 13l ir 18l.

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Atora EVA Box 33x11x9cm

  11,95 EUR

  Atora EVA Box - EVA medžiagos dėžutė, su skaidriu PVC dangteliu. EVA medžiaga lengvai plaunasi. Turi rankena patogiam transportavimui bei didelius užtrauktukus, greitam ir patogiam atsegimui. Dėžutėje galima laikyti užmaišytą jauką, taip pat ir įvairiems aksesuarams susidėti.

  Matmenys - 330x110x90mm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė avižėlėms

  6,00 EUR

  Dėžutė avižėlėms Akara - dviejų dalių dvipusė dėžutė įvairioms smulkmenoms bei avižėlėms laikyti. Dežutėje esantis minkštas poliuretanas pagamintas su specialiomis vietomis patogiai įstatyti avižėlę. Dėžutė puikiai tilps į kišenę.

  Matmenys: 10x7x3.5cm.

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Atora EVA Bag (1 vnt.)

  9,20 EUR

  Atora EVA Bag - EVA medžiagos dėžutė, su skaidriu PVC dangteliu. EVA medžiaga lengvai plaunasi. Turi rankena patogiam transportavimui bei didelius užtrauktukus, greitam ir patogiam atsegimui. Dėžutėje galima laikyti užmaišytą jauką, taip pat ir įvairiems aksesuarams susidėti.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių:
  S - 210x145x90mm
  M - 240x155x100mm
  L - 280x165x110mm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė avižėlėms

  6,50 EUR

  Dėžutė avižėlėms Akara - Dviejų dalių dėžutė įvairioms smulkmenoms, smulkiems masalams bei avižėlėms laikyti. Dėžutėje esanti minkšta medžiaga yra suskirstyta vietomis, patogiai ir greitai avižėlėms ar kitiems masalams įstatyti.

  Matmenys - 125x92x36

  Peržiūrėti
 • Kibiras gyvam masalui 18L

  15,50 EUR

  Kibiras skirtas naudodi žvėjyboje gyva žuvele.
  Dviejų dalių, pirmoji dalis patogiai išsikelia iš kibire esančio vandens ir galite lengvai pasiimti norima gyva žuvelę.
  Patogus didelis kibiras, ilgai išlankankis žuveles gyvas. Puikiai tiks lydekų ar kitų plėšrūnų žūklėje.
  Kibiro talpa 18litrų.

  Peržiūrėti
 • Dėžutė daiktams didelė

  33,70 EUR

  Dviejų skyrių, tvirta dėžutė, skirta susidėti įvairius žvejybos įrankius. Pirmajame skyriuje yra tris kišenės smulkiems daiktams susidėti. Didžiajame, antrame skyriuje yra daug nedidelių kišenių ir didelis skyrius su pertvaromis, kurias galima susidėlioti pagal poreikius. Dėžutė turi transportavimo diržą per petį, dėl patogaus nešimosi į žvejybos vietą. 

  Ilgis - 37cm
  Plotis - 26cm
  Aukštis - 12cm
  Gylis - 8cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė avižėlėms

  6,50 EUR

  Dėžutė avižėlėms Akara - Dviejų dalių dėžutė įvairioms smulkmenoms, avižėlėms laikyti. Dėžutėje esanti minkšta medžiaga yra suskirstyta vietomis, patogiai ir greitai avižėlėms ar kitiems masalams įstatyti.

  Matmenys - 170x110x45mm

  Peržiūrėti
 • Kibiras gyvam masalui 7l

  9,80 EUR

  Kibiras skirtas naudoti žvejyboje gyva žuvele.
  Atsidaro dangtis ir nesunkiai galėsite pagauti norimą žuvelę.
  Patogus didelis kibiras, ilgai išlaikys žuveles gyvas. Puikiai tiks lydekų ar kitų plėšrūnų žūklėje.

  Tūris - 7L
  Spalva gali skirtis.

  Peržiūrėti
 • Eva krepšys „The bag" 40cm

  16,50 EUR

  Universalus krepšys, kuriame galima laikyti ir gyvas žuveles, spiningavimo masalus ar kitus jūsų žūklei reikalingus įrankius. Krepšys pagamintas iš neperšlampamos silikoninės medžiagos. Į vidų galima pilti vandenį, yra skylė deguoniui. Įmontuotos net keturios paprastos rankenos skirtingose vietose ir petneša per petį. Ant krepšio viršau pavaizduota 30cm likniuotė. Patogus krepšys įvairiapusiam naudojimui

  Matmenys - 40x25x26cm

  Peržiūrėti
 • Dėžute daiktams

  19,10 EUR

  Tvirta dėžutė, skirta susidėti įvairius žvejybos įrankius. Skyriuje yra daug nedidelių kišenių ir didelis skyrius su pertvaromis, kurias galima susidėlioti pagal savo poreikius. Pagaminta iš labai kokybišku medžiagų. 

  Ilgis - 27cm
  Plotis - 23cm
  Aukštis - 9cm
  Gylis - 6,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė avižėlėms

  8,00 EUR

  Dėžutė avižėlėms Akara - Dviejų dalių dėžutė įvairioms smulkmenoms, smulkiems masalams bei avižėlėms laikyti. Dėžutėje esanti minkšta medžiaga yra suskirstyta vietomis, patogiai ir greitai avižėlėms ar kitiems masalams įstatyti.

  Matmenys - 170x110x45mm

  Peržiūrėti
 • Kibiras Spomb Square Bucket 17L

  15,50 EUR

  SPOMB Square Bucket - 17 litrų talpos kvadratinis kibiras. Dėl savo formos jį yra patogu transportuoti mašinoje arba karutyje. Idealus nešti masalą į ir iš žvejybos, bei turintis tvirtą metalinę rankeną. Patogu susidėti įvairius pašarus jaukinant žuvis

  Peržiūrėti
 • Dėžutė masalams su dirželiu

  3,90 EUR

  Dėžutė, su užsegamu, reguliuojamu bei elastingu dirželiu. Dėžutę galima tvirtinti ant kojos ar rankos. Pagaminta iš labai kokybiškų medžiagų. Turi du skyrius.

  Ilgis - 11cm
  Plotis - 8cm
  Gylis - 2cm

  Peržiūrėti
 • Žvejybinis krepšys Akara Easy Fishing 15l

  17,50 EUR

  Puiki talpa laikyti įvairiems žūklės įrankiams. Daugelis žvejų, tokio tipo krepšius renkasi spiningavimo masalams susidėti arba net laikyti gyvas žuveles. Krepšys yra pagamintas iš EVA medžiagos ir visiškai nepralaidus vandeniui, todėl jūsų laikomi daiktai bus saugūs nuo vandens.

  Matmenys - 36x22x24cm
  Svoris - 600g
  Talpa - 15l

  Peržiūrėti
 • Kibiras Matrix Lime Bucket 20L

  44,99 EUR

  Matrix Lime Bucket - graduotas jauko kibiras su dangčiu ir papildomu indu bei sijojimo tinkleliu - pilnas rinkinys norint kokybiškai paruošti žvejybai nedidelį kiekį jauko. Kibiro talpa 20L. Graduotas jaukas kibiras reikalingas dalyvaujant varžybose, kai norima matyti tikslų jauko kiekį litrais. Kibiras su dangčiu - apsaugosite paruoštą jauką nuo išdžiūvimo ir lietaus, bei atskiru bliūdeliu jaukui laikyti. Patogus komplektas, viskas vienoje vietoje.

  Peržiūrėti
 • Dėžutė HS13

  3,20 EUR

  Patogi dviguba dėžutė skirta spiningavimo masalams arba smulkiems žūklės įrankiams susidėti. Turi 20 mažų, atskirai atsidarančių skyrelių. Skyrelių matmenys 3x4cm.

  Matmenys - 15x8,5x3,7cm

  Peržiūrėti
 • Dežė žvejybos įrankiams 39x27x8cm

  20,00 EUR

  Dėžė įvairioms žvejybinėms smulkmenoms. Pagaminta iš patvarios plastmasės. Dėžė turi keturis išilginius skyrius. Apatiniai du padalinti per pusę. Vieno iš jų pertvarą galima išimti norint įsidėti didesnių daiktų. Viršutinius  du skyrius galima išdalinti pertvaromis į mažesnius skyrius. Dėžės komplektacijoje yra dvylika mažų pertvarų ir viena didelė. Tai leis prisitaikysit prie savo poreikių. Pravartus daiktas susidėti savo žvejybinius daiktus, kad viskas butų vienoj vietoj, bei nepasimestų.

  Matmenys - 39x28x8.5cm

  Peržiūrėti
 • Sulankstomas kibirėlis Akara Competition 25L

  12,90 EUR

  Akara Competition - sulankstomas kibirėlis, skirtas jaukui maišyti. Lengvai valoma kibirėlio medžiaga, pagaminta iš UV apsaugančios medžiagos. Pritvirtinus virvę patogu pasisemti vandenį žvejojant nuo betoninių krantinių.

  Matmenys - 35x35x25cm
  Svoris - 200g
  Talpa - 25l

  Peržiūrėti