Dėžes, krepšiai, kibirai žvejybai | Žvejybos reikmenys LT

Dėžės / krepšiai / kibirai

Žvejybinės dėžės, dėžutėskrepšiai ir kibirai. Kibirai su papildomais indeliais ir net sijokliais puikiai tiks jauko paruošimui, taip pat specialūs kibirai skirti gyvų masalų laikymui. Patogūs krepšiai spiningavimui, EVA neperšlampami krepšiai bei kibirai, Boat Bag'gai, termo krepšiai, įvairios dėžutės skirtos spiningavimo masalams ir kitiems aksesuarams susidėti, bei įvairūs dideli krepšiai patogiai susidėti žvejybos įrankius, drabužius ir patogiai transportuoti juos iki žvejybos vietos. Turime šių prekių iš tokių gamintojų kaip: Guru, Preston, Savage Gear, Matrix, Rok, Meiho, FL, Hokkaido ir kitų.

Aktyvūs filtrai

 • Dėžutė su sieteliui Preston Ventamesh Tub 1.8l

  8,99 EUR

  Preston Ventamesh Tub - indelis, skirtas pelečių mirkymui Method Feeder žvejybai. 

  Talpa - 1.8L

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Atora AT391

  5,30 EUR

  Tvirta ir kompaktiška dėžutė, skirta įvairioms žvejybos smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Yra skyreliai su pertvaromis, kurias galima susidėti pagal poreikį. Dėžutė labai sandariai užsidaro, lengvai telpa į krepšį.

  Matmenys - 21x14,5x2,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Atora AT631

  3,00 EUR

  Tvirta ir kompaktiška dėžutė, skirta įvairioms žvejybos smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Yra skyreliai su pertvaromis, kurias galima susidėti pagal poreikį. Dėžutė labai sandariai užsidaro, lengvai telpa į krepšį ar į kišenę.

  Matmenys - 17,5x10x5x2cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Atora AT632

  3,00 EUR

  Tvirta ir kompaktiška dėžutė, skirta įvairioms žvejybos smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Yra skyreliai su pertvaromis. Dėžutė labai sandariai užsidaro, lengvai telpa į krepšį ar į kišenę.

  Matmenys - 17,5x10x5x2cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Atora AT633

  3,00 EUR

  Tvirta ir kompaktiška dėžutė, skirta kabliukams, avižėlėms ir galvakabliams susidėti bei saugiai transportuoti. Viduje yra minkštas porolonas, į kurį įsmeigus masalą, jis tvirtai laikysis. Dėžutė labai sandariai užsidaro, lengvai telpa į krepšį ar į kišenę.

  Matmenys - 17,5x10,5x2cm

  Peržiūrėti
 • Kibiras jaukui su indu ROK 18L

  21,50 EUR

  Kibiras jaukui maišyti ROK. Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko. Kibiras turi rankeną su mediniu laikikliu, kietą dangtį ir papildomą indą maišyt jaukui. Talpus, tvirtas ir patogus kibiras.

  Tūris - 18l

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Light Game J

  6,95 EUR

  Japonų gamybos, labai tvirta ir kompaktiška dėžutė, skirta smulkiems žvejybos masalams susidėti ir saugiai transportuoti. Dėžutė pagaminta naudojant Worm-Slip technologiją, dėl kurios masalai neprilimpa prie sienelių. Yra skyreliai su pertvaromis, kurias galima susidėti pagal poreikį. Dėžutė labai sandariai užsidaro. Dėžutė lengvai telpa į krepšį ar į kišenę.

  Matmenys - 17,5x1,8x10,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Micro Rib System 1200 NS

  10,95 EUR

  Japonų gamybos, labai tvirta dėžutė, skirta įvairioms žvejybos smulkmenoms ir aksesuarams susidėti. Yra 4 skyreliai ir pertvaros, kurias galima susidėti pagal poreikį. Dėžutė labai sandariai užsidaro, tad visos smulkmenos bus saugiai transportuojamos.

  Matmenys - 25,5x2,8x19cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Clear Case C-800ND

  12,95 EUR

  Japonų gamybos, labai tvirta dėžutė, skirta įvairioms žvejybos smulkmenoms susidėti. Pagaminta iš lengvo ir smūgiams atsparaus plastiko. Yra skyreliai su 32 pertvaromis, kurias galima susidėti pagal poreikį. Dėžutė labai sandariai užsidaro, tad visos smulkmenos bus saugiai transportuojamos. Dėžutė lengvai telpa į krepšį.

  Matmenys - 20,5x4x14,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Worm Case F

  2,95 EUR

  Japonų gamybos, labai tvirta ir kompaktiška dėžutė, skirta įvairioms žvejybos smulkmenoms susidėti. Yra skyreliai su pertvaromis, kurias galima susidėti pagal poreikį. Dėžutė labai sandariai užsidaro, tad visos smulkmenos bus saugiai transportuojamos. Dėžutė lengvai telpa į krepšį ar didesnę kišenę.

  Matmenys - 14,6x2,3x10x3cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Akiokun FB-10

  5,95 EUR

  Japonų gamybos, labai tvirta ir kompaktiška dėžutė, skirta įvairioms žvejybos smulkmenoms susidėti. Dėžutė labai sandariai užsidaro, tad visos smulkmenos bus saugiai transportuojamos. Dėžutė lengvai telpa į kišenę.

  Matmenys - 9,7x3x6,5cm

  Peržiūrėti
 • Krepšys tinkleliui Feeder Competition EVA Double Keepnet Bag

  45,50 EUR

  Feeder Competition EVA Double Keepnet Bag - EVA medžiagos dėklas, naudojamas tinkleliui laikyti ir transportuoti. Į ddėklą telpa du tinkleliai. Vandeniui atspari EVA medžiaga ir dėklo konstrukcija užtikrina, kad po žvejybos likęs vanduo nepateks į bagažą pakeliui namo. Šis krepšys užsidaro sandariu užtrauktuku. Turi dvi rankenas ir dirželį per petį patogiam nešiojimui.

  Matmenys - 70x30x48cm

  Peržiūrėti
 • Dėžė FL Pro

  21,10 EUR

  Itin tvirta ir labai patogi dėžė, skirta susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Atsidarius dėžę, išsiskleidžia viena papildoma sekcija, kurioje yra 7 įvairaus dydžio skyreliai su pertvaromis, dvi papildomos pertvaros, kurias galima susidėti pagal poreikį, ir vienas didelis skyrius susidėti žūklės įrankius. Itin tvirtai užsidaro. Dėžė turi rankeną patogiam transportavimui rankoje.

  Matmenys - 34x20x15,5cm

  Peržiūrėti
 • Masalų indelių laikiklis Pro FL

  5,70 EUR

  Masalų indelių laikiklis, tvirtinamas prie kuoliuko. Laikiklis turi universalų sriegį. Patogus įrankis žvejojant tiek nuo kranto, tiek įbridus į vandenį. Taupantis žvejo laiką, nes šį įrankį galima visą laiką pasistatyti šalia ir masalai visada bus po ranka. 
  Laikiklis skirtas G012 ir G013 indeliams.

  Matmenys - 18,5x18,5x3cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė masalams Pro FL G013

  3,35 EUR

  Iš tvirto plastiko pagaminta dėžutė kukurūzams, sliekams, musėms, uodo trūklio lervoms bei kitiems masalams laikyti. Dangtelis užsidaro labai sandariai. Dangtelyje esančios skylutės praleidžia orą, dėl to masalas ilgiau išlieka gyvas.

  Matmenys - 17x10cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė masalams Pro FL G012

  2,80 EUR

  Iš tvirto plastiko pagaminta dėžutė kukurūzams, sliekams, musėms, uodo trūklio lervoms bei kitiems masalams laikyti. Dangtelis užsidaro labai sandariai. Dangtelyje esančios skylutės praleidžia orą, dėl to masalas ilgiau išlieka gyvas.

  Matmenys - 17x7cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė masalams Pro FL G025-1

  2,25 EUR

  Iš tvirto plastiko pagaminta dėžutė sliekams, musėms, uodo trūklio lervoms bei kitiems masalams laikyti. Dėžutės viduje yra sužymėti matavimai mililitrais.

  Matmenys - 15,5x10,5x3,5cm
  Tūris - 200ml

  Peržiūrėti
 • Dėžutė masalams Pro FL G025-3

  2,25 EUR

  Iš tvirto plastiko pagaminta dėžutė sliekams, musėms, uodo trūklio lervoms bei kitiems masalams laikyti. Dėžutės viduje yra sužymėti matavimai mililitrais.

  Matmenys - 15,5x10,5x3,5cm
  Tūris - 200ml

  Peržiūrėti
 • Dėžutė masalams Pro FL G024-3

  2,49 EUR

  Iš tvirto plastiko pagaminta dėžutė sliekams, kukurūzams, musėms, uodo trūklio lervoms bei kitiems masalams laikyti. Dėžutės viduje yra sužymėti matavimai mililitrais.

  Matmenys - 15,5x10,5x6,5cm
  Tūris - 500ml

  Peržiūrėti