Dėžės / krepšiai / kibirai

Žvejybinės dėžės, dėžutėskrepšiai ir kibirai. Kibirai su papildomais indeliais ir net sijokliais puikiai tiks jauko paruošimui, taip pat specialūs kibirai skirti gyvų masalų laikymui. Patogūs krepšiai spiningavimui, EVA neperšlampami krepšiai bei kibirai, Boat Bag'gai, termo krepšiai, įvairios dėžutės skirtos spiningavimo masalams ir kitiems aksesuarams susidėti, bei įvairūs dideli krepšiai patogiai susidėti žvejybos įrankius, drabužius ir patogiai transportuoti juos iki žvejybos vietos. Turime šių prekių iš tokių gamintojų kaip: Guru, Preston, Savage Gear, Matrix, Rok, Meiho, FL, Hokkaido ir kitų.

Aktyvūs filtrai

  • Nauja

  Masalų dėžutė Preston

  3,49 EUR

  Preston 2PT Bait Tub - kokybiško plastiko dėžutė sliekams, kukurūzams, musėms ir uodo trūklio lervoms bei kitiems masalams. Dėžutė su sandariai užsidarančiu dangteliu.
  Tinka kartu su Preston Bait Stainer.

  Talpa - 1.2L

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Kibirų laikiklis FOX SPOMB Double Bucket Stand Kit
  • Nauja

  Kibirų laikiklis FOX SPOMB Double Bucket Stand Kit

  69,99 EUR

  Kompaktiška, lengvai surenkama, pastatoma ir reguliuojama jaukinimo stotelė, pritaikyta dviem 10 ir (arba) 17 litrų talpos FOX kibirams su patogia ir paminkštinta meškerės atrama. 

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Krepšys tinkleliui Matrix Ethos Small Eva Net Bag
  • Nauja

  Krepšys tinkleliui Matrix Ethos Small Eva Net Bag

  54,99 EUR

  Matrix Ethos Small Eva Net Bag - naudojamas tinkleliui laikyti ir transportuoti. Vandeniui atspari EVA medžiaga ir dėklo konstrukcija užtikrina, kad po žvejybos likęs vanduo nepateks į bagažą pakeliui namo. Šis krepšys užsidaro sandariu užtrauktuku. Turi du rankenas ir dirželį per petį patogiam nešiojimui. Puikiai tilps 1 sietelis arba kelios graibštų galvos.

  Matmenys:
  Ilgis - 65cm
  Aukštis - 50cm
  Plotis - 10cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Indelis Pelečių Mirkymui Drennan
  • Nauja

  Indelis Pelečių Mirkymui Drennan

  4,90 EUR

  Drennan DMS Pellet Strainer - indelis, skirtas pelečių mirkymui Method Feeder žvejybai. Šis indelis yra pritaikytas Drennan DMS Bait-Seal Box.

  Peržiūrėti
 • -10% Dėžutė masalams Drennan DMS Bait-Seal Box 1,7l
  • Sumažinta kaina
  • Nauja

  Dėžutė masalams Drennan DMS Bait-Seal Box 1,7l

  4,41 EUR -10% 4,90 EUR

  Kokybiško plastiko dėžutė sliekams, kukurūzams, musėms ir uodo trūklio lervoms bei kitiems masalams. Dėžutė su sandariai užsidarančiu dangteliu.

  Matmenys - 23.5x15.2x8.5cm
  Tūris - 1,7L

  Peržiūrėti
 • Dėžutė masalams MiracleFish 20x17x4,5cm

  7,70 EUR

  Dvipusė dėžutė, tinkanti susidėti voblerius. Dažniausiai naudojama susidėti spiningavimo masalams arba kitoms įvairioms smulkmenoms. Dėžutė atsidaro iš abiejų pusių. Kiekvienoje pusėje yra po 5 atskirus skyrelius.

  Galima pasirinkti iš skirtingų spalvų.
  Matmenys - 
  20x17x4,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė avižėlėms Atora

  1,80 EUR

  Tvirta dėžutė, užsifiksuojanti magnetu pagalba. Skirta avižėlėms saugiai bei patogiai laikyti žvejybos ar transportavimo metu. 

  Matmenys - 10,5x6,5x2,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė avižėlėms Atora

  6,50 EUR

  Dvipusė, tvirta dėžutė, skirta avižėlėms saugiai bei patogiai laikyti žvejybos ar transportavimo metu. 

  Matmenys - 15x10x4.5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė avižėlėms

  15,50 EUR

  Dvipusė, tvirta dėžutė, skirta avižėlėms saugiai bei patogiai laikyti žvejybos ar transportavimo metu. 

  Matmenys - 17x9x5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė avižėlėms

  2,60 EUR

  Dvipusė, tvirta dėžutė, skirta avižėlėms saugiai bei patogiai laikyti žvejybos ar transportavimo metu. 

  Matmenys - 10x6x2,5cm

  Peržiūrėti
 • Krepšys Preston Supera X Compact Carryall

  72,99 EUR

  Preston Supera X Compact Carryall - itin tvirtas, iš 840D lengvai nuvalomos medžiagos pagamintas ir labai patogus krepšys, kuriame tilps visi įrankiai, skirti žvejybai. Krepšys turi stiprius ir didelius užtrauktukas, patogiam ir greitam atsegimui/užsegimui. Taip pat turi sustiprintą pagrindą bei nuimamą, paminkštintą peties diržą. Krepšys turi 3 išorines kišenes. 

  Matmenys - 60x32x27cm

  Peržiūrėti
 • Krepšys Preston Supera X Carryall

  79,99 EUR

  Preston Supera X Carryall - itin tvirtas, iš 840D lengvai nuvalomos medžiagos pagamintas ir labai patogus krepšys, kuriame tilps visi masalai, valai, įrankiai ir priedai skirti žvejybai. Krepšys turi stiprius ir didelius užtrauktukas, patogiam ir greitam atsegimui/užsegimui. Taip pat turi sustiprintą pagrindą bei nuimamą, paminkštintą peties diržą. Krepšys turi 4 išorines kišenes. 

  Matmenys - 63x42x40cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė Big 40x25x37cm

  35,00 EUR

  Patogi bei tvirta žieminė dėžė, leis saugiai laikyti žvejybos įrankius. Pagrindinis skyrius užsidaro labai sandariai, galima naudoti susidėti žuvims ar žvejyboje reikalingiems daiktams. Dėžės dangtyje yra 4 integruotos dėžutės smulkmenoms laikyti bei du skyreliai su pertvaromis. Dėžės šone yra 1 nuimama, papildomiems daiktams susidėti kišenė, o kitame šone tvirtinasi nedidelis stalas, ant kurio galima patogiai laikyti įvairius masalus ar smulkius įrankius. Žieminė dėžė turi platų dirželį, kuris skirtas patogiam transportavimui. Dėžė pagaminta iš smūgiams, vandeniui ir šalčiui atsparios plastmasės. Viršutinė dėžės dalis padengta minkšta poliuretano medžiaga, patogiam sėdėjimui.

  Svoris - 2,5kg
  Matmenys - 40x25x37cm
  Atlaiko svorį iki - 120kg

  Peržiūrėti
 • Dėžutė masalams su dirželiu Prof Montaz

  26,40 EUR

  Dėžutė masalams su užsegamu, reguliuojamu bei elastingu dirželiu. Dėžutę galima tvirtinti ant kojos ar rankos. Dviejų skyrių. Pagaminta iš EVA medžiagos, todėl labai lengva bei apsaugo gyvus masalus nuo šalčio.

  Matmenys - 11x8x3,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė masalams su dirželiu Prof Montaz

  26,40 EUR

  Dėžutė masalams su užsegamu, reguliuojamu bei elastingu dirželiu. Dėžutę galima tvirtinti ant kojos ar rankos. Pagaminta iš EVA medžiagos, todėl labai lengva bei apsaugo gyvus masalus nuo šalčio.

  Matmenys - 10,5x10,5x3,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Su Indeliu Pelečių Mirkymui Atora

  16,20 EUR

  EVA dėžutė su tinkliniu indeliu, skirta peletėms mirkyti. Indelis su tinkleliu tiks bet kokio dydžio peletėms.

  Matmenys - 180x180x100mm

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė Helios 10l

  33,80 EUR

  Patogi bei kompaktiška. Leis saugiai laikyti savo žvejybos įrankius. Apatinį skyrių galima naudoti susidėti žuvims ar žvejyboje reikalingiems daiktams. Dėžės viršutinėje dalyje yra 3 integruotos dėžutės smulkmenoms laikyti bei du skyreliai su pertvaromis. Dėžė savo priekinėje dalyje turi atidaromą angą. Dėžės šonuose yra 2 nuimamos, papildomiems daiktams susidėti kišenės. Žieminė dėžė turi platų dirželį, kuris skirtas patogiam transportavimui. Dėžė pagaminta iš smūgiams, vandeniui ir šalčiui atsparios plastmasės. Viršutinė dėžės dalis padengta minkšta poliuretano medžiaga, patogiam sėdėjimui.

  Tūris - 10l
  Svoris - 2,4kg
  Spalva - juoda/žalia
  Aukštis - 40cm
  Ilgis - 25cm
  Plotis - 22cm
  Atlaiko svorį iki - 120kg

  Peržiūrėti
 • Dėžutė avižėlėms Rapala Jig Box Medium

  23,95 EUR

  Rapala Jig Box - dvipusė, tvirta, vandeniui atspari dėžutė, skirta avižėlėms saugiai bei patogiai laikyti žvejybos ar transportavimo metu. 

  Matmenys - 17x10x4,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė masalams Rapala Ice Lure Organizer XL

  17,50 EUR

  Rapala Ice Lure Organizer - tvirta dėžutė, skirta balansyrams ar kitiems smulkiems masalams saugiai bei patogiai laikyti žvejybos ar transportavimo metu. Viduje esantys atskiriamieji grioveliai yra silikoniniai, minkšti, taip užtikrinant didžiausią apsaugą masalams. 

  Matmenys - 23x13x3,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė avižėlėms Rapala Utility Box Medium

  23,95 EUR

  Rapala Utility Box - dvipusė, tvirta, vandeniui atspari dėžutė, skirta avižėlėms saugiai bei patogiai laikyti žvejybos ar transportavimo metu. Taip pat, kitoje pusėje galima laikyti balansyrus ar kitus masalus, o skyreliai su dangteliais puikiai tiks įvairių smulkmenų laikymui. 

  Matmenys - 17x10x5cm

  Nuotraukoje pavaizduoti masalai į komplektą neįeina.

  Peržiūrėti