Dėžės / krepšiai / kibirai

Žvejybinės dėžės, dėžutėskrepšiai ir kibirai. Kibirai su papildomais indeliais ir net sijokliais puikiai tiks jauko paruošimui, taip pat specialūs kibirai skirti gyvų masalų laikymui. Patogūs krepšiai spiningavimui, EVA neperšlampami krepšiai bei kibirai, Boat Bag'gai, termo krepšiai, įvairios dėžutės skirtos spiningavimo masalams ir kitiems aksesuarams susidėti, bei įvairūs dideli krepšiai patogiai susidėti žvejybos įrankius, drabužius ir patogiai transportuoti juos iki žvejybos vietos. Turime šių prekių iš tokių gamintojų kaip: Guru, Preston, Savage Gear, Matrix, Rok, Meiho, FL, Hokkaido ir kitų.

Aktyvūs filtrai

 • Žieminė dėžė Helios 10l
  • Nauja

  Žieminė dėžė Helios 10l

  33,80 EUR

  Patogi bei kompaktiška. Leis saugiai laikyti savo žvejybos įrankius. Apatinį skyrių galima naudoti susidėti žuvims ar žvejyboje reikalingiems daiktams. Dėžės viršutinėje dalyje yra 3 integruotos dėžutės smulkmenoms laikyti bei du skyreliai su pertvaromis. Dėžė savo priekinėje dalyje turi atidaromą angą. Dėžės šonuose yra 2 nuimamos, papildomiems daiktams susidėti kišenės. Žieminė dėžė turi platų dirželį, kuris skirtas patogiam transportavimui. Dėžė pagaminta iš smūgiams, vandeniui ir šalčiui atsparios plastmasės. Viršutinė dėžės dalis padengta minkšta poliuretano medžiaga, patogiam sėdėjimui.

  Tūris - 10l
  Svoris - 2,4kg
  Spalva - juoda/žalia
  Aukštis - 40cm
  Ilgis - 25cm
  Plotis - 22cm
  Atlaiko svorį iki - 120kg

  Peržiūrėti
 • Dėžutė avižėlėms Rapala Jig Box Medium
  • Nauja

  Dėžutė avižėlėms Rapala Jig Box Medium

  23,95 EUR

  Rapala Jig Box - dvipusė, tvirta, vandeniui atspari dėžutė, skirta avižėlėms saugiai bei patogiai laikyti žvejybos ar transportavimo metu. 

  Matmenys - 17x10x4,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė masalams Rapala Ice Lure Organizer XL
  • Nauja

  Dėžutė masalams Rapala Ice Lure Organizer XL

  17,50 EUR

  Rapala Ice Lure Organizer - tvirta dėžutė, skirta balansyrams ar kitiems smulkiems masalams saugiai bei patogiai laikyti žvejybos ar transportavimo metu. Viduje esantys atskiriamieji grioveliai yra silikoniniai, minkšti, taip užtikrinant didžiausią apsaugą masalams. 

  Matmenys - 23x13x3,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė avižėlėms Rapala Utility Box Medium
  • Nauja

  Dėžutė avižėlėms Rapala Utility Box Medium

  23,95 EUR

  Rapala Utility Box - dvipusė, tvirta, vandeniui atspari dėžutė, skirta avižėlėms saugiai bei patogiai laikyti žvejybos ar transportavimo metu. Taip pat, kitoje pusėje galima laikyti balansyrus ar kitus masalus, o skyreliai su dangteliais puikiai tiks įvairių smulkmenų laikymui. 

  Matmenys - 17x10x5cm

  Nuotraukoje pavaizduoti masalai į komplektą neįeina.

  Peržiūrėti
 • Dėžutė avižėlėms Rapala Jig Box Small
  • Nauja

  Dėžutė avižėlėms Rapala Jig Box Small

  21,95 EUR

  Rapala Jig Box - dvipusė, tvirta, vandeniui atspari dėžutė, skirta avižėlėms saugiai bei patogiai laikyti žvejybos ar transportavimo metu. 

  Matmenys - 12x10x4,5cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė Helios Ice Addition 19l
  • Nauja

  Žieminė dėžė Helios Ice Addition 19l

  36,00 EUR

  Helios Ice Addition - patvari žieminė dėžė, pasižyminti puikiu kainos ir kokybės santykiu. Dėžė pagaminta iš tvirtos, šalčiui ir smūgiams atsparios plastmasės. Taip pat, dėžė yra atspari deformacijoms, nepakeičia savo pradinės formos. Viršus dėžės pašiltintas ir paminkštintas specialia medžiaga. Dėžė turi vieną, didelį, pagrindinį skyrių, o dėžės dangtyje yra 4 nedidelės dėžutės susidėti smulkiems daiktams, medžiaginis dirželis skirtas patogiam dėžės transportavimui. Dėžė nepraleidžia vandens, yra lengvai valoma. Atsisėdus išlaiko iki 130kg.

  Ilgis - 36cm
  Plotis - 20cm
  Aukštis - 32cm
  Tūris - 19l
  Svoris - 1,5kg

  Peržiūrėti
 • Dežutės ir šėryklų komplektas PRO FL Tackle
  • Nauja

  Dežutės ir šėryklų komplektas PRO FL Tackle

  98,50 EUR

  PRO FL Tackle - smulkmenų dėžutė, pagaminta taip, kad smulkmenos matytųsi per skaidrų dangtelį, todėl žvejys dar prieš atidarydamas tiksliai žinos kurioje vietoje yra jam reikalingas daiktas. Puikus įrankis tiek pradedančiajam tiek profesionalui.

  Į komplektą įeiną:

  Šėryklos:
  25g - 5 vnt
  30g - 4 vnt
  35g - 4 vnt
  40g - 4 vnt
  45g - 3 vnt

  50g - 4 vnt
  60g - 8 vnt
  Quick Change Beads - 20vnt
  Formelė šėryklai - 2 vnt

  Peržiūrėti
 • Dėžutė PRO FL Tackle
  • Nauja

  Dėžutė PRO FL Tackle

  46,90 EUR

  PRO FL Tackle - smulkmenų dėžutė, pagaminta taip, kad smulkmenos matytųsi per skaidrų dangtelį, todėl žvejys dar prieš atidarydamas tiksliai žinos kurioje vietoje yra jam reikalingas daiktas. Puikus įrankis tiek pradedančiajam tiek profesionalui.

  Peržiūrėti
 • Dėžutė avižėlėms Akara

  5,80 EUR

  Dviejų dalių dvipusė dėžutė įvairioms smulkmenoms, avižėlėms laikyti.

  Matmenys - 12,5x8x3cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Matrix Storage Box 16

  14,49 EUR

  Matrix Storage Box - itin tvirta dėžė, skirta laikyti įvairias žvejybos smulkmenas. Pagaminta iš itin kokybiško plastiko. Dėl tamsiai pilkos apdailos, dėžutėje daiktai yra apsaugoti nuo UV spindulių. 16 skyrių, kuriuos galima susidėti pagal poreikį.

  Matmenys - 35,6x22x4,5cm

  Peržiūrėti
 • Indelis skysčio pertekliui išpilti Preston

  4,99 EUR

  Indelis, specialiai sukurtas skysčio pertekliui iš bet kokio masalo išpilti, pavyzdžiui: sliekams, granulėms nusausinti. Lengva ir tvirta konstrukcija bei stiprus nailono tinklelis užtikrina ilgaamžiškumą.

  Matmenys - 13,5x9x3,5cm

  Peržiūrėti
 • Šaltkrepšis Preston Supera X Bait

  72,99 EUR

  Preston Supera X Bait - kompaktiškas krepšys, skirtas masalams. Šis krepšys su terminiu folijos pamušalu sukurtas taip, kad masalai išliktų vėsūs ir švieži, be to, jį labai lengva valyti. Krepšio pagrindas sustiprintas, turi paminkštintą rankeną bei nuimamą paminkštintą peties diržą. Krepšys turi tris išorines kišenes, kuriose puikiai galima laikyti smulkmenas. Taip pat turi stiprius, didelius užtrauktukus, kuriais greitai ir lengvai galima užsegti ar atsegti krepšį. 

  Matmenys - 48x27x25cm

  Peržiūrėti
 • Kibiras Atora EVA Bucket 17L

  17,30 EUR

  Atora EVA Bucket - kibiras patogiam jauko laikymui ar maišymui ir transportavimui. Yra patogios, tvirtos rankenos patogiam transportavimui. Kibiras taip pat puikiai tinka nedidelės žuvies laikymui.

  Tūris - 17L
  Matmenys - 370x220mm

  Peržiūrėti
 • Indelis pelečių mirkymui Preston

  3,59 EUR

  Preston Bait Stainer - indelis, skirtas pelečių mirkymui Method Feeder žvejybai. 

  Talpa - 1.14L

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Dėžė Fishing Box Pratico

  33,00 EUR

  Italų gamybos, tvirta dėžė, skirta susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Dėl tvirtos ir ilgaamžės medžiagos, dėžė gali atlaikyti dideles apkrovas. Dėtuvę sudaro dvi pagrindinės dalys. Viršutiniai skyreliai, skirti smulkiems žvejybos įrankiams laikyti. Viduje yra didelis skyrius ir 2 papildomos dėtuvės su skyriais didesniems žvejybos įrankiams susidėti. Dėžė itin stabiliai pasistato ant nelygaus paviršiaus ir dėžę galima naudoti kaip kėdę. Dėžė turi rankeną patogiam transportavimui rankoje.

  Matmenys - 46x31x30cm

  Peržiūrėti
 • Dėžė Fishing Box K1

  65,00 EUR

  Italų gamybos, tvirta dėžė, skirta susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Dėl tvirtos ir ilgaamžės medžiagos, dėžė gali atlaikyti dideles apkrovas. Dėtuvę sudaro dvi pagrindinės dalys. Viršutinis skyrius tinka didesniems žvejybos priedams laikyti. Mažosios dėžutės padeda tvarkingai laikyti smulkius aksesuarus. Dėžės apatinėje dalyje yra keturi ištraukiami stalčiai su gana dideliais skyriais. Dėžės viršuje yra praktiška 40cm liniuotė. Dėžė turi rankeną patogiam transportavimui rankoje.

  Matmenys - 46x26x32cm

  Peržiūrėti
 • Krepšys Vision Aqua Wader Bag Petrol

  69,90 EUR

  Vsion Aqua Wader Bag Petrol - šis daugiafunkcinis bridkelnių krepšys turi vandeniui nelaidžią apatinę dalį ir gerai kvėpuojantį tinklinį viršų. Jis yra pakankamai didelis, kad tilptų jūsų bridkelnės, braidymo batai ir kita įranga, o virvele užsegamas tinklinis viršus suteikia galimybę transportuoti daiktus be rizikos, kad jie iškris. Komplekte yra patogus persirengimo kilimėlis, kurį taip pat galima naudoti kaip automobilio sėdynės užvalkalą.

  Dydis: 38 cm x 28 cm x 39 cm.   

  Peržiūrėti
 • Dėžutė masalams 23x11,5x3cm

  7,50 EUR

  Plastmasinė dėžutė, skirta susidėti įvairius žvejybos įrankius. Dažniausiai naudojama spiningavimo masalams susidėti, bet universaliai tinka ir laikyti kitą žūklės įrangą. Dėžutė yra penkių skyrių, turi 10 papildomų pertvarų, kurias galima susidėti pagal poreikį.

  Matmenys - 23x11,5x3cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė masalams 16x10cm

  1,60 EUR

  Dėžutė tinkanti susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Dažniausiai naudojama susidėti nedideliems spiningavimo masalams arba kitoms įvairioms smulkmenoms. Dėžutė su 5 skyriais.

  Matmenys - 16x10cm

  Peržiūrėti
 • Kibiras Flagman 25L

  24,40 EUR

  Prancūzų gamybos, patikimas, tvirtas kibiras su užspaudžiamu dangčiu. Turi tūrio skalę. 

  Tūris - 25L

  Peržiūrėti