Meškerės

Aktyvūs filtrai

 • Žieminė meškerė Akara Ice Profi 70cm

  10,50 EUR

  Akara Ice Profi - labai universalaus panaudojimo ir gražaus dizaino žieminė meškerė. Meškerė turi didelio skersmens žiedelius, dėl to rečiau reikės valyti susidariusius ledus šaltomis žieminės žūklės dienomis. Gerai amortizuojantis meškerės blankas maloniai sugers traukiamos žuvies smūgius. Rankena pagaminta iš kamščio, turi plastmasinį ritės laikiklį su tvirtu užveržimu. Virš rankenos kilputė kabliukui. Dažniausiai naudojama žvejojant su balansyrais, blizgutėmis ar velniukais.

  Ilgis - 70cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė Akara Ice VIB MH/HH 20-30g 50-60g 60cm

  17,50 EUR

  Akara Ice VIB MH/HH - dviejų daliu, ilga ir galinga meškerė, turint dvi skirtingo kietumo galūnes. Meškerė skirta starkių ir lydekų žūklei VIB'ais. Meškerės kietumas leis tiksliai dirbti su masalu bei pakirsti kimbantį starkį ar lydeką.  Meškerė turi trys labai plačius žiedelius, dėl to jie neužšals ir šalčiausią žiemos dieną naudojant net labai storą valą. Patogi, lenkta ir rankų nešaldanti rankena.

  Ilgis - 60cm
  Kietumas - Medium Heavy ir Hard Heavy
  Testas - 20-30g ir 50-60g

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė Akara Ice VIB MH 20-30g 60cm

  12,90 EUR

  Akara Ice VIB M - dviejų daliu, ilga ir galinga meškerė, skirta starkių ir lydekų žūklei VIB'ais. Meškerės kietumas leis tiksliai dirbti su masalu bei pakirsti kimbantį starkį ar lydeką.  Meškerė turi trys labai plačius žiedelius, dėl to jie neužšals ir šalčiausią žiemos dieną naudojant net labai storą valą. Patogi, lenkta ir rankų nešaldanti rankena.

  Ilgis - 60cm
  Kietumas - Medium Heavy
  Testas - 20-30g

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė Akara Ice VIB M 10-20g 60cm

  12,90 EUR

  Akara Ice VIB M - dviejų daliu, ilga ir galinga meškerė, skirta starkių ir lydekų žūklei VIB'ais. Meškerės kietumas leis tiksliai dirbti su masalu bei pakirsti kimbantį starkį ar lydeką.  Meškerė turi trys labai plačius žiedelius, dėl to jie neužšals ir šalčiausią žiemos dieną naudojant net labai storą valą. Patogi, lenkta ir rankų nešaldanti rankena.

  Ilgis - 60cm
  Kietumas - Medium
  Testas - 10-20g

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė Akara Ice VIB H 40-60g 60cm

  12,90 EUR

  Akara Ice VIB H - dviejų daliu, ilga ir galinga meškerė, skirta starkių ir lydekų žūklei VIB'ais. Meškerės kietumas leis tiksliai dirbti su masalu bei pakirsti kimbantį starkį ar lydeką.  Meškerė turi trys labai plačius žiedelius, dėl to jie neužšals ir šalčiausią žiemos dieną naudojant net labai storą valą. Patogi, lenkta ir rankų nešaldanti rankena.

  Ilgis - 60cm
  Kietumas - Heavy
  Testas - 40-60g

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis Jaxon 58,5cm

  13,50 EUR

  Lengvas, tvirtas žieminis spiningėlis, kuris neturi paskutiniojo žiedelio, todėl galima žvejoti su sargeliu ir naudoti įvarius žieminius masalus, tokius kaip: velniukų sistemos, balansyrai ar blizgutės. Sargelis puikiai perduos žuvies kibimus.

  Ilgis - 58,5cm
  Svoris - 65g

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis 13Fishing Wicked Deadstick Ice Rod 120cm M

  79,90 EUR

  13Fishing Wicked Deadstick Ice Rod - žieminis spiningėlis Premium klasės žieminis spiningėlis pagamintas iš aukštos klasės medžiagų. Blankas Toray anglies, o žiedeliai „Evolve Performance”. Šių spiningėlių dėka pajusite kiekvieną žuvies smūgį. EVOLVE ritės laikiklis bei modernus dizainas.

  Ilgis - 120cm
  Svoris - 130g

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis 13Fishing Wicked Ice Rod 71cm MH

  45,00 EUR

  13Fishing Wicked Ice Rod MH - žieminis spiningėlis Premium klasės žieminis spiningėlis pagamintas iš aukštos klasės medžiagų. Blankas Toray anglies, o žiedeliai „Evolve Performance”. Šių spiningėlių dėka pajusite kiekvieną žuvies smūgį. EVOLVE ritės laikiklis bei modernus dizainas.

  Ilgis - 71cm
  Svoris - 58g

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis 13Fishing Wicked Ice Rod 61cm MH

  39,00 EUR

  13Fishing Wicked Ice Rod MH - žieminis spiningėlis Premium klasės žieminis spiningėlis pagamintas iš aukštos klasės medžiagų. Blankas Toray anglies, o žiedeliai „Evolve Performance”. Šių spiningėlių dėka pajusite kiekvieną žuvies smūgį. EVOLVE ritės laikiklis bei modernus dizainas.

  Ilgis - 61cm
  Svoris - 56g

  Peržiūrėti
 • Meškerė seliavų žūklei „Chlapuškė" 70cm

  59,80 EUR

  Tarp seliavų gaudytojų legenda tapusi - „Chlapuškė“. Rankų darbo, pagaminta Lietuvoje, specializuota meškerė, seliavų ir ežerinių stintelių žūklei. Meškerė su kamštine rankena nešaldys rankos šaltom žvejybos dienom. Ilgas, jautrus, daugiasluoksnis sargelis leis pamatyti atsargiausius seliavos ar stintelės kibimus net iš didelio gylio. Ant sargelio esantis fosforinis rutuliukas leidžia reguliuoti sargelio kietumą. Žiedeliai išlengvinti, pasukti specialiu kampu tam, kad atitrauktų valą nuo meškerės blanko ir į jį nesitrintų. Sargelio žiedeliai yra yra užlieti derva, o tai užtikrina, kad valas nenupjaus žiedelių. Dėl patogesnio transportavimo meškerė išsitraukia į dvi atskiras dalis. Su šia meškere puikiai galima gaudyti tiek nuo ledo, tiek iš valties.

  Ilgis - 70cm
  Svoris - 30g

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis Narval Frost Ice Rod Long Handle Gen.2 76cm

  121,80 EUR

  Narval Frost Ice Rod Long Handle Gen.2 - antros kartos žieminė meškerė ešeriam, upėtakiams, starkiams, lydekoms ir kitiems plėšrūnams, pagaminta iš tvirto anglies pluošto. Spiningas yra sudedamas – prie rankenos galima pridėti reikiamą antgalį. Rinkinyje yra rankena ir 4 skirtingų galingumų viršūnėlės - Medium Light, Medium Heavy, Heavy ir Extra Heavy. Į komplektą taip pat įeina standus dėklas, apsaugantis gaminį nuo išorinių pažeidimų transportavimo metu.

  Rankenos svoris – 55g
  Viršūnėlių svoriai – 11-14g
  Bendras spiningo ilgis – 76cm

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis Narval Frost Ice Rod Gen.3 77cm

  122,00 EUR

  Narval Frost Ice Rod Gen.3 - trečios kartos, atnaujinta žieminė meškerė upėtakiams, starkiams, lydekoms ir kitiems plėšrūnams, pagaminta iš tvirto anglies pluošto. Spiningas yra sudedamas – prie rankenos galima pridėti reikiamą antgalį. Rinkinyje yra rankena ir 4 skirtingų galingumų viršūnėlės - Medium Light, Medium Heavy, Heavy ir Extra Heavy. Į komplektą taip pat įeina standus dėklas, apsaugantis gaminį nuo išorinių pažeidimų transportavimo metu.

  Rankenos svoris – 49g
  Viršūnėlių svoriai – 11-16g
  Bendras spiningo ilgis – 77cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė 13Fishing Archangel 26" ML

  159,00 EUR

  13Fishing Archangel - medium light tipo žieminė meškerė. Naudojant kaitrą ir didelį slėgį, rankena ir blankas yra pagaminti kaip vienalytė meškerė, kas užtikrina labai didelį meškerės jautrumą, nejaučiama vibracija. Aukšto matomumo plokščias galiukas leidžia puikiai pamatyti net menkiausius žuvies prisilietimus. Suapvalinti ALPS Double Diamond žiedeliai pasižymi itin dideliu patvarumu. 

  Ilgis - 66cm
  Svoris - 37g
  Tipas - Medium Light

  Video apžvalga - ...

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerėlė Runos, lenkta rankena 57cm

  5,75 EUR

  Runos žieminė meškerė - dvidalis, kietas spiningėlis tinks plėšrūnų žvejybai iš po ledo. 4 platūs žiedeliai, minkšta rankena ir plastinikiai ritės laikikliai.
  Rankenos ilgis 17,5cm. Meškerės blankas ganėtiniai kientas, tiks žvejybai VIB'ais, blizgutėmis ar didesniai balansyrais.

  Meškerės ilgis - 57cm
  Svoris - 50g

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė Akara Zander 70cm

  9,60 EUR

  Žieminė meškerė Akara Zander - ilga ir galinga meškerė, skirta starkių ir lydekų žūklei VIB'ais, švytuoklėmis ar blizgėmis. Meškerės kietumas leis tiksliai dirbti su masalu bei pakirsti kimbantį starkį ar lydeką.  Meškerė turi keturis labai plačius žiedelius, dėl to jie neužšals ir šalčiausią žiemos dieną naudojant net labai storą valą. 

  Ilgis - 70cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė Akara Ice Jig Profi 70cm 15-28g

  14,50 EUR

  Akara Ice Jig Profi - labai universali meškerė su integruotu sargeliu. Meškerės rankena iš EVA medžiagos, o ritės tvirtinimas plastmasinių žiedų pagalba. Dviejų dalių, kad būtų lenviau transportuoti. Meškerės kietumas leis lengvai pakirsti žuvį, o sargelio minkštumas matyti visus kibimus. Kadangi sargelis integruotas, žvejojant valas nesikabins už papildomų išsikišusių detalių. Ant meškerės sudėti didelio skersmens žiedeliai. Sargelis taip pat su dideliais žiedais, dėl to nereikės dažnai jų valyti nuo susidariusio ledo šaltesnėmis žiemos dienomis. Puikiai tiks žvejoti blizgutėmis, švytuoklėmis, velniukais. Taip pat meškerykotį galima nautoti kaip žieminį feederį ar gaudyti stintas.

  Meškerės ilgis - 70cm
  Transportavimas - 60cm
  Svoris - 44g
  Darbinis svoris - 15-28g

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis Outad UL 50cm

  12,50 EUR

  Lengvas ir jautrus žieminis spiningėlis, puikiai tiks poledinėje žūklėje gaudant nedideliaias balansyrais ar kitais lengvais masalais. Blankas yra minkštas, kas gerai amortizuos traukiamos žuvies smūgius bei suteiks malonumo ją traukti. Turi patogią kamštinę rankeną. Ritės tvirtinimas guminiais žiedeliais, kurie neapsunkina meškerės bei neturėdami metalinių detalių, nešaldys rankų. Meškerėje įmontuoti 3 žiedeliai ir 1 žiedelis masalo kabliuko užkabinimui. Galūnė minkšta bei jautri. Puikus pasirinkimas gaudant ešerius, lydekas ar kitus laimikius.

  Ilgis - 50cm
  Svoris - 33g

  Peržiūrėti
 • Meškerė seliavų žūklei „Chlapuškė" 70cm

  25,00 EUR

  Lietuvos meistrų patobulinta, ekonominės klasės, specializuota meškerė, seliavų ir ežerinių stintelių žūklei. Meškerė su EVA rankena nešaldys rankos šaltom žvejybos dienom. Ilgas, metalinis sargelis su dviem žiedeliais leis pamatyti atsargiausius seliavos ar stintelės kibimus net iš didelio gylio. Sargelio jautrumą galima reguliuoti jį lankstant. Žiedeliai yra pasukti specialiu kampu tam, kad atitrauktų valą nuo meškerės blanko ir į jį nesitrintų. Dėl patogesnio transportavimo meškerė yra teleskopinė. Su šia meškere puikiai galima gaudyti tiek nuo ledo, tiek iš valties.

  Ilgis - 70cm
  Transportavimo ilgis - 55cm
  Svoris - 60g
  Sargelio darbinis svoris - 5-14g

  Peržiūrėti
 • Meškerė seliavų žūklei „Chlapuškė" 70cm

  59,80 EUR

  Tarp seliavų gaudytojų legenda tapusi - „Chlapuškė“. Rankų darbo, pagaminta Lietuvoje, specializuota meškerė, seliavų ir ežerinių stintelių žūklei. Meškerė su kamštine rankena nešaldys rankos šaltom žvejybos dienom. Ilgas, jautrus, daugiasluoksnis sargelis leis pamatyti atsargiausius seliavos ar stintelės kibimus net iš didelio gylio. Žiedeliai yra pasukti specialiu kampu tam, kad atitrauktų valą nuo meškerės blanko ir į jį nesitrintų. Dėl patogesnio transportavimo meškerė išsitraukia į dvi atskiras dalis. Su šia meškere puikiai galima gaudyti tiek nuo ledo, tiek iš valties.


  Ilgis - 70cm
  Svoris - 33gr

  Peržiūrėti
 • Žieminė teleskopinė meškerė Konger Iceman Tele Hard 60cm

  15,40 EUR

  Konger Iceman Tele Hard - kompaktiška, žieminė, teleskopinė meškerė, skirta žieminei žūklei. Universalaus panaudojimo - galima žvejoti švytuoklėmis, velniukais, blizgute arba pasidaryti kaip plūdine. Meškere turi 3 plačius žiedelius, kas leis žiedeliams mažiau šalti.

  Ilgis - 60cm
  Transportavimo ilgis - 25cm
  Svoris - 47g

  Peržiūrėti