Botai ir batai žvejybai | Žvejybos reikmenys LT

Botai

Siūlome įvairius botus ir batus žvejybai. Mūsų parduotuvėje rasite nebrangiųilgų botų, batų bei įvairių šiltų botų žieminei žvejybai. Botai palengvins žūklę nuo kranto, kur pagauti laimikį reikia bristi į ežerą ar upę. Su ypatingai lengvais žieminiais Lemigo botais, jūsų kojos jausis šiltai ir komfortiškai šaltuoju metų laiku. Asortimente taip pat turime ir priedų, tokių kaip - batų apkaustai. Turime populiariausių Lietuvoje modelių - Arctic, Grenlander, Vermont bei Wader.

Filtruoti pagal

Aktyvūs filtrai

 • -10% Šlepetės Lemigo Indoor 749
  • Išpardavimas!

  Šlepetės Lemigo Indoor 749

  9,99 EUR -10% 11,10 EUR

  Lemigo Indoor - minkštos, lanksčios ir labai patogios šlepetės, pagamintos iš EVA medžiagos, kuri yra itin tvirta bei lengvai valoma. Šlepetės yra neįtikėtinai lengvos, pora sveria tik 260g. Turi neslystantį padą.

  Peržiūrėti
 • Batai Adventer & Fishing Fishing Shoes Steel

  129,98 EUR

  Adventer & Fishing Fishing Shoes - labai patogūs, kokybiški batai, puikiai tinkantys tiek žvejybai, tiek laisvalaikiui gamtoje. Greitai džiūstanti medžiaga užtikrina greitą batų džiūvimą, kai jie šlapi. PEP antibakterinis vidpadis apsaugo nuo nemalonaus kvapo ir bakterijų dauginimosi. Batai turi specialią neslystančią pado apdailą, kuri užtikrina maksimalią atramą vaikščiojant. Firminis padas garantuoja, kad batai neslysta ir nesusidėvi net pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Praktiški elastiniai raišteliai vietoje įprastų, palengvina batų apsiavimą. Kulno dalis suminkštinta, todėl juos galima avėti ir kaip šlepetes.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Batų apkaustai/katės Atora

  8,00 EUR

  Batų apkaustus/kates rekomenduojama dėtis ant botų ar kitų žieminių batų einant ledu ar kitu slidžių paviršiumi. Apkaustai suteikia geresnį sukibimą su slidžia danga, tuo pat metu apsaugodama nuo kritimų, paslydimų ar kitų nemalonių įvykių ant ledo. Turi 10 vnt. spyglių. Komplekte yra 2 vnt.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių:
  M - 35-38
  L - 38-42
  XL - 43-47

  Peržiūrėti
 • -45% Braidymo batai Scierra Kenai Wading Boots Felt
  • Išpardavimas!

  Braidymo batai Scierra Kenai Wading Boots Felt

  66,00 EUR -45% 120,00 EUR

  Scierra Kenai Wading Boots - labai lengvi, tačiau tvirti ir funkcionalūs Scierra braidymo batai, kurie užtikrina komfortą bei ilgaamžiškumą. Smūgius amortizuojantis EVA vidpadis užtikrina komfortą ir stabilumą. Batai pagaminti iš Oxford medžiagos, dėl to yra ilgaamžiai. Kojų pirštų ir kulno sritys yra sutvirtintos. Bato aulas bei liežuvėlis paminkštinti, sukuriant kojai patogią atramą. Specialius batų dizainas su skylutėmis užtikrina ypač greitą batų išdžiūvimą. Veltinis padas turi puikų sukibimą vaikštant slydžiais akmenimis.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių.

  Peržiūrėti
 • -45% Braidymo batai Scierra Kenai Wading Boots
  • Išpardavimas!

  Braidymo batai Scierra Kenai Wading Boots

  60,80 EUR -45% 110,55 EUR

  Scierra Kenai Wading Boots - labai lengvi, tačiau tvirti ir funkcionalūs Scierra braidymo batai, kurie užtikrina komfortą bei ilgaamžiškumą. Batų „Real Rubber" neslystantis padas užtikrina tvirtą sukibimą su akmenimis, žvyru ar žole, o smūgius amortizuojantis EVA vidpadis užtikrina komfortą ir stabilumą. Batai pagaminti iš Oxford medžiagos, dėl to yra ilgaamžiai. Kojų pirštų ir kulno sritys yra sutvirtintos. Bato aulas bei liežuvėlis paminkštinti, sukuriant kojai patogią atramą. Specialius batų dizainas su skylutėmis užtikrina ypač greitą batų išdžiūvimą.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių.

  Peržiūrėti
 • -45% Braidymo batai Scierra X-Force Wading Shoes Felt
  • Išpardavimas!

  Braidymo batai Scierra X-Force Wading Shoes Felt

  85,25 EUR -45% 155,00 EUR

  Scierra Tracer Wading Shoes Felt - labai lengvi, tačiau tvirti ir funkcionalūs Scierra braidymo batai, kurie užtikrina komfortą bei ilgaamžiškumą. Batų mikropluošto ir tinklelio konstrukcija yra atspari susitraukimui ir išsiplėtimui, dėl to batai yra ilgaamžiai. Kojų pirštų ir kulno sritys yra sutvirtintos. Bato aulas bei liežuvėlis paminkštinti, sukuriant kojai patogią atramą. Tvirti, ilgaamžiai nailoniniai raišteliai užtikrina patvarumą. Batų vidpadis išsiima, o specialius batų dizainas su skylutėmis užtikrina ypač greitą batų išdžiūvimą. Veltinis padas turi puikų sukibimą vaikštant slydžiais akmenimis.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių.

  Peržiūrėti
 • -45% Braidymo batai Scierra X-Force Wading Shoes
  • Išpardavimas!

  Braidymo batai Scierra X-Force Wading Shoes

  121,00 EUR -45% 220,00 EUR

  Scierra X-Force Wading Shoes - labai lengvi, tačiau tvirti ir funkcionalūs Scierra braidymo batai, kurie užtikrina komfortą bei ilgaamžiškumą. Batų mikropluošto ir tinklelio konstrukcija yra atspari susitraukimui ir išsiplėtimui, dėl to batai yra ilgaamžiai. Kojų pirštų ir kulno sritys yra sutvirtintos. Bato aulas bei liežuvėlis paminkštinti, sukuriant kojai patogią atramą. Tvirti, ilgaamžiai nailoniniai raišteliai užtikrina patvarumą. Batų vidpadis išsiima, o specialius batų dizainas su skylutėmis užtikrina ypač greitą batų išdžiūvimą. Ant pado yra metaliniai smaigai dar geresniam sukibimui.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių.

  Peržiūrėti
 • -45% Braidymo batai Scierra Tracer Wading Shoes Felt
  • Išpardavimas!

  Braidymo batai Scierra Tracer Wading Shoes Felt

  76,20 EUR -45% 138,55 EUR

  Scierra Tracer Wading Shoes Felt - labai lengvi, tačiau tvirti ir funkcionalūs Scierra braidymo batai, kurie užtikrina komfortą bei ilgaamžiškumą. Batų padas sutvirtintas ties pirštais ir kulnu, siekiant užtikrinti maksimalų komfortą bei išvengti pėdų nuovargio ar skausmų. Bato aulas bei liežuvėlis paminkštinti, sukuriant kojai patogią atramą. Tvirti, ilgaamžiai nailoniniai raišteliai užtikrina patvarumą, dėl to batai nesusidėvi. Batų vidpadis išsiima, o specialius batų dizainas su skylutėmis užtikrina ypač greitą batų išdžiūvimą. Veltinis padas turi puikų sukibimą vaikštant slydžiais akmenimis.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių.

  Peržiūrėti
 • Botai Lemigo Pionier 908 -30°C

  45,00 EUR

  Lemigo Pionier - lengvi batai su išimamu pašiltinimu, pagaminti iš EVA medžiagos. Išimamas pašiltinimas pagamintas iš avikailio, izoliacinės folijos, veltinio. Rekomenduojama temperatūra iki -30°C. Tvirtas ir slydimui atsparus padas leidžia avėti batus bet kokiomis oro sąlygomis. Svoris 800g (poros).

  Rekomenduojama rinktis 2 dydžiais didesnius batus, nei nešiojate įprastai.

  Peržiūrėti
 • Botai Lemigo King 821 -50°C

  86,90 EUR

  Lemigo King - lengvi batai su pašiltinimu. Pagaminta iš EVA medžiagos ir tikros odos. EVA yra itin lengva medžiaga, kuri turi puikias termoizoliacines savybes ir išsaugo kojas šiltas ir sausas. Išimamas pašiltinimas pagamintas iš avikailio, izoliacinės folijos, veltinio, todėl saugo koją net iki -30°C laipsnių šalčio. Medžiaga išlieka lanksti ir elastinga, nelūžta iki -50°C. Viršutinė bato dalis yra pagaminta iš natūralios odos. Tvirtas ir slydimui atsparus padas leidžia batus avėti bet kuriuo metų laiku. Batų svoris - 900g (pora).

  Rekomenduojama rinktis 2 dydžiais didesnius batus, nei nešiojate įprastai.

  Peržiūrėti
 • -45% Braidymo batai Scierra Tracer Wading Shoes
  • Išpardavimas!

  Braidymo batai Scierra Tracer Wading Shoes

  76,20 EUR -45% 138,55 EUR

  Scierra Tracer Wading Shoes - labai lengvi, tačiau tvirti ir funkcionalūs Scierra braidymo batai, kurie užtikrina komfortą bei ilgaamžiškumą. Batų padas sutvirtintas ties pirštais ir kulnu, siekiant užtikrinti maksimalų komfortą bei išvengti pėdų nuovargio ar skausmų. Bato aulas bei liežuvėlis paminkštinti, sukuriant kojai patogią atramą. Tvirti, ilgaamžiai nailoniniai raišteliai užtikrina patvarumą, dėl to batai nesusidėvi. Batų vidpadis išsiima, o specialius batų dizainas su skylutėmis užtikrina ypač greitą batų išdžiūvimą.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių.

  Peržiūrėti
 • Katės/batų apkaustai Runos

  24,00 EUR

  Vieni iš geriausių apkaustų, esančių rinkoje. Pagaminti iš tampraus ir tvirto silikono, o spygliai pagaminti iš nerūdijančio plieno. Tinkami kopinėjimui kalnuose, vaikštant ledu ar kitais slidžiais paviršiais. Spygliai itin aštrūs ir tvirti.

  Dydis - universalus (tinka nuo 36 iki 46 dydžio)

  Peržiūrėti
 • Batų apkaustai/katės Jaxon

  12,80 EUR

  Batų apkaustus/kates rekomenduojama dėtis ant botų ar kitų žieminių batų einant ledu ar kitu slidžių paviršiumi. Apkaustai suteikia geresnį sukibimą su slidžia danga, tuo pat metu apsaugodama nuo kritimų, paslydimų ar kitų nemalonių įvykių ant ledo. Turi 10 vnt. spyglių. Komplekte yra 2 vnt.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių:
  M - 36-41
  L - 41-45
  XL - 45-47

  Peržiūrėti
 • Katės/batų apkaustai

  13,00 EUR

  Batų apkaustus/katės pritaikytos dėtis ant botų ar kitų žieminių batų einant ledu. Apkaustai suteikia geresnį sikibimą su slidžia danga, tuo pat metu apsaugodami nuo kritimų, paslidimų ar kitų nemalonių įvykių. Šie apkaustai turi metalines kniedes, kurios užtikrins stabilumą. Apkaustai pagaminti iš tvirtos ir tamprios gumos.

  Dydis - universalus (tinka nuo 39 iki 47 dydžio)

  Peržiūrėti
 • Batų apkaustai/katės

  8,00 EUR

  Batų apkaustus/kates rekomenduojama dėtis ant botų ar kitų žieminių batų einant ledu ar kitu slidžių paviršiumi. Apkaustai suteikia geresnį sukibimą su slidžia danga, tuo pat metu apsaugodama nuo kritimų, paslydimų ar kitų nemalonių įvykių ant ledo. Turi 5 vnt. spyglių. Komplekte yra 2 vnt.

  Dydis - L (38-42)

  Peržiūrėti
 • -15% Botai Norfin Klondaik 2 -40°C
  • Išpardavimas!

  Botai Norfin Klondaik 2 -40°C

  125,94 EUR -15% 148,17 EUR

  Norfin Klondaik 2 - EVA medžiagos žieminiai botai su išimamu dėklu. Turi storą, guminį padą, kuris apsaugo nuo pradūrimų ir pjūvių. Batai turi „Anti Slip Duo", kuri apsaugo nuo slydimo ant ledo. Ant pado yra du šarnyriniai spygliai, kurie pagaminti iš nerūdijančio plieno, geresniam sukibimui su slidžiu paviršiumi. Spyglius galima lengvai išimti arba pasikeisti. Dėl 3 sluoksnių išimamo 10 mm storio įdėklo ir EVA medžiagos savybių, botai užtikrina dinamišką šiluminę apsaugą iki -40°C temperatūros. Viršutinėje aulo dalyje yra apsauga nuo sniego, pagaminta iš atsparaus dilimui nailono su mygtukiniu užraktu. Vidinis įdėklo sluoksnis pagamintas iš „Thinsulate" izoliacijos - užtikrina šilumos izoliaciją, taip pat sugeria ir pašalina drėgmę į išorę, o išorinis poliesterio sluoksnis užtikrina reikiamą šilumos izoliaciją ir pašalina drėgmę iš įdėklo. Botai 100% atsparūs vandeniui.

  Peržiūrėti
 • Vidpadžiai batams CarpZoom

  1,90 EUR

  Žieminiai vidpadžiai su minkšta 5mm storio medžiaga, kuri suteikia komfortą žingsnyje.

  Galima rinktis iš 42, 43, 44 ir 45 dydžių.

  Peržiūrėti
 • -35% Botai Lemigo Rancher 974
  • Išpardavimas!

  Botai Lemigo Rancher 974

  7,80 EUR -35% 12,00 EUR

  Botai Lemigo Rancher 974 - tai universalūs botai, skirti įvairiai veiklai, kai savo pėdas norite išlaikyti sausas. Pagaminti iš aukštos kokybės PVC medžiagos. Šie patogūs batai yra visiškai atsparūs vandeniui. Grublėtas batų padas užtikrins stabilumą ir sumažins paslydimo galimybę. Avalynė Rancher puikiai tinka naudoti žvejyboje ar veikloje gamtoje.
  Patariama rinktis vienu dydžiu didesnius.

  Peržiūrėti
 • Ilgi botai Lemigo Wodery 42-48

  29,50 EUR

  Lemigo Wodery 987 - žinoma ir meškeriotojų pamėgtos avalynės firmos Lemigo kokybiški ilgi botai žvejybai. Botai pagaminti iš tvirtos ir kokybiškos PVC medžiagos. Botai yra kietu padu. Siūlės sulituotos ultragarsu - plokščios ir patvarios. Viršuje turi elastinga medžiaga pritvirtinas sagtis, su kuriomis galima botus pritvirtinti prie diržo ar juosmens. Nepralaidūs vandeniui, tinka visiem žvejybos būdams.

  Botų ilgis - 90cm

  Peržiūrėti
 • Braidymo batai Alaskan Wading Centurion Tracking

  132,00 EUR

  Alaskan „Centurion Tracking“ braidymo batai - 2021 m. vasaros naujiena. Sukurti žvejybai ant minkštos žemės (žemės, molio, smėlio, dumblo). Šis modelis gali būti naudojamas ne tik žvejybai, bet ir medžioklei, taip pat lauko veiklai ir važinėjimui keturračiais. „Alaskan Centurion Tracking“ batai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės sintetinių medžiagų. Bato pirštas ir kulnas sutvirtinti guminėmis detalėmis. Pakietintas bato priekis ir kulnas apsaugo pėdą nuo atsitiktinių smūgių į akmenis. Šis modelis naudoja „Fast Lasing“ sistemą. Braidymo batai skirti avėti kartu su braidymo kelnėmis.

  Savybės:

  • tvirta konstrukcija patikimai kulkšnies padėčiai užtikrinti;
  • sutvirtintas priekis ir kulnas, apsaugantis nuo sumušimų;
  • trigubos siūlės Metalinės sagutės greitam ir lengvam užrišimui;
  • angos vandeniui išbėgti;
  • kulno kilpa legvam batų apsiavimui/nusiovimui;
  • tvirti batų raišteliai;
  • guminis padas su specialiu pado protektoriaus raštu;
  • lengvai plaunami, greitai džiūna.
  Peržiūrėti