Valtys ir priedai

Valtys bei įvairūs priedai. Echalotai, varikliai, akumuliatoriai ir kita. Humminbird, Minn Kota, Savage Gear.

Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Aktyvūs filtrai

 • -15% Valtis Savage Gear High Rider V2 Belly Boat 170x116cm
  • Sumažinta kaina

  Valtis Savage Gear High Rider V2 Belly Boat 170x116cm

  633,00 EUR -15% 744,70 EUR

  Savage Gear High Rider V2 Belly Boat - tobula valtis, kurią sukūrė meškeriotojai žvejams. Labai tvirta valtis turinti 0,9mm PVC lakštą, sustiprintos grindys bei sėdinės, keturių kamerų konstrukcija suteikia meškeriotojui papildomo saugumo. I komplektacija įeina trys vandeniui atsparūs EVA krepšiai šone bei vienas didelis krepšys priekyje. Valtis tai pat turi dvi irklentes. Valtis turi reguliuojama kojų atramą bei patogią ir komfortišką sėdinę, kurią galima reguliuoti, kas padarys žvejybą daug malonesne. Kartu įeina nugaros diržai, kas leis valtį transportuoti be vargo. 

  Svoris - 14kg
  Ilgis - 170cm
  Plotis  - 116cm
  Maksimalus leistinas svoris - 145g

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -15% Valtis Savage Gear High Rider V2 Belly Boat 150x116cm
  • Sumažinta kaina

  Valtis Savage Gear High Rider V2 Belly Boat 150x116cm

  546,00 EUR -15% 642,35 EUR

  Savage Gear High Rider V2 Belly - tobula valtis, kurią sukūrė meškeriotojai žvejams. Labai tvirta valtis turinti 0,9mm PVC lakštą, sustiprintos grindys bei sėdinės, keturių kamerų konstrukcija suteikia meškeriotojui papildomo saugumo. I komplektacija įeina trys vandeniui atsparūs EVA krepšiai šone bei vienas mažas krepšys priekyje. Valtis turi reguliuojama kojų atramą bei patogią ir komfortišką sėdinę, kurią galima reguliuoti, kas padarys žvejybą daug malonesne. Kartu įeina nugaros diržai. kas leis valtį transportuoti be vargo. 

  Ilgis - 150cm
  Plotis - 116cm
  Maksimali apkrova - 140kg
  Svoris - 12kg

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Ląstai Savage Gear Belly Boat Fins

  82,10 EUR

  Savage Gear Belly Boat Fins - plaukmenys, pagaminti iš kokybiškų medžiagų, skirti ir pilnai pritaikyti žvejybai naudojant plūduriavimo valtį. Turi lankstų, 46cm ilgio dirželį bei dvi greito atlaisvinimo sagtis, greitam ir patogiam nuėmimui.

  Dydis - universalus

  Ilgis - 70cm
  Svoris - 1,25kg

  Peržiūrėti
 • Dėklas Helix 7 (neofreninis)

  30,00 EUR

  HELIX 7 - neopreninis dėklas pagamintas iš labai kokybiškos medžiagos, tinkantis visiems Helix 7 produktams.

  Peržiūrėti
 • Echolotas Helix 5 Chirp Gps G3

  455,00 EUR

  Echolotas Helix 5 Chirp Gps G3 - atnaujintas paprastesnis valdymas ir naujoji greitesnė programinė įranga. Su šiuo echolotu matysite dar daugiau skirtingų padengiamų plotų, ryškesnį vaizdą, lengviau atskiriami objektai kai yra keli vienoje vietoje. Šis įrenginys turi integruota GPS, kurio pagalba galite žvejoti ne tik Lietuvos bet ir viso pasaulio telkiniuose. Galite susižymėti savo mėgstamas žvejybos vietas, aptiktus objektus ir vėliau juos bet kada matyti savo žemėlapiuose. 

  Daugiau savybių ...

  Peržiūrėti
 • Dėklas Helix 7 (silikoninis)

  55,00 EUR

  HELIX 7  - silikoninis dėklas pagamintas iš labai kokybiškos medžiagos, tinkantis visiems Helix 7 produktams. Tai pat tinka G2/G3/G4 modeliams.

  Peržiūrėti
 • Echolotas Helix 5 DI G2

  395,00 EUR

  Humminbird Helix 5 DI G2 - echolotas iš naujosios G2 serijos. Atnaujintas paprastesnis valdymas ir naujoji greitesnė programinė įranga. Puikus 800H x 480V, 5" 256 spalvų ekranas su apšvietimu. DualBeam Plus sonaras echolotuose Humminbird Helix 5 DI G2 suteikia pagrindines reikiamas funkcijas, o SwitchFire sonaro funkcija dar labiau pagyvina vaizdą. Esminis skirtumas nuo echoloto Humminbird Helix 5 Sonar G2 yra tai, kad šiame echolote yra DownImaging sonaras (DI), kurio pagalba dugną matote ypač aiškiai, puikiai atvaizduojami įvairūs objektai, tarsi paveikslėlyje. Žvelkite po savo valtimi "žuvies" akimis, aukšto dažnio bangos atvaizduoja unikalius vaizdus. Skenavimo galimybės galimos esant ir 48 km/h (30mph) greičiui, tačiau geriausias ir ryškiausias atvaizduojamas echoloto vaizdas yra esant iki 2-9 km/h (1-6mph) greičiui.
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
 • -5% Dėklas Apex 13
  • Išpardavimas!

  Dėklas Apex 13

  66,67 EUR -5% 70,18 EUR

  Apex 13  - silikoninis dėklas pagamintas iš labai kokybiškos medžiagos. Tinkantis visiems Apex 13.

  Peržiūrėti
 • Echolotas Helix 5 Sonar G2

  345,00 EUR

  Helix 5 Sonar G2 - atnaujintas paprastesnis valdymas ir naujoji greitesnė programinė įranga. Puikus 800H x 480V, 5" 256 spalvų ekranas su apšvietimu. DualBeam Plus sonaras echolotuose Humminbird Helix 5 Sonar G2 suteikia pagrindines reikiamas funkcijas, o SwitchFire sonaro funkcija dar labiau pagyvina vaizdą. Šiuose echolotuose taip pat yra galimybė atnaujinti programinę įrangą.

  Gylis - 457m

  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
 • Dėklas Apex 16

  84,70 EUR

  Apex 16  - silikoninis dėklas pagamintas iš labai kokybiškos medžiagos. Tinkantis visiems Apex 16

  Peržiūrėti
 • Echolotas Helix 5 Chirp Di Gps G3

  525,00 EUR

  Helix 5 Chirp Di Gps G3 - tai vienas populiariausių pasirinkimų tarp Lietuvos žvėjų. Humminbird Helix 5 Chirp DI GPS G3 turi daugeliui žvejų reikalingiausias funkcijas, galimybes. Nesūdėtingai valdomas, aukščiausios kokybės produktas. Šio Echoloto išskirtinumas iš kitų Helix 5 modelių tas, kad yra integruotas Down Imaging sonaras. Ypatingai ryškiai atvaizduojami objektai po vandeniu, puikiai suprasite dugno struktūrą. augmeniją ir visa tai bus atvaizduojama kaip pavieksliuke. Skenavimo galimybės galimos esant ir 48km/h greičiui o gylis kuri galite matyti net 106m.

  Gylis - 106m
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
 • Dėklas Solix 15

  89,54 EUR

  Solix 15 - silikoninis dėklas pagamintas iš labai kokybiškos medžiagos. Lengvas transportuoti, tinkantis visiems Solix 15

  Peržiūrėti
 • Echolotas Helix 5x Chirp Si Gps G2

  499,00 EUR

  Helix 5x Chirp Si Gps - Atnaujintas paprastesnis valdymas ir naujoji greitesnė programinė įranga. Puikus HD 800H x 480V, 5" 256 spalvų ekranas su apšvietimu. Daugelis svarbiausių sonaro savybių - DUAL BEAM PLUS, CHIRP, DOWN IMAGING, SIDE IMAGING, AUTOCHART, GPS, SWITCHFIRE. Populiariausias pasirinkimas tarp Lietuvos žvejų. Nesudėtingai valdomas, aukščiausios kokybės Humminbird echolotas. Matysite ne tik kas yra po jūsų valtimi/laivu, bet ir šonuose. Skenavimas su SideImaging (SideScan) į kiekvieną pusę net iki 73 m, taigi nuo vienos iki kitos pusės sonaras padengia net iki 146 m.

  Gylis - 146m 
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
 • Dėklas Solix 12

  75,02 EUR

  Solix 12 - silikoninis dėklas pagamintas iš labai kokybiškos medžiagos. Lengvas transportuoti, tinkantis visiems Solix 12.

  Peržiūrėti
 • Echolotas Helix 7 Chirp Gps G4

  735,00 EUR

  Helix 7 Chirp Si Gps G4 - atnaujintas 7 colių ekranas, naudingas įrankis spiningautojams. Aiškiai atskiria du skirtingus objektus esančius vieną šalia kito, nesulieja į vieną, puikiai atvaizduoja žuvį esančią ant dugno, galimybė naudoti trimis skirtingais dažiais. Galite susižymėti savo mėgstamas žvejybos vietas,  aptiktus objektus ir vėliau juos bet kada matyti savo žemėlapiuose.

  Gylis - 106m
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
 • Dėklas Solix 10

  75,02 EUR

  Solix 10 - silikoninis dėklas pagamintas iš labai kokybiškos medžiagos. Lengvas transportuoti, tinkantis visiems Solix 10.

  Peržiūrėti
 • Echolotas Helix 7 Chirp Si Gps G4

  755,00 EUR

  Helix 7 Chirp Si Gps G4 - uvų ieškiklyje HELIX 7 CHIRP SI GPS G4 įdiegtos CHIRP šoninio vaizdavimo, CHIRP žemyninio vaizdavimo, dvigubo spektro CHIRP sonaro, "AutoChart Live", vidinio GPS ir "Humminbird Basemap" funkcijos. Atnaujintame didelės raiškos 7 colių ekrane galėsite geriausiai matyti daugybę iš anksto įkeltų padalytų ekrano vaizdų parinkčių, todėl niekada nepraleisite žuvies.

  Gylis - 122m
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
 • Echolotas Helix 7 Chirp Mega Di Gps G4

  855,00 EUR

  Helix 7 Chirp Mega Di Gps G4 - atnaujintas, kurio paprastesnis valdymas ir naujoji - greitesnė programinė įranga. Echoloto privalumai, puikus HD 1024H x 600Vm 7inc 256 spalvų ekranas su apšvietimu. Daug naujų funkcijų, vidinis Gps ir Humminbird Basemap. Atnaujintame 7 (colių) ekrane galėsite matyti iš anksto įkeltų, padalinto ekrano vaizdų parinkčių, tad nepraleisite žuvų. Puikus echolotas tinkantis visiems.

  Gylis - 183m
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
 • Echolotas Helix 7 Chirp Mega Si Gps G4

  995,00 EUR

  Helix 7 Chirp Mega Si Gps G4 - Naudingas įrankis spiningautojams, aiškiai atskiria du skirtingus objektus esančius vieną šalia kito, nesulieja į vieną, puikiai atvaizduoja žuvį esančią ant dugno, galimybė naudoti trimis skirtingais dažniais.

  Gylis - 106m
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
 • Echolotas Helix 7 Chirp Mega Di Gps G4N

  1 055,00 EUR

  Helix 7 Chirp Mega Di Gps G4N - tai vienas populiariausių pasirinkimų tarp Lietuvos žvejų. Šis echolotas turi daugeliui žvejų reikalingiausias funkcijas, galimybes. Šio echoloto išskirtinumas iš kitų Helix 7 modelių, tas kad yra integruotas Mega DownImaging sonaras. Ypatingai ryškiai atvaizduojami objektai po vandeniu, puikiai suprasite dugno struktūrą, augmeniją. Galimybė naudotis trimis skirtingais dažniais. Tai puikus įrankis spiningautojams.

  Gylis - 123m
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti