Žieminiai Spiningai

Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Aktyvūs filtrai

 • Žieminis spiningėlis Zetrix Berta 65cm iki 40g

  37,00 EUR

  Zetrix Berta - heavy heavy tipo, tvirtas ir labai lengvas žieminis spiningėlis, puikiai tinkantis vertikaliai žvejybai, gaudant tiek stovinčiuose, tiek tekančiuose vandens telkiniuose. Meškerės konstrukcija yea dviejų dalių, transportavimui rankena atsiskiria nuo viršūnės. Rankena pagaminta iš EVA medžiagos, kuri nešaldys rankų. Turi užsukamą ritės laikiklį, didelius žiedelius, aukštos kokybės blanką, kuris atlaiko darbines savybes esant net ir atšiauriausiom sąlygom. Šis spiningas idealiai tiks žvejoti su didesnio svorio blizgėmis, VIB'ais bei švytuoklėmis.

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis Zetrix Berta 65cm iki 21g

  35,00 EUR

  Zetrix Berta - medium heavy tipo, tvirtas ir labai lengvas žieminis spiningėlis, puikiai tinkantis vertikaliai žvejybai, gaudant upėtakius, lydekas, starkius ar ešerius. Meškerės konstrukcija yea dviejų dalių, transportavimui rankena atsiskiria nuo viršūnės. Rankena pagaminta iš EVA medžiagos, kuri nešaldys rankų. Turi užsukamą ritės laikiklį, didelius žiedelius, aukštos kokybės blanką, kuris atlaiko darbines savybes esant net ir atšiauriausiom sąlygom. Šis spiningas idealiai tiks žvejoti su blizgėmis, VIB'ais bei švytuoklėmis. 

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė Akara Ice Profi 70cm

  10,50 EUR

  Akara Ice Profi - labai universalaus panaudojimo ir gražaus dizaino žieminė meškerė. Meškerė turi didelio skersmens žiedelius, dėl to rečiau reikės valyti susidariusius ledus šaltomis žieminės žūklės dienomis. Gerai amortizuojantis meškerės blankas maloniai sugers traukiamos žuvies smūgius. Rankena pagaminta iš kamščio, turi plastmasinį ritės laikiklį su tvirtu užveržimu. Virš rankenos kilputė kabliukui. Dažniausiai naudojama žvejojant su balansyrais, blizgutėmis ar velniukais.

  Ilgis - 70cm

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis Jaxon 58,5cm

  13,50 EUR

  Lengvas, tvirtas žieminis spiningėlis, kuris neturi paskutiniojo žiedelio, todėl galima žvejoti su sargeliu ir naudoti įvarius žieminius masalus, tokius kaip: velniukų sistemos, balansyrai ar blizgutės. Sargelis puikiai perduos žuvies kibimus.

  Ilgis - 58,5cm
  Svoris - 65g

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė Iron Wolf Nanocristal 30" Light

  21,00 EUR

  Žieminė meškerė Iron Wolf Nanocristal 30" Light - labai universali meškerė su integruotu sargeliu. Spiningėlio galas yra plokščias, kas suteikia spiningėliui papildomo jautrumo ir tvirtumo. Spiningėlis turi atnaujintą ergonomišką ritės laikiklį, kokybiškus žiedelius, bei sustiprintą priekinę blanko dalį. Meškerės kietumas leis lengvai pakirsti žuvį, o sargelio minkštumas matyti visus kibimus. Kadangi sargelis integruotas, žvejojant valas nesikabins už papildomų išsikišusių detalių. Ant meškerės sudėti didelio skersmens žiedeliai. Sargelis taip pat su dideliais žiedais, dėl to nereikės dažnai jų valyti nuo susidariusio ledo šaltomis žiemos dienomis. 

  Ilgis - 75cm
  Svoris - 65g
  Darbinis svoris - 2-9g

  Peržiūrėti
 • Teleskopinė žieminė meškerė 52cm

  11,49 EUR

  Trijų dalių, teleskopinė žieminė meškerė, kurios blankas pagamintas iš anglies pluošto, dėl to yra ypatingai lengva. Ritės stabdis turi plastmasinę tarpinę. Prie meškerės galima pritvirtinti sargelį. Meškerė puikiai tiks žvejybai su blizgutėmis, balansyrais ar įprastomis avižėlėmis.

  Tranportavimo ilgis - 52cm;
  svoris - 14g

  Peržiūrėti
 • Teleskopinė žieminė meškerė 44cm

  10,89 EUR

  Trijų dalių, teleskopinė žieminė meškerė, kurios blankas pagamintas iš anglies pluošto, dėl to yra ypatingai lengva. Ritės stabdis turi plastmasinę tarpinę. Prie meškerės galima pritvirtinti sargelį. Meškerė puikiai tiks žvejybai su blizgutėmis, balansyrais ar įprastomis avižėlėmis.

  Ilgis - 44cm
  Svoris - 12g
  Tranportavimo ilgis - 23cm

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis 13Fishing Wicked Deadstick Ice Rod 120cm M

  79,90 EUR

  13Fishing Wicked Deadstick Ice Rod - žieminis spiningėlis Premium klasės žieminis spiningėlis pagamintas iš aukštos klasės medžiagų. Blankas Toray anglies, o žiedeliai „Evolve Performance”. Šių spiningėlių dėka pajusite kiekvieną žuvies smūgį. EVOLVE ritės laikiklis bei modernus dizainas.

  Ilgis - 120cm
  Svoris - 130g

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis 13Fishing Wicked Ice Rod 71cm MH

  45,00 EUR

  13Fishing Wicked Ice Rod MH - žieminis spiningėlis Premium klasės žieminis spiningėlis pagamintas iš aukštos klasės medžiagų. Blankas Toray anglies, o žiedeliai „Evolve Performance”. Šių spiningėlių dėka pajusite kiekvieną žuvies smūgį. EVOLVE ritės laikiklis bei modernus dizainas.

  Ilgis - 71cm
  Svoris - 58g

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis 13Fishing Wicked Ice Rod 61cm MH

  39,00 EUR

  13Fishing Wicked Ice Rod MH - žieminis spiningėlis Premium klasės žieminis spiningėlis pagamintas iš aukštos klasės medžiagų. Blankas Toray anglies, o žiedeliai „Evolve Performance”. Šių spiningėlių dėka pajusite kiekvieną žuvies smūgį. EVOLVE ritės laikiklis bei modernus dizainas.

  Ilgis - 61cm
  Svoris - 56g

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis Narval Frost Ice Rod Long Handle Gen.2 76cm

  121,80 EUR

  Narval Frost Ice Rod Long Handle Gen.2 - antros kartos žieminė meškerė ešeriam, upėtakiams, starkiams, lydekoms ir kitiems plėšrūnams, pagaminta iš tvirto anglies pluošto. Spiningas yra sudedamas – prie rankenos galima pridėti reikiamą antgalį. Rinkinyje yra rankena ir 4 skirtingų galingumų viršūnėlės - Medium Light, Medium Heavy, Heavy ir Extra Heavy. Į komplektą taip pat įeina standus dėklas, apsaugantis gaminį nuo išorinių pažeidimų transportavimo metu.

  Rankenos svoris – 55g
  Viršūnėlių svoriai – 11-14g
  Bendras spiningo ilgis – 76cm

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis Narval Frost Ice Rod Gen.3 77cm

  122,00 EUR

  Narval Frost Ice Rod Gen.3 - trečios kartos, atnaujinta žieminė meškerė upėtakiams, starkiams, lydekoms ir kitiems plėšrūnams, pagaminta iš tvirto anglies pluošto. Spiningas yra sudedamas – prie rankenos galima pridėti reikiamą antgalį. Rinkinyje yra rankena ir 4 skirtingų galingumų viršūnėlės - Medium Light, Medium Heavy, Heavy ir Extra Heavy. Į komplektą taip pat įeina standus dėklas, apsaugantis gaminį nuo išorinių pažeidimų transportavimo metu.

  Rankenos svoris – 49g
  Viršūnėlių svoriai – 11-16g
  Bendras spiningo ilgis – 77cm

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis 13Fishing Widow Maker Ice Rod 34" MH

  109,00 EUR

  13 Fishing Widow Maker - poledinei žūklei skirti spiningai. Meškerės yra pagamintos su aukščiausios kokybės EVA rankenomis ir ALPS plonos vielos dvigubu "Diamond coated" žiedeliais, kad būtų užtikrintas tikslumas ir ilgaamžiškumas. Šios meškerės yra lengvos ir subalansuotos, kad būtų užtikrintas maksimalus jautrumas, kaskart užkabinus masalą ir gavūs kibimą. Blankas yra vidutinio minkštumo, puikiai tinks žvejoti lydekas, starkius ar kitus plėšrūnus žieminėje žvejyboje.

  Ilgis - 86
  Tipas - Medium Heavy

  Daugiau specifikacijų ...

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė 13Fishing Archangel 26" ML

  159,00 EUR

  13Fishing Archangel - medium light tipo žieminė meškerė. Naudojant kaitrą ir didelį slėgį, rankena ir blankas yra pagaminti kaip vienalytė meškerė, kas užtikrina labai didelį meškerės jautrumą, nejaučiama vibracija. Aukšto matomumo plokščias galiukas leidžia puikiai pamatyti net menkiausius žuvies prisilietimus. Suapvalinti ALPS Double Diamond žiedeliai pasižymi itin dideliu patvarumu. 

  Ilgis - 66cm
  Svoris - 37g
  Tipas - Medium Light

  Video apžvalga - ...

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė Iron Wolf Nanocristal 30" Hard

  20,90 EUR

  Iron Wolf Nanocristal 30" Hard - meškerė skirta gaudyti su VIB'ais arba didelėmis švytuoklėmis/balansyrais. Spiningėlio galas yra plokščias, kas suteikia spiningėliui papildomo jautrumo ir tvirtumo, bei nereikalauja sargelio. Spiningėlis turi atnaujintą ergonomišką ritės laikiklį, kokybiškus žiedelius bei sustiprintą priekinę blanko dalį. Meškerės kietumas leis lengvai pakirsti žuvį. Ant meškerės sudėti didelio skersmens žiedeliai. 

  Ilgis - 75cm
  Svoris - 61g
  Darbinis svoris - 5-20g

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerėlė Runos, lenkta rankena 57cm

  5,75 EUR

  Runos žieminė meškerė - dvidalis, kietas spiningėlis tinks plėšrūnų žvejybai iš po ledo. 4 platūs žiedeliai, minkšta rankena ir plastinikiai ritės laikikliai.
  Rankenos ilgis 17,5cm. Meškerės blankas ganėtiniai kientas, tiks žvejybai VIB'ais, blizgutėmis ar didesniai balansyrais.

  Meškerės ilgis - 57cm
  Svoris - 50g

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė Akara Ice Jig Profi 70cm 15-28g

  14,50 EUR

  Akara Ice Jig Profi - labai universali meškerė su integruotu sargeliu. Meškerės rankena iš EVA medžiagos, o ritės tvirtinimas plastmasinių žiedų pagalba. Dviejų dalių, kad būtų lenviau transportuoti. Meškerės kietumas leis lengvai pakirsti žuvį, o sargelio minkštumas matyti visus kibimus. Kadangi sargelis integruotas, žvejojant valas nesikabins už papildomų išsikišusių detalių. Ant meškerės sudėti didelio skersmens žiedeliai. Sargelis taip pat su dideliais žiedais, dėl to nereikės dažnai jų valyti nuo susidariusio ledo šaltesnėmis žiemos dienomis. Puikiai tiks žvejoti blizgutėmis, švytuoklėmis, velniukais. Taip pat meškerykotį galima nautoti kaip žieminį feederį ar gaudyti stintas.

  Meškerės ilgis - 70cm
  Transportavimas - 60cm
  Svoris - 44g
  Darbinis svoris - 15-28g

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis Outad UL 50cm

  12,50 EUR

  Lengvas ir jautrus žieminis spiningėlis, puikiai tiks poledinėje žūklėje gaudant nedideliaias balansyrais ar kitais lengvais masalais. Blankas yra minkštas, kas gerai amortizuos traukiamos žuvies smūgius bei suteiks malonumo ją traukti. Turi patogią kamštinę rankeną. Ritės tvirtinimas guminiais žiedeliais, kurie neapsunkina meškerės bei neturėdami metalinių detalių, nešaldys rankų. Meškerėje įmontuoti 3 žiedeliai ir 1 žiedelis masalo kabliuko užkabinimui. Galūnė minkšta bei jautri. Puikus pasirinkimas gaudant ešerius, lydekas ar kitus laimikius.

  Ilgis - 50cm
  Svoris - 33g

  Peržiūrėti
 • Žieminė meškerė

  5,50 EUR

  Lengva, pagaminta iš stiklo pluošto, žieminė meškerė. Meškerės rankena iš kieto putų polistirolo, tad žvejojant rankos nešals. Ši meškerė yra universali, galima žvejoti tiek su švytuoklėmis, balansyrais, tiek užsidėjus sargelį, galima žvejot su avižėlėmis.

  Ilgis - 33cm
  Svoris - 25g

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis Siweida Kolibri Ice 1m 1-11g

  29,80 EUR

  Siweida Kolibri Ice - ultra light tipo žieminis spiningėlis, su labai jautria viršūnėle, skirtas vertikaliai žvejybai iš valties arba nuo ledo. Pagamintas iš IM8 anglies pluošto. Meškerės viršutinėje dalyje yra įstatytas stiklo pluošto, padidinto atsparumo, galiukas. Rankena nusiima. Komplekte yra galiuko apsaugai skirta tūba. Puikiai tinka seliavų žūklei.

  Ilgis - 1m
  Užmetimas - 1-11g
  Svoris - 53g

  Peržiūrėti