Šėryklos

Įvairių formų bei gamintojų šeryklos skirtos prisijaukinti žuvis į jūsų norimą lokaciją. Kokybiškos metalo bei plastmasės šeryklos užtikrins jūsų laimikio priviliojimą stovinčiame ar judančiame vandenyje. Turime specialių method feeder, upės srovėje, jaukinimui šeryklų, šeryklų su sparneliais, šeryklų karpių žūklei bei kitų populiariausių šeryklų.

Turime šeryklų iš tokių gamintojų kaip: RigPro, Fanatik, Expert, Matrix, Feeder Sport.

Filtruoti pagal

Aktyvūs filtrai

 • Šerimo raketa

  3,50 EUR

  Su šia šėrimo raketa pristatysite savo pasirinką pašarą ar jauką tiesiai į savo žūklės tašką. Raketa tvirtinasi prie meškerės valo, į jos vidų įdedamas jaukas/pašaras ir uždaroma. Tada metama į jaukinamą vietą. Atsitrenkusi į vandens paviršių ranketa atsidaro ir iškrenta pašaras, toje vietoje į kurią numetėte.

  Peržiūrėti
 • Šerykla kvadratinė konteineris 20-120g

  1,00 EUR

  Šerykla konteineris, metalinė, įmontuotas suktukas. Yra įvairių svorių. Patogiai įdėsite jauką ir jis gerai pasiskirstys žvejojamoje vietoje.

  Galima rinktis iš:
  120g
  100g
  90g
  80g
  70g
  60g
  50g
  40g
  30g
  20g

  Peržiūrėti
 • Šerykla metalinė apvali

  1,00 EUR

  Šerykla apvali, metalinė. Skirta gaudyti dugnine mėškere įvairiomis sistemomis. Įmontuotas suktutas, svoriai pasirinktinai nuo 20g iki 100g

  Peržiūrėti
 • Šėryklų komplektas Method Feeder 30+40+50g

  4,50 EUR

  Šėryklų komplektas Method Feeder. Komplekte yra 3 skirtingų svorių šėryklos ir formelė skirta prispausti jauką į šėryklas. Tinka žvejybai tiek komerciniuose, tiek laukiniuose telkiniuose.

  Šėryklų svoriai 30+40+50 gramų. 

  Peržiūrėti
 • Feeder Sport Plastikinė Šerykla su sparneliais 14-112g

  1,75 EUR

  Šėrykla Feeder Sport - Plastmasinė šerykla su sparneliais atviru dugnu. Šeryklos gale įmonuotas suktukas, tinka gaudant įvairiomis sistemomis, skirtingais žūklės būdais.
  Šerykla turi sparnelius, kurie padeda greičiau pakelti ją nuo dugno iki vandens paviršiaus.
  Galima rinktis iš įvairių svorių. Galima gaudyti tiek stovinčiame vandenyje tiek upėje.


  Peržiūrėti
 • -10%
  • Sumažinta kaina

  Šėrykla „Kulka"

  1,89 EUR -10% 2,10 EUR

  Šėrykla „Kulka" - Tikslias bei ilgas distancijas puikiai skriejanti šėrykla kulka". Šėryklos gale įmontuotas suktukas, galima naudoti įvairiuose dugninės žūklės sistemose. Šeryklėlė turi sparnelius, kurie suteikia aerodinaminių savybių.

  Galima rinktis iš 30, 40, 50, 60, 70 ir 80gr svorio

  Peržiūrėti
 • Method Feeder šėryklos su formele 30g

  4,50 EUR

  Method Feeder šėryklos su formele - Komplekte yra dvejos šėryklos ir jauko įspaudimo formelė. Šėryklų svoris - 30 gramų.

  Peržiūrėti
 • Šėrykla su vamzdeliu

  0,65 EUR

  Šėrykla su vamzdeliu. Šėryklos svoris 20g, bendras ilgis 20cm. Vamzdelis gali laisvai slankioti valui. Skirta naudoti įvairiuose dugninėse sistemose, padeda nuo painiojimosi.

  Peržiūrėti
 • Jaukinimo šerykla

  2,60 EUR

  Didelė šėrykla skirta pradiniam jaukinimui. Metalinė, su suktuku.

  Svoris - 20g
  Ilgis - 7cm
  Skersmuo - 5cm

  Peržiūrėti
 • Šeryklėlė Expert L 30-80g

  1,60 EUR

  Expert šerykla -  3,8cm ilgio atvira šeryklėlė iš korios lengvai iškrenta jaukas ir pasisklaido žvejojamoje vietoje. Puikiai tinka naudoti su įvairiomis sistemomis, dugninėje feeder žūklėje.
  Galima rinktis iš skirtingų svorių

  Peržiūrėti
 • Šeryklėlė Expert Kubiliukas 20-60g

  1,70 EUR

  Šerykla Expert "Kubiliukas" - 4cm ilgio atvira šeryklėlė su svorio centru apačioje. Lengvai ir taikliai metasi, puikiai iškrenta jaukas ir pasisklaido žvejojamoje vietoje. Tinka naudoti su dauguma dugninių/feeder sistemų.
  Galima rinktis iš skirtingų svorių

  Peržiūrėti
 • Šeryklėlė Expert Kulka 20-60g

  1,60 EUR

  Šerykla Expert "Kulka" - 8cm ilgio šeryklėlė su akcentuotu svorio centru apačioje, leis lengvai ir taikliai užmesti ir pataikyti į norimą tašką. Iš šeryklos gerai iškrenta jaukas. Daugiausiai naudojama su in-line arba kitomis dugninėmis / feeder sistemomis. 
  Galima rinktis iš skirtingų svorių

  Peržiūrėti
 • Šeryklėlė Expert XL 30-100g

  1,60 EUR

  Expert šerykla -  4,3cm ilgio atvira šeryklėlė iš kurios lengvai iškrenta jaukas ir pasisklaido žvejojamoje vietoje. Puikiai tinka naudoti su įvairiomis sistemomis, dugninėje feeder žūklėje.
  Galima rinktis iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Šeryklėlė EXPERT atvira L 30-80g

  1,60 EUR

  Expert šerykla -  4cm ilgio atvira šeryklėlė iš kurios lengvai iškrenta jaukas ir pasisklaido žvejojamoje vietoje. Puikiai tinka naudoti su įvairiomis sistemomis, dugninėje feeder žūklėje.
  Galima rinktis iš skirtingų svorių

  Peržiūrėti
 • Šeryklėlė EXPERT atvira XL 30-100g

  1,60 EUR

  Expert šerykla -  4,3cm ilgio atvira šeryklėlė iš kurios lengvai iškrenta jaukas ir pasisklaido žvejojamoje vietoje. Puikiai tinka naudoti su įvairiomis sistemomis, dugninėje feeder žūklėje.
  Galima rinktis iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Šerykla RigPro Bačkutė Soft 30-60g

  2,30 EUR

  Šerykla RigPro Well - vidutinio dydžio, metalinė, atvira šerykla "Bačkutė" su svorio centru apačioje skirta gaudyti dugine/feeder meškere.
  Gerai metasi, bei puikiai paskleidžia jauka žvejojamoje vietoje.

  Šeryklos ilgis - 3,5cm
  Skersmuo - 3cm

  Galima rinktis iš skirtingų svorių nuo 30 iki 60gramų.

  Peržiūrėti
 • Šerykla RigPro Kristal soft M 40-60g

  2,40 EUR

  Šerykla RigPro Kristal Soft M -  vidutinio dydžio šerykla su minkštų užkabinimu. Šeryklos svorio centras yra kristalo formos apačioje, todėl ją tiksliai bei tolimą atstumą užmesti yra daug paprasčiau. Iš atviro, metalinio šeryklos tinklelio, laisvai pasikleidžia jaukas ant dugno, jūsų žvejojamam taške.

  Šeryklos tinklelio ilgis - 3,5cm
  Skersmuo - 3cm

  Galima rinktis iš įvairių svorių 40 - 60gramų

  Peržiūrėti
 • Šerykla Rigpro Kulka Hard XL 80-110g

  2,75 EUR

  Šerykla RigPro Bullet Hard XL -  vidutinio dydžio šerykla su kietu metaliniu užkabinimu. Šeryklos svorio centras yra smailios formos apačioje, todėl ją tiksliai bei tolimą atstumą užmesti yra daug paprasčiau. Iš atviro, metalinio šeryklos tinklelio, laisvai pasikleidžia jaukas ant dugno, jūsų žvejojamam taške.

  Šeryklos tinklelio ilgis - 4,5cm
  Skersmuo - 3,5cm

  Galima rinktis iš įvairių svorių 80-110 gramų.

  Peržiūrėti
 • Šerykla RigPro Kulka Soft L 50-80g

  2,40 EUR

  Šerykla RigPro Bullet Soft L -  didesnio dydžio šerykla "Kulka" su minkštų užkabinimu. Šeryklos svorio centras yra apačioje, todėl ją tiksliai bei tolimą atstumą užmesti yra daug paprasčiau. Iš atviro, metalinio šeryklos tinklelio, laisvai pasikleidžia jaukas ant dugno jūsų žvejojamam taške.

  Šeryklos tinklelio ilgis - 4cm
  Skersmuo - 3cm

  Galima rinktis iš įvairių svorių 50 - 80gramų

  Peržiūrėti
 • Šerykla Rigpro Riversport 80-150g

  2,95 EUR

  Šerykla RigPro River Sport - vidutinio dydžio, metalinė šerykla skirta gaudyti upės srovėje. Šeryklos yra didesnio svorio ir turi specialius atsikišimus jos nugarėlėje, kurie įsiremia į upės dugną ir apsaugo ją nuo srovės ridenimo. Iš atviro šeryklos tinklelio gerai pasiskleidžia jaukas žvejojamam taške.

  Šeryklos ilgis nuo 3,5cm
  Skersmuo nuo 3cm
  Galima rinktis iš įvairių svorių 80 - 150gramų

  Peržiūrėti