Aktyvūs filtrai

 • Komplektas Method Feeder žūklei Benzar Mix Classic Method Set
  • Nauja

  Komplektas Method Feeder žūklei Benzar Mix Classic Method Set

  104,50 EUR

  Benzar Classic Method Set - ritės, meškerės ir reikiamų įrankių bei masalų komplektas, skirtas Method Feeder žūklei. Komplektą sudaro Classic Method Feeder meškerė, kuri pasižymi didele 100-150g užmetimo galia. Meškerės rankenos apačia padengta EVA medžiaga, kuri garantuoja puikų sukibimą net ir šlapiomis rankomis bei atlaiko stiprius užmetimus. Turi tvirtus ir kokybiškus SIC žiedelius, todėl su šia meškere galima žvejoti ir upėse. Ritės laikiklis pritaikytas ir didesnėms karpinėms ritėms. Ritė pagaminta iš grafito, įmontuotas dvigubas stabdis „baitrunner", kuris puikiai veikia, kai žuvis reikalauja valo, pirminio kibimo momentu. Turi metalinį klipsą bei atsaarginį būgnelį. Ritės dydis 6000, o tai reiškia, kad galima užtikrintai užmesti net labai tolimus atstumus, kartu su pakankamai plonu monofilamentiniu valu. Komplekte „Carp Expert" valas, „Rapid Method" šėrykla, formelė, boiliai bei peletės.

  Daugiau savybių ...

  Peržiūrėti
 • Teleskopinių meškerių komplektas ET Double Thunder Telescopic Set
  • Nauja

  Teleskopinių meškerių komplektas ET Double Thunder Telescopic Set

  104,20 EUR

  ET Double Thunder Telescopic Set - pilnai sukomplektuotas, viskam paruoštas, itin naudingų ir įvairių žvejybos įrankių, taip pat priedų ir smulkių daiktų komplektas, kuris ideliai tinka pradedantiesiems. Komplekte yra 2 tvirtos, 350cm ilgio, 50-100g užmetimo „Thunder" teleskopinės meškerės, kurios pasižymi nedideliu transportavimo ilgiu. Komplekte pridedamos 2 „Thunder RD 5000" ritės su valu. Į komplektą taip pat įeina 2 vnt. „Smart Bite Alarm" signalizatoriai, 2 vnt. skirtingų spalvų kibimo indikatoriai, 2 vnt. kuoliukų, 2 vnt. 35g šėryklų sistemėlės bei „Carp Expert Rapid All-In" smulkių priedų, masalų bei aksesuarų dėžutė kuri yra itin kompaktiška. Be to, komplekte yra ir sulankstomas graibštas, jaukas ir „Jelly Worm" masalai.

  Daugiau savybių ...

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Dugninių meškerių komplektas Carp Expert Smart Feeder Double Rod Set

  146,50 EUR

  Carp Expert Smart Feeder Double Rod Set - dviejų „CXP Smart Feeder" dugninių meškerių komplektas. Meškerės pagamintos iš aukštos kokybės „Fine Composite" medžiagos, dėl to tai jas padaro geru pasirinkimu ir pradedantiesiems. Prie meškerių pridedamos dvi 6000 dydžio „Carp Expert Smart Runner" ritės bei pridedami 2 vnt. 200m ilgio, 0,25mm „Power Method Feeder" valai. Ritė pagaminta iš grafito, todėl yra lengva. Ritės rankena užtikriną pakankamai tvirtą, stabilų ir patogų jos laikymą. Atsižvelgiant į pagrindinius žūklės reikalavimus ir maksimalią žuvų apsaugą, į komplektą taip pat įeina praktiškas „Kamasaki" karpių matas, iki 40kg sveriančios skaitmeninės svarstyklės ir 2m ilgio teleskopinis graibštas. Pridedamos šėryklos, surišti kabliukai, 3 meškerių stovas ir „Carp Expert Rapid All-in Accessory Kit" dėžutė su silikoniniais masalais ir aksesuarais karpių žūklei.

  Daugiau savybių ...

  Peržiūrėti
 • Dugninės meškerės komplektas Carp Expert Advancer Method Set
  • Nauja

  Dugninės meškerės komplektas Carp Expert Advancer Method Set

  78,10 EUR

  Carp Expert Advancer Method Set - ritės, meškerės ir reikiamų įrankių bei masalų komplektas, skirtas dugninei arba Method Feeder žūklei. Komplekte yra „Advancer Feeder" meškerė, kuri yra pagaminta naudojant IM6 anglį, todėl šios meškerės blankas yra itin lengvas, lankstus ir pakankamai tvirtas. Turi pusiau kamštinę, pusiau EVA medžiaga dengtą rankeną, kuri garantuoja gerą sukibimą bet kokiomis sąlygomis. Turi tvirtus ir kokybiškus SIC žiedelius. Meškerė turi ritės klasikinį, sraigtinį ritės laikiklį. Ritėje įmontuoti 3+1 guoliai, dėl kurių ji itin sklandžiai sukasi. Ritė pagaminta iš grafito, dėl to yra lengva. Subalansuotas rotorius, 4.7:1 perdavimas lengvai ir tolygiai kloja valą. Taip pat į komplektą pridedamas „Power Feeder" valas, „Carp Expert" šėryklos, formelė bei surišti kabliukai. Komplekte taip pat yra sulankstomas kibirėlis, jaukas, „Method Egg" boiliai ir „Carp Expert Rapid All-in Feeder" priedų rinkinys.

  Daugiau savybių ...

  Peržiūrėti
 • Komplektas žieminei žvejybai Lucky John Mormyshka

  11,94 EUR

  Lucky John Mormyshka Set - skirtas žvejybai su avižėle. Susideda iš "balalaikos" tipo meškerytės, valo, sargelio ir dviejų avižėlių. Ergonomiška meškerytė maloniai laikosi rankoje. Plonas, ​​bet tvirtas valas kartu su specialiai parinktu lavsaniniu sargeliu, užtikrins teisingą masalo žaidimą po ledu. Avižėlės, pagamintos populiariomis rutulio ir lašo formomis, leis jums sėkmingai žvejoti skirtingomis sąlygomis. Puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems meškeriotojams. Viskas ko reikia vienoje vietoje poledinei žūklei.

  Komplektą sudaro:
  Meškerėlė - 23cm ilgio, 24g svorio
  Sargelis - 10cm ilgio, 0,4-0,8g testas
  Valas - 0,12mm diametro, 30m ilgio su 1,18kg testu
  Avižėlė - rutulio forma, aukso spalva, 4mm diametras
  Avižėlė - lašo forma, juoda spalva, 3mm diametras

  Peržiūrėti
 • Komplektas žieminei žvejybai Akara Palm Rod Kit

  10,00 EUR

  Akara Palm Rod Kit - skirtas žvejybai su avižėle. Susideda iš "balalaikos" tipo meškerytės, valo, sargelio ir avižėlės. Ergonomiška meškerytė maloniai laikosi rankoje. Plonas, ​​bet tvirtas valas kartu su specialiai parinktu lavsaniniu sargeliu, užtikrins teisingą masalo žaidimą po ledu. Avižėlė, pagaminta populiarios rutulio formomis, leis jums sėkmingai žvejoti skirtingomis sąlygomis. Puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems meškeriotojams. Viskas ko reikia vienoje vietoje poledinei žūklei.

  Komplektą sudaro:
  Meškerėlė - 23cm ilgio, 24g svorio
  Sargelis - 10cm ilgio
  Avižėlė - rutulio forma, 4mm diametras

  Peržiūrėti
 • Komplektas žvejybai švytuokle Lucky John Balanced

  22,95 EUR

  Lucky John Balanced - rinkinys skirtas gaudyti vidutinio dydžio plėšriąsias žuvis. Komplektas susideda iš meškerės, valo ir švytuoklės. Ši, labai lengva, vienos dalies meškerė su tvitu Lucky John MGC 0,16mm 30m valu ir populiaria Lucky John CLASSIC 4 12HRT švytuokle. Meškerės strypelis pagamintas iš anglies pluošto, dėl to jausis menkiausias žuvies prisilietimas į ranką. Kamštinė meškerės rankena. Puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems meškeriotojams.

  Meškerės ilgis - 42cm
  Svoris - 21g
  Švytuoklės ilgis - 4cm
  Valo storis - 0,16mm

  Peržiūrėti
 • Komplektas žieminei žvejybai Akara Palm Rod Kit

  10,60 EUR

  Akara Palm Rod Kit - skirtas žvejybai su avižėle. Susideda iš „balalaikos" tipo, stiklo pluošto meškerytės, valo, sargelio ir avižėlės. Ergonomiška meškerytė maloniai laikosi rankoje. Plonas, ​​bet tvirtas valas kartu su specialiai parinktu lavsaniniu sargeliu, užtikrins teisingą masalo žaidimą po ledu. Avižėlė banano formos, leis jums sėkmingai žvejoti skirtingomis sąlygomis. Puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems meškeriotojams.

  Komplektą sudaro:
  Meškerėlė - 25cm ilgio, 20g svorio
  Ritės diametras - 4.5cm

  Sargelis - 11cm ilgio
  Avižėlė - banano forma, 1,2cm

  Peržiūrėti
 • Žieminio jaukinimo komplektas

  10,50 EUR

  Komplektas susideda iš meškerėlės, inercinės ritės, valo ir jaukinimo šėryklos. Meškerėlė pagaminta iš EVA medžiagos, tad žvejojant nešals rankos. Ritės korpusas plastmasinis, laikiklis bei nugarinė dalis pagaminta iš metalo. Šėrykla pagaminta iš tvirto plastiko. Nuleidus pro ekete šią šėryklą, galima jauką išleisti bet kuriame gylyje.

  Komplektą sudaro:
  Meškerėlė - 22cm ilgio
  Ritės diametras - 5cm
  Šėryklos matmenys - 8x5.5cm
  Šėryklos svoris - 25g

  Peržiūrėti
 • Žieminės meškerės komplektas 13Fishing Radioactive Pickle Ice Combo

  144,00 EUR

  13 Fishing Radioactive Pickle Ice Combo - poledinės žūklės derinys, kuris susijungia iš „Tickle Stick“ meškerės ir „FreeFall Ghost Reel“ ritės, kad sukurtų vieną dinamišką komplektą. Meškerė turi plokščio antgalio konstrukciją ir dviejų dalių rankeną, o ritė gali pasigirti momentiniu antireversiniu ir laisvo kritimo valdymu.

  Ritės savybės:
  FreeFall Performance Window
  Leidimosi greičio valdymas
  Laisvo kritimo svirtis
  Instant Anti-Reverse
  3+1 rutuliniai guoliai
  2.5:1 perdavimas
  Minkštos rankenėlės
  Stiprus kompozitinis rėmas

  Meškerės savybės:
  Ilgis - 63cm; svoris - 54g
  PC2 blankas
  Hi-Vis (gerai matoma)
  ALPS plonos vielos žiedeliai
  Didelio tankio japoniška dviejų dalių rankena

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Žieminės meškerės komplektas 13Fishing Snitch Pro Ice Combo

  87,95 EUR

  13 Fishing Snitch Pro Ice Combo - žieminės meškerės ir ritės komplektas. Meškerė yra labai tvirta, turi jautrią viršūnėlę, kuri parodys net menkiausius žuvies prisilietimus. Žiedeliai pagaminti iš nerūdijančio plieno. Ritė yra sutepta neužšalančiu tepalu, užtikrinančiu optimalų veikimą šalčiausiomis sąlygomis.

  Ritės savybės:
  7 guoliai
  5.0:1 perdavimas
  Aliuminio rankena ir ritė
  Neužšalantis ritės tepalas

  Meškerės savybės:
  Ilgis - 60cm
  Tvirtas grafito blankas
  Flex-Core galiukas
  Poliruoto nerūdijančio plieno žiedeliai
  Custom Evolve anglies pluošto rankena

  Peržiūrėti
 • Žieminės meškerės komplektas 13Fishing V3 FreeFall Ghost Combo L

  124,00 EUR

  13 Fishing V3 FreeFall Ghost Combo Light - žieminės meškerės ir ritės komplektas. „PC2 Flat Tip“ blanko konstrukcija sumažina svorį ir padidina jautrumą, todėl blankas tampa daug geresnis. Light tipo meškerė turi jautrią viršūnėlę, kuri parodys net menkiausius žuvies prisilietimus. Žiedeliai pagaminti iš plonos, bet tvirtos vielos.

  Ritės savybės:
  Ilgis - 69cm
  3+1 nerūdijančio plieno rutuliniai guoliai
  2.5:1 Pavaros santykis
  FreeFall Performance Window
  Laisvo kritimo svirtis
  Didelio stiprumo kompozitinis rėmas
  Nuleidimo greičio valdymas
  Momentinis stabdis
  Minkštos rankenėlės
  Tangle Free Spool Cap

  Meškerės savybės:
  PC2 blankas
  ALPS plonos vielos žiedeliai
  Evolve dviejų dalių rankena

  Peržiūrėti
 • Žieminės meškerės komplektas 13Fishing V3 FreeFall Ghost Combo ML

  124,00 EUR

  13 Fishing V3 FreeFall Ghost Combo Medium Light - žieminės meškerės ir ritės komplektas. „PC2 Flat Tip“ blanko konstrukcija sumažina svorį ir padidina jautrumą, todėl blankas tampa daug geresnis. Medium Light meškerė turi jautrią viršūnėlę, kuri parodys net menkiausius žuvies prisilietimus. Žiedeliai pagaminti iš plonos, bet tvirtos vielos.

  Ritės savybės:
  Ilgis - 69cm
  3+1 nerūdijančio plieno rutuliniai guoliai
  2.5:1 Pavaros santykis
  FreeFall Performance Window
  Laisvo kritimo svirtis
  Didelio stiprumo kompozitinis rėmas
  Nuleidimo greičio valdymas
  Momentinis stabdis
  Minkštos rankenėlės
  Tangle Free Spool Cap

  Meškerės savybės:
  PC2 blankas
  ALPS plonos vielos žiedeliai
  Evolve dviejų dalių rankena

  Peržiūrėti
 • Žieminės meškerės komplektas 13Fishing The Snitch Pro FreeFall Ice Combo LH 74cm

  124,00 EUR

  13 Fishing The Snitch Pro FreeFall Ice Combo LH - žieminės meškerės ir ritės komplektas. Turi EVA rankeną, tad šaltomis dienomis rankos nešals. Light tipo meškerė turi jautrią viršūnėlę, kuri parodys net menkiausius žuvies prisilietimus. Žiedeliai pagaminti iš plonos, bet tvirtos vielos.

  Ritės savybės:
  Ilgis - 74cm
  3+1 nerūdijančio plieno rutuliniai guoliai
  2.5:1 Pavaros santykis
  FreeFall Performance Window
  Grafito konstrukcija
  Nuleidimo greičio valdymas
  Momentinis stabdis
  Minkštos rankenėlės

  Meškerės savybės:
  Ypač tvirtas blankas
  ALPS plonos vielos žiedeliai
  Evolve dviejų dalių rankena

  Peržiūrėti
 • Žieminės meškerės komplektas 13Fishing The Snitch Pro FreeFall Ice Combo LH 58cm

  124,00 EUR

  13 Fishing The Snitch Pro FreeFall Ice Combo LH -  žieminės meškerės ir ritės komplektas. Turi EVA rankeną, tad šaltomis dienomis rankos nešals. Light tipo meškerė turi jautrią viršūnėlę, kuri parodys net menkiausius žuvies prisilietimus. Žiedeliai pagaminti iš plonos, bet tvirtos vielos.

  Ritės savybės:
  Ilgis - 74cm
  3+1 nerūdijančio plieno rutuliniai guoliai
  2.5:1 Pavaros santykis
  FreeFall Performance Window
  Grafito konstrukcija
  Nuleidimo greičio valdymas
  Momentinis stabdis
  Minkštos rankenėlės

  Meškerės savybės:
  Ypač tvirtas blankas
  ALPS plonos vielos žiedeliai
  Evolve dviejų dalių rankena

  Peržiūrėti
 • Žieminės meškerės komplektas 13Fishing Sonicor Stealth M Spinning Combo

  41,95 EUR

  13 Fishing Sonicor Stealth M Spinning Combo  - žieminės meškerės ir ritės komplektas. Meškerė yra labai tvirta, turi vidutinio jautrumo viršūnėlę, kuri parodys visus žuvies prisilietimus. Žiedeliai pagaminti iš nerūdijančio plieno. Ritė yra sutepta neužšalančiu tepalu, užtikrinančiu optimalų veikimą šalčiausiomis sąlygomis.

  Ritės savybės:
  5.2:1 perdavimas
  Aliuminio rankena ir ritė
  Neužšalantis ritės tepalas

  Meškerės savybės:
  Ilgis - 71cm
  Tvirtas grafito blankas
  Poliruoto nerūdijančio plieno žiedeliai
  Evolve TruTouch anglies pluošto rankena

  Peržiūrėti
 • Žieminės meškerės komplektas 13Fishing The Snitch Descent Ice Combo L

  71,95 EUR

  13 Fishing The Snitch Descent Ice Combo L  - žieminės meškerės ir ritės komplektas. Meškerė yra labai tvirta, turi vidutinio jautrumo viršūnėlę, kuri parodys visus žuvies prisilietimus. Žiedeliai pagaminti iš nerūdijančio plieno. Ritė yra sutepta neužšalančiu tepalu, užtikrinančiu optimalų veikimą šalčiausiomis sąlygomis.

  Ritės savybės:
  5 nerūdijančio plieno rutuliniai guoliai
  Anti-Reverse sistema
  Patogi rankena

  Meškerės savybės:
  Ilgis - 64cm
  Tvirtas grafito blankas
  Poliruoto nerūdijančio plieno žiedeliai
  Aukštos kokybės kamštinė rankena

  Peržiūrėti
 • Žieminės meškerės komplektas 13Fishing Omen Ice Free Fall Combo M 71cm

  196,00 EUR

  13 Fishing Omen Ice Free Fall Combo M - žieminės meškerės ir ritės komplektas. Meškerė yra labai tvirta, turi jautrią viršūnėlę, kuri parodys net menkiausius žuvies prisilietimus. Žiedeliai pagaminti iš nerūdijančio plieno. Ritė yra sutepta neužšalančiu tepalu, užtikrinančiu optimalų veikimą šalčiausiomis sąlygomis.

  Ritės savybės:
  Laisvo kritimo Performance Window
  Grafitinio remo konstrukcija
  Leidimosi greičio valdymas
  3.0:1 perdavimas
  Instant Anti-Reverse
  9.9 lbs Max Drag

  Meškerės savybės:
  Ilgis - 71cm
  J36T blankas
  Evolve Ported Reel Seat

  Peržiūrėti
 • Bemasalinės meškerės komplektas su „velniuku"

  18,50 EUR

  Pilnai paruoštas žvejybai bemasalinės meškerės komplektas. Profesionaliai surištas, pritaikytas sargelis pagal avižėlės svorį ir uždėta viena iš populiariausių avižų „velniukas", kuri puikiai gaudys tiek baltą žuvį, tiek ešerį.

  Meškerės ilgis - 30cm
  Meškerės svoris - 13g
  Sargelio darbinis svoris - 0,7-0,9g
  Valas - 0,12mm (dengtas fluorocarbonu)
  Avižėlės svoris - 0,8g

  Peržiūrėti
 • Bemasalinės meškerės komplektas su avižėle

  17,50 EUR

  Pilnai paruoštas žvejybai bemasalinės meškerės komplektas. Profesionaliai surištas, pritaikytas sargelis pagal avižėlės svorį ir uždėta viena iš populiariausių avižų „gvozdikas", kuri puikiai gaudys tiek baltą žuvį, tiek ešerį.

  Meškerės ilgis - 30cm
  Meškerės svoris - 13g
  Sargelio darbinis svoris - 0,7-0,9g
  Valas - 0,12mm (dengtas fluorocarbonu)
  Avižėlės svoris - 0,7g

  Peržiūrėti