Įrankiai ir aksesuarai poledinei žūklei | Žvejybos reikmenys LT

Žiemos įrankiai / aksesuarai

Įvairūs įrankiai ir aksesuarai, kurie poledinę žvejybą pavers dar patogesne. Rasite platų įrankių asortimentą, tokių kaip: peiliukai ledo grąžtams, samteliai leduiprožektoriai pasišvietimui ir su UV šviesa, fosforinėms avižėlėms įšviesti, ledo smaigai, apkaustai ir kiti. 

Aktyvūs filtrai

 • Žieminė plūdė 0,2-0,3g

  0,70 EUR

  Maža žieminė plūdė, skirta poledinei žūklei plūdele.

  Galima pasirinkt iš skirtingų svorių. 

  Svoris - 0,2g; ilgis 23mm
  Svoris - 0,3g; ilgis 28mm

  Peržiūrėti
 • Žieminė plūdė 0,8g

  0,70 EUR

  Maža žieminė plūdė, skirta poledinei žūklei plūdele.

  Ilgis - 4cm
  Svoris - 0,8g

  Peržiūrėti
 • Palapinės tvirtinimo varžtas

  3,00 EUR

  Metalinis, tvirtas palapinės tvirtinimo varžtas. Patogi varžto kilpa padės įsukti varžtą į ledą be didelių pastangų. Ant varžto galo užsisuka plastmasinė apsauga.

  Sriegio ilgis - 8cm

  Peržiūrėti
 • Batų apkaustai/katės Atora

  8,00 EUR

  Batų apkaustus/kates rekomenduojama dėtis ant botų ar kitų žieminių batų einant ledu ar kitu slidžių paviršiumi. Apkaustai suteikia geresnį sukibimą su slidžia danga, tuo pat metu apsaugodama nuo kritimų, paslydimų ar kitų nemalonių įvykių ant ledo. Turi 10 vnt. spyglių. Komplekte yra 2 vnt.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių:
  M - 35-38
  L - 38-42
  XL - 43-47

  Peržiūrėti
 • Palapinės tvirtinimo varžtų komplektas

  18,00 EUR

  Metaliniai, tvirti palapinės tvirtinimo varžtai. Patogi varžto kilpa padės įsukti varžtą į ledą be didelių pastangų. Ant varžto galo užsisuka plastmasinė apsauga. Pagamintas iš tvirto metalo. Komplekte yra 4 virvės. 

  Sriegio ilgis - 7cm

  Peržiūrėti
 • Teleskopinis kablys ištraukti žuviai Asseri

  9,95 EUR

  Teleskopinis kablys, skirtas patogiai bei greitai ištraukti didelį laimikį iš eketės.

  Ilgis (pilnai išskleisto) - 1m
  Transportavimo ilgis - 24,5cm

  Peržiūrėti
 • Šildytuvas kojų pirštams Asseri Toe Warmer 8h

  2,60 EUR

  Asseri Toe Warmer - idealus sprendimas šalančių kojų pirštų problemai išspręsti. Pirštų šildytuvas yra labai plonas, su užapvalinta lipnia viršutine dalimi, puikiai tinkančia bet kokio tipo batams, tiek vyrams, tiek moterims. Taip pat plačiai naudojami sporte, iškilose, slidinėjimo batrams. Jie suteikia vidutinę 42°C šilumą ir gali pasiekti maksimalią 58°C temperatūrą. Išlaiko temperatūra 8h.

  Naudojimo instrukcija:
  1) Atidarykite pakuotę ir ištraukite kojų pirštų šildytuvą. Jis pradeda veikti per kelias minutes kontaktuojant su oru.
  2) Įdėkite šildytuvą į batų, guminių batų, slidinėjimo batų ar kitos avalynės vidinę priekinę dalį.
  3) Nuimkite atsipalaidavusį popierių nuo šildytuvo lipnios pusės ir priklijuokite prie kojinių.

  Peržiūrėti
 • Šildytuvas rankoms Asseri Hand Warmers 12h

  2,20 EUR

  Aserri Hand Warmers -  puikus pagalbininkas, kad rankos nešaltų šaltomis dienomis žvejyboje, medžioklėje ar iškyloje gamtoje. Kiekvienoje pakuotėje yra pora rankoms skirtų šildytuvų. Šildytuvas yra labai plonas, tinka tinka įsidėti į visų tipų pirštines. Šilumos poveikis trunka iki 12 valandų (vidutinė temperatūra: 53°C, maksimali temperatūra: 68°C).

  Naudojimo instrukcija:
  1) Išimkite šildytuvą iš pakuotės.
  2) Šiek tiek pakratykite.
  3) Įdėkite šildytuvą į pirštinę.

  Peržiūrėti
 • Ledo smaigai

  8,00 EUR

  Ledo smaigai/nagės yra privalomas žieminės žūklės įrankis žvejojant ant ledo. Smaigai padeda išsitraukti iš vandens įlūžus ledui. Dažniausiai nešiojami ties krūtine, patogioje bei greitai pasiekiamoje vietoje. Smaigai sujungti tampria jungtimi, ašmenys yra paslėpti, todėl juos galima saugiai nešioti ir nesibaiminti jog įsidursite. Smeigiant į ledą, ašmenys išsistumia ir galima saugiai išsitraukti save į paviršių.

  Peržiūrėti
 • Trikojis stovas su LED šviestuvu

  36,50 EUR

  Trikojis teleskopinis stovas, kurį puikiai galima naudoti tiek stintų, tiek naktinėje žūklėje. Prie stovo pritvirtintas keturkampis LED žibintas 48W, kuris ryškiai šviečia į tolį ir puikiai apšviečia meškerių galūnes. Ant stovelio yra laikiklis, ant kurio galima sudėti meškeres. Iš viso yra 9 LED diodai.

  Aukštis - 40-70cm

  Peržiūrėti
 • Trikojis stovas su LED šviestuvu

  21,60 EUR

  Trikojis teleskopinis stovas, kurį puikiai galima naudoti tiek stintų, tiek naktinėje žūklėje. Prie stovo pritvirtintas keturkampis 48W LED žibintas, kuris ryškiai šviečia į tolį ir puikiai apšviečia meškerių galūnes. Iš viso yra 9 LED diodai. Žemiau žibinto, tarp stovo kojelių yra kablys, ant kurio galima užkabinti sunkesnį daiktą, kad vėjuotomis dienomis jo nenumestų.

  Aukštis - 35-60cm

  Peržiūrėti
 • Samtelis ledui

  3,90 EUR

  Storos, metalinės skardos samtelis su medine rankena. Samtelis skirtas išgriebti ledui iš eketės. Būtinas įrankis norint žieminėje žūklėje žvejoti švarioje eketėje. 

  Ilgis - 34cm

  Peržiūrėti
 • Grąžto peiliukų apsauga Mora Ice Nova Blade Guard 130mm

  16,50 EUR

  Apsauginis dangtelis ledo grąžto Mora Ice Nova peiliams. Būtinas aksesuaras, kuris apsaugo aplinką bei pačius ledo grąžto peiliukus transportavimo metu. Apsauga tinka 130mm grąžto peiliams.

  Peržiūrėti
 • Grąžto peiliukų apsauga Mora Ice Nova Blade Guard 110mm

  16,50 EUR

  Apsauginis dangtelis ledo grąžto Mora Ice Nova peiliams. Būtinas aksesuaras, kuris apsaugo aplinką bei pačius ledo grąžto peiliukus transportavimo metu. Apsauga tinka 110mm grąžto peiliams.

  Peržiūrėti
 • Adapteris ledo grąžtui Mora Ice Universal Drilladapter 18/22mm

  32,50 EUR

  Mora Ice Universal Drilladapter - universalus adapteris ledo grąžtui sujungti su suktuku, tinkantis tiek 18 mm, tiek 22 mm Mora Ice ledo grąžtų šnekams. Komplektuojama su apsauga, kuri neleidžia grąžtui panirti po ekete, jei jis atsilaisvintų nuo suktuko.

  Peržiūrėti
 • Prožektorius

  4,00 EUR
  Peržiūrėti
 • Žieminė plūdė „gėlytė"

  6,80 EUR

  Maža žieminė plūdė, skirta poledinei žūklei plūdele. Idealus variantas gaudant karšius. Plūdė sudaryta iš dviejų atskirų dalių. Esant kibimui ir atleidžiant valą, viršutinė dalis pakyla ir atsigula ant vandens paviršiaus.

  Ilgis - 7cm
  Svoris - 0,4g
  Atsvėrimo svoris - 2,5g

  Peržiūrėti
 • Prožektorius ant galvos

  4,50 EUR

  Prožektorius ant galvos  - prožektorius vartosi 90 laipsnių kampu, patogus dirželis, atsparus lietui, kraunasi per USB jungti, viena prožektoriaus pusė magnetine todėl puikiai tvirtinasi prie metalinio paviršiaus. 

  Peržiūrėti
 • Prožektorius ant galvos

  8,90 EUR

  Prožektorius ant galvos  - prožektorius vartosi 90 laipsnių kampu. Atsparus vandeniui ,korozijai. didelis ryškumas, ilgas baterijos veikimo laikas. Ypač lengvas, kompaktiškas, lengvai naudojamas, patogus dirželis. 

  Svoris - 120g

  Peržiūrėti
 • Prožektorius ant galvos

  10,00 EUR

  Prožektorius ant galvos  - 3 režimai, artimos ,tolimos šviesos ir mirksėjimo režimas. Įmontuotas įkraunamas akumuliatorius. Prožektoriaus šviestuvas vartosi 90 laipsnių kampu. I komplektą įeina pakrovimo laidas. 

  Svoris - 328g

  Peržiūrėti