Žieminės ritės

Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Aktyvūs filtrai

 • Žieminė ritė Jaxon Fenix FS 50

  13,70 EUR

  Jaxon Fenix FS 50 - įmontuotas vienas guolis, jos perdavimas yra 5.2:1, būgnelis talpina 0,16mm/220m valo, sveria 140g. Ritė turi priekinį stabdį, iš grafito pagamintą būgnelį. Gražaus dizaino bei gerai besisukanti ritė.

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Extra Ice 210

  7,50 EUR

  Ritė LuxFish Extra Ice 210 - nedidelė ritė skirta poledinei žūklei. Ritėje įmontuoti 2 guoliai, kompiuteriu išbalansuotas rotorius, plastikinis būgnelis. Ritė gražiai kloją valą, jos rankenėlę galima pakeisti ir naudoti iš abiejų pusių.

  Guoliai - 2
  Valo talpa - 0,18mm/150M
  Svoris - 134g

  Peržiūrėti
 • Inercinė žieminė ritė

  1,20 EUR

  Nebrangi žieminė ritė, skirta pritvirtinti prie poledinei žūklei skirtų meškerių.

  Skersmuo - 6,5cm
  Svoris - 60g

  Peržiūrėti
 • Ritė žiemai

  0,99 EUR

  Ritė skirta poledinei žūklei.
  Rites skermuo 5cm, ritės svoris 36g.

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė R. T. Ice Pro 15

  8,19 EUR

  Ritė Ron Thompson Ice Pro reel 15 - dėl savo dydžio ir svorio idealiai tinkama poledinei žvejybai avižėle ar spiningėliu. Puikus kainos ir kokybės santykis. Ritė komplektuojama kartu su ant būgnelio suvyniotu valu, tad pasiruošimas žūklei taps dar greitesnis.

  Grafitinis korpusas ir rotoriaus konstrukcija
  1 guolis
  Būgnelio talpa: 0.30mm / 50m
  Perdavimas: 5.2:1
  Svoris: 140g

  Peržiūrėti
 • Ritė Akara Olympic 500

  17,50 EUR

  Ritė Akara Olympic 500 - mažo dydžio ritė skirta poledinei žūklei. Dažniausiais šias rites renkasi naudoti su žieminiais spiningėliais.Ritė yra gražaus dizaino, lengvai besisukanti. Sklandų jos darbą garantuoja įmontuoti 3+1 guoliai. Aliumininis būgnelis talpina 0,16mm/113m valo. Reguliuojamas priekinis stabdis, greito užlenkimo rankenėlė patogiam transportavimui. Ritė sveria visai nedaug - 149 gramus. Geras ir kokybiškas įrankis žieminei žūklei.

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Luxfish Expert Ice 310

  9,85 EUR

  Žieminė ritė Luxfish Expert Ice 310 - nedidelė ritė skirta poledinei žūklei. Ritėje įmontuoti 2+1 guoliai, kompiuteriu išbalansuotas rotorius, plastikinis būgnelis. Ritė gražiai kloją valą, jos rankenėlę galima pakeisti ir naudoti iš abiejų pusių.

  Guoliai - 2+1
  Valo talpa - 0,18mm/150M
  Svoris - 142g

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Luxfish Progress Ice 510

  19,00 EUR

  Luxfish Progress Ice 510 - kokybiška ritė skirta poledinei žūklei. Aliumininis ritės būgnelis, 4+1 guoliai užtikrina skalndų ritės darbą. Priekinis frikcinis stabdis. Kompiuteriu išbalansuotas rotorius, grafitinis korpusas ir metalinė rankenėlė, kurią galima naudoti iš abiejų pusių. Ritė tvarkingai kloja valą. Puikiai tiks žvejybai su žieminiu spiningėliu arba feederiu.

  Guoliai - 4+1
  Perdavimas - 5,2:1
  Valo talpa - 0,18mm/150M
  Svoris - 155g

  Peržiūrėti
 • Inercinė žieminė ritė

  2,50 EUR

  Inercinė žieminė ritė -  nenidelio dydžio ritelė skirta poledinei žūklei. Ritės skersmuo 4,5cm, svoris 35gramai. Ritė korpusas plastmasinis, laikiklis bei nugarinė dalis pagaminta iš metalo. Tinka universaliai žieminei žūklei.

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Larus Spirit 300

  13,50 EUR

  Žieminė ritė Larus Spirit 300 -  maža ir lengva, su padidintu perdavimu (5.4:1), kas lemia greitą valo surinkimą. Prailginta ritės kojelė.

  Svoris - 140g

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Larus Frost 500

  23,99 EUR

  Žieminė ritė Larus Frost 500 - maža ir lengva, su padidintu perdavimu (5.2:1), kas lemia greitą valo surinkimą. Ritė sutepta specialiu žieminiu, neužšalančiu tepalu.

  Svoris - 195g

  Peržiūrėti
 • Ritė Ryobi Spiritual 500/800

  45,00 EUR

  Ryobi Spiritual - maža, lengva, bei tvirta ritė. Metalinis V formos būgnelis. Ši universali, lengvai besisukanti ritė puikiai tiks žieminei žūklei ar SUL, XUL spiningui vasarą. Puikios išvaizdos, suprojektuotas Japonijoje modelis pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu. Visi varžtai bei vidinės ritės detalės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno.

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Larus Catch 5

  9,80 EUR

  Žieminė ritė Larus Catch 5 - inercinė ir labai lengva. Inercinės ritės nesusuka valo. Puikiai tiks ant žieminio spiningėlio gaudant ešerius, lydekas, ar starkius.

  Svoris - 70g
  Diametras - 5cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Iron Wolf

  9,50 EUR

  Žieminė ritė Iron Wolf - lengva, nesusuka valo. Ritėje yra du guoliai, atbulinės eigos stabdis, frikcinis STAR DRAG stabdis bei mechaninė terkšlė. Ši ritė puikiai tiks žvejojant blizgute, balansyru ar velniuku.

  Svoris - 60g
  Diametras - 7cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė inercine ritė Iron Wolf

  10,50 EUR

  Žieminė inercine ritė Iron Wolf - lengva, nesusuka valo ir turi ilgą kojelę, dėl to nelaužia valo per pirmą žiedą. Prailginta ritės koja leidžia patogiai žvejoti storomis pirštinėmis. Ritėje yra atbulinės eigos stabdis, frikcinis STAR DRAG stabdis bei mechaninė terkšlė. Ši ritė puikiai tiks žvejojant blizgute, balansyru ar velniuku.

  Svoris - 90g
  Diametras - 7cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė inercinė ritė Iron Wolf

  10,00 EUR

  Žieminė inercinė ritė Iron Wolf - lengva, nesusuka valo ir turi ilgą kojelę, dėl to nelaužia valo per pirmą žiedą. Prailginta ritės koja leidžia patogiai žvejoti storomis pirštinėmis. Ritėje yra atbulinės eigos stabdis, frikcinis STAR DRAG stabdis bei mechaninė terkšlė. Ritėje yra du guoliai. Ši ritė puikiai tiks žvejojant blizgute, balansyru ar velniuku.

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Larus Catcher 6

  10,20 EUR

  Žieminė ritė Larus Catcher 6 - inercinė ir labai lengva. Inercinės ritės nesusuka valo. Puikiai tiks ant žieminio spiningėlio gaudant ešerius, lydekas, ar starkius.

  Svoris - 83g
  Diametras - 6cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė 13Fishing Black Betty FreeFall Ghost Radioactive

  92,95 EUR

  13 Fishing Black Betty FreeFall Ghost Radioactive - aukštos kokybės, 3+1 nerūdijančio plieno guolių, žieminė ritė, kuri leidžia masalą nuleisti į tam tikrą norimą gylį, neturint visiškai jokio valo laisvumo, taip pastoviai pilnai kontroliuojant ir jaučiant masalą. Esant kibimui, galima akimirksniu pakirsti žuvį. Itin funkcionali stabdžio sistema iš karto leidžia sureaguoti į maksimalų žuvies smūgį. Lengvas vienos rankos darbas leidžia patogiai valdyti ritę žuvies traukimo metu. Ritė pagaminta iš grafito, o rankenėlė iš aliuminio, su minkštais galais. Kadangi ritė yra beinercinio tipo, nuleidinėjant arba ištraukiant masalą, valas nesusisuks.
  Daugiau specifikacijų ir video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė 13Fishing Black Betty FreeFall Ghost

  82,95 EUR

  13 Fishing Black Betty FreeFall Ghost - aukštos kokybės, 3+1 nerūdijančio plieno guolių, žieminė ritė, kuri leidžia masalą nuleisti į tam tikrą norimą gylį, neturint visiškai jokio valo laisvumo, taip pastoviai pilnai kontroliuojant ir jaučiant masalą. Esant kibimui, galima akimirksniu pakirsti žuvį. Itin funkcionali stabdžio sistema iš karto leidžia sureaguoti į maksimalų žuvies smūgį. Lengvas vienos rankos darbas leidžia patogiai valdyti ritę žuvies traukimo metu. Ritė pagaminta iš grafito, o rankenėlė iš aliuminio, su minkštais galais. Kadangi ritė yra beinercinio tipo, nuleidinėjant arba ištraukiant masalą, valas nesusisuks.
  Daugiau specifikacijų bei video apžvalga ...

  Peržiūrėti