Žieminės ritės

Filtruoti pagal

Aktyvūs filtrai

 • Žieminė ritė Jaxon Fenix FS 50

  13,70 EUR

  Jaxon Fenix FS 50 - įmontuotas vienas guolis, jos perdavimas yra 5.2:1, būgnelis talpina 0,16mm/220m valo, sveria 140g. Ritė turi priekinį stabdį, iš grafito pagamintą būgnelį. Gražaus dizaino bei gerai besisukanti ritė.

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Extra Ice 210

  7,50 EUR

  Ritė LuxFish Extra Ice 210 - nedidelė ritė skirta poledinei žūklei. Ritėje įmontuoti 2 guoliai, kompiuteriu išbalansuotas rotorius, plastikinis būgnelis. Ritė gražiai kloją valą, jos rankenėlę galima pakeisti ir naudoti iš abiejų pusių.

  Guoliai - 2
  Valo talpa - 0,18mm/150M
  Svoris - 134g

  Peržiūrėti
 • Inercinė žieminė ritė

  1,20 EUR

  Nebrangi žieminė ritė, skirta pritvirtinti prie poledinei žūklei skirtų meškerių.

  Skersmuo - 6,5cm
  Svoris - 60g

  Peržiūrėti
 • Ritė žiemai

  0,99 EUR

  Ritė skirta poledinei žūklei.
  Rites skermuo 5cm, ritės svoris 36g.

  Peržiūrėti
 • -50%
  • Sumažinta kaina

  Ritė žieminei žūklei su valu FH200

  6,80 EUR -50% 13,60 EUR

  Žieminė ritė parduodama kartu su valu. Tiks naudoti su žieminiais spiningėliais arba kitomis meškerėmis.

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė R. T. Ice Pro 15

  8,19 EUR

  Ritė Ron Thompson Ice Pro reel 15 - dėl savo dydžio ir svorio idealiai tinkama poledinei žvejybai avižėle ar spiningėliu. Puikus kainos ir kokybės santykis. Ritė komplektuojama kartu su ant būgnelio suvyniotu valu, tad pasiruošimas žūklei taps dar greitesnis.

  Grafitinis korpusas ir rotoriaus konstrukcija
  1 guolis
  Būgnelio talpa: 0.30mm / 50m
  Perdavimas: 5.2:1
  Svoris: 140g

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Lucky John Ive Wheel 55mm

  7,45 EUR

  Lucky John Ive Wheel - lengva žieminė ritė, kuri gražiai kloja valą ir jo nesusuka, kadangi turi ilgą kojelę ir nelaužia jo per pirmą žiedą. Prailginta ritės koja leidžia patogiai žvejoti ir su storomis pirštinėmis. Kokybiška ritė žiemos žvejybai, pagaminta iš šalčiui atsparaus plastiko. Puikiai tinkama ritė žieminiam spiningavimui įvairiais masalais: blizgutėmis, balansyrais, velniukais.
  Ritėje įmontuotas 1 rutulinis guolis, frikcinis stabdis, mechaninė terkšlė, devėjimui atsparus plastikinis įdėklas, skirtas praeiti valui, patogi plastikinė ritės rankenėlė.

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Lucky John Mebaru 60mm

  8,50 EUR

  Lucky John Mebaru - lengva, nesusuka valo ir kadangi turi ilgą kojelę, nelaužia jo per pirmą žiedą. Prailginta ritės koja leidžia patogiai žvejoti storomis pirštinėmis. Ritė turi 2rutulinius guolius, atbulinės eigos stabdį, frikcinį STAR DRAG stabdį bei mechaninę terkšlę. Korpusas ir būgnelis pagaminti ir anglies pluošto. Ši ritė puikiai tiks žvejojant blizgute, balansyru ar velniuku.

  Peržiūrėti
 • Ritė Akara Olympic 500

  17,50 EUR

  Ritė Akara Olympic 500 - mažo dydžio ritė skirta poledinei žūklei. Dažniausiais šias rites renkasi naudoti su žieminiais spiningėliais.Ritė yra gražaus dizaino, lengvai besisukanti. Sklandų jos darbą garantuoja įmontuoti 3+1 guoliai. Aliumininis būgnelis talpina 0,16mm/113m valo. Reguliuojamas priekinis stabdis, greito užlenkimo rankenėlė patogiam transportavimui. Ritė sveria visai nedaug - 149 gramus. Geras ir kokybiškas įrankis žieminei žūklei.

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Luxfish Expert Ice 310

  9,85 EUR

  Žieminė ritė Luxfish Expert Ice 310 - nedidelė ritė skirta poledinei žūklei. Ritėje įmontuoti 2+1 guoliai, kompiuteriu išbalansuotas rotorius, plastikinis būgnelis. Ritė gražiai kloją valą, jos rankenėlę galima pakeisti ir naudoti iš abiejų pusių.

  Guoliai - 2+1
  Valo talpa - 0,18mm/150M
  Svoris - 142g

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Luxfish Progress Ice

  19,00 EUR

  Žieminė ritė Luxfish Progress Ice 510 - kokybiška ritė skirta poledinei žūklei. Aliumininis ritės būgnelis, 4+1 guoliai užtikrina skalndų ritės darbą. Priekinis frikcinis stabdis. Kompiuteriu išbalansuotas rotorius, grafitinis korpusas ir metalinė rankenėlė, kurią galima naudoti iš abiejų pusių. Ritė tvarkingai kloja valą. Puikiai tiks žvejybai su žieminiu spiningėliu arba feederiu.

  Guoliai - 4+1
  Perdavimas - 5,2:1
  Valo talpa - 0,18mm/150M
  Svoris - 155g

  Peržiūrėti
 • Inercinė žieminė ritė

  2,50 EUR

  Inercinė žieminė ritė -  nenidelio dydžio ritelė skirta poledinei žūklei. Ritės skersmuo 4,5cm, svoris 35gramai. Ritė korpusas plastmasinis, laikiklis bei nugarinė dalis pagaminta iš metalo. Tinka universaliai žieminei žūklei.

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Larus Spirit 300

  13,50 EUR

  Žieminė ritė Larus Spirit 300 -  maža ir lengva, su padidintu perdavimu (5.4:1), kas lemia greitą valo surinkimą. Prailginta ritės kojelė.

  Svoris - 140g

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Larus Frost 500

  23,99 EUR

  Žieminė ritė Larus Frost 500 - maža ir lengva, su padidintu perdavimu (5.2:1), kas lemia greitą valo surinkimą. Ritė sutepta specialiu žieminiu, neužšalančiu tepalu.

  Svoris - 195g

  Peržiūrėti
 • Ritė Ryobi Spiritual 500/800

  45,00 EUR

  Ritė Ryobi Spiritual - maža, lengva, bei tvirta ritė. Metalinis V  formos būgnelis. Ši universali, lengvai besisukanti ritė puikiai tiks žieminei žūklei ar SUL, XUL spiningui vasarą. Puikios išvaizdos, suprojektuotas Japonijoje modelis pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu. Visi varžtai bei vidinės ritės detalės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno. 
  500 dydžio ritė talpina 0,165mm/130M valo, 800 dydžio - 0,165mm/175M.

  Galima rinktis iš dviejų dydžių - 500, 800
  Perdavimas - 5.2:1
  Guoliai - 3+1
  Svoris - 180g
  Tempiamoji galia - 3kg

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Larus Catch 5

  9,80 EUR

  Žieminė ritė Larus Catch 5 - inercinė ir labai lengva. Inercinės ritės nesusuka valo. Puikiai tiks ant žieminio spiningėlio gaudant ešerius, lydekas, ar starkius.

  Svoris - 70g
  Diametras - 5cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Iron Wolf

  9,50 EUR

  Žieminė ritė Iron Wolf - lengva, nesusuka valo. Ritėje yra du guoliai, atbulinės eigos stabdis, frikcinis STAR DRAG stabdis bei mechaninė terkšlė. Ši ritė puikiai tiks žvejojant blizgute, balansyru ar velniuku.

  Svoris - 60g
  Diametras - 7cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė inercine ritė Iron Wolf

  10,50 EUR

  Žieminė inercine ritė Iron Wolf - lengva, nesusuka valo ir turi ilgą kojelę, dėl to nelaužia valo per pirmą žiedą. Prailginta ritės koja leidžia patogiai žvejoti storomis pirštinėmis. Ritėje yra atbulinės eigos stabdis, frikcinis STAR DRAG stabdis bei mechaninė terkšlė. Ši ritė puikiai tiks žvejojant blizgute, balansyru ar velniuku.

  Svoris - 90g
  Diametras - 7cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė inercinė ritė Iron Wolf

  10,00 EUR

  Žieminė inercinė ritė Iron Wolf - lengva, nesusuka valo ir turi ilgą kojelę, dėl to nelaužia valo per pirmą žiedą. Prailginta ritės koja leidžia patogiai žvejoti storomis pirštinėmis. Ritėje yra atbulinės eigos stabdis, frikcinis STAR DRAG stabdis bei mechaninė terkšlė. Ritėje yra du guoliai. Ši ritė puikiai tiks žvejojant blizgute, balansyru ar velniuku.

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Larus Catcher 6

  10,20 EUR

  Žieminė ritė Larus Catcher 6 - inercinė ir labai lengva. Inercinės ritės nesusuka valo. Puikiai tiks ant žieminio spiningėlio gaudant ešerius, lydekas, ar starkius.

  Svoris - 83g
  Diametras - 6cm

  Peržiūrėti