Trišakiai

Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Aktyvūs filtrai

 • Trišakiai kabliukai Decoy Treble T-S21

  5,50 EUR

  Decoy Treble T-S21 - stiprūs ir patvarūs, T formos trišakiai kabliukai. Kabliukai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Šiek tiek į vidų išlenktas kabliuko geluonis apsaugo jį nuo kontakto su dugnu ar kliūtimis ir labai gerai laikosi žuvies burnoje. Tinka naudoti tiek su minkštais, tiek su kietais masalais. Kabliukai yra atsparūs korozijai dėl Aquablock alavo dangos.

  Pakuotėje yra 6 vnt.
  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių.

  Peržiūrėti
 • Trišakiai kabliukai Decoy Treble Y-F33BT

  5,90 EUR

  Decoy Treble Y-F33BT - stiprūs ir patvarūs trišakiai kabliukai. Kabliukai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Tinka naudoti tiek su minkštais, tiek su kietais masalais. Turi pritvirtintą lapelį, kuris po vandeniu judėdamas blizga ir patraukia žuvų dėmesį.

  Pakuotėje yra 2 vnt.
  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių.

  Peržiūrėti
 • Trišakiai kabliukai Savage Gear SGY 1X Treble (8 vnt.)

  8,10 EUR

  Savage Gear SGY 1X Treble - stiprūs ir patvarūs trišakiai kabliukai. Apvalaus lenkimo Y formos kabliukai, kurie pagaminti iš kaltos, itin aukštos kokybės anglies plieno, dengti „Super Slide" danga. Tinka naudoti tiek su minkštais, tiek su kietais masalais. 

  Pakuotėje yra 8 vnt.
  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių.

  Peržiūrėti
 • Trišakiai kabliukai Owner STX-45ZN

  8,90 EUR

  STX 45 ZN - 2 kartus stipresni ir patvaresni trišakiai kabliukai, kurie pagaminti iš daug kietesnės ir tankesnės „Zo Wire“ medžiagos nei iš standartinio plieno. Šių kabliukų smailės yra šiek tiek kietesnės ir ilgiau išlieka aštrios. Kabliukai tinka lašišų, lydekų, ešerių ir daugeliui priekrantėse gyvenančių žuvų žūklei. Kabliukai yra atsparūs korozijai.

  Pakuotėje yra 8 vnt.
  Galimi pasirinkti iš skirtingų dydžių.

  Peržiūrėti
 • Trišakiai kabliukai Owner ST-36BC

  6,00 EUR

  Owner ST-36BC - aukštos kokybės anglinio plieno trišakiai kabliukai. Naudojami pakeisti arba atnaujinti turimų masalų kabliukus. Galima naudoti gėlame ir sūriame vandenyje. Owner kabliukai yra labai smailūs ir tvirtai įsmigs į Jūsų laimikį. Aukštos kokybės anglinio plieno trišakiai kabliukai pagaminti Japonijoje. 

  Peržiūrėti