Echolotai

Echolotai

Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Aktyvūs filtrai

 • Echolotas Helix 9 CHIRP MEGA SI+ GPS G4N
  • Išpardavimas!

  Echolotas Helix 9 CHIRP MEGA SI+ GPS G4N

  1 355,00 EUR

  Helix 9 CHIRP MEGA SI+ GPS G4N  yra 9 colių ekranas, „MEGA Side Imaging +“, „MEGA Down Imaging +“, „Dual Spectrum CHIRP“ sonaras ir vidinis GPS su „Humminbird“ žemėlapiu. Kaip ir visuose HELIX G4N modeliuose, šiame „HELIX 9“ yra tokios standartinės funkcijos kaip „AutoChart Live“, „Wi-Fi“ ir „NMEA 2000®“, be „Bluetooth®“ ir „Ethernet“ tinklų, suderinamumas su „Humminbird“, „Minn Kota“ ir „Cannon“ produktų „One-Boat Network ™“ šeima.

  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
  • Išpardavimas!

  Echolotas Helix 7 CHIRP MSI GPS G4N

  995,00 EUR

  Helix 7 CHIRP MSI GPS G4N   - žuvų ieškiklyje yra MEGA šoninio vaizdavimo, MEGA žemyninio vaizdavimo, dviejų spektrų CHIRP sonaras, "AutoChart Live", integruota vidinė GPS ir "Humminbird Basemap". Atnaujintame didelės raiškos 7" ekrane galėsite geriausiai matyti daugybę iš anksto įkeltų padalytų ekrano rodinių parinkčių, todėl niekada nepraleisite žuvies. Visi HELIX 7 G4N modeliai palaiko "Ethernet", "Bluetooth"(R), NMEA 2000(R), "Wi-Fi" ir yra suderinami su "One-Boat Network"(TM) tinklu, o tai reiškia, kad visą žvejybos aparato valdymą galėsite valdyti ranka.

  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
  • Išpardavimas!

  Echolotas Helix 7 Chirp Si Gps G4

  595,00 EUR

  Helix 7 Chirp Si Gps G4 - žuvų ieškiklyje įdiegtos CHIRP šoninio vaizdavimo, CHIRP žemyninio vaizdavimo, dvigubo spektro CHIRP sonaro, "AutoChart Live", vidinio GPS ir "Humminbird Basemap" funkcijos. Atnaujintame didelės raiškos 7 colių ekrane galėsite geriausiai matyti daugybę iš anksto įkeltų padalytų ekrano vaizdų parinkčių, todėl niekada nepraleisite žuvies.

  Gylis - 122m
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
 • Deeper sonaro laikiklis Flexible Arm Mount 2.0

  69,99 EUR

  Deeper Sonaro Laikiklis, leis laisvai pritvirtinti išmanūjį Deeper echolotą, prie bet kokios valties/plausto/kanojos. Dėl savo konstrukcijos, šis laikiklis leis jums Deeper echolotą itin greit perdėti, nuimti, uždėti ant Jūsų valties. Dėl savo lankstumo, šį laikiklį galėsite palenkti Jums reikiamu kampu. Laikiklis pagamintas iš itin kokybiškų, vandeniui ir blogoms oro sąlygoms atsparių medžiagų, kas suteikia laikikliui itin ilgą ilgaamžiškumą. Bangavimui pritaikytas į judėjimą reaguojantis dizainas. Naujas lankstusis laikiklis 2.0 pritvirtintas reguliuojasi iki 20 cm. Tai reiškia, kad sonaras išliks paviršiuje, užtikrindamas nuolatinį ryšį su išmaniuoju telefonu. Ypač tvirtas prispaudimas. Naujas G spaustuvas yra ypač stiprus. Jį galima patikimai pritvirtinti prie bet kokio valtyje esančio siauresnio nei 70 mm objekto. Ilgesnis. 79 cm ilgio naujasis lankstusis laikiklis gali būti tvirtinamas įvairiose padėtyse ir naudojamas su dar didesniu valčių asortimentu. Patvarus, lankstus tvirtinimo pasirinkimas: Sumontuojama per kelias sekundes, nereikia gręžti. Išlaiko iki 20 kg apkrovą. 


  Peržiūrėti
 • Povandeninė kamera Westin Escape Cam

  179,00 EUR

  Westin Escape Cam - povandeninė kamera, su kuria filmuokite nuostabius povandeninių nuotykių vaizdo įrašus ir akimirksniu dalinkitės jais! Kamera sveria tik 40 gramų, dėl to ją lengva nešioti ir užmesti. Nepaisant mažo dydžio, ji užtikrina aukštos kokybės vaizdo įrašus iki 60 kadrų per sekundę sparta ir ryškias spalvas. Komplektacijoje esantys priedai pritaikomi įvairiems masalams ir žvejybos technikoms. Dėl „Dive Lip" briaunos, kamera išlieka panirusi ištraukimo metu. Y formos pelekas užtikrina stabilius vaizdo įrašus net ir naudojant agresyvaus veikimo masalus. Kamera atlaiko slėgį iki 200 m, atspari smūgiams. Įrašai pradedami ir stabdomi pasukant galinį dangtelį. Šis universalus įrankis sukurtas Danijoje. Visi priedai su kamera yra sudėti į patogų dėklą, kuris neužima daug vietos.

  Daugiau savybių ir naudojimo instrukcija video apžvalgoje ...

  Peržiūrėti
 • Echolotas Deeper Smart Sonar CHIRP+2 + DOVANA

  399,99 EUR

  Riboto kiekio Deeper Trophy rinkinys Gera Dovana Žvejui. Fish Spotter rinkinys . Pirmas unikalus bendras dviejų žvejybos ekspertų darbas. Riboto leidimo rinkinys, leidžiantis žvejams lengviau aptikti laimikį ir nepaleisti jo iš akių. Į rinkinį įeina Deeper išmanusis sonaras CHIRP+ 2, Westin W6 Sport 15 akiniai nuo saulės ir Deeper kaklaskarė.Galingas rinkinys žvejui, nekantraujančiam sugauti savo kitą įspūdingą laimikį. Deeper CHIRP+ 2 belaidis užmetamas sonaras su dovanomis: daugiafunkciniu Deeper žibintu ir patvariu Deeper išmaniojo telefono laikikliu. Lengvai rask idealias žvejybos vietas, apšviesk bet kokią vietovę ar palapinę ir įkrauk įrenginius bei saugiai laikyti telefoną ant bet kokios meškerės.

  Peržiūrėti
 • Echolotas Deeper Sonar PRO+ 2

  299,99 EUR

  Deeper Pro+ 2 - patobulintas ir dar geresnis echolotas: trijų impulsų dažniai, aiškesni rodmenys, geresnis GPS veikimas, ilgiau veikianti baterija (iki 9 valandų, priklausomai nuo naudojimo) ir didesnis skenavimo gylis – iki 100 m. 3 impulsų dažniai greičiau aptinka žuvų susibūrimo vietas skenuodamas vandenis plačiu 47° (100 kHz) spinduliu, konkrečiai vietai skenuoti yra vidutinio pločio 20° spindulys (240 kHz), o ypač tikslią norimos žuvų rūšies informaciją gaunama skenuojant siauru 7° (675 kHz) spinduliu. Integruotas GPS gali kurti ežerų žemėlapius iš valties ar baidarės, nuo kranto, prieplaukos ar liepto. Šie žemėlapiai automatiškai išsaugomi Fish Deeper™ ir pasiekiami bet kuriame įrenginyje. Įspūdingas skenavimo gylis ir ...

  Peržiūrėti
 • Echolotas Apex 19 Mega Si+ Chartplotter

  6 695,00 EUR

  Apex 19 Mega Si+ Chartplotter - parodys detaliausią vaizdą ryškiausiame multi-funkciniame ekrane, ir žvejai to dar nėra matę. Lyderiaujanti MEGA Imaging + ir Dual Spectrum CHIRP technologija yra standartinės šiame įrenginyje. Dar daugiau galimybių suteikia atskiras sonaro kanalas, kurį galima naudoti prijungti 2D CHIRP daviklį, kurio galia iki 2 kW. Matykite viską labai aiškiai 18,5” Full-HD liečiamame ekrane. Rodomą informaciją gausite naudodami pažangias tinklo galimybes, kaip NMEA 2000®, HDMI In/Out, WiFi, Bluetooth®, o duomenų peržiūrą galite adaptuoti pagal savo poreikius. Visus naudojamus įrenginius sujungę į vieną tinklą One-Boat Network®, galėsite naudotis navigacija, valdyti Minn Kota® elektrinį variklį, ir kontroliuoti savo žūklės masalus per bevielį ryšį prisijungę prie Cannon® Optimum™ velkiavimo gervių (downrigger). APEX serijos echolotai su naujaisiais multi-funkciniais ekranais perkels jus į visiškai kitą lygį. 

  Gylis -1524
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
 • Echolotas Apex 16 Mega Si+ Chartplotter

  6 595,00 EUR

  Apex 16 Mega Si+ Chartplotter - parodys detaliausią vaizdą ryškiausiame multi-funkciniame ekrane, ir žvejai to dar nėra matę. Lyderiaujanti MEGA Imaging + ir Dual Spectrum CHIRP technologija yra standartinės šiame įrenginyje. Dar daugiau galimybių suteikia atskiras sonaro kanalas, kurį galima naudoti prijungti 2D CHIRP daviklį, kurio galia iki 2 kW. Matykite viską labai aiškiai 15.6” Full-HD liečiamame ekrane. Rodomą informaciją gausite naudodami pažangias tinklo galimybes, kaip NMEA 2000®, HDMI In/Out, WiFi, Bluetooth®, o duomenų peržiūrą galite adaptuoti pagal savo poreikius. Visus naudojamus įrenginius sujungę į vieną tinklą One-Boat Network®, galėsite naudotis navigacija, valdyti Minn Kota® elektrinį variklį, ir kontroliuoti savo žūklės masalus per bevielį ryšį prisijungę prie Cannon® Optimum™ velkiavimo gervių (downrigger). APEX serijos echolotai su naujaisiais multi-funkciniais ekranais perkels jus į visiškai kitą lygį. 

  Gylis -1524
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
 • Echolotas Solix 15 Chirp Mega Si+ G3

  4 495,00 EUR

  Solix 15 Chirp Mega Si+ G3 - šis sonaras turi itin skaidru Cross Touch liečiama ekraną kuris sujungia tokias pažangias technologijas kaip Mega Side Imaging+, Mega Down Imaging+, Dual Spectrum Chrip Sonar ir AutoChart Live. Ypač didelis 15,4 colių ekranas leidžia vienu metu pamatyti kelias technologijas ir greitai rasti tai ko norite. Šis echolotas jungiasi prie Minn Kota variklių su " Link" funkcija be jokių papildomų laidų.

  Gylis - 244m
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
 • Echolotas Solix 12 Chirp Mega Si+ G3

  4 495,00 EUR

  Solix 12 Chirp Mega Si+ G3 - tai puikus echolotas kuris sujungia tokias pažangias technologijas kaip Mega Side Imaging+, Mega Down Imaging+, Dual Spectrum Chrip Sonar ir AutoChart Live, itin skaidriame Cross Touch ekrane. Šis ekranas leidžia vienu metu pamatyti kelias technologijas ir greitai rasti tai, ko norite, naudodamiesi patogiu šoninės juostos meniu. Dviejų branduolių procesorius padės atlikti, bet kokia užduoti greitai ir lengvai.

  Gylis - 244m
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
 • Echolotas Solix 10 Chirp Mega Si+ G3

  3 495,00 EUR

  Echolotas Solix 10 Chirp Mega Si+ G3 -  pasižymi dideliu 10,1 ekranu, lietimu valdomu Cross Touch ekranu su LED apšvietimu. Taip pat Dual Spectrum CHIRP Sonar, galimybė jungtis prie vidinio tinklo Ethernet, AutoChart Live su gylio, augmenijos ir dugno kietumo žemėlapiais, GPS antena ir kitais naudingais dalykais kurie pravers žvejams. Naujas dviejų branduolių procesorius kuris paspartins visas užduotis.

  Gylis - 244m
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
  • Išpardavimas!

  Echolotas Helix 15 Chirp Mega Si+ Gps G4N

  3 695,00 EUR

  Echolotas Helix 15 Chirp Mega Si+ Gps G4N -  šis echolotas turi daugeliui žvejų reikalingiausias funkcijas, galimybes.  Ypatingai ryškiai atvaizduojami objektai po vandeniu, puikiai suprasite dugno struktūrą. Turi ypač didelis ekranas leis matyti vaizdą dar geriau. Tai puikus įrankis spiningautojams.

  Gylis - 365m
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
 • Echolotas Helix 12 Chirp Mega Si+ Gps G4N
  • Išpardavimas!

  Echolotas Helix 12 Chirp Mega Si+ Gps G4N

  2 895,00 EUR

  Helix 12 Chirp Mega Si+ Gps G4N -  vienas populiariausių pasirinkimų tarp Lietuvos žvejų. Šis echolotas turi daugeliui žvejų reikalingiausias funkcijas, galimybes.  Ypatingai ryškiai atvaizduojami objektai po vandeniu, puikiai suprasite dugno struktūrą, augmeniją. Galimybė naudotis trimis skirtingais dažniais. Tai puikus įrankis spiningautojams.

  Gylis - 365m
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
  • Išpardavimas!

  Echolotas Helix 10 Chirp Mega Si+ Gps G4N

  2 195,00 EUR

  Helix 10 Chirp Mega Si+ Gps G4N -  vienas populiariausių pasirinkimų tarp Lietuvos žvejų. Šis echolotas turi daugeliui žvejų reikalingiausias funkcijas, galimybes.  Ypatingai ryškiai atvaizduojami objektai po vandeniu, puikiai suprasite dugno struktūrą, augmeniją. Galimybė naudotis trimis skirtingais dažniais. Tai puikus įrankis spiningautojams.

  Gylis - 366m

  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
 • Echolotas Helix 9 Chrip Mega Si+ Gps G4N
  • Išpardavimas!

  Echolotas Helix 9 Chrip Mega Si+ Gps G4N

  1 655,00 EUR

  Helix 9 Chrip Mega Si+ Gps G4N - iš anksto įkeltus vaizdus galite pasiekti naudodami patogią meniu sistemą, valdomą programinių mygtukų valdikliais, leidžiančias patikimai valdyti savo žuvų ieškiklį, bet kokiomis sąlygomis. Šis echolotas padės kaip niekada geriau pamatyti žemiau esantį pasaulį. 

  Gylis - 360m

  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
  • Išpardavimas!

  Echolotas Helix 7 Chirp Mega Si Gps G4N

  1 195,00 EUR

  Helix 7 Chirp Mega Si Gps G4N - tai dviejų spektrų Chirp sonaras, papildomai turi integruota GPS ir Humminbird basemap. Atnaujintame 7(colių) ekrane galėsite matyti iš anksto įkeltų, padalint ekrano vaizdų pasirinkčių, tad nepraleisite žuvų. Šis modelis palaiko Ethernet, Bluetooth(R)< NMEA 2000(R), Wi-Fi yra suderinami su One-Boat Network(TM, to pagalba galėsite lengvai valdyti žvejybos aparatą.

  Gylis - 120m
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
 • Echolotas Helix 7 Chirp Mega Di Gps G4N
  • Išpardavimas!

  Echolotas Helix 7 Chirp Mega Di Gps G4N

  1 055,00 EUR

  Helix 7 Chirp Mega Di Gps G4N - tai vienas populiariausių pasirinkimų tarp Lietuvos žvejų. Šis echolotas turi daugeliui žvejų reikalingiausias funkcijas, galimybes. Šio echoloto išskirtinumas iš kitų Helix 7 modelių, tas kad yra integruotas Mega DownImaging sonaras. Ypatingai ryškiai atvaizduojami objektai po vandeniu, puikiai suprasite dugno struktūrą, augmeniją. Galimybė naudotis trimis skirtingais dažniais. Tai puikus įrankis spiningautojams.

  Gylis - 123m
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
  • Išpardavimas!

  Echolotas Helix 7 Chirp Mega Si Gps G4

  995,00 EUR

  Helix 7 Chirp Mega Si Gps G4 - Naudingas įrankis spiningautojams, aiškiai atskiria du skirtingus objektus esančius vieną šalia kito, nesulieja į vieną, puikiai atvaizduoja žuvį esančią ant dugno, galimybė naudoti trimis skirtingais dažniais.

  Gylis - 106m
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
  • Išpardavimas!

  Echolotas Helix 7 Chirp Mega Di Gps G4

  695,00 EUR

  Helix 7 Chirp Mega Di Gps G4 - atnaujintas, kurio paprastesnis valdymas ir naujoji - greitesnė programinė įranga. Echoloto privalumai, puikus HD 1024H x 600Vm 7inc 256 spalvų ekranas su apšvietimu. Daug naujų funkcijų, vidinis Gps ir Humminbird Basemap. Atnaujintame 7 (colių) ekrane galėsite matyti iš anksto įkeltų, padalinto ekrano vaizdų parinkčių, tad nepraleisite žuvų. Puikus echolotas tinkantis visiems.

  Gylis - 183m
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti