Naujos prekės
 • Spiningas Favorite Blue Bird 2.30m 1-7g
  • Nauja

  Spiningas Favorite Blue Bird 2.30m 1-7g

  81,90 EUR

  Favorite Blue Bird - profesionalių spiningų serija, skirta mikro jigui ir lengvam jigui. Blankas pagamintas iš vidutinio modulio Skyflex30T anglies pluošto. Fast spiningo akcija, gana standus ir jautrus. Ergonomiška EVA rankena su anglies pluošto užveržimu. Nupjauta priekinė rankena leidžia uždėti pirštą ant blanko ir prireikus veikia kaip atrama. Šiuolaikiški Li-Ti žiedai, išdėstyti pagal KR koncepciją. Galūnės žiedelis plonas ir lengvas. Lengvas spiningas žvejybai iš laivo arba nuo kranto žvejybai mažesniuose vandens telkiniuose. Pagal savo veikimą ši meškerė tinka ne tik džigo technikai, bet ir žvejybai su vobleriais. Tuščiavidurė galūnė. 

  Peržiūrėti
 • -10% Dugninė meškerė Drennan Acolyte Ultra Feeder 3,35m 15-45g
  • Sumažinta kaina
  • Nauja

  Dugninė meškerė Drennan Acolyte Ultra Feeder 3,35m 15-45g

  279,90 EUR -10% 311,00 EUR

  Drennan Acolyte Ultra Feeder - dviejų dalių, itin plona, lengva dugninė meškerė, pasižyminti universalumu. Ši meškerė tinka žvejybai tiek stovičiuose vandens telkiniuose, tiek nebijo išbandymų upėse. Parabolinis meškerės blankas itin sklandžiai ir jautriai perduoda visus žuvies smūgius. Užmetimą pagerina teisingai išdėstyti SiC žiedeliai, kuie užtikrina valo slydimą kuo sklandesnį. Turi Fuji DPS ritės laikiklį. Meškerykotis puikiai tinka gaudyti tiek mažus ir vidutinius karpius, tiek kitas taikias žuvis. Meškerė turi tris skirtingas anglies pluošto viršūnėles: 1oz, 1.5oz ir 2oz.  Komplekte taip pat yra dvi neopreninės juostos, kurios apsaugo meškerių galūnes ir viena neopreninė juosta, kuria abi meškerės dalys yra susegamos ir taip išlaikomos kartu transportavimo metu. 

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Surišti kabliukai Preston Baynet Hair Rig Barbed
  • Nauja

  Surišti kabliukai Preston Baynet Hair Rig Barbed

  4,99 EUR

  Preston Baynet Hair Rig Barbed - surišti kabliukai skirti žvejybai method feeder būdu. Idealiai tinka naudoti su method šėryklomis. Surišta naudojant ypač tvirtą Reflo Power monofilamentinį valą. Pavadėliai turi patogų plastmasinį laikiklį. Prie kabliuko ant plauko pritvirtintas smaigiukas puikiai laikys įvairių rūšių boilius ar kitus masalus.

  Pakuotėje 8 vnt.
  Dydis - 12; storis - 0,24mm
  Dydis - 14; storis - 0,21mm

  Peržiūrėti
 • Priedas musės lervoms valyti Champion Feed Maggot Clean 80g
  • Nauja

  Priedas musės lervoms valyti Champion Feed Maggot Clean 80g

  6,70 EUR

  Champion Feed Maggot Clean - sausa priemonė, skirta išvalyti musių lervas nuo nemalonaus jų kvapo. Šią priemonę dėti ant musių lervų prieš kelias valandas iki žvejybos arba ja apibarstyti masalus ir palikti per naktį – lervos taps sausos, be nemalonaus kvapo.

  Svoris - 80g

  Peržiūrėti
 • Priedas jaukui Champion Feed Aroma 250g - Cherry Suprem
  • Nauja

  Priedas jaukui Champion Feed Aroma 250g - Cherry Suprem

  5,65 EUR

  Champion Feed Aroma - sausas priedas jaukui, skirtas praturtinti jauką papildomais kvapais ir skoniais. Aukštos kokybės, itin stipriu aromatu praturtintas, geltonos spalvos priedas pritrauks karšius ir karpines žuvis bet kuriuo metų laiku.

  Svoris - 250g

  Peržiūrėti
 • Valas Drennan Feeder Gum 10m
  • Nauja

  Valas Drennan Feeder Gum 10m

  6,70 EUR

  Drennan Feeder Gum – rusvos spalvos, elastingas feeder gum, naudojamas žvejojant pintu valu ir plonais pavadėliais, norint amortizuoti žuvies smūgius. Feeder gum apsaugo nuo pavadėlio nutrūkimo.

  Ilgis - 10m
  Galima pasirinkti iš skirtingų storių:
  0,45mm - 2,72kg (6lb)
  0,55mm - 3,63kg (8lb)

  Peržiūrėti
 • Kabliukų galąstuvas Savage gear Diamond Dust Hook File
  • Nauja

  Kabliukų galąstuvas Savage gear Diamond Dust Hook File

  13,50 EUR

  Savage gear Diamond Dust Hook File - įrankis, skirtas pagaląsti kabliukus, pagamintas iš nerūdijančio plieno, su deimantinėmis dulkėmis. Puikiai tinka bet kokiam kabliukui. Komplekte yra dėklas.

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Korda GOO Power Smoke 115ml - Golden Honey Supreme

  18,49 EUR

  Korda GOO Power Smoke - kokybiškas, itin sodraus kvapo ir spalvos skystas papildas masalui arba jaukams. Šis papildas po vandeniu sukuria dūmų debesį, kuriam negali atsispirti jokia žuvis. Galima papildu paskaninti masalus tiesiog juos apipilant. Taip pat galima prisodrinti jauko mišinį į PVA maišelį ar kojinę.

  Tūris - 115ml

  Peržiūrėti
 • Korda GOO Power Smoke 115ml - Frutti Di Mare Supreme
  • Nauja

  Korda GOO Power Smoke 115ml - Frutti Di Mare Supreme

  18,49 EUR

  Korda GOO Power Smoke - kokybiškas, itin sodraus kvapo ir spalvos skystas papildas masalui arba jaukams. Šis papildas po vandeniu sukuria dūmų debesį, kuriam negali atsispirti jokia žuvis. Galima papildu paskaninti masalus tiesiog juos apipilant. Taip pat galima prisodrinti jauko mišinį į PVA maišelį ar kojinę.

  Tūris - 115ml

  Peržiūrėti
 • Valas pavadėliams Asso Ice Fishing 50m
  • Nauja

  Valas pavadėliams Asso Ice Fishing 50m

  3,00 EUR

  Asso Ice Fishing - atsparus užšalimui monofilamentinis valas, skirtas žūklei ant ledo. Valas netampa trapus, išlieka minkštas ir išlaiko mazgo tvirtumą net ekstremaliausiomis sąlygomis. Gerai matomas ant ledo.

  Kilmės šalis - Japonija

  Ilgis - 50m
  Galima pasirinkti iš skirtingų stiprumų:
  0,10mm - 0,73kg
  0,12mm - 1,1kg
  0,14mm - 1,55kg
  0,16mm - 2,45kg
  0,18mm - 3kg

  Peržiūrėti
 • Valas Asso Trout Area Nylon Soft 100m
  • Nauja

  Valas Asso Trout Area Nylon Soft 100m

  5,60 EUR

  Asso Trout Area Nylon Soft - aukščiausios kokybės monofilamentinis valas, pagamintas naudojant naujausias technologijas, kurios garantuoja ypatingą stiprumą ir kokybę. Labai minkštas ir puikiai tinkamas upėtakių žūklei. Šis valas pasižymi lygiu paviršiumi, kuris užtikrina geresnį užmetimą, ir labai dideliu atsparumu dilimui. Labai jautrus ir mažo tamprumo valas.

  Kilmės šalis - Japonija

  Ilgis - 100m
  Galima pasirinkti iš skirtingų storių:
  0,104mm - 2lb
  0,128mm - 3lb
  0,148mm - 4lb

  Peržiūrėti
 • Valas pavadėliams Asso Invisible Hard 50m
  • Nauja

  Valas pavadėliams Asso Invisible Hard 50m

  5,70 EUR

  Asso Invisible Hard - 100% fluorokarboninis valas, pasižymintis mažu tamprumu ir standumu, dėl to yra ypač atsparus dilimui. Ypač tinka žvejybai jūroje. Valas tinka pavadėliams. 

  Kilmės šalis - Japonija

  Ilgis - 50m
  Galima pasirinkti iš skirtingų stiprumų.

  Peržiūrėti
 • Valas pavadėliams Asso High Stretch Superfluorocarbon 50m
  • Nauja

  Valas pavadėliams Asso High Stretch Superfluorocarbon 50m

  16,40 EUR

  Asso High Stretch Superfluorocarbon - 100% fluorokarboninis valas, pasižymintis dideliu tamprumu, palyginti su įprastais fluorokarboniais valais.  Skirtas naudoti su pintais arba mažo tamprumo valais. Valas tinka pavadėliams. 

  Kilmės šalis - Japonija

  Ilgis - 50m
  Galima pasirinkti iš skirtingų stiprumų:
  0,343mm - 7kg
  0,409mm - 9,7kg
  0,445mm - 11kg
  0,495mm - 13,3kg
  0,595mm - 18,2kg

  Peržiūrėti
 • Valas pavadėliams Asso Super Fluorocarbon 50m
  • Nauja

  Valas pavadėliams Asso Super Fluorocarbon 50m

  24,40 EUR

  Asso Super Fluorocarbon - labai minkšta ir itin tvirta naujos kartos fluorokarbono linija, kurios sudėtyje yra naujoviškas PVDF ir pažangiausias technologijos. Valo paviršius yra lygus, todėl užtikrina tobulus mazgus ir kontroliuojamą tempimą. Linija specialiai sukurta profesionaliems meškeriotojams, tačiau dėl didelio minkštumo, dėl kurio jį lengva naudoti, sėkmingai gali naudoti ir pradedantieji. Valas tinka pavadėliams.

  Kilmės šalis - Japonija

  Ilgis - 50m
  Galima pasirinkti iš skirtingų stiprumų:
  0,30mm - 6,9kg
  0,35mm - 8,7kg
  0,40mm - 12kg

  Peržiūrėti
 • Echolotas Deeper Chirp+ 2.0 Yellow
  • Nauja

  Echolotas Deeper Chirp+ 2.0 Yellow

  399,99 EUR

  Deeper Chirp+ - pirmasis pasaulyje užmetamas, GPS ir Wi-Fi ryšį turintis žuvų ieškiklis, kuriame naudojama CHIRP technologija. Dėl trijų spindulių dažnių, ryškaus skaidrumo ir ypatingo tikslumo jis idealiai tinka greitai nustatyti tikslinių rūšių žuvų vietas, tiksliai nustatyti plėšriąsias žuvis, nustatyti žuvų būrius ir žvejoti itin dideliame gylyje. Dėl sonare esančios Chirp technologijos, paviršiaus trikdžiai ir triukšmas yra minimalūs, todėl sonaro rodmenys labai sekliame vandenyje yra neįtikėtinai tikslūs ir nustato žuvų buvimo vietą vos 15cm atstumu nuo vandens paviršiaus. 3 impulsų dažniai greičiau aptinka žuvų susibūrimo vietas skenuodamas vandenis plačiu 47° (100 kHz) spinduliu, konkrečiai vietai skenuoti yra vidutinio pločio 16° spindulys (290 kHz), o ypač tikslią norimos žuvų rūšies informaciją gaunama skenuojant siauru 7° (675 kHz) spinduliu. Integruotas GPS gali kurti ežerų žemėlapius iš valties ar baidarės, nuo kranto, prieplaukos ar liepto. Įspūdingas skenavimo gylis ir užmetimo diapazonas, nepriekaištingai tiksliai skenuoja iki 100m gylyje. Puiki skiriamoji geba 1 cm. Skiriamoji geba užtikrina, kad bus lengvai aptinkamos konkrečios rūšys.

  Daugiau savybių ...

  Peržiūrėti
  • Nauja

  KaLures Matilius 30mm

  4,20 EUR

  Ilgis - 30mm
  Kiekis pakuotėje - 24 vnt.

  Ka Lures - leisk rinktis žuvims!

  Peržiūrėti
 • Ritė Daiwa 23 Ninja LT 6000SS
  • Nauja

  Ritė Daiwa 23 Ninja LT 6000SS

  108,60 EUR

  Daiwa 23 Ninja LT - 2023 metų naujiena! Vienų iš populiariausių ričių atnaujintas modelis. Nuo senojo modelio skiriasi tuo, kad gamintojai sugebėjo dar labiau sumažinti jų svorį bei išploninti lankelį. Šio modelio ritės yra skirtos išskirtinai feeder žūklei. Ritė vienu rankenėlės apsisukimu suvinioja 92cm valo. Gilus ir platus tolimo užmetimo būgnelis leis masalus numesti tolimą atsumą ypatingai lengvai. Ritėje yra įmontuoti 4 guoliai, išlengvintas rotorios, anti-prasisukimo sistema, TwistBuster valo vediklis ir kryžminio valo klojimo sistema, kuri padės atlikti tolimus metimus. Taip pat įmontuota Tought Digigear krumpliaračių sistema, kuri montuojama tik aukščiausios klasės ritėse. Tvirta ir lengva ritė, kurios korpusas pagamintas iš grafito kompozito, puikiai susitvarkys su didelėmis apkrovomis ir padės saugiai ištraukti bet kokį laimikį.

  Peržiūrėti
 • Ritė Daiwa 23 Ninja LT Match & Feeder 4000C
  • Nauja

  Ritė Daiwa 23 Ninja LT Match & Feeder 4000C

  100,70 EUR

  Daiwa 23 Ninja LT - 2023 metų naujiena! Vienų iš populiariausių ričių atnaujintas modelis. Nuo senojo modelio skiriasi tuo, kad gamintojai sugebėjo dar labiau sumažinti jų svorį bei išploninti lankelį. Šio modelio ritės yra skirtos žvejybai plūdine ir dugnine meškere. Visose ritėse yra įmontuoti 4 guoliai, išlengvintas rotorios, anti-prasisukimo sistema, TwistBuster valo vediklis ir kryžminio valo klojimo sistema, kuri padės atlikti tolimus metimus. Taip pat įmontuota Tought Digigear krumpliaračių sistema, kuri montuojama tik aukščiausios klasės ritėse.

  Peržiūrėti
 • Trišakiai kabliukai Decoy Treble T-S21
  • Nauja

  Trišakiai kabliukai Decoy Treble T-S21

  5,50 EUR

  Decoy Treble T-S21 - stiprūs ir patvarūs, T formos trišakiai kabliukai. Kabliukai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Šiek tiek į vidų išlenktas kabliuko geluonis apsaugo jį nuo kontakto su dugnu ar kliūtimis ir labai gerai laikosi žuvies burnoje. Tinka naudoti tiek su minkštais, tiek su kietais masalais. Kabliukai yra atsparūs korozijai dėl Aquablock alavo dangos.

  Pakuotėje yra 6 vnt.
  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių.

  Peržiūrėti
 • Ritė Daiwa 23 Ninja LT 1000-6000
  • Nauja

  Ritė Daiwa 23 Ninja LT 1000-6000

  65,70 EUR

  Daiwa 23 Ninja LT - 2023 metų naujiena! Vienų iš populiariausių ričių atnaujintas modelis. Nuo senojo modelio skiriasi tuo, kad gamintojai sugebėjo dar labiau sumažinti jų svorį bei išploninti lankelį. Šio modelio rites galima galima naudoti universaliai - mažo dydžio puikiai tiks plūdinei žūklei arba UL spiningavimui, didesnės gerai tarnaus kaip dugninės ritės arba spininginės. Visose ritėse yra įmontuoti 4 guoliai, išlengvintas rotorios, anti-prasisukimo sistema, TwistBuster valo vediklis ir kryžminio valo klojimo sistema, kuri padės atlikti tolimus metimus. Taip pat įmontuota Tought Digigear krumpliaračių sistema, kuri montuojama tik aukščiausios klasės ritėse.

  Peržiūrėti