Vobleriai

Aktyvūs filtrai

 • -10%
  • Išpardavimas!
  • Nauja

  Vobleris Jackall Chubby 41F SR 5,5g

  12,98 EUR -10% 14,42 EUR

  Jackall Chubby 41F SR - vienas iš geriausių ir žinomiausių masalų šapalų žūklėje. Japonų gamintojas Jackall pasižymi savo nepriekaištingos kokybės spiningavimo masalais. Šį Chubby modelį godžiai griebia ne tik šapalai, bet ir lydekos, ešeriai ir kiti plėšrūnai. Jackall Chubby 41F SR yra 5,5 gramų svorio,  apvali bei aptaki forma leidžia labai toli užmesti masalą. Šratukai viduje suteikia papildomą vibraciją ir garso bangas, kurios vilioja laimikius. 41F SR yra labai stabilūs srovėje ir traukiant jį net per greičiausią rėvą nereiks baimintis, kad jis apsivers ar atsitiks kas nors panašaus. Pasižymi kokybišku ir kibių dažymu. Spalvos natūralios, imituojančios įvairius vabaliukus, kurie yra mėgstamiausias šapalų valgis.

  Ilgis - 41mm
  Svoris - 5,5g
  Tipas - plaukiantis
  Nėrimo gylis - 0,6m

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Išpardavimas!
  • Nauja

  Vobleris Jackall Chubby 41F SSR 5,7g

  12,98 EUR -10% 14,42 EUR

  Jackall Chubby 41F SSR - vienas iš geriausių ir žinomiausių masalų šapalų žūklėje. Japonų gamintojas Jackall pasižymi savo nepriekaištingos kokybės spiningavimo masalais. Šį Chubby modelį godžiai griebia ne tik šapalai, bet ir lydekos, ešeriai ir kiti plėšrūnai. Jackall Chubby 41F SSR yra 5,7 gramų svorio, apvali bei aptaki forma leidžia labai toli užmesti masalą. Šratukai viduje suteikia papildomą vibraciją ir garso bangas, kurios vilioja laimikius. 41F SSR yra labai stabilūs srovėje ir traukiant jį net per greičiausią rėvą nereiks baimintis, kad jis apsivers ar atsitiks kas nors panašaus. Pasižymi kokybišku ir kibių dažymu. Spalvos natūralios, imituojančios įvairius vabaliukus, kurie yra mėgstamiausias šapalų valgis.

  Ilgis - 41mm
  Svoris - 5,7g
  Tipas - plaukiantis
  Nėrimo gylis - 0,1m

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Vobleris Hunter Faworyt 6S 16g

  7,45 EUR

  Hunter Faworyt - vobleris, skirtas salačių žūklei. Agresyviai paviršiuje dirbantis masalas, lengvas grobis salačiui ieškančiam maisto. Blizgios hologramos masalo šonose, puikiai atspindi saulės šviesą ir masalą padaro matomą iš labai toli. Vobleris ypatingai toli ir tiksliai skrieja. Su šiuo masalu pravedimą reikėtų daryti greitą, meškerės kotą iškėlus į viršų. Galima atlikti lengvus truktelėjimus, taip suteikiant masalui papildomos animacijos.

  Galima pasirinkti iš skirtingų spalvų 

  Ilgis - 6cm
  Tipas - skęstantis
  Svoris - 16g

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Vobleris Salmo Thrill 7cm 13g

  10,05 EUR

  Salmo Thrill - unikalus vobleris, specialiai sukurtas salačių žvejybai. Tiek dėl formos, tiek dėl agresyvaus judėjimo ir holografinio dažymo, po vandeniu vobleris labai blizga ir iškart patraukia alkanų salačių dėmesį. Dėl didesnio svorio ir aerodinamiškos formos, šis vobleris skrieja itin toli ir tiksliai. Masalas taip pat tinka ir kitų plėšrių žuvų žūklei.

  Ilgis - 7cm
  Svoris - 13g
  Tipas - skęstantis

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Vobleris Bomber Deep Long A 11,4cm 20,1g

  13,20 EUR

  Bomber Deep Long A - kibių spalvų, kokybiški ir tvirti vobleriai, puikiai tinkatys tiek spiningavimui, tiek velkiavimui. Masalas turi ilgą, platų liežuvėlį, kuris suteikia dinamiškus virpesius. Vobleriui ritmingai judant, jo viduje esantis barškutis skleidžia garsus, kurie labai vilioja žuvis. Tai itin efektyvus masalas žvejojant didesniuose gyliuose esančius didelius plėšrūnus. Masalas turi du aštrius trišakius kabliukus.

  Ilgis - 11,4cm
  Svoris - 20,1g
  Nėrimo gylis - 3,65-7,6m

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Vobleris Bomber Deep Long A 8,9cm 12,2g

  11,40 EUR

  Bomber Deep Long A - kibių spalvų, kokybiški ir tvirti vobleriai, puikiai tinkatys tiek spiningavimui, tiek velkiavimui. Masalas turi ilgą, platų liežuvėlį, kuris suteikia dinamiškus virpesius. Vobleriui ritmingai judant, jo viduje esantis barškutis skleidžia garsus, kurie labai vilioja žuvis. Tai itin efektyvus masalas žvejojant didesniuose gyliuose esančius didelius plėšrūnus. Masalas turi du aštrius trišakius kabliukus.

  Ilgis - 8,9cm
  Svoris - 10,6g
  Nėrimo gylis - 3-6m

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Vobleris Bandit Walleye Deep 11,9cm 17,7g

  12,90 EUR

  Bandit Walleye Deep - kibių spalvų, kokybiški ir tvirti vobleriai, dėl savo didelio nėrimo gylio, puikiai tinkatys velkiavimui. Masalas turi ilgą, platų liežuvėlį, kuris suteikia dinamiškus virpesius. Vobleriui ritmingai judant, jo viduje esantis barškutis skleidžia garsus, kurie labai vilioja žuvis. Tai itin efektyvus masalas žvejojant didesniuose gyliuose esančius didelius plėšrūnus. 

  Ilgis - 11,9cm
  Svoris - 17,7g
  Nėrimo gylis - 3,66-8,2m 

  Peržiūrėti
 • -15%
  • Išpardavimas!

  Vobleris Kosadaka Roger Midi 32F 2,6g

  9,39 EUR -15% 11,05 EUR

  Kosadaka Roger Midi - nedidelis, itin lengvas, lašo formos vobleris, skirtas šapalų žūklei, bet taip pat labai vilioja lydekas ar ešerius. Vobleris, dėl konstrukcijos, puikiai dirba ne tik stovinčio vandens telkiniuose, bet ir upėse. Viduje esantis šaratukas, svyruojant masalui, skleidžia garsą, kuris vilioja plėšrūnus puolimui. Efektyviausiai masalas veikia pravedinėjant pauzėmis arba trukčiojimais. Nepaisant nedidelio svorio ir dydžio, šis vobleris pasižymi puikiomis aerodinaminėmis savybės. Turi du aštrius trišakius kabliukus, kurie pagaminti iš aukštos kokybės vielos ir taip užtikrina, kad laimikis jų neatlenks. 

  Ilgis - 3,2cm
  Svoris - 2,6g
  Nėrimo gylis - 0,8-1,1m

  Peržiūrėti
 • -5%
  • Išpardavimas!

  Vobleris Kosadaka May-Beetle 35F 3,8g

  10,90 EUR -5% 11,47 EUR

  Kosadaka May-Beetle - nedidelis, itin lengvas, tikrą vandenyje gyvenantį vabalą primenantis paviršinis vobleris, skirtas šapalų žūklei, bet taip pat labai vilioja lydekas ar ešerius. Vobleris, dėl konstrukcijos, puikiai dirba ne tik stovinčio vandens telkiniuose, bet ir upėse. Viduje esantis šaratukas, pravedinėjant masalą, skleidžia garsą, kuris vilioja plėšrūnus puolimui. Nepaisant nedidelio svorio ir dydžio, šis vobleris pasižymi puikiomis aerodinaminėmis savybės ir puikiai skrenda esant vėjuotiems orams. Vobleriai dažyti kokybiškais dažais, dengti UV danga, kuri atsipindi šviesą. Turi du aštrius dvišakius kabliukus, kurie pagaminti iš aukštos kokybės vielos ir taip užtikrina, kad laimikis jo neatlenks. Taip pat, dvišakiai kabliukai apsaugo nuo susipainiojimo žolėse ar kituose dugno kliuviniuose.

  Ilgis - 3,5cm
  Svoris - 3,8g
  Nėrimo gylis - 0-0,2m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Rapala X-Light Pop 4cm 4,5g

  9,95 EUR

  Rapala X-Light Pop - nedidelis, aukštos kokybės paviršinis vobleris, puikiai tinkantis gaudyti lydekas, šapalus, ešerius ar kitus plėšrūnus. Masalo korpusas turi įgaubtą burną, kuri, pravedinėjant masalą, sulaiko orą ir dėl to skleidžia spragsėjimo garsą. Aerodinamiškai suprojektuota masalo forma, užtikrina, kad šis skris tolimu atstumu. Vobleriai dažyti aukštos kokybės dažais, turi 3D holografines akis bei kompelktuojami su 10 Nr. VMC® 4651 BN trišakiais kabliukais. Dėl šiuolaikinių, tikroviškų apdailos detalių ir erzinančios uodegėlės su plunksnomis, masalas yra erzinantis, dėl to jam neatsispirs jokia plėšrūnė.

  Ilgis - 4cm
  Svoris - 4,5g

  Peržiūrėti
 • Spiningavimo masalas Lucky John Pro Haira Tiny 33F SP 4g

  8,75 EUR

  Lucky John Pro Haira Tiny - nedidelis vobleris, kuris turi storą korpusą ir nedidelį liežuvėlį, puikiai tinkatis upėtakių, šapalų, amūrų ar ešerių žūklei. Sustojus, vobleris greitai iššoka į viršų, dėl to vobleris neužkimba už dugno kliuvinių. Pravedinėjant masalą tolygiai, jis juda labai intensyviai. Vobleris turi OSS (Outside Stabilizer System) - stabilizavimo sistemą su volframiniu rutuliuku, kuris sukelia vibracijas. Taip judėdamas ir vibruodamas, masalas suformuoja bangas, kurios yra labai patrauklios plėšrioms žuvims. Taip pat, dėl šios sistemos, masalas puikiai dirba ir tekančiuose vandens telkiniuose. Dėl MCS (Magnetic Cast System), masalas skrieja itin toli ir tiksliai.

  Ilgis - 3,3cm
  Svoris - 4g

  Peržiūrėti
 • Vobleris Pontoon21 Tabatao 50F-SSR 11,3g

  15,95 EUR

  Pontoon21 Tabatao - vienas iš naujausių Pontoon21 naujovių. Šis masalas yra originalus tiek savo konstrukcija, triukšmo kamera, tiek vidiniu svorių išsidėstymu. Triukšmo kamera - sferinio plieno kapsulės pavidalo, kurioje laisvai juda trijų skirtingų dydžių metaliniai šratai. Masalas yra truputi didesnis, nei įprastas šapalinis vobleris, tačiau šapalai jam negali atsispirti. Vobleris skrieja itin toli, net ir stipriam vėjui esant. Taip pat, išlieka stabilus žvejojant ir srovėje. Turi du aštrius trišakius kabliukus.

  Pagaminimo šalis - Japonija

  Ilgis - 55cm
  Svoris - 11,3g
  Nėrimo gylis - 0,2-0,4m

  Peržiūrėti
 • Vobleris DUO Realis Crank Mid Roller 40F 5,3g

  14,49 EUR

  DUO Realis Crank Mid Roller - kompaktiško dydžio, išskirtinio dizaino vobleris, skirtas šapalų žūklei. Masalas pritaikytas žvejybai gylesniuose vandens telkiniuose. Voblerio liežuvėlis apsaugo ir užtikrina, kad kabliukas neužkibs ant dugno kliuvinių. Puikiai subalansuotas masalas užtikrina puikų užmetimo atstumą ir tikslumą. Turi du aštrius trišakius kabliukus.

  Pagaminimo šalis - Japonija

  Ilgis - 4cm
  Svoris - 5,3g
  Nėrimo gylis - 1,2-1,8m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Pontoon21 Red Rag 36F-SR 5,7g

  10,99 EUR

  Pontoon21 Red Rag - labai aktyvus vobleris šapalų žūklei, kuris yra išpūsto korpuso, kurio viduje yra įmontuotas balansavimo svarelis, lemiantis taisyklingą masalo padėtį vandenyje bei įtakojantis tolimą ir tikslų metimą. Be to, dėka ypatingo balansavimo svarelio išdėstymo, šis vobleris yra triukšmingas. Judant vobleriui garso vibracija ne tik aiškiai girdima, bet ir jaučiama per spiningą. O tai labai stipriai atkreipia žuvų dėmesį. Masalas labai gerai dirba pravedinėjant norimame gylyje, bei stop&go stiliumi. Vobleris du aštrius Owner trišakius kabliukus.

  Pagaminimo šalis - Japonija

  Ilgis - 3,6cm
  Svoris - 5,7g
  Nėrimo gylis - 0,4-0,6m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Pontoon21 Baby Red Rag 32F-MDR 5,1g

  10,25 EUR

  Pontoon21 Baby Red Rag - labai aktyvus vobleris šapalų žūklei, kuris yra išpūsto korpuso, kurio viduje yra įmontuotas balansavimo svarelis, lemiantis taisyklingą masalo padėtį vandenyje bei įtakojantis tolimą ir tikslų metimą. Be to, dėka ypatingo balansavimo svarelio išdėstymo, šis vobleris yra triukšmingas. Judant vobleriui garso vibracija ne tik aiškiai girdima, bet ir jaučiama per spiningą. O tai labai stipriai atkreipia žuvų dėmesį. Masalas aktyviai aria dugną, sukelia dumblą. Dėl gana ilgo ir plataus liežuvėlio, vobleris nekliūva už dugno kliuvinių. Be šapalo, šį voblerį griebs ir lydeka, ešerys ar starkis. Vobleris turi du aštrius Owner trišakius kablius.

  Pagaminimo šalis - Japonija

  Ilgis - 3,2cm
  Svoris - 5,1g
  Nėrimo gylis - 0,8-1m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Bassday Bun 30F 4,5g

  11,99 EUR

  Bassday Bun - tikrą vandenyje vabalą primenantis vobleris, labai mėgstamas šapalų grobis. Šis vobleris yra paviršinis, paneria vos 10cm. Masalas itin agresyviai dirba net ir žvejojant srovėje. Taip pat, puikiai toli ir tiksliai metasi. Spalvos ryškios, dažytos kokybiškai dažais, iškart patraukia žuvų dėmesį. Turi labai aštrų trišakį kabliuką.

  Pagaminimo šalis - Japonija

  Ilgis - 3cm
  Svoris - 4,5g

  Peržiūrėti
 • Vobleris Lucky Craft Micro Air Claw S 3cm 2,2g

  13,60 EUR

  Lucky Craft Micro Air Claw - skęstantis, nedidelis, itin kibių spalvų vobleris, labai viliojantis upėtakius. Masalas, pravedinėjant tiek lėtai, tiek greitai, sukelia vibracijas, kurios iškart atkreipia žuvų dėmesį. Dėl esančios specialios formos, masalas skrieja itin toli. Turi aštrų vienšakį kabliuką be užkarpėlės. Šie masalai dažniausiai naudojami Area Trout žūklėje, bei varžybų metu.

  Ilgis - 3cm
  Svoris - 2,2g
  Nėrimo gylis - 1-1,5m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Shimano Zumverno 95SP 9g

  22,49 EUR

  Shimano Zumverno - vobleris, kuriame įdiegtos naujausios „Shimano Boost" masalų technologijos, puikiai tinkatis lašišų, šlakių ir salačių žvejybai. Pridėta „Flash Boost" technologija, kuri sukuria vizualinę trauką, o naudojant „Scale Boost 3D" holografinę plėvelę sukuriamas nepaprastai tikroviškas žvynelių raštas, kuris itin vilioja plėšrūnus. Taip pat yra naudojama „Jet Boost" technologija, kuri užtikrina tolimojo užmetimo efektyvumą ir tikslumą, net esant stipriam šoniniam vėjui. Dėl šių visų technologijų, šis masalas yra fantastiškai universalus ir pasižymi itin aštriu darbu po vandeniu. Turi tris itin aštrius ir labai kokybiškus trišakius kabliukus.

  Ilgis - 9,5cm
  Svoris - 9g
  Kabliukų dydžiai - #8

  Peržiūrėti
 • Vobleris Shimano Bantam Ligen 66F 5,5g

  16,95 EUR

  Shimano Bantam Ligen - išskirtinės išvaizdos vobleris, kuris nepaliks abejingos nei vienos plėšrūnės. Kai masalo pravedimui naudojami įprasti, maži trūktelėjimai, galima pasiekti „Walk the dog“ veiksmą , arba agresyvūs trūkčiojimai ir braukimai sukelia sprogimą, kuris sukelia didelius vandens purslus, taip pritraukiant žuvis. Naudojant mirksintį atšvaitą, pridėta „Flash Boost" technologija, kuri sukuria vizualinę trauką, o naudojant „Scale Boost 3D" holografinę plėvelę sukuriamas nepaprastai tikroviškas žvynelių raštas, kuris itin vilioja plėšrūnus. Tai yra puikus masalas, kurį galima naudoti lydekų, salačių ir šapalų žvejyboje. Masalas turi du aštrius, itin tvirtus trišakius kabliukus.

  Ilgis - 66mm
  Svoris - 5g
  Kabliukų dydžiai - #8

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Vobleris Pro FL Flip Min 50S 2,7g

  4,00 EUR

  Pro FL Flip Min - vobleris, skirtas upėtakių ir lydekų žūklei. Dėl savo formos, vobleris toli metasi. Masalas, tiek traukiant lėtai, tiek tvičinamas, linguoja į šonus ir taip vilioja plėšrias žuvis pulti. Masalai dažyti kibiomis spalvomis, po vandeniu blizga. Turi du aštrius trišakius kabliukus.

  Ilgis - 5cm
  Svoris - 2,7g
  Nėrimo gylis - iki 0,5m

  Peržiūrėti