Skėčiai

Skėtis yra pravartus pagalbininkas žvejojant ar būnant gamtoje. Skėtis apsaugo nuo lietaus, saulės ar kitų gamtos reiškinių. Turime įvairaus dydžio skėčių, komplektuojamų su papildomais apsauginiais šonais, pusiau dengtų arba be širmos. Skirtingų modelių skėčiai pagaminti iš neperliejamos medžiagos arba impregnuoti ir dengti guma. Specifiniai dengti žvejybiniai skėčiai turi skaidrios medžiagos langelius, per kuriuos galima matyti išorinę aplinką.

Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Aktyvūs filtrai

 • -15% Pusiau dengtas skėtis Energofish
  • Sumažinta kaina

  Pusiau dengtas skėtis Energofish

  62,05 EUR -15% 73,00 EUR

  Itin patogus, talpus skėtis, skirtas apsisaugoti tiek nuo lietaus, tiek nuo kaitrios saulės. Dėl savo dydžio, šis skėtis puikiai apsaugos visą įrangą. Telpa meškerės, įvairūs aksesuarai, kelios žvejybinės kėdės. Skėčio aukštis reguliuojasi, stovi labai stabiliai, taip pat į komplektą įeina virvės, kuriomis pritvirtinus skėtį, jis puikiai laikysis net ir vėjuotomis dienomis. Siūlės iš vidaus impregnuotos.

  Aukštis (pilnai išskleisto) - 190cm
  Plotis - 250cm

  Peržiūrėti
 • Pilnai dengtas skėtis žvejybai FL Ø210cm

  79,98 EUR

  Itin erdvus skėtis, skirtas apsisaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, lietaus bei vėjo. Yra lengvas mechanizmas skėčio suskleidimui bei norint galima reguliuoti skėčio pasvirimo kampą sukant pagrindinį metalinį strypą. Skėtis pilnai užsidengia uždangalu. Uždangale yra durelės su langais, kurias galima atskirai suskleisti. Uždangalas prie žemės tvirtinasi šniūreliais bei smeigtukais. Puikus pagalbininkas žvejojant ar stovyklaujant gamtoje. Siūlės iš vidaus impregnuotos.

  Aukštis reguliuojasi nuo 145 iki 220cm
  Vidinis skersmuo - 210cm
  Išorinis skersmuo - 260cm
  Transportavimo ilgis - 130cm

  Peržiūrėti
 • Skėtis su laikikliu Matrix Bait Brolly & Support Arm

  69,99 EUR

  Matrix Bait Brolley & Support Arm - skėtis su laikikliu. Žvejybos metu skėtis patogiai prisitvirtins prie kėdės ar platformos. Tinka 36, 30 ir 25mm kojai. Skėčio audinys yra aukštos kokybės, atsparus vandeniui. Galima reguliuoti skėčio pasvirimo kampą. Į komplektą įeina vandeniui atsparus dėklas patogiam transportavimui.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Skėčio laikiklis

  6,50 EUR

  Skėčio laikiklis, kuris turi dvi tvirtas bei smailas kojeles, palengvina skėčio įsmeigimą į kietą žemę ar kitą paviršių, ir tvirčiau jį laiko. Į jį įstačius skėčio kotą, jis tvirtai prisiveržia ir pats skėčio aukštis padidėja apie 20cm.

  Ilgis - 30cm

  Peržiūrėti